НЕ ДАМО ЗНИЩИТИ ВИГОДУ !

Обговорємо події в Долині, місця в Долині, відпочинок в Долині та все, що стосується міста. Тут же обговорюється все, що зв'язано з Долинським районом.

Модератори: san, vanya

Відповісти
san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 07.12.2007 19:21

Ту ти і нагородив
Ні потенціалу, ні майбутнього. Краще говори за себе ніж за цілу країну.
Почитай уважно :)
Говорю про то, що українці схильні переоцінювати свій потенціал.
То окрема дискусія - роби окрему тему, спробуй описати наші переваги, перед ким небуть - там розкажу...
мені не виплатили за період 1991-1994 рр. Ви навіть якщо і жили у ті часи, то були дуже малі і тепер катаючись як сир в маслі,
Ну я в той час вже продавав Жигулівське на базарі :)
зарплат не платили РОКАМИ.
А чому їх мали платити?
Потепер мене дивують психологічні настрої того часу...
Як можна працювати безоплатно? :shock:
Якби газда (не важливо хто) знав, що якщо в п"ятницю не заплатити то в понеділок шахта, завод, фабрика зупиниться - думаю він би заплатив.
Також є ще дуже лоскотний момент... Якщо грошей не було - за що жили? Крали?
Кожен тягнув що міг, виконроб цеглу, слюсар - верстат, шофер придбав свою машину, продавець - магазин... Директор заводу - завод.
Тобто формувався первинний капітал. А це теж зарплата...
Постраждали дуже окремі категорії громадян - вчителі, деякі лікарі, ІТРівці... Одним словом багато хто від того виграв і жаліється "по традиції"...
Я хочу сказати то, що "обставини", "часи", "система" і т.п. - це ілюзорні поняття.
Є виключно суспільство і окремі члени того суспільства. Тільки вони створюють собі умови в котрих проживають.
Я вже був давно звільнився,
Привіт Львову :lol:
die Große Schlange

Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Misha K » 09.12.2007 00:09

Турист писав:Я дуже люблю Карпати, але не вірю, що держава буде щось розвивати, оскільки згори не видно, що там внизу..
Держава - це найвища форма організації того чи іншого суспільства. Отож ефективність залежить не від держави, як такої, а від форми господарювання та владної вертикалі в державі. Влада в Україні належить корумпованому чиновництву, як правило неукраїнського походження; будуємо найбільш лібералізований варіант ринкової економіки - то я й сам не вірю, що державна власність при таких умовах буде ефективно розвиватись.
Турист писав:А держава, на мою думку і є сукупність родин та особистей, що проживають на певній території.І головна мета Держави - захист кожного свого громадянина.А наявність грошей в державній казні розбещує держслужбовців.
І як це держава захищатиме кожного свого громадянина з пустою казною?? :D Де брати кошти на освіту, науку, культуру, спорт, медицину,правохоронні органи, військо? Будем надіятись на меценатів аля Віктор Пінчук чи Рінат Ахмєтов?

Турист писав: Також з приводу крихт, я не пам'ятаю за радянських часів, щоб держава чимось балувала працівників, всюди були довжелезні черги, хіба це краще, коли крихтами з барського столу можна прогодувати себе, родину та бути впевненим у майбутньому.
Зарплата на "Уніплиті" не перевищує навіть тисячі гривень, тому якщо за ці гроші і можна прогудувати родину (?) то про впевненість в майбутньому просто смішно говорити. Я реанімувати СРСР не пропонував, тому не розумію чого ви саме цей приклад навели. Та й порівняння в соціальній сфері (безкоштовна медицина, освіта, житло тощо) буде явно не в вашу користь.

Турист писав: Може для когось це образливо, працювати на пана, тоді буд ласка працюй сам на себе, це не заборонено, оскільку прибуток - це плата за ризик. Ризикуйте, ніхто ж не забороняє.
Думаєте в моєму розпорядженні є 35 млн. євро, які я боюсь вкласти в завод ДВП? :D
Турист писав:Що стосується Карпат,вони є державною власністю, а державним службовцям пофіг що там відбувається і це саме обідне і образливе. Вони не можуть дати ради нічому. Так що, про який державний завод може бути річ, коли вона (Держава) не дасть ради тому що вже є.
Цікаво, нарікаєте на владу, а винна у всьому держава. Де логіка??Для довідки, завод ДВП і зараз перебуває в державній власності, переданий в лізинг на 20 років "Уніплиту".

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 09.12.2007 01:37

а від форми господарювання та владної вертикалі в державі. Влада в Україні належить корумпованому чиновництву,
Якими методами змінити форму господарювання і владну вертикаль?
Яким чином то буде працювати?
як правило неукраїнського походження
А корупція має національні риси? :lol:
З "як правило" теж не згідний... Особливо щодо місцевої влади...
І як це держава захищатиме кожного свого громадянина з пустою казною?? Де брати кошти на освіту, науку, культуру, спорт, медицину,правохоронні органи, військо? Будем надіятись на меценатів аля Віктор Пінчук чи Рінат Ахмєтов?
А там де і завжди - з податків... Якось же інші захищають...
Зарплата на "Уніплиті" не перевищує навіть тисячі гривень, тому якщо за ці гроші і можна прогудувати родину (?) то про впевненість в майбутньому просто смішно говорити.
Зарплата будь-де не перевищує мінімальний розмір за який працівники ще згодні робити...
Окрім державних службовців і декотрих псевдодержавних підприємств. Там звичайно можна "доплатити" за рахунок тих, хто платить податки...

Я реанімувати СРСР не пропонував, тому не розумію чого ви саме цей приклад навели. Та й порівняння в соціальній сфері (безкоштовна медицина, освіта, житло тощо) буде явно не в вашу користь.
Думаєте в моєму розпорядженні є 35 млн. євро, які я боюсь вкласти в завод ДВП?
Ну не всім же ДВП випускати. Є і інші бізнеси :)
Для довідки, завод ДВП і зараз перебуває в державній власності, переданий в лізинг на 20 років "Уніплиту".
Ну то зрештою які питання? :)
die Große Schlange

zapad_ukr
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення zapad_ukr » 09.12.2007 17:19

Jevgen писав: Оце я розумію, прийшов на форум напсав 2 два повідомлення і вже встиг всіх послати.
Вибачте - не хотів посилати.

zapad_ukr
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення zapad_ukr » 09.12.2007 17:26

san писав: А чому їх мали платити?
Потепер мене дивують психологічні настрої того часу...
Як можна працювати безоплатно? :shock:
Якби газда (не важливо хто) знав, що якщо в п"ятницю не заплатити то в понеділок шахта, завод, фабрика зупиниться - думаю він би заплатив.
Також є ще дуже лоскотний момент... Якщо грошей не було - за що жили? Крали?
Кожен тягнув що міг, виконроб цеглу, слюсар - верстат, шофер придбав свою машину, продавець - магазин... Директор заводу - завод.
Тобто формувався первинний капітал. А це теж зарплата...
Постраждали дуже окремі категорії громадян - вчителі, деякі лікарі, ІТРівці... Одним словом багато хто від того виграв і жаліється "по традиції"...
Я не жалівся, тим паче "по традиції". Намагався в дуже стислому описі пояснити вам, що невдоволені були завжди - 10-15 років ми були невдоволені з одного. ви тепер з іншого. гроші не платили на державному заводі, працював там інженер:) і я і не чекав, коли буде краще - я офіційно пішов в в декрет по нагляду за дитиною (допомогу по догляду принаймні були платили вчасно), а паралельно з тим отримав другу вищу - поки отримував, ситуація в державі налагодилась, а поскільки вуз був престижний, то я ще й за держ.направленням потрапив на хорошу роботу. під лежачий камінь вода не тече, але шукати причину своїх бід в тому, що уніплит хоче відкривати новий завод?! - це якийсь такий нонсенс для мене, що навіть не знаю, якими словами вам то описати:) - щоб ви зрозуміли мене:).

Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Misha K » 10.12.2007 12:54

zapad_ukr писав:а власники уніплита і так непогано заробили - завод двп вже окупився - дв. ст. в газеті "Галичина".
Правильно, треба щоб ше заробляли...
zapad_ukr писав: Тому хай закривають завод і нічого нового небудують.
З такою іронією говорите, ніби то сам Бог спустився на землю, і вклав всі свої заощадження в Уніплит. :D
zapad_ukr писав: вас ж там усіх влаштовує, що в Івано-Франківській області найбільше виїхало на заробітки.
Ні це влаштовує діючу владу та олігархічні клани. Але в Івано-Франківській області наразі нема вєтнамських 100-тисячних гетто, як наприклад в Харкові. Ви підтримуєте олігархів - одже і підтримуєте виїзд українців за кордон.
zapad_ukr писав: але шукати причину своїх бід в тому, що уніплит хоче відкривати новий завод?! - це якийсь такий нонсенс для мене, що навіть не знаю, якими словами вам то описати - щоб ви зрозуміли мене.
По-перше, не новий завод, а новий цех з б/у обладнанням. По-друге, таких бажаючих зараз хоч греблю гати. Он вчора був Бойківський інвестиційний форум, то стільки крутезних авт коло держадміністрації мені бачити не доводилось. Але невже ви не розумієте, що єдина їх мета - це нажива?

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 10.12.2007 13:20

Але невже ви не розумієте, що єдина їх мета - це нажива?
Звичайно, що мета підприємця - заробити...
А яка ще мета буває? :lol:
die Große Schlange

Турист
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення Турист » 10.12.2007 15:44

Читаю і посміхаюсь, в мене відчуття що когось душить велика і зелена, круті іномарки біля адміністрація, а що люди які своїм розумом, наполягаю розумом, сміливістю, можливо нахабством, але все одно без розумних рішень не заробиш достатньо, мали приїхати на фірі?
Єдина мета нажива, так хочаб чесно, а то противно коли люди свої особисті цілі, що також пов'язані зі збагаченням, прикривають популістськими гаслами, роблять з себе борця за народне щастя, а в самих мета - сісти в крісло шкіряне, гарної іномарки.
Пам'ятаєти фільм "Вбити дракона"? Так там дуже гарно розкрита ця тема, дракона вбити можна, але з часом переможець сам стає драконом, дракона необхідно вбити в собі. А це значить не заздрити комусь, не рахувати чужі гроші, а заробляти своїми здібностями. Знаю багато людей, які хочуть працювати і від жодного не чув нарікань на державу, підприємців. Всі заможні люди, а це і зварювальник, автослюсар і викладачі вузів. А є ті хто на роботу приходе штани просидіти, після роботи обов'язково вип'є пива або чогось міцнішого і починає всих крити не злим тихим словом. І нічого в нього немає, і не буде, бо що може бути у невдахи? Хочеш працювати - прцюй, не хочеш кто тобі винен?
Це моя особиста думка. Починати треба з себе, а потім вже зазіхати на таке велике, як держава.
Саме незрозуміле в цьому світі - те, що він зрозумілий

Pavel
Контактна інформація:

Повідомлення Pavel » 10.12.2007 15:47

Якщо хтось загляне в фотогалерею сайту зрозуміє наскільки я люблю Карпати і не менше я люблю Долину, тому ця тема мені дуже цікава. Ви трошки відійшли від теми масштабів забруднення навколишнього середовища цим підприємством. По роботі я займаюсь водними ресурсами і хочу Вам сказати, що нормативи якості вод ЄС і України по деяких показниках дуже сильно відрізняються, в деяких випадках те що норма для України для ЄС перевищення в 17,5 разів. І повірте ГДС, які розроблялись проектантами і які встановлюється екологами для цього підприємства це все «фількіна грамота». Вони пишуть все, що потрібно Замовнику (власнику підприємства). Тому не забувайте про Долину, що «п’є» воду після скиду ТзОВ «Уніплит». Підприємство ніхто закрити не зможе («… собаки лают, караван идет…»), всі документи оформлені люди працюють крапка. Тому максимум, що можуть свідомі люди (ВИ ВСІ) зробити:
1. Ініціювати проведення модернізації очисних споруд з коефіцієнтом очистки 98% (хай надприбутки про, які йшлося не йдуть робочим заводу а хай спрямовуються на максимально можливе відновлення природних ресурсів)
2. Введення систем очистки викиду газів і т.п. (фільтри, циклони і т.п.)
Якщо навколишні ліси більш-менш будуть справлятись з викидами то скиди мають трошки інший характер. В результаті не ми, то хоча б наші діти будуть жити краще.

Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Misha K » 10.12.2007 16:03

san писав: Якими методами змінити форму господарювання і владну вертикаль?
Яким чином то буде працювати?
Отак: http://rid.org.ua/ukr/index.php?option= ... &Itemid=31
san писав: А корупція має національні риси? :lol:
З "як правило" теж не згідний... Особливо щодо місцевої влади...
Чим нища владна ланка тим аборигенів більшає, але це знову ж таки як правило, колишні компартійні чиновники, злодії та пристосуванці.
san писав:
І як це держава захищатиме кожного свого громадянина з пустою казною?? Де брати кошти на освіту, науку, культуру, спорт, медицину,правохоронні органи, військо? Будем надіятись на меценатів аля Віктор Пінчук чи Рінат Ахмєтов?
А там де і завжди - з податків... Якось же інші захищають...
Виходить за такою логікою нам потрібно продати нафто і газопроводи, атомну енергетику, залізницю ітд. і жити з "податків". :D
Краще мати прибуток, ніж податок з прибутку.
san писав:
Для довідки, завод ДВП і зараз перебуває в державній власності, переданий в лізинг на 20 років "Уніплиту".
Ну то зрештою які питання? :)
Нема питань, то світла пляма на загальному фоні. :)

Jevgen
Бувалий
Бувалий
Контактна інформація:

Повідомлення Jevgen » 10.12.2007 16:17

Misha K писав:
san писав:
san писав: Ну то зрештою які питання? :)
Нема питань, то світла пляма на загальному фоні. :)
А хто знає що то за звір "лізинг"?
Може то той самий продаж тіки довше і дешевше?

Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Misha K » 10.12.2007 16:52

Турист писав:Читаю і посміхаюсь, в мене відчуття що когось душить велика і зелена, круті іномарки біля адміністрація, а що люди які своїм розумом, наполягаю розумом, сміливістю, можливо нахабством, але все одно без розумних рішень не заробиш достатньо, мали приїхати на фірі?
А от я читаю ваші дописи, і бачу шо аргументи вже скінчилися. Ну по-перше, я акцентував увагу на КІЛЬКОСТІ тих авто. Тобто бажаючих "інвестувати" хоч відбавляй. По-друге, про надвисокі розумові здібності наших скоробагатьків розказуйте комусь іншому, а не мені. Єдини що вони знають, це табличку "ділення". По-третє, українців в Україні щорічно вимирає по 0,5 млн. осіб, 6-7 млн. українців за кордоном, більша частина населення за межею бідності - в противагу статки невеличкої групки людей ростуть в геометричній прогресії. Це нормально?
Турист писав:Єдина мета нажива, так хочаб чесно, а то противно коли люди свої особисті цілі, що також пов'язані зі збагаченням, прикривають популістськими гаслами, роблять з себе борця за народне щастя, а в самих мета - сісти в крісло шкіряне, гарної іномарки.
Вельмишановний, ви настільки добре знаєте мене особисто, що можете розказувати про мої особисті цілі? Сумніваюсь. Отож, не судіть по собі.
Турист писав: Починати треба з себе, а потім вже зазіхати на таке велике, як держава.
А може б ви краще свого сина вчили, за якого шукаєте реферати, га?

Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Misha K » 10.12.2007 17:04

Jevgen писав:
А хто знає що то за звір "лізинг"?
Може то той самий продаж тіки довше і дешевше?
По закінченні строку лізингу держава матиме законну можливість повернути завод у свою власність.
Pavel писав: І повірте ГДС, які розроблялись проектантами і які встановлюється екологами для цього підприємства це все «фількіна грамота». Вони пишуть все, що потрібно Замовнику (власнику підприємства). Тому не забувайте про Долину, що «п’є» воду після скиду ТзОВ «Уніплит».
Згоден. Це питання автор теми і підняв.
Pavel писав: 1. Ініціювати проведення модернізації очисних споруд з коефіцієнтом очистки 98% (хай надприбутки про, які йшлося не йдуть робочим заводу а хай спрямовуються на максимально можливе відновлення природних ресурсів)
Очисні споруди Уніплит викупив. Тому для них краще відкрити новий цех, ніж модернізувати очисні. :(
А все це називається дикий капіталізм.

Турист
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення Турист » 10.12.2007 17:54

Вельмишановний, ви настільки добре знаєте мене особисто, що можете розказувати про мої особисті цілі? Сумніваюсь. Отож, не судіть по собі.
По-перше про Вас особисто я не говорив, але на ворові й шапка горить:-)
По-друге, що стосується реферату, то не до мене, Ви не дуже уважно читаєте повідомлення.
По-третє, я не вважаю що більшість українців вже знаходиться за межею бідності, оскільки в кожному обласному центрі не можна проїхати із-за кількості приватних легкових авто, при ціні за бензин 1 доллар чи 5,1 грн. за літр.
Так що мабуть не треба перебільшувати.
Саме незрозуміле в цьому світі - те, що він зрозумілий

vanya
Адміністратор
Адміністратор
Контактна інформація:

Повідомлення vanya » 10.12.2007 17:57

Misha K писав:
Турист писав: Починати треба з себе, а потім вже зазіхати на таке велике, як держава.
А може б ви краще свого сина вчили, за якого шукаєте реферати, га?
То був інший дописувач.

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість