Коротко про дороги, бездоріжжя і не тільки

Обговорємо події в Долині, місця в Долині, відпочинок в Долині та все, що стосується міста. Тут же обговорюється все, що зв'язано з Долинським районом.

Модератори: san, vanya

Відповісти
was
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Повідомлень: 29
З нами з: 20.02.2008 21:25
Контактна інформація:

Коротко про дороги, бездоріжжя і не тільки

Повідомлення was » 28.10.2013 21:27

Дороги – артерії сучасного суспільного життя та поступу. Хто заперечить? Судини, які живлять суспільний організм динамікою, рухом, зміною. При потребі економлять час, зберігають матеріальні цінності та ресурси. Якими є ці судини у нас? В Україні, в Долині? Суцільний тромбоз!
В спадок від радянської системи нам залишився жалюгідний їхній стан. Тай за двадцять років незалежності нами не докладено потрібних зусиль, щоб вони стали взірцем транспортного сполучення. Жодного поступу… Це ж треба так не любити себе та свою землю, щоб тримати в напівживому стані те, що, безумовно, є надзвичайно важливим для сучасного суспільства, його існування, розвитку.
Вважається, існує думка, що дороги – для водіїв та пішоходів. Але це не зовсім так, адже транспортне сполучення забезпечує доставку продуктів, пасажирів, багажів. Дороги бережуть наш час, в тій чи іншій мірі організовують наше дозвілля… Дороги для всіх громадян. Їм потрібно довозити продовольчі та промислові товари, їх необхідно доставити до робочого місця, вони мають право на подорожі, відпочинок. Повноцінна та своєчасна медична допомога неможлива без доброго транспортного сполучення. Це може забезпечити якісна дорога.
Про жалюгідний стан долинських доріг нічого й говорити. Ми кожного дня зустрічаємося з ним. Зрозуміло, руками пересічних долинян якісну, сучасну дорогу не побудуєш. Для цього в державі існують відповідні служби, яким доручено утримувати та відповідати за її стан функціонування. І ми, платники податків, за рахунок яких існують ці служби, повинні б були запитати та отримати відповідь, коли ж закінчиться це знущання над учасниками транспортного руху, тобто нас з вами.
Депутати Долинської міської ради неодноразово зверталися до посадовців різних рівнів, які є відповідальними за дорожній благоустрій, щодо забезпечення належного стану наших долинських доріг. Але на всі звернення відповідь одна: «Ремонтувати не будемо, не маємо за що». Але поруч з цим, подивіться на дороги центрального призначення в місті Долині по вулицях Богдана Хмельницького, Данила Галицького, центральні вулиці міста Болехова – вирізано цілими суцільними смугами одностороннього руху дорожнє покриття без найближчої перспективи майбутнього ремонту. Вища міра цинізму – навпіл скалічене дорожнє покриття по вулиці Данила Галицького, «оздоблене» дорожньою розміткою суцільної смуги. Розміткою, яка не допомагає рухові транспорту, а швидше заважає йому. Хочеться запитати: «Хто кладе розмітку на зруйнованій дорозі? Хто дав право даремно витрачати наші гроші на таке недолуге «оздоблення»? І, в кінці, хто за це відповість?»
Людське терпіння має межу. Декілька полатаних ям не вирішують проблеми. Дорожня смуга зрізана, але асфальтоукладчика (техніки, що покриває асфальтом зрізану смугу) ми не бачимо. Скільки чекати обіцяного? Обіцянки ми чуємо від ранньої весни, коли зійшов сніг. А вже на дворі не рання осінь, вже минуло бабине літо, йде зима. Нам, долинянам, прийшов час сказати своє слово. Нам потрібно подивитися на сусідів, які своїми громадськими діями пробують змінити невтішну ситуацію. Страйкує снятинщина, стрийщина. На дорогу вийшли жителі міста Болехів.
Тільки активна позиція долинян, можливо, зможе витягнути з насиджених, теплих крісел чиновників Облавтодору і виправити status quo. При ігноруванні в чергове порушеної проблеми – наступає пора радикальних заходів із перекриттям доріг на Долинщині!

Руслан Франків, Голова РО ВО «Свобода»
Руслан Богачов, депутат Долинської районної ради, РО ВО «Свобода»
Богдан ПОГОНИЧ, депутат Долинської міської ради, РО ВО «Свобода»

http://www.dolyna-svoboda.org.ua

Аватар користувача
san
Модератор
Модератор
Повідомлень: 3303
З нами з: 07.01.2005 16:10
Звідки: Долина
Контактна інформація:

Re: Коротко про дороги, бездоріжжя і не тільки

Повідомлення san » 08.11.2013 16:20

При ігноруванні в чергове порушеної проблеми – наступає пора радикальних заходів із перекриттям доріг на Долинщині!
Ми з товаришами прийдем. Коли і куди?

П.С. Два маленьких "секрети"
Зараз дороги роблять... Але
1. По "зимовому" тарифу, тобто роботи дорожчі десь на 20-25%
2. Навесні буде приблизно те саме, бо ніяких принципових заходів не вживається. Не міняються схеми фінансування, підрядники, технології. Дорога не ремонтується повністю, хоча думаю вся епопея як завше називається "капітальний ремонт". В більшості "державних робіт" сидить цей маленький баг. Капітальний ремонт від всіх інших відрізняється тим, що об'єкт ремонту повинна набувати 100% характеристик новозбудованого. Те що бачите навкруги схоже на нову дорогу?

П.П.С. Досвід показує що вихід один: Зміна схеми фінансування. Гроші на дороги виділяються в січні-лютому, а не в листопаді грудні.
Вільні і відкриті конкурси з участю не менш як 30% іноземних підрядників. Для цього потрібно змінити дуже багато. Закони про бюджет, по ліцензуванню робіт з будівництва доріг і т.п. А, і ще... :) Конкурс в січні, фінансуємо в лютому, робимо в липні, а от приймаємо роботу в квітні наступного року :lol:
die Große Schlange

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість