Національний університет "Львівська політехніка"

Все про середню, вищу освіту; навчання загалом і в Долині зокрема в цьому розділі.

Модератори: san, vanya

Відповісти
san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 27.11.2005 20:34

офіційний сайт - http://www.lp.edu.ua/index.html.uk

офіційний сайт студмістечка - http://studcity.iatp.org.ua/
die Große Schlange

Mik@
Бувалий
Бувалий
Контактна інформація:

Повідомлення Mik@ » 24.12.2007 23:16

якщо бажаєте провести весело 5,5 років свого життя то йдіть до нас в НУ ЛП

якщо бажаєте мати знання то не ходіть до нас....

а живучи в гуртожитку ви отримаєте поглиблені знання з наступних предметів:
- розпивання алкоголю у великій кількості і багато днів підряд
- навики самооборони
- навики психологічного впливу на людей
- якщо є бажання можна взяти безкоштовні уроки гри на гітарі

пишу як людина яка прожила 5 років в 11 гуртожитку НУ ЛП
Michael Veselovski
http://veselovski.co.uk

Nazik
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Nazik » 24.12.2007 23:34

пишу як людина яка прожила 5 років в 11 гуртожитку НУ ЛП
Теж там прожив 3,5 роки... і ще живу ))

До того можна додати:
--- усі студенти з 11ки вміють настроїти мережу на свому компутері :lol: , качають фільми тоннами ну і все що пов"язано із халявною мережею і майже халявним інтернетом.

УСІ студенти УСІХ гуртожитків, що знаходяться на студентській горі знають, що таке ресторан "Конюшня" :lol: :lol:
Фак мой мозг!!!

Tapac
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Tapac » 24.12.2007 23:48

Nazik писав: качають фільми тоннами ну і все що пов"язано із халявною мережею і майже халявним інтернетом.
мож навчити :?: :?:
Життя тільки одне, отже проживи його гідно!!!!

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 25.12.2007 00:23

мож навчити
Все просто - потрібно побудувати достатньо велику домашню мережу
viewtopic.php?t=1403
якщо бажаєте мати знання то не ходіть до нас....
То неправда. Особливо на "нормальних" факультетах, де дають "звичайні" спеціальності.
Все з чим я стикаюсь на практиці - в мене викладали. Все я міг довчити і допитатись. Інша справа, що я то не бажав робити :(
а живучи в гуртожитку ви отримаєте поглиблені знання з наступних предметів:
Це все сильно залежить від факультету і гуртожитку... Звичайно не є добрим... Але то переслідуватиме, ще довго вітчизняні "общинні" заклади: гуртожитки, тюрми, казарми і т.п.
То не ВУЗ винен, а суспільство, і самі студенти зокрема...

В часи коли я там жив, то був просто ризик для життя і здоров"я, причому були реальні випадки і каліцтв і самогубств через "дідівщину". Проте де була толерантніша і дружніша група людей - було краще.
І я, на 6-тому курсі, не пішов грабувати і мордувати першокурсників, а подарував їм частину скромних пожитків...
І так багато хто робив. Може через те, тепер ситуація хоч трохи змінилась. :)

Mik@
Бувалий
Бувалий
Контактна інформація:

Повідомлення Mik@ » 25.12.2007 22:11

через 3 дні я закінчую кафедру ЕОМ(для тих хто знає) так от я скажу, що нічого мене по моїй спеціальності не навчили і навіть нестарались....і коли мені ставили комісію по компютерних мережах чи подібних предметах у мене викликало дикий сміх....бо коли людина думає як би на ті питання відповісти з точки зору своєї роботи, то відразу тебе бакланять і кажуть що це не вірно....від разу попереджу відповідь що то у всіх так.....практика реальна відрізняється від теорії.....

а стосовно стосунків в гуртожитку....то мені посчастило жити з хорошими людьми....насправді 11 є дуже специфчним гуртожитком з тої точки зору що там майже нема дружніх стосунків між сусідами....є звичайно винятки для прикладу кімнати 604-606 напротязі 2002-2007 років....і притому ми дружили цілим блоком і ніхто ніколи не робив дідовщини....навіть нас наші 6 курсники прйняли були файно....і ше частина наших працювала в оперзагоні...а на першому курсі про нашу 606 ходили чутки як про шалених першокурсників які тільки якісь проблеми відразу хапались за ніж))))

отак от.....
АПД: я вже більше 7 років прнацюю професійно з компами і більше 3 років системним адміністратором у великих компаніях
Michael Veselovski

Nazik
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Nazik » 25.12.2007 22:32

через 3 дні я закінчую кафедру ЕОМ(для тих хто знає)
Буквально сьогодні дивився на захист дипломників-магістрів :) Бажаю тобі успішної здачі диплому і обійти усі незгоди у вигляді В.В. Т-ка, який вишукує усі недоліки твоєї роботи і пробує загнати студента на очах усієї комісії ))
так от я скажу, що нічого мене по моїй спеціальності не навчили і навіть нестарались
Та стараються деякі... Але халяви ДУЖЕ багато. Багато чого залежить від самого студента - чи хоче він щось вивчити. Поправ мене якщо я неправий...
насправді 11 є дуже специфчним гуртожитком з тої точки зору що там майже нема дружніх стосунків між сусідами.
Причиною мабуть є його тотальна комп"ютеризація... Легше постукати по кнопках, ніж ходити кудись, знайомитись...
Фак мой мозг!!!

Mik@
Бувалий
Бувалий
Контактна інформація:

Повідомлення Mik@ » 25.12.2007 22:41

В.В. мене вже раз на екзамені питався чого я хочу в совму житті і я йому сказав що чорний пояс з айкідо.....на що він сказав що його мені він присвоїти немає змоги а поставити трієчку завжди радий)))

а стосовно бажання не бажання, як підеш на роботу то зрозумієш що ніхто на твої відмінні знання з історії, соціології, філософії, ПТЦА, не буде дивитись))))....всім цікавіші сертифікати з МС чи(для адмінів)Ціско
Michael Veselovski

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 25.12.2007 23:00

бо коли людина думає як би на ті питання відповісти з точки зору своєї роботи, то відразу тебе бакланять і кажуть що це не вірно..
То передчасні висновки :)
В мене таке все життя - тикають, шо "непрактичний", не маю досвіду халтури і роблення не так... :)

По моїй спеціальності я на 95% був забезпечений можливістю отримати знання. Не рахуючи мого небаження, нестерпних побутових умов і злиднів... :( Але то не проблема того ВУЗу...

Mik@
Бувалий
Бувалий
Контактна інформація:

Повідомлення Mik@ » 25.12.2007 23:05

ну то я скажу що тобі пощастило)))
Michael Veselovski

Nazik
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Nazik » 25.12.2007 23:14

як підеш на роботу то зрозумієш що ніхто на твої відмінні знання з історії, соціології, філософії, ПТЦА, не буде дивитись))))
Дякую за пораду, я до цього додумався. Працюю не 1 день уже. За відмінних знаннями не ганявся, толку... Напиши в приват коли захищатимешся, прийду гляну на тебе ;)
Фак мой мозг!!!

vanya
Адміністратор
Адміністратор
Контактна інформація:

Повідомлення vanya » 25.12.2007 23:36

Mik@ писав:а стосовно бажання не бажання, як підеш на роботу то зрозумієш що ніхто на твої відмінні знання з історії, соціології, філософії, ПТЦА, не буде дивитись))))....всім цікавіші сертифікати з МС чи(для адмінів)Ціско
Не скажи про сертифікати :-D

Бачив на своїй кафедрі араба одного. Слонявся там, йому пояснювали якісь примітивні речі по Паскалю. Навіть найстрогіші викладачі добре ставились до іноземців, які забили номрально вчитись :) Сидів півгодини з помилкою Паскаля "; expected" :)

Потім вже працюючи на одній фірмі побачив знайоме обличчя - прийшов той араб влаштовуватись на роботу. Адміном Вінди. Специфіка кантори така, що адмінів там багато і вони достатньо просунуті.

От. Він показав свій сертифікат, майкрософтівський. Шось по мережах. (На жаль в них не розуміюсь, не скажу шо точно то було, але шось серйозне :) ). Ну наші глянули - тіпа круто. Почали йому давати спочатку прості питання. Шось типу про мережі, маски, принципи роботи IP протоколу... Я вже не пам"ятаю, шо він там відповів, але половину того всього взагалі не знав, а шо говорив - то ляпав всякі дурниці... Посміялися, відправили...

Ще через роки два побачив того ж тіпА в Полінеті, за його робочим місцем :-D

Така історія про сертифікати.

Оцінюють не сертифікати, а знання, досвід, вміння командної роботи і т. д.

Mik@
Бувалий
Бувалий
Контактна інформація:

Повідомлення Mik@ » 25.12.2007 23:47

маздайські сертифікати є доволі специфічною і ніжною темою, тому для Одмінів з великої букви тре мати цицковські сертифікати, там екзамени складніші)))

оцінка людини як спеціаліста проходить на перших 2-3 тижнях роботи...і навіть якщо нема досвіду то можна виїхати на тому що швидко вїжаєш во курс справ
Michael Veselovski

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 26.12.2007 00:33

оцінка людини як спеціаліста проходить на перших 2-3 тижнях роботи...
То правда...
Було так, що мій диплом дивилися коли вже я звільнявся :lol:
Хоча я сам обов"язково дивлюсь диплом у кандадатів на роботу.
Але якби хтось би вперся, я би не настоював - повірив би на слово :)
як підеш на роботу то зрозумієш що ніхто на твої відмінні знання з історії, соціології, філосо
Теж неправда...
Коли я вчився, а особливо на старших курсах, я теж вважав, навіщо мені "гуманітарні" науки крутому інгініру...
А тепер плачу - бракує знань з економіки, з психології з права...
З усього що я ігнорував.

Тепер я то вчу сам, що дуже неякісно і дуже недешево (бо втрачаю час і роблю помилки). Також витрачаю купу часу і грошей на насправді дрібязкові консультації спеціалістів... :cry:

Вчити треба ВСЕ!
Реалістично підходити до вибору рівня освіти (ПТУ чи ВУЗ), до спеціальності (хоч приблизно дізнатися що то таке), що є сили вчити те що викладають і ще намегатися довчитись додатково...
Інакше потім буде дуже важко і дуже дорого...

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Yandex [Bot] і 2 гостей