Економічна перепідготовка та стажування менеджерів

Все про середню, вищу освіту; навчання загалом і в Долині зокрема в цьому розділі.

Модератори: san, vanya

Відповісти
Аватар користувача
Добра справа
Мас-медіа
Повідомлень: 108
З нами з: 04.11.2005 18:52
Звідки: м. Долина
Контактна інформація:

Економічна перепідготовка та стажування менеджерів

Повідомлення Добра справа » 10.12.2005 21:00

Івано-Франківська регіональна робоча група Міжвідомчого центру з організації перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва здійснює конкурсний відбір менеджерів для перепідготовки за Програмою перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва “Українська ініціатива”.

Навчання здійснюється у дев’яти провідних економічних університетах, зокрема в Тернопільському економічному університеті за спеціальностями „Економіка підприємства” або „Менеджмент організацій”. Термін перепідготовки – 6 місяців за стаціонарною або 10-місяців за заочною формами навчання. Після успішного закінчення перепідготовки випускники одержують диплом державного зразка та рекомендацію на стажування у компаніях країн Європейського співтовариства. Вимоги до претендентів: вік до 40 років, закінчена вища освіта, досвід роботи не менше одного року на посаді керівника або заступника керівника підприємства, керівника або заступника керівника структурного підрозділу підприємства, підприємця.

Здійснюється також конкурсний відбір менеджерів, які пройшли перепідготовку за програмою „Українська ініціатива” або мають вищу економічну освіту, для стажування протягом 2-3 місяців у компаніях країн Європейського співтовариства. Перші керівники підприємств (топ-менеджери) запрошуються для відбору на участь у програмі одномісячного стажування за кордоном без знання іноземної мови.

Документи для участі у конкурсі приймаються в кабінеті 621 обласної державної адміністрації за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Грушевського 21.

Форми документів можна отримати в Регіональній робочій групі або з Інтернет-сайту Міжвідомчого центру з організації перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва http://www.me.gov.ua.

Довідки за телефонами: 8(22)55-64-16 (Сахній Ігор Степанович), 8(22)55-22-65 (Цимбалюк Юрій Володимирович). Секретар регіональної робочої групи І. Сахній.

http://www.gov.if.ua
Цей матеріал любязно наданий редакцією часопису "Добра справа"

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей