Змістовне наповнення ЗМІ Долинського району

Обговорємо події в Долині, місця в Долині, відпочинок в Долині та все, що стосується міста. Тут же обговорюється все, що зв'язано з Долинським районом.

Модератори: san, vanya

Відповісти
Taras_B
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Змістовне наповнення ЗМІ Долинського району

Повідомлення Taras_B » 04.12.2007 10:44

Доброго дня ! В перших рядках цієї теми хочу щиро подякувати модераторам сайту за видалення мого дослідження щодо організації в Долині Першого Бойківського Регіонального Інвестиційного Форуму. Це суттєво підвищує Ваш імідж.
Сьогодні знову ж хочу поєднати і проаналізувати дві теми : змістовне наповнення тієї ж газети "Добра справа" і екологічної тематики. Всім хто прочитає моє повідомлення до того, як його видалять повідомляю, що завтра буде надруковано аналогічну тему щодо газети "Свіча".
Отже...
Усім читачам форуму – привіт !
Дуже приємно, коли твої теми хтось читає і аналізує.
Хочу знову торкнутися теми забруднення навколишнього середовища. Ми повинні розуміти – не може Долинський район, який позиціонує себе перед громадськістю України та закордону, як туристичний, так бездарно, безглуздо і тупо відноситись до проблем забруднення навколишнього середовища.
Сьогодні розгляну статтю, надруковану в тій же газеті «Добра справа», і прошу зрозуміти – мій сарказм і сатира – це не веселощі, це мої особисті переживання за нашу бездарність. Заздалегідь хочу попросити пробачення у автора статті «Вже шість лебедів на озері».
Ось ця стаття, хто не читав ( особливо емігранти з Канади, США, та Західної Європи) :
Газета «Добра справа», №48 (194)
Вже шість лебедів на озері
І люди, і тварини та рослини завжди полюбляють сприятливі умови ддля життя. Ось і на долинському озері до двох лебедів, які поселилися тут 21 листопада, приєдналося почергово ще четверо білих птахів і тепер їх на водоймі вже шестеро. Очевидно, гусей-велетнів привернули сюди чистота озера, затишні місця на ньому, доброта людських сердець.
С.Білогруд

Шкода що не знаю віку і статі автора, але роблю наступні висновки - автором є дівчина, школярка, учениця з 9-11 класу ? Вгадав чи ні ? Якщо випадково прочитаете мою сьогоднішню тему напишіть на ecosprotuv@i.ua, або ж прямо на форум.
Тобто стаття класна, але тільки для дітей молодшого шкільного віку.

Тепер моя версія статті як для дітей молодшого шкільного віку так і …. іншим, моя розповідь – 100 % реальний факт:

Нещодавно я відвідав у невідкладних справах свого шкільного товариша, який проживає біля чудового мальовничого долинського озера. Це було зранку у суботу. Здавалося, що і не пізня осінь на дворі , а радісне літо (оце загнув). Адже чудово гріло сонечко, цвірінькали горобчики та було радісно і весело на душі. Дорогою до товариша я йшов прохолодним і свіжим долинським парком. З дерев опало листя і вони заснули, чекаючи наступної весни. Я намагався не помічати всілякого негативу, як от порожніх пляшок від мінеральної води, все рівно вони самостійно розкладуться на природні елементи під дією вітру, води та температури через 200 років, добре що бомжі..ой, так звані санітари парку, соціально не захищені люди збирають усю склотару, і тому з цим проблем не має. Також зовсім я намагався не бачити мішечків від чіпсів, бо якщо і дав би Бог прожити мені 980 років, як Адаму, то і тоді б я їх змушений помічати. Думки мої малювали наступні пейзажі – ось зараз прийде зима, землю вкриє білий сніг і на деякий час природа сховає від нас жахіття забрудненя. А весною, коли дерева пробудяться до життя і в них заструменять життєдайні соки, розтане сніжок і за монументом ангела, у скверику, де стоянка, аааааааааааааа…. От приверзеться щось таке.
По подвір’ю, біля будинку мого товариша бігала величезна чорна собацюра. Мій товариш гостинно запросив мене зайти до господи. Бажаючи зробити йому приємно, я сказав, що тут навколо такий чудовий краєвид, що за одне тільки місце під будівництво тут, потрібно викласти 10 тисяч доларів, адже поруч парк, озеро, нафтобаза… В моїй уяві відразу виникла фантазія : чудового літнього вечора, ми з дружиною, втомлені але щасливі повертаємось з роботи до нашого будиночка, триповерхового, і разом з нашими дітками декілька метрів йдемо до озера. Ми йдемо і радісно усміхаємся, першою йде дружина, другою, босоніж, наша маленька донечка в платтячку та капелюшку несе надувний круг і весело співає, останньою йде наша старша донечка, вона насупилась бо в неї почався перехідний період, це тоді, коли батьки потрібні тільки щоб дати гроші чи щось купити, але в нас на рахунок цього мама тримає жорсткі правила. Всі , значит всі. Отже, йдемо разом. Підходимо до озера на пляж (і де там той пляж) і наша маленька донечка з радісним криком : «Водицка, водицка, люблю тата, маму і Україну і долинське озеро», забігає у воду. Я біжу разом з нею і годинки дві виконуючи роль поліцая не відриваю від неї очей. Накупавшись, ну, хто купався, а хто контролював процес, ми щасливі повертаємось додому…. Ой, про що це я , де це я, ви хто ?...А … згадав…
Тож я відразу спитав у товариша, як часто він купається та відпочиває з дітьми і дружиною біля озера. Він відповів мені коротко і ясно: « Ти що дурний, там купається тільки моя собацюра». «Ой, а чому» , наївно запитав я. «А тому що добросерді люди з своїх гостинних домівок повиводили туди каналізації, та й нафтобаза дає свого і взагалі, це не озеро, а помийна яма. Так що там ніхто не купається, тверезий і при здоровому глузді, туди тільки ходять топитися, ги-ги-ги…».
І справді, повернувшись з мрій на землю, подумав я, навіть у найстрашнішу спеку всі долинські їдуть купатись на з`єднання у Вигоду, дбайливо залишаючи після себе ті ж самі порожні пляшки та пакетики від чіпсів та морозива. І це всі чудово знають.

Отже, якщо автором є дівчина з 9, 10 або ж 11 класу кажу – хороша стаття ! Кажу серйозно і без насмішок. Адже ця дівчина – майбутній кореспондент. Моя донечка теж хоче стати кореспондентом.
Якщо ж автором є доросла, маю на увазі віком після 20 років, людина, то відповідно кажу – нащо в газеті «Добра справа» писати такий ідіотизм. Хтось пускає своїх дітей купатись у Долинське озеро ? Там взагалі є пляж ? Хтось там бачив затишний куточок ? Ні ? То які ж сприятливі умови там можуть бути для людей ? Га ?
Ми що дебіли ?
А про що в тій же газеті поінформувало управління статистии в районі читали ?
Ні ? Почитайте, почитайте…

А бідним гусям-велетням не в Керченську ж протоку летіти, та й не на Чорне море чи Азовське море, як і нам з вами на курорти у ті затишні куточки більше не їхати.
Не дамо знищити Вигоду !

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 04.12.2007 11:30

щасливі повертаємось з роботи до нашого будиночка, триповерхового, і разом з нашими дітками декілька метрів йдемо до озера
Все супер... Буде у Вас з товаришом кілька хат... А решту?
Може взагалі приватизуєте всю красу навколо Карпат? :)
Зрештою багато хто на то вже поклав око. Кілька, осіб таки спромоглися "вдерти" ласий шматочок...
І є група осіб що різним чином, в тому числі через суд (самий спаведливий у світі) добивається виділення ділянок для будівництва приватних садиб навколо озера!

Міська рада, запланувавши залучити інвесторів і зробити там громадський парк з розважальними закладами, пляжем, атракціонами, парком і т.п. програє один суд за іншим.
Зрештою суди просто скасовують рішення м/р влючно з такими які є в компетенціє тільки місцевого самоврядування.

Так що там ніхто не купається, тверезий і при здоровому глузді, туди тільки ходять топитися, ги-ги-ги…».
Я купаюся... Багато хто ще купається... Підприємці, лікарі, та і просто багато людей котрі я би сказав досить багато дбають про своє здоров"я. Зрештою пан Гуцул (лікар з СЕС) там теж купається :)
Вода в озері є дуже чиста по хімічних і бактеріологічних показниках.
При проведенні реконсрукції боло обведено річку Тур"янку навколо озера. Тепер озеро наповнюється в основному джерельною водою з десятка джерел. Причому реконструкція проводилась з заходами по збереженню природньої флори і фауни (хто пам"ятає частину озера не чіпали, а туди були перенесені молюски і водорослі...)
Озеро вже багато років підрят штучно зариблюється... Наскільки мені відомо вже процес нормалізувався і риба там розмножується природно.

Щодо сміття і безпорядку - потрібно прибирати... Щоб прибирати - потрібні гроші. Щоб були гроші, потрібно щоб їх хтось вклав.
Такий об"єкт для міського бюджету не підняти...
Потрібно залучати інвесторів.
Але на для приватних будиночків чиєгось товариша де бігатиме величезна чорна собацюра, а для громадських закладів.

Для цього проведено ряд нарад, створена робоча група (я її координатор), розроблений приблизний план дій, оголошувалися конкурси ідей:
viewtopic.php?t=5079

Але далеко діло не пішло...
Як потрібно працювати - ентузіастів не з"явилося...
Інтерес до озера лише в доморощених критиків (не знаю як знаю що не так), та в місцевих олігархів (будиночок собацюрі збудувати)

Якщо є реальні пропозиції - пишіть!
Але в відповідну тему!!! viewtopic.php?t=5079

П.С. А щодо газети ДС... Дійсно надто кваліфікованих журналістів там нема... Пишуть в тому числі і практиканти, і студенти, і учні...
Але і так, що той проект вижив (бо багато газет було - загуло) їм потрібно лише дякувати.
Хочете бачити там грамотні статті - напишіть...
die Große Schlange

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 38 гостей