НЕ ДАМО ЗНИЩИТИ ВИГОДУ !

Обговорємо події в Долині, місця в Долині, відпочинок в Долині та все, що стосується міста. Тут же обговорюється все, що зв'язано з Долинським районом.

Модератори: san, vanya

Відповісти
par63
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Re: НЕ ДАМО ЗНИЩИТИ ВИГОДУ !

Повідомлення par63 » 25.02.2008 14:54

І ще одне! А хіба та влада, яка хоче заборонити будівлю МДФ та котельні, яка так борится за екологію, небачить що насправді відбувається в Вигоді в якому стані екологія Вигоди! Та хоть взяти Вигодську середню школу! Ви на власні очи побачите що відбувається на відстані 5 метрів від паркану середньої школи! Там комунальники зробили для себе звалище, позабирали всі мусорні ящики з усіх вулиць Вигоди та поставили біля середньої школи! Та в цілях економії палива, те що можна спалити спалюють безпосередньо коло паркану школи, за яким знаходиться спортивний майданчик. Де діти так би мовити займаються фізкультурою, та дихають умовно чистим повітрям. Я думаю що багато хто звас спалював пластмасу , або всякі кульки, та взуття, і знають який їдкий дим утворюється при цьому спалюванні! Так уявіть собі чим дихають наші діти! Доречі , коло спортивного майданчику знаходиться і корпус для молодших класі, про цих зовсім малих дітей наші ненаситні керівники подумали? Та потій вулиці через мусорники перестали люди ходити, тудою неможливо пройти через той дим, та щей через цілу зграю бездомних собак! На мою думку ім екологія десь там далеко, вони таким способом і вулиці для перевірок прибрали, тай бездомних псів з центральної дороги забрали! А як бути нашим школярам? Ось так дбають за екологію наші держслужбовці...!

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 25.02.2008 18:07

Знову тільки крики "вопиющего в пустыне"...

Потрібно бути послідовним в балансі боротьби за "добробут" і за "екологію".

І конструктивним...
Просто PR через інтернет має дуже низький результат.
"Чорний" PR в районних ЗМІ "борців" за права народу взагалі не має на меті покращення екології.

В постах вище, я пропонував кілька ІМХО обгрунтованих напрямків роботи.
Але, як завжди вони ігноруються. Все так і залишається на рівні скарг котрі ніколи і ніхто не почує.

Є способи вирішення проблем не тільки через державних службовців. Може бути і багато громадянських ініціатив. Але то треба змінювати свідомість...
Влучний лозунг - "Спасение утопающих - дело рук самих утопающих"...

П.С. То відповідь на безліч постів тутешніх "голосів правди". В котрих просто прокостантовано як все зле (то і так відомо) і нічого не написано коли (безумовно), хто (не міфічний ідеальний вождь), використовуючи які ресурси (де брати кошти), виправить ситуацію.

Якщо маєте власні пропозиції - напишіть. Якщо не маєте - хоч підтримайте чужі ініціативи.
die Große Schlange

par63
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення par63 » 28.02.2008 22:24

san писав:П.С. То відповідь на безліч постів тутешніх "голосів правди". В котрих просто прокостантовано як все зле (то і так відомо) і нічого не написано коли (безумовно), хто (не міфічний ідеальний вождь), використовуючи які ресурси (де брати кошти), виправить ситуацію.

Я писав не як відчайдушний крик, а писав для тих хто незнає ситуації в Вигоді і не зовсім розуміє що це за МДФ і з чим його їдять, і що то за котельня (повірте це ліпше як цегляний завод, чи смоляний)! Я трошки в цій ситуації розуміюсь, так як прожив не один рік в смт.Вигода, і досі живий здоровий хотя завод ДВП(теперішній Уніплит) існує вже дуже давно, мене ще небуло на цьому світі коли його побудували ! А розказувати що для Вигодян краще може тільки Вигодянин, а не наприклад жителі Болехова !А про районних керівників я взагалі мовчу...

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість