Озеро (парк ім. Шевченка)

Обговорємо події в Долині, місця в Долині, відпочинок в Долині та все, що стосується міста. Тут же обговорюється все, що зв'язано з Долинським районом.

Модератори: san, vanya

kobi
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Re: Озеро (парк ім. Шевченка)

Повідомлення kobi » 29.08.2009 12:38

Ану розклади все по полочках, як людина яка шарить юридичних поняттях, будь ласка, а то я не шарю. По великому рахунку, мені та тема до лампочки, та все ж цікаво де там істина :)

Станіслав
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення Станіслав » 29.08.2009 15:26

>>>>Між іншим, люди (доречі місцеві представники політсили яка мені симпотніша на фоні всіх інших) які підписались під тим брєдовим зверненням, на якому базується перший пост, навіть повстидались прокоментувати той набір слів.

ВО "Свобода"? Видно тільки їм одним набридли махінації з прихватизацією міської землі. Всім решта плювати?!
1. То було звернення до прокуратури. Прокуратура ще свою відповідь дасть. В тому зверненні до прокуратури все цілком логічно і ясно викладено.

>>>>Причому як на словах так і на сторінках будь якої з місцевих газет наприклад. От і прийшлось публікувати його на сторінках "суперопозиційної" Доброї Справи причому без насмішок, перекривлень і особистих образ... Видно такого не чекали...

З текстом можна було ознайомитись в "Свічі" та в "Добрій справі". Перші - дозволили собі редагувати текст. Другі - накатали пасквілів з "компетентних" депутатів: вчителька інтернату пані Шевченко, юрист міськради, депутат Минник. міський голова (одним словом, всі провладні прихвостні). А публікувати "Добру справу" ніхто не заставляв - їм просто надіслали копію звернення до прокуратури.
Відповідь тим всім "компетентним" коментаторам є в бюлетені Долинської районної "Свободи".

>>>>От і затихло діло так і не встигнувши навіть людям на очі з'явитись.

Побачим чи затихло. Принаймні для тих людей, які не хочуть бачити в міському парку - готелі, ресторани, автостоянки, паркани ітд. - не затихло.

>>>>Таке враження що людям просто прийшла команда пошуміти на місцевому рівні і під той шумок здобути кілька симпатиків із числа людей які на то всьо поведуться, і не станучи розбиратись чи дочитуватись, почнуть гнати на всьо що звязано із мером і взагалі місцевою владою.

таке враження, що дехто на світ дивиться через рожеві окуляри.

>>>>Одним словом, людині яка більш менш смислить в юридичних поняттях і має підприємницький досвід, ті всі аргументи - просто анекдот. Але в тому то й проблема, що не всі пересічні можуть цим похвалитись. На то і б'ють... То хто кого дурить і мутить?...

Тобто люди поділяються на тих, що мають підприємницький досвід, і на тих, що такого досвіду не мають?
Я не маю "підприємницького досвіду" нічого окрім: дерев, джерела, пішохідних доріжок, лавок, літнього майданчика, комунального пляжу - БАЧИТИ НЕ ХОЧУ. Кому потрібні готелі та автостоянки - хай собі будують десь в іншому місці.

Olli
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Olli » 29.08.2009 15:36

Дуже просто.
Ну по перше, отак звучить пункт 2 цього "скандального" рішення міської ради:
"Заборонити приватизацію водного плеса ставу та земель комунальної власності на території рекреаційно-відпочинкової зони навколо міського ставу та надавати в комерційне користування не більше 1/2 частини його території"
Взагалі то все записане в цьому пункті і так визначене законодавством. Аде так як більшість людей не може бути досконало знайомою із специфічним законодавством, зокрема Водним кодексом, то вирішили це прописати ще раз в рішенні чорним по білому. Виявляється подвійна перестраховка у формі законодавчої норми і чіткого пункту рішення комусь недостатня...

На рахунок гри з поняттями "озеро" і "став" то тут я розумію підозри у пересічних людей. Дійсно всі звикли називати нашу водойму "озером". І тут навіть не справа в тому що це насправді таке. Хоча це за всіма історичними документами і зовнішніми ознаками таки став (тобто штучна водойма). Тут справа у тих же законодавчих обмеженнях. Озеро має охоронну зону 100 м від межі водного плеса. Тобто при такому варіанті під інвестиційні ділянки залишається невеликий клаптик міського парку майже біля самої дороги. А враховуючи те, що в комунальній власності згідно вищенаписаного пункту Рішення має залишитись не менше 1/2 придатних до інвестування земель, для інвесторів взагалі нічого не лишається. В става ж ця охоронна зона менша - 50 метрів. Звідси і можливості для нормальної комплексної розробки інвестиційного проекту, і.т.д.

І взагалі цей весь крик що прийде дядько і обгородить озеро парканом. Вже одному дядькові віддавали. Зараз успішно забрали бо той виявився балаболом.
Помилки врахували і розробили Проект детального планування території навколо ставу. В ньому інвестиційну зону поділили на ділянки і чітко визначили функціональне призначення кожної ділянки. Тобто інвестор який хоче взяти в оренду якусь із ділянок вже бачить, що він на ній мусить побудувати скажімо заклад харчування а не зал ігрових автоматів, чи ще щось там.

На рахунок непрозорості прийняття рішення, то це взагалі смішно. Питання варилось і дозрівало близько року. Проведено з десяток нарад, депутатських комісій, громадських слухань. Причому проведено не втихаря, а з попереднім оголошенням в пресі і на стовпах. І чия це проблема, що люди які на ці слухання тупо забивали, або приходячи дрихлили на останніх рядах тепер плачуть що їхня думка не була врахована?
Silentium est aurum... ;)

Станіслав
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення Станіслав » 29.08.2009 16:31

>>>>Ну по перше, отак звучить пункт 2 цього "скандального" рішення міської ради:
"Заборонити приватизацію водного плеса ставу та земель комунальної власності на території рекреаційно-відпочинкової зони навколо міського ставу та надавати в комерційне користування не більше 1/2 частини його території"

Перше. Це звичайне окозамилювання, яке не має юридичної сили. Наступною сесією, чи новим складом нової міської ради пунк дуже легко скасовується. Так само - як була скасована існуюча до цього рішення програма "Парк-озеро".
Друге. Даний пунк зовсім не виключає можливості взяття цієї землі на 49 років в аренду.

>>>>Взагалі то все записане в цьому пункті і так визначене законодавством. Аде так як більшість людей не може бути досконало знайомою із специфічним законодавством, зокрема Водним кодексом, то вирішили це прописати ще раз в рішенні чорним по білому. Виявляється подвійна перестраховка у формі законодавчої норми і чіткого пункту рішення комусь недостатня...

Ви або зовсім не компетентні, або є одним з тих, кому це рішення дуже вигідне з власних комерційних інтересів.
Водний кодекс не регулює питання ПРИВАТИЗАЦІЇ.

>>>>Озеро має охоронну зону 100 м від межі водного плеса. Тобто .... для інвесторів взагалі нічого не лишається. В става ж ця охоронна зона менша - 50 метрів. Звідси і можливості для нормальної комплексної розробки інвестиційного проекту, і.т.д.

Перше. З чого Ви собі таке надумали, що долиняни хочуть бачити інвесторів готелів та автиостоянок? мені, долинянину, це не потрібно.
Друге. в Долині є озеро. Жодні "благі" наміри не можуть перетворити його в став. Це порушення законодавства.

>>>>І взагалі цей весь крик що прийде дядько і обгородить озеро парканом. Вже одному дядькові віддавали. Зараз успішно забрали бо той виявився балаболом.

Віддали - бо той дядько дав відкат. І віддали йому виконання програми "Парк-Озеро"... а не під будівництво готелів/автостоянок. Різницю відчуваєте?????

Ось стаття з Галицького кореспондента по темі.
http://www.gk-press.if.ua/node/1655

Olli
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Olli » 30.08.2009 01:04

Висновок з твоїх постів, друже Станіслав, один - Політика. А в болото суперечок з виключно політичним підтекстом ув'язуватись не збираюся.

Можу відповісти тільки на одне.
Тобто люди поділяються на тих, що мають підприємницький досвід, і на тих, що такого досвіду не мають?
Я не маю "підприємницького досвіду" нічого окрім: дерев, джерела, пішохідних доріжок, лавок, літнього майданчика, комунального пляжу - БАЧИТИ НЕ ХОЧУ. Кому потрібні готелі та автостоянки - хай собі будують десь в іншому місці.
Маєш покошений парк, реконструйоване джерело, лавочки, освітлення, доріжки... Тобто практично все що просиш. Тебе це влаштовує? Нічого не міняти?

А на рахунок комунального утримання. Тут ти друже явно переоцінюєш можливості міського бюджету тримати в хорошому стані інфраструктуру такої махіни як парк-озеро.
І звідки ти взяв готелі і автостоянки? Із капітальних будівель там хіба що хочуть бачити якись невеликий спортивний майданчик і заклад харчування. Решта - все ті ж літні майданчики, комунальний пляж. Наявні вже збудовані і запущені літній кінотеатр і танцмайданчик ніхто і не збирався продавати...

А ти кажеш що це в мене кольорові окуляри... Принаймні політичних окулярів коли я проект тдетального планування читав на мені не було... Може того і не виникло відчуття глобальної змови. :)
Silentium est aurum... ;)

Femida
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення Femida » 01.09.2009 09:55

Olli писав:На рахунок гри з поняттями "озеро" і "став" то тут я розумію підозри у пересічних людей. Дійсно всі звикли називати нашу водойму "озером". І тут навіть не справа в тому що це насправді таке. Хоча це за всіма історичними документами і зовнішніми ознаками таки став (тобто штучна водойма). Тут справа у тих же законодавчих обмеженнях. Озеро має охоронну зону 100 м від межі водного плеса. Тобто при такому варіанті під інвестиційні ділянки залишається невеликий клаптик міського парку майже біля самої дороги. А враховуючи те, що в комунальній власності згідно вищенаписаного пункту Рішення має залишитись не менше 1/2 придатних до інвестування земель, для інвесторів взагалі нічого не лишається. В става ж ця охоронна зона менша - 50 метрів. Звідси і можливості для нормальної комплексної розробки інвестиційного проекту, і.т.д.
А ніхто і не забороняє місцевій владі визначити охоронну зону в 50 метрів. Тим паче законодавство таке дозволяє. Але при тому озеро залишити озером, а не міняти його статус на став.
Тоді, як кажуть, і бізнесмени зможуть там щось зробити і озеро залишиться в комунальній власності, та й небуде змоги його віддати для приватизації.

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 01.09.2009 15:52

А ніхто і не забороняє місцевій владі визначити охоронну зону в 50 метрів
То Водний кодекс відмінити рішенням виконкому ? :lol:
die Große Schlange

Molotov
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Molotov » 06.07.2010 12:15

Давно Ви тут не дописували :D А за цей час і інвестори я так зрозумів появились.
На літньому майданчику стоїть палатка з пивом на озері можна покататись на лодках, катамаранах...навіть
на гідроциклі ) Ну тай парк трохи впорядкований. Досить гарно облаштували джерело, багато лавочок, смітників.

Ну чекаємо ще на пляж...щоб і в Долині в спекотну днину можна було поплавати.
А то у Вигоді на зливі інколи буває нікуди плюнути )))
Don't Tase Me, Bro!

smetvlad
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення smetvlad » 13.01.2012 19:31

Хто знає, що то копають навколо озера екскаватори (з боку центр дороги)?

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 14.01.2012 03:00

Я знаю!
Зливову (дощову) каналізацію роблять.
Задумано що вона відведе поверхневі води з парку в річку і вони не будуть потрапляти в озеро.
Відповідно відведе стоки з дороги, навколишніх фос і т.п.
Тобто озеро буде трішки чистіше.
Проект фінансує ПРООН, міськрада і громадська організація ЦПРР чи щось таке
die Große Schlange

zdyr
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення zdyr » 17.01.2012 15:41

... і все буде "фосо". Хто знає венгерську мову - зрозуміє.

smetvlad
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення smetvlad » 17.01.2012 21:38

А як бути тому, хто не знає? :D

rus
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення rus » 14.08.2012 16:04

в мене такой язик сі розвязав(нешукав того апострофу не знаю де на тотій клаві він сі знаходе)та хотівім сі троха обурити .шо тото є за робота приліплюют в тім Европейським парку ,біля сатиліта української культури Т.Г.Шевченка, якусь, чито лотку ,чи то якийсьво крейсер аврора.то шо ,курча ,вже не було місця ,у тім Европейськім парку .шоб той підрозділ Гараздової корпорації,звесі КП "Комонгосп",десь той грандіозний проект утулила.А, ну тото я пойняв то а би його всі, добре,відав, виділи. Буде так файно сі дивити. Та ше би біо туалет блище до того,як він там шевченка ...

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 14.08.2012 19:30

Та ше би біо туалет блище до того,як він там шевченка ...
А я, наприклад, за те, щоб повернути пам'ятник на старе місце.

Для тих хто не в курсі, колись на тому горбі стояла радянська фанерна корчма типу "Берізка".
З типовими бокалами і одвічним запахом прокислого пива. І по пагорбі котилися п'яниці, а внизу збирали урожай працівники медвитверезника. :lol:

А Шевченко "стояв" на тому вході в парк, що навпроти зупинки на Ів-Франківськ. В затишному і приємному місці. Для чого і з яких мотивів його перенесли, я не знаю. Просто був такий час... Перейменовували вулиці, переміщали пам'ятники і насипали "віртуальні" могили повстанців у кожному селі... Інші тим часом приватизовували...

П.С. Не всі мабуть знають що таке медветверезник :) То така установа за клятих комуняків в котру потрапляли ті кого бачили напідпитку в громадських місцях. В тій карально-медичній установі, холодною водою, холявою від чобота по писку і іншими методами приводили п'яниць до тями. Звичайно під наглядом медичного працівника. Заклад скасований "першими демократами" бо мабуть викликав у них неприємні спогади :lol:

П.П.С.
в мене такой язик сі розвязав
Чесно кажучи мені бридко читати ті повідомлення покрученою українською мовою. Може комусь здається це оригінальним але "шільська" західняцька вимова принципово нічим не кращий за суржик Азарова. Може в байках і анекдотах вона і доречна, але аж ніяк не в спілкуванні.
не знаю де на тотій клаві він сі знаходе
В незалежній, соборній, суверенній націоналістичній клавіатурі він знаходиться якщо тримаючи Alt набрати 39 на цифровій клавіатурі (як варіант). От краще би тим шановні нацики зайнялись, а не процентовкою кількості російської попси на радіо :lol:
die Große Schlange

smetvlad
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення smetvlad » 15.08.2012 00:34

Те, що говорить Азаров, навіть суржиком важко назвати. Суржик, до речі, слід відрізняти від діалекту.
Але яке відншення має мова, радіо, клавіатура до парку?

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей