Озеро (парк ім. Шевченка)

Обговорємо події в Долині, місця в Долині, відпочинок в Долині та все, що стосується міста. Тут же обговорюється все, що зв'язано з Долинським районом.

Модератори: san, vanya

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Озеро (парк ім. Шевченка)

Повідомлення san » 08.06.2007 08:17

В вівторок відбулося перше засідання робочої групи по питанню інвестицій, забудови та благоустрою міського озера.

В свіжому номері ДС має бути оголошений конкурс ідей.
Кращі будуть нагороджені призами від міського голови та враховані при розробці концепції використання озера.

Також плануються відвідини (з метою шпіонажу :lol: ) робочою групою вже виконаних проектів в Стрийському районі та в Мукачево.
Потім буде розроблена концепція для нашого озера. Будуть проведені громадські слухання та підготовано проект рішення.

Особисто я сподіваюсь, що вже в серпні буде сформована концепція розвитку озера та прибережної зони і почнеться залучення інвестицій.

Хто має якісь думки, а може навіть конкретні ідеї - прошу долучатись :wink:

kobi
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення kobi » 08.06.2007 12:49

Шо тут думати.
Замутити литяче містечко - на зразок тих шо Порошенко по Львову набудував, можливо атракціони
Замутити катамаранчики, човники і т.п - платні
Побудувати кулька гарних кабачків - бажано над самою водою (подалі від дит майданчика)
Знести нах "Вітерець"
Клумби поробити
Лавочки
Фонарі

От і буде гарненький парк

Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Misha K » 08.06.2007 21:30

Прибрати сміття, відремонтувати ті дві будівлі... Міський голова, як вдалий бізнесмен, міг би навіть якийсь муніципальний бізнес в них відкрити... шось типу того як Кобі описав.
І в жодному разі не продати клаптика землі в міському парку!

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 08.06.2007 21:54

Легко сказати...
Портібна концепція, шо влашує громаду і інвесторів одночасно.
Замутити литяче містечко - на зразок тих шо Порошенко по Львову
Хто буде інвестором? Як йому створити привабливі умови і водночас покласти соціальні зобов"язання? І основне як контролювати?
Знести нах "Вітерець"
Він приватний :)
Клумби поробити
Лавочки
Фонарі
Теж питання.. Хто платитиме?

Крім того, ще не вияснені всі питання. Озеро має статус державного значення (всі водойми більші 5га). Питань багато...
Однозначно відомо, що припинеться приватна забудова "дальнього" берега, розпочата минулою владою.

Одним словом потрібна концепція - схема благоустрою парку, бізнес-план і просто окремі ідеї (повноцінні :) )

kobi
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення kobi » 11.06.2007 10:25

На рахунок дит. майданчиків, лавочок і т.п, мені здається вирішення очевидним - їх ставить той інвестор, якому дадуть право відкрити на території парку прибутковий бізнес (бар, ресторан). Відповідальність закріпити в контракті, звісно з пунктом про покарання за недотримання взятих на себе зобов'язань.

Шось не бачу в чому тут проблеми ;)

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 11.06.2007 10:41

право відкрити на території парку прибутковий бізнес (бар, ресторан)
Який то має бути бізнес, де конкретно, якого розміру і т.п. :)
Потрібна концепція того озера, на підставі якої будуть сформовані інвестицийні пропозиції та відповідно дозволятись/недозволятись :)

kobi
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення kobi » 11.06.2007 11:50

Я щось не розумію, ти що хочеш, щоб я сів і намалював весь проект в деталях ?? :shock: :)

Може ще й бізнес-план написати ;)

Якщо чесно, я до кінця не розумію суті проблеми. Є озеро, є бажання зробити з нього зону відпочинку. З іншого боку - є бажання бізнесменів на цьому заробити.

То яка проблема, оголошуєте тендер, сипляться десякти пропозицій-концепцій. Вибираєте найкращу і все (це стосовно "Який то має бути бізнес, де конкретно, якого розміру і т.п.")

Тратитись на розробку концепцій будуть підприємці, влада вибере найкращу

Olli
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Olli » 11.06.2007 18:25

Я так розумію, що влада хоче оголосити халявний збір ідей, які потім привласнить собі і скаже шо то вони такі мудрі. Або то просто показуха. Бо з широких мас дождатися шо хтось задурно замутить всесторонній бізнес-план і віддасть його в розпорядження місту неможливо. Тут потрібен серйозний тендер, на який думаю учасників не буде в дефіциті.
Silentium est aurum... ;)

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 11.06.2007 22:30

Я так розумію, що влада хоче оголосити халявний збір ідей,
Так.
які потім привласнить собі і скаже шо то вони такі мудрі.
Ні. Все робиться відкрито. Можна прийти і теж долучитись до робочої групи. Навіть потрібно.
"Власніть" теж нікому не потрібна. Потрібно щось зробити для громади.
І не всі речі повинні робитись за кошт "держави (халяви)".
Громадські ініціативи - нормальма річ в цивілізованому суспільстві.
Так чи інакше, але "бізнес-план" чи то "концепція" не продадуться, а просто будуть використані для інтересів громади
Бо з широких мас дождатися шо хтось задурно замутить всесторонній бізнес-план і віддасть його в розпорядження місту неможливо.
Не потрібно серйозний бізнес-план (з розрахунком окупності і т.п.)
Потрібна концепція, що там мало би бути і в якому вигляді. Звичайно не міфічна, а більш-менш логічна.
Зрештою до того можна ставитися як до хоббі, або знайти інвестора, котрий заплатить щоб найкраще поданою була "його" концепція...
Тут потрібен серйозний тендер, на який думаю учасників не буде в дефіциті.
Він і буде. Проте невідомі критерії відбору на тендері (конкурсі).
Хто більше дасть грошей? Хто більше поставить лавочок? А скільки потрібно тих лавочок і чи потрібні взагалі? І т.п.
Тратитись на розробку концепцій будуть підприємці, влада вибере найкращу
1. Ніхто з підприємців не збирається розробляти бізнес-план на весь парк! Та і думаю не в змозі реально оцінити чужий (сусідський) бізнес
2. Яким чином влада вибере? (вже писав вище)

П.С. Потрібно переставати жити і мислити категоріями совка (човника) часів кінця 80х початку 90х. Влада (сер, пер, мер, міліціонер, рада, відділ, фонд, інспекція і т.п.) вже нікому нічого не зроблять корисного. Потрібно або громаді активізуватись і самій спільно вирішувати свої проблеми (в тому числі "керуючи" владою) або просто почекати коли вона заміниться активнішою громадою :lol:

П.С.С.
ти що хочеш, щоб я сів і намалював
Сядь і намалюй! :lol: Мені ніхто не платить за участь в цій та інших робочих групах стосовно міста. Взагалі думаю громадські ініціативи не повинні оплачуватись! :lol:
Це як мені казав знайомий: " Пропонували вступити в партію. Відмовився - платять мало!" :lol:

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 12.06.2007 07:37

Ідеї на конкурс прийматимуться до 20 липня.

kobi
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення kobi » 12.06.2007 10:23

Сядь і намалюй! :)
Давай карту парку ;)

vanya
Адміністратор
Адміністратор
Контактна інформація:

Повідомлення vanya » 12.06.2007 13:15

НЕ треба бути наївними. Парк занадто ласий шмат, шоб нас хтось слухав :-D

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 12.06.2007 18:25

НЕ треба бути наївними. Парк занадто ласий шмат, шоб нас хтось слухав
Ласість від того не зменшиться :) А слухати будуть реально всіх.
Давай карту парку
Постараюсь дістати і викласти

Сьогодні відбулась чергова нарада робочої групи. Вона була виїзна, тобто проводилась у парку.
Спочатку робоча група ознайомилась з зонуванням парку (постараюсь викласти фото з поясненнями), що було передбачене старим проектом, а також з станом існуючих споруд.

Було набрано певну кількість різних ідей, котрі тепер будуть обробля тись.
Визначено першочергові заходи (збереження парку без суттєвого погіршення до приходу інвестицій) та частина стратегічних (власне концепція парку).

Мене призначено (мабуть буде :) ) координатором цього проекту 8)

В неділю їдемо переймати досвід на два вже функціонуючі озера - в Мукачево та під Стриєм.

Матиму трохи часу - викладу фото з поясненнями, що де є (мало бути), а також коротко опишу ключові думки членів робочої групи.

П.С. Виїзні наради тепер будуть проводитись і по інших питаннях, причону щовівторка. Є надії, що це ефективніший шлях ніж "застілля" в кабінеті :lol:

vanya
Адміністратор
Адміністратор
Контактна інформація:

Повідомлення vanya » 12.06.2007 18:33

Звучить добре.. Будем сподіватись на краще, як завжди ;)

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 12.06.2007 23:19

Обіцяні фото

Зображення
Непримітний пагорб - місце під літню сцену "Співоче поле"

Зображення
Пристань. На березі повинен був бути елінг для зберігання човнів. Так смо тут планувалося розмістити вежу рятувальників.

Зображення
Відкритий басейн. Приметр того помосту повинен був обгороджуватись сіткою (у воді) та обладнуватись, для тих хто не бажає плавати відкрито в озері.

Зображення
Танцмайданчик, вірніше те, що від нього залишилось

Зображення
Розважальний центр (більярд і т.п.)

Зображення
Тир (зараз в приватній власності, тому вплинути на стан справ м/р не може).

Також в приватній власності кафе "Вітерець", споруда водозабору (друге фото, будівля з трубою на дальньому березі). Також майданчик з боку вул. Привокзальної (де приватні хати) частково приватизований.
die Große Schlange

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість