НЕ ДАМО ЗНИЩИТИ ВИГОДУ !

Обговорємо події в Долині, місця в Долині, відпочинок в Долині та все, що стосується міста. Тут же обговорюється все, що зв'язано з Долинським районом.

Модератори: san, vanya

Відповісти
san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 10.12.2007 22:23

в деяких випадках те що норма для України для ЄС перевищення в 17,5 разів
Ну я не впевнений, щоб сперечатись, але був би радий порівняльній таблиці :wink:
встановлюється екологами для цього підприємства це все «фількіна грамота»
Звичайно, допоки екологи в складі бюрократичної машинки.
Виключно зацікавлені екологи можуть контролювати якісь забруднення.
Якщо, мені заплатять за добрий проект - зроблю добрий. Якщо замовлять нездалий - доведеться зробити щоб він пройшов експертизу, бо інакше наступного разу не замовлять і доведеться на сніданок з"їсти свою гординю :lol:
Виходить за такою логікою нам потрібно продати нафто і газопроводи, атомну енергетику, залізницю ітд. і жити з "податків".
Так! Мало того, що продати - продати різним людям і жорстко контролювати монополізм. Монополія, чи то держави чи то окремої групи осіб - найбільше зло. Тому, що не вона підконтрольна, а сама всіх контролює.
Інша справа, що т.з. "приватизація" є не зовсім зрозуміла... Хто що і яким чином має приватизовувати. Але тим не менше, всі галузі (крім соціальних) повинні працювати в рівних ринкових умовах.
А не як зараз, з встановленням "економічно обгрунтованих" тарифів чи дотаціями "стратегічним" шахтам. Ринок схильний до саморегуляції.
Якщо галузь стратегічна - отже завжди має попит.
Тарифи обгрунтовувати має конкуренція, а не сама контора, що їх встановила :)
По-третє, я не вважаю що більшість українців вже знаходиться за межею бідності,
Звичайно, що ні - де ті бідні? Спробуйте наймити їх на роботу :)
Як на мене то зовсім неправда...
А хто знає що то за звір "лізинг"?
То оренда, тільки іншим словом :)
Чим нища владна ланка тим аборигенів більшає, але це знову ж таки як правило, колишні компартійні чиновники, злодії та пристосуванці.
Тобто чесність з національністю ніц спільного не має? :oops:
Ну по-перше, я акцентував увагу на КІЛЬКОСТІ тих авто. Тобто бажаючих "інвестувати" хоч відбавляй.
Ну то завдяки старанням великої кількості ентузіастів. І маю великі надії, що БРІФ пройшов не даремно і він буде не останнім.
Але про це в відповідному топіку.
die Große Schlange

Турист
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення Турист » 11.12.2007 08:52

Цитата:
А хто знає що то за звір "лізинг"?

То оренда, тільки іншим словом
Оренда з правом викупу :wink:
Саме незрозуміле в цьому світі - те, що він зрозумілий

Jevgen
Бувалий
Бувалий
Контактна інформація:

Повідомлення Jevgen » 11.12.2007 09:30

Незрозумів хто має більші права на викуп орендар чи орендодавець?

Pavel
Контактна інформація:

Повідомлення Pavel » 11.12.2007 10:22

san писав:
Ну я не впевнений, щоб сперечатись, але був би радий порівняльній таблиці :wink:
Я працюю в цій сфері ... вірьте на слово бо таблиці сканувати лінь.
Думаю всі пам’ятають аварію в Ожидові? Так от, гранично допустима концентрація фосфат-іонів у воді в Поляків та Шведів становить 0,2 мг/л, а в нас 3,5 мг/л, тому звичайно, що всіх громадян України тоді заспокоювали про нібито «стабільну» ситуацію. Правда аварія в Ожидові вплинула на концентрацію фосфатів в 10 раз менше ніж постійно впливають очисні «Львівводоканал», кому цікаво на сайті управління де я працюю є детальніша інформація по цьому дослідженню, і там гарно описано який каюк приходить Добротвірському та Сокальському водосховищу. Щодо підприємства у Вигоді то повірте є і набагато страшніші скиди та викиди.
А в мене до вас запитання. Хто знає де місце скиду вод після «Вигодських» очисних споруд? Просто цікаво де краще не лізти купатися … що в Новоселицю їздити вже не буду це точно.

Pavel
Контактна інформація:

Повідомлення Pavel » 11.12.2007 10:26

san писав:
... - доведеться зробити щоб він пройшов експертизу, бо інакше наступного разу не замовлять і доведеться на сніданок з"їсти свою гординю :lol:
Не жгі... :D так ніби я і всі тут разом взяті не знають як проводиться експертиза проектів :D :D :D
Востаннє редагувалось 12.12.2007 10:21 користувачем Pavel, всього редагувалось 1 раз.

