Ліцей перенесуть

Все про середню, вищу освіту; навчання загалом і в Долині зокрема в цьому розділі.

Модератори: san, vanya

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Re: Ліцей перенесуть

Повідомлення san » 13.02.2009 01:07

Будь-яка більш-менш уважаюча себе фірма не візьме на роботу фахівця сумнівної якості який пропонує гроші щоб влаштуватись.
То нафти-гази, держслужби і т.п. себе не поважають? :lol:
А страшні розказні про те, що хтось без грошей не ставить/всіх валить/здати не можлив
Ну був випадок коли до знань тре було докласти 20-60 баксів (при стипендії в 4-5 баксів). Без доладання на потоці здав тільки один хлоп...
Так що не потрібно так однозначно казати. Корупція звичайно не зникне, але вона не має бути замінником всього!
Так, в будь-які часи і в будь-якій країні мож було купити якись папір. Але зараз я "придбаю" будь-який диплом вроздріб (ходячи на пари) чи гуртом (без моєї присутності)! Питання тільки в грошах.
Так само пробаються кандидатські, не знаю за докторські...
die Große Schlange

Ymka
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Ymka » 13.02.2009 09:16

Нафтогази і держслужби не вважаю чимось особливим. Звичайні кантори для протирання штанів та проїдання грошей платників податків.

sam
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення sam » 13.02.2009 09:26

Не забувайте, що є підприємство, якому потрібні спеціалісти, а є люди, що приймають рішення про працевлаштування, яким потрібні гроші :)
Краще гір є тільки... ПИВО !!! :)
---
Інтернет-торгівля. Практичні поради.

Nazik
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Nazik » 13.02.2009 10:01

То нафти-гази, держслужби і т.п. себе не поважають?
Ото приклад навів!
Не забувайте, що є підприємство, якому потрібні спеціалісти, а є люди, що приймають рішення про працевлаштування, яким потрібні гроші
Ну це якраз те, про що писав Умка - людину беруть для того, щоб заробити на ній разово. Думаю нормальний керівник нормальної фірми сам контролюватиме цей процес, щоб на нього працювали адекватні і потрібні для розвитку люди.
Ну був випадок коли до знань тре було.......
Ну 1 може й трапиться на 6 років навчання.
зараз я "придбаю" будь-який диплом вроздріб (ходячи на пари) чи гуртом (без моєї присутності)! Питання тільки в грошах.
Ага, без присутності якраз маєш шанси його і не "придбати".
Фак мой мозг!!!

vanya
Адміністратор
Адміністратор
Контактна інформація:

Повідомлення vanya » 13.02.2009 12:34

sam писав:Не забувайте, що є підприємство, якому потрібні спеціалісти, а є люди, що приймають рішення про працевлаштування, яким потрібні гроші :)
Якщо людина, яка приймає на роботу дорожить своєю репутацією і політика підприємства не заохочує хабарі - то вона ніколи не візьме хабаря, так як це поставить велику пляму на її репутації. Це, звичайно, теорія, але в основному так і є :)

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей