Про "громадські слухання" щодо дитячого майданчика

Обговорємо події в Долині, місця в Долині, відпочинок в Долині та все, що стосується міста. Тут же обговорюється все, що зв'язано з Долинським районом.

Модератори: san, vanya

Громадські слухання

Сприяють контакту жителів з владою
5
63%
Безрезультативні
2
25%
Шкідливі і непотрібні
1
13%
 
Всього голосів: 8

Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Повідомлень: 1199
З нами з: 15.10.2004 12:43
Звідки: Долина
Контактна інформація:

Про "громадські слухання" щодо дитячого майданчика

Повідомлення Misha K » 06.11.2007 23:01

ПРО „ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ”, ДИТЯЧИЙ МАЙДАНЧИК, КОРУПЦІЮ ТА ПІДЛІТКОВЕ ВИХОВАННЯ.

Не спиться... Спати не можу... Не можу спати...
Вчора, 2 листопада, відбулися „громадські слухання” – ноу-хау теперішньої міської влади. Міський голова зібрав жителів навколишніх будинків вулиць Пушкіна та Грушевського, щоб укотре почути від них, як бути з дитячим майданчиком, який стоїть нині пустирем в центрі Долини. Для нової міської влади – нова проблема, а для жителів цього мікрорайону старі відновлені рани, попсуті нерви та безсонні ночі.
Повернуся в „історію” цієї історії. 2000 рік. Податкова інспекція в особі Ірини Вороніної, тодішнього керівника оДПІ, на території дитячого майданчика, який межує з будівлею податкової інспекції, вирішила спорудити гараж для автотранспорту своєї установи. Вирішила і зробила... Вирили котлован під фудамент, заклали бетонні блоки. Швидко вирили, швидко заклали. Але тут з’явилися люди... Ті люди, що живуть довкола цього майданчика. Як з ними бути? Адже вони не хочуть гаража в самому центрі житлового масиву. Міська рада почала ті самі „громадські слухання”, хоча тоді, в 2000 – 2001 роках, це так не називалось. Тоді ж з’ясувалося, що жодного дозволу на проведення будівельних робіт у податкової інспекції не має. Здавалося б, що немає дозволу – немає і проблеми. Можливо, за таке самочинство хтось мав і відповісти. Але не тут то було. На скільки пригадується, терміново скликалась сесія міської ради. Прийшли також жителі мікрорайону. Стояло питання дати дозвіл на виготовлення технічної документації на будівництво гаража. Зауважте, про виділення земельної ділянки і видачу акту про землекористування мова навіть не велась. На запитання жителів: „Навіщо це робиться?”, Володимир Стецко, тодішній міський голова, відповів запитанням: „А як бути податковій, коли вони вже вирили котлован і встановили блоки?” Сесія була скандальною, образливою на всі боки. Депутати голосували по-різному, але рішення про виготовлення проекту прийняли. І все. І не більше.
„Влади” міняються, а люди живуть далі в тих самих містах, в тих самих мікрорайонах, в тих самих будинках, квартирах... І при кожній зміні влади в Долині виникає та сама ситуація. Для влади – головна біль, а для жителів – головна біль, плюс зіпсуті нерви, плюс безсонні ночі і постійне відчуття тривоги: „Кому ще захочеться полакомитися цим ласим кусочком землі в центрі міста?” За цей час вже змінилися три міських голови. Кожен з них по-свойому пробував розв’язати даний конфлікт. А відповідь проста, як туга шкіра барабана: „Не вигадуйте колеса – відновіть дитячий майданчик, поверніть його дітям.” І будьте певні, за таке рішення подякують вам не тільки жителі вулиць Пушкіна та Грушевського, адже все, що роблять наші діти на цьому майданчикові нині – це те, що ловлять жаб у тій „новобудові”, яку свого часу подарувала нам податкова. Інші ж діти, створюючи неспокій для батьків, організовують своє дозвілля на заповнених автотранспортом вулицях міста.
За ці роки на цьому майданчику пробували облаштуватися і той „сумнозвісний” гараж податкової, і церква, і стоянка для автотранспорту. Сьогодні нова пропозиція податкової – будівництво багатоповерхового будинку... і дитячого майданчика. Але не ображайтеся дорогі податківці – ми не віримо. Коли, свого часу, ви „будували” гараж, то також обіцяли відновити майданчик. Сім років минуло... Це по-перше. По-друге. Будучи міським головою, Василь Романюк обіцяв, що відновить цю територію для дітей. Пригадую казав: „Дайте можливість провести Бойківський фестиваль, а після цього візьмемося за майданчик”. Про Бойківський фестиваль вже давно забули, а майданчика як не було, так і не має. Сьогодні вже третій голова з новою пропозицією податкової. А ось тут починається корупція. Поясню. Прозвучала тема будівництва житлового будинку і з’ясувалося, що Долинська об’єднана державна податкова інспекція має акт на відведення земельної ділянки під будівництво гаража в 19 соток. Питання: „Звідки він з’явився, цей акт?” Питання до депутатів міської ради попередніх скликань: „Ви, пані Зоряно Костур, чи Ви, пане Олеже Андріїшине, чи Ви, пане Михайле Миннику, чи, можливо, ще хто – приймали рішення про відведення земельної ділянки під будівництво гаража на дитячому майданчику в центрі Брочкова для Долинської оДПІ?” Питання також до голови Долинської районної ради, до начальника відділу Служби Безпеки України в Долинському районі, до Долинського міжрайонного прокурора: „Яким чином Долинська податкова отримала акт на землю?Землю дитячого майданчика. Як це поєднується з українським законодавством? І хто за це повинен відповісти?” Я знаю, що преса – четверта влада. Тож користуючись цим правом, звертаюся до Вас – розберіться!
Свого часу, навчаючись в Київській Академії державного управління при Президентові України, у вересні 1996 року мені довелося проходити стажування в Парижі. Неподалік французького військового міністерства та Ейфелевої вежі, в самісінькому центрі міста, я бачив площадку, облаштовану простенькими спортивними гірками. Я бачив паризьких підлітків, які між собою змагалися, хто вище, дальше, чи екстравагантніше скочить з тих гірок на роликах. За цим дійством спостерігало близько двохсот парижан. Поруч я бачив батьків з дітьми трьох – семи років, що каталися на велосипедах, скейтах, тих самих роликах. Просте та красиве місце для відпочинку батьків з дітьми. Я бачив як „дихає” в Парижі сучасна молодіжна „тусовка”. Підлітки спілкувалися між собою, поправляли один одному спортивне спорядження, підбадьорювали глядачів на оплески за вдалий стрибок, жартували. Наголошую, всі споруди надзичайно прості та дешеві: акуратно викладена бруківка, спортивні гірки, лавочки і все. Невже для нас на цій площадці біля податкової зробити щось подібне – така велика проблема? При чому, не будувати, а відновити те, що було створено в кінці сімдесятих років.
Ми сьогодні говоримо про ріст дитячої злочинності, про наркоманію, дитячий алкоголізм. При Долинській районній державній адміністрації працює цілий відділ, одним з завдань якого є вирішення питання дозвілля молоді. Статистичні дані щодо проведених заходів мало зроблять у вирішенні молодіжних проблем. Жива праця, організоване місце для дитячого та підліткового дозвілля зроблять більше, ніж будь-які бюрократичні звіти. І врешті-решт, дитячий майданчик виведе частину юнаків з підворотень та підвалів, де нині витрачається час. Ми прекрасно знаємо, в якому стані, в порівнянні з минулим, знаходяться центри позашкільного виховання в Долині, будь-то школа естетичного виховання, спортивна чи художня школи, будинок школяра чи станція юних техніків. Ці установи не здатні охопити всю молодь в Долині. Не вирішить до кінця проблему і дитячий майданчик біля податкової інспекції, але якщо хоча б одна дитина буде вирваною з кола, так званого, „вуличного впливу”, то свою функцію ця територія виконуватиме.
І на сам кінець. На тих таки „громадських слуханнях” міські можновладці розводили руками, як відновити втрачене. Я не буду Вас вчити, шановна владо, але... Перше. Відгородіть майданчик від самовільного руху автотранспорту. Тобто, забийте дві-три труби, щоб на ньому не їздили нічні таксі, буси, грузові автомобілі, що шукають найкоротшого шляху до прилеглих будинків. Друге. Виготовіть проект майбутнього майданчика. Зробіть кошторис. Включіть суми в бюджет наступного року. Якщо кошторис більший за можливості бюджету, зверніться до нафтовиків. Вони також свого часу, коли будували житлові будинки на місці дитячого садочку, доклалися до того, що цей майданчик сьогодні в такому жалюгідному стані. Думаю, і долиняни погодяться допомогти як не коштами, то працею. Знаю одне – буде зроблена добра справа. Добра суспільна справа.

З повагою Руслан БОГАЧОВ.
Заступник голови обласної організації
всеукраїнського об’єднання „Свобода”

Аватар користувача
Rockman
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Повідомлень: 20
З нами з: 21.09.2005 13:28
Звідки: Луганськ
Контактна інформація:

Повідомлення Rockman » 07.11.2007 00:09

Діти мої, діти...
От люблю я Богачова, бо непересічна людина. Але не можна йому в політику пхатися. От віршики (?) цікаві в нього, статті дослідницькі непогані. Але як починає в політжурналістику пхатися - чесне слово, навіть на дешеву "джинсу" не дотягує. Як можна вмудритися написати стільки тексту, без жодного довершеного факту?!
Краще б, Руслане, поспав би, ніж мордувати клавіатуру нічними маривами. А вже як дійсно кави перепив - піди в майстерню, потеши дощечку, і зроби дітям карусельку. І люди дякую скажуть, і електорату прибуде.
А дітям, тим що у підвалах, все одно де палити. Можуть і на твоїй карусельці. Добру справу, твою й конкретну, вони оцінять гідно. Ти ж все одно потім відремонтуєш, як не спатимеш...

Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Повідомлень: 1199
З нами з: 15.10.2004 12:43
Звідки: Долина
Контактна інформація:

Повідомлення Misha K » 07.11.2007 00:53

Rockman, "Прозвучала тема будівництва житлового будинку і з’ясувалося, що Долинська об’єднана державна податкова інспекція має акт на відведення земельної ділянки під будівництво гаража в 19 соток. " - хіба це не факт?
Решту - на завтрашній сесії міськради.

Аватар користувача
san
Модератор
Модератор
Повідомлень: 3303
З нами з: 07.01.2005 16:10
Звідки: Долина
Контактна інформація:

Повідомлення san » 07.11.2007 01:47

Міський голова зібрав жителів навколишніх будинків вулиць Пушкіна та Грушевського, щоб укотре почути від них,
Зібрав, не для того, щоб почути. А для того, щоб депутати почули... Хто не вкурсі поясню - м/р колегіальний орган :)
Робить це тому, що не всі депутати самостійно цікавляться своїми виборцями, а жителі з різних причин не мають звички звертатись до депутатів самостійно.
Долинська об’єднана державна податкова інспекція має акт на відведення земельної ділянки під будівництво гаража в 19 соток.
Дійсно має. Щоправда не знаю коли він був виданий.
Думаю це дещо прояснить на рахунок закидів голові.
Сьогодні вже третій голова з новою пропозицією податкової. А ось тут починається корупція. Поясню.
Не ГОЛОВА З ПРОПОЗИЦІЄЮ а пропозиція оДПІ поступила ДО ГОЛОВИ!
Тому м/р повинна її розглядати. Це закон, а не корупція. :)
Зрештою певно пан Службовець, вміють не розглядати звернення котрі він не підтримує :lol:
Я не буду Вас вчити, шановна владо, але...
Звичайно... Найпростіше здати мандат і умити руки... :lol:
Думаю, і долиняни погодяться допомогти як не коштами, то працею.
Власне дла того і проводяться слухання щоб з"ясувати думку громадян. :)

Думаю закиди, щодо прозорості справ м/р є абсолютно безпідставні.
Сумніваюсь, що така кількість інформації є доступною в інших містах. І впевнений, що це найкраще з того, що було в Долині.
Звичайно, що є багато промахів. Але не помиляється лише той, хто нічого не робить.
Решту - на завтрашній сесії міськради.
На сесії будуть і більш глобальні питання...
Наприклад "Положення про цільовий фонд соціально-економічного розвитку м. Долини"
Але наразі в ВО є діло лише до кварталу де мешкає місцевий лідер чи то фюррер? :lol:

П.С. Особисто мені, не подобається ідея будівництва адміністративно-житлового будинку на тому місці. Також вважаю що вона не імпонує міському голові. Зрештою він взагалі противник ущільнення забудови в центральній частині міста.

Для цього робиться чимало заходів:
1. Накладений тимчасовий мораторій на будівництво ж/б в центрі

2. Розроблене "Положення про цільовий фонд соціально-економічного розвитку м. Долини", де до будівництва ж/б в центральній частині міста міським головою запропоновано вжити найвищий можливий коефіцієнт (10%) до участі замовників будівництва в формуванні фонду соціально-економічного розвитку. В той час застосовуватимуться знижені коефіцієнти щодо мкр. Полуванки і взагалі мінімальні для старої частини міста. Тобто документ повинен зменшити рентабельність житлового будівництва в центрі.

3. Розробляється "Положення про будівництво багатоквартирних будинків" (чорновий варіант буде анонсовоний на сесії). Воно повинне остаточно врегулювати будівництво ж/б у центрі.

Тобто пропонується обмеження аж двома документами!!!
Обмеження архітектурного і економічного характеру.

П.С.С. Зрештою думаю слід визначитись чи ВО відстоює права мешканців (нехай хоч "рідних" кварталів) чи займається чорним піаром :lol:

Запрошую УСІХ відвідувати громадські слухання, читати "Вісник міської ради", приймати участь в проектах, що анонсуються там і на форумі, давати пропозиції щодо документів котрі розробляються м/р, подавати власні проекти... Зрештою відкрити очі... :)
die Große Schlange

Аватар користувача
Rockman
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Повідомлень: 20
З нами з: 21.09.2005 13:28
Звідки: Луганськ
Контактна інформація:

Повідомлення Rockman » 07.11.2007 02:05

2000 рік. Податкова інспекція в особі Ірини Вороніної, тодішнього керівника оДПІ, на території дитячого майданчика, який межує з будівлею податкової інспекції, вирішила спорудити гараж для автотранспорту своєї установи
Ой, і проснулися ж ви, друзі! То де ж ви були 7 років? Розглядали майданчики у Франції?

А формулювання...
Прозвучала тема будівництва
...ви вважаєте фактом?! А де № відповідного документу, пояснення: що це за документ, ХТО його приймав?
Врешті решт, коментар тих людей, що приймали цей документ, на кшталт: "А чиї інтереси ви, шановні, переслідували, віддаючи майданчик?!" І коментар тої ж Вороніної – чи не щемить її серце, що вона хотіла у діточок відібрати майданчик?

Аватар користувача
vanya
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 1659
З нами з: 12.10.2003 10:08
Звідки: Львів/Долина
Контактна інформація:

Повідомлення vanya » 07.11.2007 09:56

Хороший був колись майданчик... Їздив там на велосипеді, лазили по тих всіх міні-спорудах, дізнавались про дорожні знаки... Гаражі там аж ніяк не вписуються :) Думаю стоянку можна зробити більш в глибині міста та й всі проблеми. Але якщо в податкової є законні підстави для будівництва там - то питання звідки вони, хто давав такі дозволи.
І взагалі, якщо інформації в статті правдива - що то за методи такі - самовільного захоплення землі державною установою?

Аватар користувача
san
Модератор
Модератор
Повідомлень: 3303
З нами з: 07.01.2005 16:10
Звідки: Долина
Контактна інформація:

Повідомлення san » 07.11.2007 18:51

Начальник оДПІ зняв з розгляду свою заяву.
Проте земельну ділянку "просто так" віддавати не планує.

А рішення про надання її в постійне користування він має.
Востаннє редагувалось 07.11.2007 19:48 користувачем san, всього редагувалось 1 раз.
die Große Schlange

Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Повідомлень: 1199
З нами з: 15.10.2004 12:43
Звідки: Долина
Контактна інформація:

Повідомлення Misha K » 07.11.2007 19:23

san писав: А рішення про надання її в постійне користування він має.
Ким видане?

Аватар користувача
san
Модератор
Модератор
Повідомлень: 3303
З нами з: 07.01.2005 16:10
Звідки: Долина
Контактна інформація:

Повідомлення san » 07.11.2007 19:26

М/р минулих каденцій. Здається 2004 або навіть 2001 рік.
Точно не запамятав
die Große Schlange

Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Повідомлень: 1199
З нами з: 15.10.2004 12:43
Звідки: Долина
Контактна інформація:

Повідомлення Misha K » 07.11.2007 19:41

san писав:М/р минулих каденцій. Здається 2004 або навіть 2001 рік.
Точно не запамятав
Одже, факт злочинного діяння на лице. Цікаво, кого ж покарають?
Пропоную провести "громадське слухання" по питанню притягнення до відпловідальності винних. :D :D

Аватар користувача
san
Модератор
Модератор
Повідомлень: 3303
З нами з: 07.01.2005 16:10
Звідки: Долина
Контактна інформація:

Повідомлення san » 07.11.2007 20:05

Одже, факт злочинного діяння на лице.
Цікаво, кого ж покарають?
Де склад злочину? :shock:
Зрештою можна звернутись до правоохоронних органів чи до суду.
Карати злочинців - їх компетенція.

А пану Богачову слід було всетаки бути на разгляді питання, з"ясувати позицію голови і взагалі припинити закиди щодо непрозорості його дій.

Чи запропонувати альтернативу існуючому порядку вирішенню питань. Раз метод "громадських слуханнь" не влаштовує.

А то знову пусті слова...

П.С. Також, ВО Свобода може долучитись і до інших земельних питань, як то виділення безоплатно земельних ділянок під індивідуальну забудову навколо озера, замість продажу(оренди) на конкурсних засадах.
Коли суди відміняють всі рішення м/р по цих питаннях...
die Große Schlange

Тарас Єсин
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Повідомлень: 4
З нами з: 14.11.2007 13:01
Контактна інформація:

Повідомлення Тарас Єсин » 16.11.2007 18:19

До Rockmanа.
Юрайа Хіп - герой роману Чарльза Діккенса "Давід Коперфільд", який хоче показати себе благопристойним, благочинним, а, насправді, - останній негідник. Юра - не хочу називати тебе Юрайа.
Хочеш забити косячок на лавчині, чи карусельці, яку зробить тобі Богачов - не дочекаєшся. Тому, що твоя лавчина в Луганську, а його в Долині.
Щодо порад і "віршиків"... "Віршики" можеш почитати, тільки не Богачова, бо він їх ніколи нікому не писав. Щодо порад... Іди до ср@ки! Моя тобі порада. Можеш нею скористатися і навпаки. Біди не буде.
Тепер про факти. Текст Богачова, під яким стоїть його підпис. Це факт перший. Розумієш про що йдеться? Факт другий. Акт про відведення земельної ділянки для податкової на території, яка в генеральному плані забудови міста числиться як "дитячий майданчик". Факт третій. Жодна з сесій Долинської міської ради не приймала рішення про виділення землі для податкової.
Скільки ще фактів тобі потрібно? Чи, можливо, те, що податкова сьогодні хоче ще плюс 20 соток землі під будівництво будинку на тому ж таки дитячому майданчику, аргументуючи, що вона вже має 20 соток по акту, не факт? Чи те, що, свого часу, податкова розпочала будівництво гаража на дитячому майданчику без будь-яких дозволів, не факт? Приїдь в Долину і подивись, бетонні блоки того гаража "стирчать" на майданчику донині.
Тож, любий доброзичливцю (чи пораднику). Без моїх тобі порад... Хочеш виглядати мудрим - будь ним!
Rockmanу Тарас Єсин.
P.S. Ще раз до фактажу. Тих фактів, яких, на твою думку, не вмстачає в тексті Богачова, можуть надати СБУ та прокуратура в Долинському районі. Можеш до них звернутися. Богачов це зробив.[/quote]
Життя нічого не дає даремно
Усі дарунки мають свою вартість

Тарас Єсин
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Повідомлень: 4
З нами з: 14.11.2007 13:01
Контактна інформація:

Повідомлення Тарас Єсин » 16.11.2007 18:37

До Sanа.
Слухай, San. Читаючи твої повідомлення, б'юся об заклад, - ти чиновник міської ради. Краще того, щоб сидіти на форумі, відкрий праву верхню шухляду свого робочого стола, знайди 3-4 аркуші формату А-4 з титулкою "Посадова інструкція спеціаліста ... категорії". Для прикладу...
Що робити "Свободі" - не твоя справа, а щоб була твоєю - йди в "Свободу".
Щодо закидів Богачова голові міста. Навчись читати тексти, тому що жодного закиду існуючому голові він ще не робив. Якщо не згідний, прочитай текст статті "Про дитячий майданчик..." ще раз. Чи, можливо, бачиться те, що хочеться бачити?
"На сесії будуть і більш глобальні питання," - пишеш ти. Та й дійсно... Що таке дві чи чотири квартири міському голові, а ще чотири податковій з тієї запланованої багатоповерхівки в порівнянні з "питаннями глобальними". Ну хоча би такими, як АЗС на розі Гальцького та Шептицького поруч озера та прилеглих будинків долинян.
Життя нічого не дає даремно
Усі дарунки мають свою вартість

Аватар користувача
vanya
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 1659
З нами з: 12.10.2003 10:08
Звідки: Львів/Долина
Контактна інформація:

Повідомлення vanya » 16.11.2007 20:54

Тарас Єсин, останнє попередження - обговорення ведуться без особистих образ і нецензурних висловів. Образи і лайка - останній аргумент, який в нас не приймається. :?

Аватар користувача
san
Модератор
Модератор
Повідомлень: 3303
З нами з: 07.01.2005 16:10
Звідки: Долина
Контактна інформація:

Повідомлення san » 16.11.2007 21:51

б'юся об заклад
Та хоч от стіну... :lol:
Краще того, щоб сидіти на форумі,
Ой забув спитати, що мені робити :lol:
Щодо закидів Богачова голові міста. Навчись читати тексти, тому що жодного закиду існуючому голові він ще не робив.
Ну я був на сесії, слухав його полум"яний виступ ніпрощо і ніпрокого.
Чолов"яга не розібравшись в суті справи, трошки себе пропіарив...
Далеко не в кращу сторону. Закиди робив, причому багато кому...
І ІМХО додав негативного іміджу стороні котра не бажає там будівництва.
"На сесії будуть і більш глобальні питання," - пишеш ти. Та й дійсно...
Так були... І на сесії та і зрештою тут на форумі... Але їх не варто помічати - піару ніякого, тільки клопоти надаремно...
Що таке дві чи чотири квартири міському голові,
Наш голова не має де жити? :lol:
Ну хоча би такими, як АЗС на розі Гальцького та Шептицького поруч озера та прилеглих будинків долинян.
Озеро дуже далеко, прилеглі будинки - не ближче ніж від інших АЗС.
АЗС там по генплану дуже давно... Те, що депутати не ціавляться генпланом - інше питання...
Люди придбали ту землю і зроблять АЗС. Чи через м/р чи через суд...
Інша справа, що через м/р на них ляжуть немалі зобов"язання перед містом (збудувати транспортну розв"язку на тому перехресті, побудувати каналізацію для навколишніх будінків і т.п.)
Але крикунів, котрих певно жаба задушила, що їх хати не купують, то мало цікавить. Їм від того ніц не перепаде... Сам ен гам і іншому не дам...
Що робити "Свободі" - не твоя справа,
Та я пропозицію роблю Свободі... Та і іншим партіям... Що вона буде щось робити вже і не сподіваюсь...
а щоб була твоєю - йди в "Свободу".
Не можу, по об"єктивних причинах... Потрібно довго тренуватися :lol: В мене, як нормальної людина, звязки мізинця і безімянного пальця - спільні. Тому дуже непросто зобразити "фірмовий" жест Свободи :lol:
Ну але їх теж розумію... Потрібно же якось вирізнятись від інших т.з. "помаранчевих"... От і довелось видозмінити жест "вікторія" прийнятий у них...

Я не є членом жодних політичних організації. Не через те, що є пасивним, а тому, що ще не натрапив на організацію що відповідає моїм вподобанням. Зрештою і не дуже шукав :oops:
Все що кажу і пишу, є виключно моїми морально-етичними, переконаннями без впливу партквитка чи обіцянок кар"єри.
Якщо я пишу свою думку про якусь організацію чи якогось керівника, це теж мої власні переконання. Які зрештою можуть і змінюватись (хто пам"ятає, раніше я був в "опозиції" до чинного мера доки не ознайомився з його діями і намірами поближче).
Спеціально для тих хто шукає причини моєї "заангажованості" :lol:
"Посадова інструкція спеціаліста ... категорії".
Не лежить там посадової інструкції і я не є службовцем. На відміну від того ж Богачова :lol:
Отримую я орієнтовно 500 грн зарплати, на госпрозрахунковій основі.
Жодної гривні мені не виділено з жодного бюджету...
З яких приватно оплачую консультації бухгалтера і кошторисника. Тобто працюю практично на громадських засадах...
В мене нема пільг, нема службової пенсії, в мене навіть кабінета нема :lol:
Я не приймаю жодних визначальних рішень, нікому нічого не виділяю і нікого не контролюю. Тобто підгрунтя до корупції теж не маю...
А живу я з скромних коштів зароблених в іншому місці... Звичайною працею інженера-проектанта.
(Спеціально для тих, кому кортить поколупатись в моїй брудній білизні) :lol:

В шухляді в мене лежать проекти і пропозиції стосовно розвитку міста. Як маю трохи часу - я їх роблю. Потім намагаюся втілити. Проекти стосовно будівництва (в першу чергу), економічного розвитку, соціального захисту, навіть безпеки наших мешканців...
Наскільки вони реальні - не знаю... Проблеми тут описував не раз...
Можеш до них звернутися. Богачов це зробив.
Потрібно звернутися в інспекцію Державного архітектурно-будівельного контролю. Вона контролює будівництво.
Нажаль в ні в Долині, ні в районі такого інспектора вже нема... Є лише вакансії.. :)
Тому потрібно звертатись в область.
За самовільне будівництво максимальне покарання - штраф в розмірі половини вартості виконаних робіт + демонтаж і приведення в початковий стан за кошти порушника.
ВО Свобода може запросто туди звернутись з заявою. До заяви ГО поставляться я думаю серйозно...

А СБУ займається трохи іншими питаннями :)
Від сили, що зробить - в місячний термін направить запит в інспекцію ДАБК. Звідти знову в місячний термін - назад відписка. Тільки потім дії.
Звикли в нас писати президенту і в ООН, що нема води... ніж подзвонити в ЖЕК :lol:
Востаннє редагувалось 16.11.2007 22:21 користувачем san, всього редагувалось 4 разів.
die Große Schlange

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 12 гостей