Jevgen
Бувалий
Бувалий
Контактна інформація:

Повідомлення Jevgen » 11.12.2007 10:28

Pavel писав:
san писав:
Думаю всі пам’ятають аварію в Ожидові? Так от, гранично допустима концентрація фосфат-іонів у воді в Поляків та Шведів становить 0,2 мг/л, а в нас 3,5 мг/л, тому звичайно, що всіх громадян України тоді заспокоювали про нібито «стабільну» ситуацію. Правда аварія в Ожидові вплинула на концентрацію фосфатів в 10 раз менше ніж постійно впливають очисні «Львівводоканал», кому цікаво на сайті управління де я працюю є детальніша інформація по цьому дослідженню, і там гарно описано який каюк приходить Добротвірському та Сокальському водосховищу. Щодо підприємства у Вигоді то повірте є і набагато страшніші скиди та викиди.
А в мене до вас запитання. Хто знає де місце скиду вод після «Вигодських» очисних споруд? Просто цікаво де краще не лізти купатися … що в Новоселицю їздити вже не буду це точно.
Воді в Свічі протічна, а очисні стоять нижче Новоселиці, тому купатися можна.

Турист
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення Турист » 11.12.2007 11:06

Лізинг - це більше навіть кредит, але в іншому розумінні. Основні відмінності від кредита є те що, в будь який час майно може бути повернуте лізінгодавцю, оскільки право власності не переходе до лізінгоотримувача до кінцевого терміну дії договору лізингу.

Jevgen
Бувалий
Бувалий
Контактна інформація:

Повідомлення Jevgen » 11.12.2007 11:14

Турист писав:
Лізинг - це більше навіть кредит, але в іншому розумінні. Основні відмінності від кредита є те що, в будь який час майно може бути повернуте лізінгодавцю, оскільки право власності не переходе до лізінгоотримувача до кінцевого терміну дії договору лізингу.
То шо держава вирішує що завод їй потрібен і розриває угоду. Всі інвестиції державі в кишеню?

Турист
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення Турист » 11.12.2007 13:19

То шо держава вирішує що завод їй потрібен і розриває угоду. Всі інвестиції державі в кишеню?
Таке зовсім не виключене, є приклад Кріворожсталь, але повинні бути досить вагомі порушення договору лізингу. А так просто не може, так просто може відмовитись лише лізінгоотримувач.

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 11.12.2007 18:49

Воді в Свічі протічна, а очисні стоять нижче Новоселиці, тому купатися можна
Не впевнений :) Але ен виясняв.
Оренда з правом викуп не виясняв
Теж не впевнений. Лізинг ІМХО сам по собі не передбачає обов"язку продати. А право купівлі є завжди :)
більші права на викуп орендар чи орендодавець?
Ще раз і по буквах :)
Мене цікавило питання, чи виключно по всіх показниках наші (радянські) норми відстають від зарубіжних?

Pavel
Контактна інформація:

Повідомлення Pavel » 12.12.2007 08:36

san писав:
Мене цікавило питання, чи виключно по всіх показниках наші (радянські) норми відстають від зарубіжних?
Ой san картина приблизно така, нормативи ЄС--наші (мг/л): Хлориди 200--300, Нітрити 0,02--0,08, Нітрати 5--40, фосфати 0,2--3,5! Відрізняються в середньому всі речовини в 2-3 рази. Але зрозумійте, що 2 рази для природи - це як для вас зарплата. От стала б вам менша в 2 рази зарплата вже й не поїси нормально, сил стало менше а значить і настрій гірший, вже й до дівчини не хочеш йти (а потім і не можеш) а значить діток стало менше, або взагалі не стало. Це все аналогічно для інших живих організмів риба, молюски, водорості а також тварини, життя яких на 90% залежить від водного об’єкту, який забруднюється. Звичайно я порівняв грубо, але думаю доступно.
Ну евтрофікації Свічі з швидкістю її течії не буде, а от щодо форелі…. це питання. Форель в Мізунці та в верхів’ї Свічі постійно «сидіти» не буде. Хай но пройде рік другий я запитаю у своїх друзів, які полюбляють ловити форель на скільки «збільшився» улов.
А про ініціювання модернізації очисних я не просто говорив! Так до шведів далеко, але ж не брати на за еталон Москву.
Ось вам приклад скиду МІСЬКИХ очисних споруд Стокгольму «Генріхсталь». Слід зазначити, що очисні в межах міста, спеціально для їх відстійників було споруджено 20 км тунелів в гранітній скалі, наголошую на слові гранітній.
Зображення
Даю лінк на таблицю по якості води в р. Західний Буг, це не стосується Вигоди, але це загальна тенденція для України, червоним це перевищення відносно «наших» ГДК. Якщо навести курсором на речовину буде вам загальна тенденція даної речовини в обраному кварталі за останні роки.
Востаннє редагувалось 12.12.2007 09:56 користувачем Pavel, всього редагувалось 2 разів.

Jevgen
Бувалий
Бувалий
Контактна інформація:

Повідомлення Jevgen » 12.12.2007 09:44

Турист писав:
Таке зовсім не виключене, є приклад Кріворожсталь, але повинні бути досить вагомі порушення договору лізингу. А так просто не може, так просто може відмовитись лише лізінгоотримувач.
Так, повітря, воду, землю забруднюють, в договорі повинно таке бути. Значить завод держава повинна забрати. Але що робити якщо його власники сидять в парламенті?

Pavel
Контактна інформація:

Повідомлення Pavel » 12.12.2007 10:14

Я вас прошу не розводьте демагогію про НЕ ВАШУ власність. Що не зрозуміло в моїх словах «… собаки лают, караван идет …» це означає… Ви тут говоріть хоч лопніть а завод працювати буде. Нічого ви не зробите, допоки він буде для власника рентабельний, завод працювати буде, все крапка. А от довести власнику, що подумай ж ти про екологію… ти 1000 років не проживеш… а твої діти будуть їсти твої ж відходи. Тільки довести – це значить розжувати і принести на блюдечку, з доказами в вигляді графіків, порівняльних таблиць, фотографій… бо читати нинішній чиновнико-власник не дуже хоче, а гарні картинки їм подобаються.

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 12.12.2007 18:42

Я теж наводив приклади, як з тим боротися...
Інша справа, що включається "моя хата скраю..."

Навіть шановний Тарас_В ный не пише... Поспамив трохи і зник...
допоки він буде для власника рентабельний
До слова, повторюсь, згідно "Положення про пайову участь замовників будівництва в соціально-економічному розвитку міста", в Долині при введенні в експлуатацію об"єкта що становить підвищену екологічну небезпеку доведеться заплатити 20% в фонд.
Положення прийняли на сесії м/р у вівторок viewtopic.php?t=5198
червоним це перевищення відносно «наших» ГДК
І ще один факт... Не рахунок різноманітних "управлінь екології".
Витрачені вже десятки тисяч на проектування очисних споруд в Старій Долині і каналізаційного колектора.
Після численних і коштовних експертиз проект "зарубали" екологи...
Виконати виключно всі вимоги неможливо - в густонаселеній частині немає місця.
В результаті все як було - течуть стоки прямо в Сівку.
Так що "моніторити" теж потрібно з розумом :!:

Pavel
Контактна інформація:

Повідомлення Pavel » 13.12.2007 08:34

san писав:.....згідно "Положення про .....", в Долині ... доведеться заплатити 20% в фонд.
Положення прийняли на сесії м/р у вівторок ...
Місцевий бюджет це кормушка для місцевих чиновників. ИМХО.
червоним це перевищення відносно «наших» ГДК
І ще один факт... Не рахунок різноманітних "управлінь екології".
Витрачені вже десятки тисяч ...
В результаті все як було - течуть стоки прямо в Сівку.
Так що "моніторити" теж потрібно з розумом :!:
Шановний Сан я не представляю управління екології. Моніторинг який ми робимо проводиться від Комітету України по водному господарству. Щоб було зрозуміло … якщо взяти дані управлінь екології (а там і підприємство у Вигоді майже не забруднює … бо машина, яка їде більше забруднює … так вони кажуть) то видно, що всі підприємства забруднюють в межах якоїсь «норми». Ми моніторингом підприємств не займаємося, нас більше цікавлять водні об’єкти (хоча про підприємства ми дані маємо, але закон не дає належно реагувати, бо це компетенція мінекології). Так от виходить, що ніхто не забруднює, але стан річок погіршується з кожним роком. Чому це так не важко зрозуміти.
Моніторингом в даному випадку йде констатація факту – ми забруднюємо!
А приймати МІРИ має місцева влада разом з Державою та забруднювачами. Чому це не робиться? Тому, що місцева влада краде гроші місцевого бюджету, екологія підкупна власниками підприємств які забруднюють, власники підприємства думають лише про свій карман. Тільки не треба там писати та ніхто не краде… грошей в місцевому бюджеті копійки! А через рік дивись і виросла віла у мера міста. ЗВІДКИ? З зарплати?
Совковий механізм не працює! Нами розроблені концепції реформування і вони вже в Кабміні на розгляді, тому наша хата не з краю. Просто старі механізми збору і розпорядження коштів вигідні чиновникам різних рівнів і вони реформ не хочуть з зрозумілих причин. Блін треба наслідувати приклад 5 000 000 своїх співвітчизників і рвати когті з цієї країни. В ЦІЙ КРАЇНІ ПОРЯДКУ НЕ БУДЕ НІКОЛИ!
Все сперечатись на цю тему більше не буду. Всі думки з цього питання я виклав тут і вищенаведених постах.
Востаннє редагувалось 13.12.2007 08:55 користувачем Pavel, всього редагувалось 2 разів.

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей