Про "громадські слухання" щодо дитячого майданчика

Обговорємо події в Долині, місця в Долині, відпочинок в Долині та все, що стосується міста. Тут же обговорюється все, що зв'язано з Долинським районом.

Модератори: san, vanya

Громадські слухання

Сприяють контакту жителів з владою
5
63%
Безрезультативні
2
25%
Шкідливі і непотрібні
1
13%

Всього голосів: 8

Тарас Єсин
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення Тарас Єсин » 18.11.2007 19:49

До Sanа.
Лишній раз пересвідчуюся, що ти, друже, не вмієш читати тексти. "Наш голова не має де жити?" - питаєшся ти, посилаючись на мої слова: "Що таке дві чи чотири квартири міському голові..." Не про міського голову йдеться, а про управлінську систему. Якщо б ти дочитав речення до кінця, то там пишеться і "податковій". Не керівникові податкової, а податковій. Розумієш? Тому не дивно, що два пальці скласти у тебе виходь, а ось, як ти пишеш "фірмовий жест" - це вже проблема. Можливо, це не так важко. Перше, що треба навчитись - це хоча б дочитати речення до кінця. Якщо ти так само уважно слухаєш, як читаєш, то твої висновки про виступ Богачова на сесії в моїх очах виглядають сумнівними.
Щодо заробітної плати, яку ти отримуєш... Скромна вона чи ні - нікого не цікавить. Заробляй мільйон. А ось те, під ким "ходиш" (вибач за таке формулювання), повір мені, читається навіть не між рядками.
Тарас Єсин
Життя нічого не дає даремно
Усі дарунки мають свою вартість

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 18.11.2007 22:49

Не про міського голову йдеться, а про управлінську систему
Ну як написано, так і прочитав :lol:
А виявляється йдеться і про Богачова?
Котрий управлінець такого ж рангу як і начальник податкової? :lol:

Не думаю, що хтось проти того щоб податкова будувала житловий будинок. Інша справа, що він ІМХО не повинен бути саме в тому місці, зрештою як і гаражі.
Не думаю, що хтось заперечуватиме щодо будівництва житлового будинку в мкр. Полуванки, а гаражів, десь за стадіоном.
Йдеться про те, що не має бути будинку чи гаражів на місці майданчику.
Така позиція і голови і більшості міськради (надіюсь).

Взагалі позиція голови така, що необхідно припинити будівництво багатоповерхових ж/б в центральній частині міста, уникнути ущільнення забудови і зберегти існуючий простір. Для цього прийнятий мораторій на будівництво і розробляються документи регулюючі його. Про це писалось в розділі будівництво. Два документи вже подані на розгляд м/р але розгляд перенесено, ще один "Положення про будівництво багатоквартирних житлових будинків розробляється" і незабаром буде виставлене тут його проект.
Але чомусь ніхто своїх пропозицій не вносить.
Звичайно - критикувати легше.

Критикувати взагалі легше ніж робити! Нехай ВО Свобода запропонує альтернативні документи, а не годує натовп лозунгами про "світле майбутнє з головнокомандуючим фюррером". :lol:

Не розумію з ким/чим шановний п. Богачов "воює" ?
З вітряками? :)

Як забрати ті фундаменти і засипати котлован, якщо вони дійсно незаконні - приблизно написав вище.
Скромна вона чи ні - нікого не цікавить
А чому не цікавить? Цікавить тільки власна? :)
Написав то в відповідь на пропозиції почитати посадові інструкції і натяки, що я живу за чиїсь (громадські) гроші
А ось те, під ким "ходиш" (вибач за таке формулювання), повір мені, читається навіть не між рядками.
Що означає "ходжу" ?

Ні під ким я не ходжу... :lol: Не маю такої звички...
Завжди маю свою позицію, так сі стало, що вона співпадає, ще з чиєюсь в деяких аспектах.

Не бачу нічого дивного.

Це може в "Свободі" всі під кимось, вірніше під Тягнибоком, ходять :lol:

Зрештою якщо так хвилює, що я працюю в структурі міськради - можу звільнитись :lol:

От чи можуть позвільнятись члени "Свободи", щоб не користатись державною зарплатою і пільгами за т.з. "службу", і не читати посадових інструкцій написаними "нечистою" владою!
Щоб просто заробляти гроші як заробяють інші працівники в недержавних установах чи як дрібні підприємці.
Думаю тоді погляди трохи зміняться... :)
die Große Schlange

Тарас Єсин
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення Тарас Єсин » 21.11.2007 18:05

До Sana.
Вважаю, San, що майбутній діалог з цього приводу безперспективний. Тому замовкаю.
Ну що говорити, коли розмову, яка розпочалась з приводу дитячого майданка і проблематики довкола нього, переведено в площину „фюрерів”, твоєї власної заробітної плати і таке інше. Коли „вішаються ярлики”, що хтось там „піарить”, а якщо вчитатись в твої повідомлення, то „дешево піарить”, вибач мені, - зовсім інший. Я поясню... твоїми ж таки словами. Ти пишеш: „Але їх не варто помічати - піару ніякого, тільки клопоти надаремно...”. Це щодо „важливих питань” міської ради з одного боку та „піару” Богачова з іншого. „Чолов'яга не розібравшись в суті справи, трошки себе пропіарив”(твоя цитата). Тобто, майданчик – це піар Богачова, а, так звані, „важливі питання” – це не піар. А тепер наступне. Знову цитую тебе: „Взагалі позиція голови така, що необхідно припинити будівництво багатоповерхових ж/б в центральній частині міста... Для цього прийнятий мораторій на будівництво і розробляються документи регулюючі його...”, і далі... „Йдеться про те, що не має бути будинку чи гаражів на місці майданчику. Така позиція і голови і більшості міськради”. Про „документи” поясню нижче, а от щодо „позиції голови”. Якщо у міського голови саме така позиція, то кому потрібна вся ця „комедія” навколо дитячого майданчика та громадських слухань? Прийняли б рішення про відновлення дитячого майданчика і баста. В такому випадку тези про „піар” були б зайвими. Але ні! Проводяться слухання, сесія міської ради розглядає дане питання. І як ти думаєш, приймає рішення про відновлення майданчика? Ні! Переносять його на доопрацювання! Що це перенесення може означати? Чи не таке саме рішення як з АЗС на розі Шептицького та Галицького, про яке я тобі писав? То хто ж таки піарить?
А думали Ви, новітні міські можновладці, що жителі того мікрорайону вже сім років „ходять” під тими недолугими рішеннями міської влади, які створили даний конфлікт? Про це, зрештою, пишеться в статті „Про дитячий майданчик...” Чи знаєте Ви, скільки „бажаючих” на ту площадку є нині? Чи, можливо, потрібно довести до інфаркту ще одного з жителів мікрорайону? Людина, до речі, померла після тих „громадських слухань” 2000 – 2001 років. Чи цей "стан підвішеної небезпеки" не піар-хід?
Не хочу продовжувати діалог і з інших причин. Наприклад, пуста розмова довкола твоєї заробітної плати, яка ніякого відношення до теми майданчика не має. San вважає, що ті 500 гривень, які він заробляє мають якусь інформаційну цінність в даному діалозі. Щоб ти знав, твоя зарплата мене дійсно не цікавить. Хоча б тому, що з позиції звичайних етичних норм – це mauvais ton (поганий смак). Елементарні правила виховання. Якщо ти цього не розумієш, якщо тебе цьому не навчили – я не винен.
Наступне. На мою думку (я в цьому переконався з твоїх попередніх дописів на форумі) – ти не вмієш слухати, чути, читати. Вибач за такий висновок, але для прикладу... Ти даєш пораду „забрати фундамент”, „засипати котлован”, якщо дії посадовців дійсно незаконні. Поруч з цим ти пишеш, що бачив акт про відведення земельної ділянки для податкової і те, що міська рада „попередніх каденцій” 2001 чи 2004 років приймала таке рішення. Але ж не про це йдеться. Богачов стверджує протилежне – рішення про відведення земельної ділянки для оДПІ на дитячому майданчику депутати міської ради ні попередніх, ні сьогоднішньої „каденцій” не приймали. Якщо ця формальність витрамана, тобто рішення з печатками та підписами існує, хто ж має в цій ситуації розібратися? Невже не зрозуміло? Ти радиш звернутися в архбудконтроль...(?) Ні, друже! Для архбудконтролю вже запізно. Його роботи чекали в тих сумнозвісних 2000 – 2001 роках, коли акту на землю ще не було, а податкова самочинно заклала фундамент під будівництво гаража. А ось як цей акт виник, як сталося так, що податкова в особі її нинішнього керівника вимагає землю під будівництво будинку на території дитячої площадки і „земельну ділянку "просто так" віддавати не планує” (твоя цитата), це питання точно не до інспекції Державного архітектурно-будівельного контролю. Хто в цій країні, чи в даній ситуації повинен боротися з корупцією? І, на мою думку, це, безперечно, корупція. Архбудконтроль? А чи немає, виходячи з викладеного, злочинних дій у посадовців цієї організації? І навіть якщо, те про що пише Богачов не факт – хто повинен перевірити його інформацію? Про неї він заявив публічно.
Далі. Розмова безперспективна і з такої причини. Твої висновки і, як ти пишеш, „закиди” щодо ВО „Свобода”. Ще раз повторюю, не про „Свободу” йдеться. А щодо „Свободи” (знову повторюю) – ти не маєш ніякого права, в першу чергу морального, говорити, а тим паче давати поради „Свободі”. Про це я тобі також писав. Чи і цього тебе не навчили? А твої прогнози щодо „Свободи” – це тільки твої прогнози. Час покаже.
З приводу „фюрера”. Розберися спочатку зі своїм „фюрером” – безпартійним, чи з партії ППУ, чи ще там яким. Але це не стосується дитячого майданчика і ніякого конструктива з цього приводу в нашій розмові не буде.
Крім всього іншого ловлю тебе на брехні. Кажучи, що ти не причетний до міського голови, далі стверджуєш ти, що пишеш положення, проекти, „документи” для цієї структури. І не важливо, скільки ти за це отримуєш, чи не отримуєш нічого взагалі... Мова не про гроші.
Тепер щодо документів, які ти готуєш як проекти для майбутнього розвитку міста... Знаєш, дорогий мій, коли горить хата не інструкції по пожежогасінню пишуть, а водою гасять вогонь. Те, що ти пишеш положення - це добре, але тут ситуація інша. І коли ти вважаєш, що твоє Положення чи Проект вирішать питання дитячого майданчика, то, можливо, вони б і вирішили його через років 4-5 (може й швидше). Сьогодні ж, на мою думку, не можна допустити захоплення майданчика податковою інспекцією, чи інвестором, якого лобіює вона. „Позиція” міського голови з цього приводу є незрозумілою, а якщо вона зрозуміла, то хіба що тобі.
Бувай.
З повагою Тарас Єсин.
P.S. Вирішіть в кінці-кінців долю того майданчика і тема вичерпана.
Навіть, якщо не в його користь. Навіть, якщо під „будинок податкової” – прийміть рішення. Припиніть конфлікт.
Нехай Долина „назавжди запам’ятає своїх героїв” і Sanа в т.ч.
Життя нічого не дає даремно
Усі дарунки мають свою вартість

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 22.11.2007 00:31

Коли „вішаються ярлики”, що хтось там „піарить”,
Згадки про зарплату були виключно відповіддю на звинувачення в залежності службовій, фінансовій чи політичній від когось.
Тому і пояснив, що залежностей таких нема.
До речі - подав заяву на звільнення :)
Надалі працю над різноманітними програмами і проектами продовжуватиму на громадських засадах.
Якщо у міського голови саме така позиція, то кому потрібна вся ця „комедія” навколо дитячого майданчика та громадських слухань? Прийняли б рішення про відновлення дитячого майданчика і баста.
Не "прийняли і баста", а дізнатись громадську думку та думку "зацікавлених сторін". "Прийняли і баста" - це коли виділяли ділянку.
Переносять його на доопрацювання! Що це перенесення може означати?
А що це може означати, крім того, що його необхідно доопрацювати!?!
Рішення виносилось і навіть голосувалось, але є "сире" і передчасне.
Якщо хтось вважає інакше - прошу написати, тут і зараз, варіант тексту рішення яке повинно було бути прийняте на сесії м/р.
Чи не таке саме рішення як з АЗС на розі Шептицького та Галицького, про яке я тобі писав?
Абсолютно не таке. Там закон на боці забудівників. Крім того, немає однозначної думки громадськості. І це питання набагато складніше.
А думали Ви, новітні міські можновладці, що жителі того мікрорайону вже сім років „ходять” під тими недолугими рішеннями міської влади,
Думали - то велика проблема! Але чому звинувачення звучать тепер?
Де були "захисники правди" коли приймалися ті рішення?
Хоча б тому, що з позиції звичайних етичних норм – це mauvais ton (поганий смак). Елементарні правила виховання. Якщо ти цього не розумієш, якщо тебе цьому не навчили – я не винен.
Поганий тон кидатись звинуваченнями "подивись в шухляду", " під ким ходжу" і т.п. Вище - відповіді на то... Хоч мені теж то не подобається.
якщо дії посадовців дійсно незаконні. Поруч з цим ти пишеш, що бачив акт про відведення земельної ділянки для податкової і те, що міська рада
Власне є документи на земельну ділянку, документів на початок будівельних робіт - не знаю чиє.
рішення про відведення земельної ділянки для оДПІ на дитячому майданчику депутати міської ради ні попередніх, ні сьогоднішньої „каденцій” не приймали.
Якщо то справді так - це ганебний злочин... Але це ще потрібно довести.

Законність будівництва, навіть на виділеній ділянці встановлюється на протязі кількох днів...
Ні, друже! Для архбудконтролю вже запізно. Його роботи чекали в тих сумнозвісних 2000 – 2001 роках, коли акту на землю ще не було, а податкова самочинно заклала фундамент під будівництво гаража.
Ні друже! Потрібно просто знайти якогось там службовця, що має якісь там інструкції і знає порядок будівництва.

Зрештою можна піти на перший поверх РДА і почитати на стенді про дозвільний центр...
А ось як цей акт виник, як сталося так, що податкова в особі її нинішнього керівника вимагає землю під будівництво будинку на території дитячої площадки і „земельну ділянку "просто так" віддавати не планує” (твоя цитата), це питання точно не до інспекції Державного архітектурно-будівельного контролю.
Звичайно ні... Йому діло лише до законності проведення будівельних робіт.
Архбудконтроль? А чи немає, виходячи з викладеного, злочинних дій у посадовців цієї організації?
Немає! Вони реагують на письмові звернення оформлені належним чином, а також проводять вибіркові перевірки. Це дає змогу "набачити" проблемні об"єкти. А це звичайна недбалість.
Зрештою є можливість то виправити - поставити "свого" надійного, некорумпованого чоловіка, наприклад члена ВО Свобода на чолі ДАБК. Наразі посади і районного і міського начальників ДАБК - вакантні...
Твої висновки і, як ти пишеш, „закиди” щодо ВО „Свобода”.
Це просто громадська позиція... Так як інші партії тут не проявляють інтересу - пишу своє бачення щодо Свободи та окремих членів :)
(До речі відмічав своє позитивне ставлення щодо активності на форумі прихильників ВО Свободи)
А щодо „Свободи” (знову повторюю) – ти не маєш ніякого права, в першу чергу морального, говорити, а тим паче давати поради „Свободі”.
Мені ніхто цього не забороняв - отже маю право :)
З приводу „фюрера”. Розберися спочатку зі своїм „фюрером” – безпартійним, чи з партії ППУ, чи ще там яким.
У мене нажаль його нема :lol:
А ППУ, для мене - такий агрегат, що трубопроводи промиває :lol:

Крім всього іншого ловлю тебе на брехні. Кажучи, що ти не причетний до міського голови, далі стверджуєш ти, що пишеш положення, проекти, „документи” для цієї структури. І не важливо, скільки ти за це отримуєш, чи не отримуєш нічого взагалі... Мова не про гроші.
Тобто непричетний? Ще і як причетний - спілкуємося, працюємо разом!
Коли я брехав про інакше? :lol:
Я наголошував, що не маю зобов"язань інших, аніж зобов"язань власної совісті!
Знаєш, дорогий мій, коли горить хата не інструкції по пожежогасінню пишуть, а водою гасять вогонь.
Давай не будем про пожежогасіння? :lol:
Якщо потрібно, можу організувати лекцію, де розкажуть яким чином і по якій інструкції гасять пожежі... :lol:

При нагоді почитай: НАПБ 04.002-95 Бойовий статут пожежної охорони України.
І коли ти вважаєш, що твоє Положення чи Проект вирішать питання дитячого майданчика, то, можливо, вони б і вирішили його через років 4-5 (може й швидше).
Думаю що вирішить... І не одного, а всіх... Звичайно надзвичайно ідеального вирішення не буде - нема кому над тим працювати. Але хоч якісь правила будуть... А що е досконалі - не моя провина, а провина того, хто ніц не робить...
Сьогодні ж, на мою думку, не можна допустити захоплення майданчика податковою інспекцією, чи інвестором, якого лобіює вона.
Що для цього робиш ти?

Я, як вже казав, працюю над документом котрий повинен заборонити житлову забудову в центральній частині міста, щоб уникнути ущільнення її за рахунок дитячих майданчиків, скверів і т.п.
Якщо він буде прийнятий, то він не дасть жодним інвесторам псути і так не надто досконале архітектурне середовище міста.
Незалежно чи є в них земельна ділянка чи ні.
P.S. Вирішіть в кінці-кінців долю того майданчика і тема вичерпана.
Не до мене... На відміну від п. Богачова я і в руках ніколи мандату не тримав :)

П.С.
Елементарні правила виховання
Щонайменше дивними, виглядають зауваження про мою етичність збоку людини, що оперує "блатними" поняняттями "під ким ходиш", а також вживає не менш літературні вислови "ср@ка", та і взагалі ІМХО вкрай непривітну інтонацію :lol:
А щодо „Свободи” (знову повторюю) – ти не маєш ніякого права, в першу чергу морального, говорити, а тим паче давати поради
Дивна у Вас свобода якась... :lol:
die Große Schlange

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 01.12.2007 17:57

Тих фактів, яких, на твою думку, не вмстачає в тексті Богачова, можуть надати СБУ та прокуратура в Долинському районі. Можеш до них звернутися. Богачов це зробив.
Пройшло вже близько 15 днів з часу звернення громадянина.
Цікаво би знати чи є відповіді і як рухається справа.

Чи про то люмпенам питати теж нема права? :cry:
die Große Schlange

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Re: Про "громадські слухання" щодо дитячого майданчика

Повідомлення san » 18.02.2008 14:52

Трохи почались роботи щодо майданчика.
Фінансування відбудеться, якщо буде якась організація, що візьметься за ним доглядати, а також частково прийме участь (хоч мінімальну)
Швидше за все це буде якесь ОСББ (кондомінімум) або їх спілка.

З тенденцій на сьогоднішній час, там буде відновлено майданчик для вивчення правил дорожнього руху, також буде 1-2 спортивні майданчики (волейбол, баскетбол, зимою - каток), майданчик для маленьких дітей та для лавочки відпочинку дорослих.

Поки не вирішені питання охорони і догляду за майданчиком.
Детального проекту теж поки нема.

Якщо хтось має пропозиції - викладайте :) Цікавить як організаційна форма існування майданчика, так і конкретні пропозиції щодо споруд і обладнання :)
die Große Schlange

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Re: Про "громадські слухання" щодо дитячого майданчика

Повідомлення san » 11.07.2008 17:31

Робота триває :)
die Große Schlange

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість