"Нафтові" гроші

Обговорємо події в Долині, місця в Долині, відпочинок в Долині та все, що стосується міста. Тут же обговорюється все, що зв'язано з Долинським районом.

Модератори: san, vanya

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Re: "Нафтові" гроші

Повідомлення san » 26.02.2008 00:00

Скажу трохи інакше - основні роботодавці регіону - підприємства нафтогазового комплексу.
Вірніше "зарплатодавці"... Бо продукція - мінімум.
І чим цей прибуток більший, тим більше компанія зобов'язана платити працівникам зарплати. Всьо просто. Адже нікому не секрет, що нафта в кільканадцять разів рентабельніший товар ніж що небуть інше. От і відповідь на питання:
Хатів би то чути, коли обговорювались %-ні ставки дольової участі замовників будівництва у розвитку соціальної інфраструктури міста viewtopic.php?f=2&t=5198
Цифри просто для прикладу. Жодної прив'язки до реальності.
А можна привязку? :)
Невже ти шкодуєш шо тебе туди не взяли?

Ні. Мало того - свого часу відмовився. Хоч посада звичайно була невисока і безперспективна :)
Проте вважаю що умови прийняття на роботу в національну компанію мають бути прозорі і конкурентні.
Чи я чогось незвичайного хочу?
Чи візьмешся заперечувати закони ринку. Вперед, будеш мати тему для дисертації як мінімум...
Я не заперечую законів! Набридло блюзнірство і подвійні стандарти. Про яку євроінтеграцію ми можемо говорити? А говорять навіть ті, хто через раз покриває беззаконня, що відповідає його інтересам.
І в принципі, чимось виправдане прагнення батька, який всьо життя відпахав на цьому підприємстві попросити пристроїти туди сина. Ти би не хотів напевно?
:shock: Мене шокує навіть думка про то!
У батька є немаленькі кошти, щоб дати сину якісну освіту . Має власний досвід і знання, що може йому передати. В результаті отримати міцного "гравця" на ринку праці.
В т.ч. при влаштуванні в його підприємство.
А не "ПРИСТОЇТИ"! Інакше і далі "пристроєні" сини ДАЙішників, будуть брати хабарі в "пристроїних" дітей нафтовиків, їх судитимуть "пристроєні" діти прокурорів і суддів...
Але врахуй, що ніде і ніколи не можна просто взяти і вигнати працівника. Треба дочекатись настання пенсії і скоротити разом з посадою. Але тут чітка і послідовна стратегія потрібна. А її нема...
Не потрібно стратегії. Елементарно умови праці можна зробити нестерпними - відмінити преміювання, ввести систему штрафів і покарань і т.п.
Зрештою просто привести їх до "загальноприйнятних". Що думаю і станеться коли "нафту" прихватизують.
Аби с знав, батьки працюють в нафті понад 30 років кожен. І за ці заслуги мені пропонували чоботи і 2500 грн зарплати.
А що ще мали запропонувати? :lol: Як на мене, не те що 2500 в чоботях, мали просто запропонувати стати в чергу бажаючих працевлаштуватись.

Я задумувався над тим, щоб для розваги спробувати працевлаштуватись в "нафті"
Організувати приблизно такеж "реаліті-шоу" як коли влаштовувався в міську раду :)
Але часу зовсім не вистачає на розваги.
місто саме не може вимагати від державної компанії, що представляє стратегічну галузь, збільшення платежів встановлених законодавчо. Але це вже перекочовує в площу політики... А вже тут ми тим більше безсилі...
Теж не правда. Є частина платежів котрі можна вимагати. Якщо добре то проаналізувати це будуть серйозні кошти! Крім того, є непрямі способи впливу. До прикладу сільрада може не погоджувати якись документ котрий потребує її рішення без виконання якоїсь неофіційної умови... Все досить просто :)
Проблема буде доти, поки керівництво не буде зацікавлене
Проблема буде доти, доки вона буде в головах соціуму! А вона там глибоко (бачу по різноманітних топіках).
Цьому є дві перспективи - або мудрішаємо, або вимираємо...
Якщо розглядати ринок праці глобально - то рано чи пізно індивідуми не пристосовані там конкурувати - виродяться...
die Große Schlange

Olli
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Olli » 26.02.2008 00:30

san писав:Вірніше "зарплатодавці"... Бо продукція - мінімум.
Ще раз повторюю, зарплата залежить від ефективності роботи компанії вцілому. А вона - надприбуткова. Якщо ці гроші не підуть на зарплату людям - підуть в кишені олігархам, невже не зрозуміло???!!!
А можна привязку? :)
Я не розумію надмірної придирливості. Ще раз повторюю продемонстрував на віртуальному прикладі, чи на пальцях пропонуєш показувати. Тоді пропоную відмінити курс математики в школах через відсутність прив'язки задач в підручниках до реальних показників! :lol:
Ні. Мало того - свого часу відмовився. Хоч посада звичайно була невисока і безперспективна :)
Проте вважаю що умови прийняття на роботу в національну компанію мають бути прозорі і конкурентні.
Чи я чогось незвичайного хочу?
Ну вот і про те ж. Але погодься, якби ти там працював, ти б напевно не ініціював зменшення зарплати собі самому. А там же працюють хоч і не ми, але такі ж люди. Врахуй різницю: працюють а не керують...
Умови прийняття на роботу - компетенція директора і крапка. До нього ходять, просять, хабар дають, і він погоджується. Задурно нічийого сина не візьмуть. Тут є поле для роботи СБУ... І як тільки прийде людина не зацікавлена в кумівстві і хабарництві - зразу умови стануть іншими, я просто впевнений!
:shock: Мене шокує навіть думка про то!
У батька є немаленькі кошти, щоб дати сину якісну освіту . Має власний досвід і знання, що може йому передати. В результаті отримати міцного "гравця" на ринку праці.
В т.ч. при влаштуванні в його підприємство.
А не "ПРИСТОЇТИ"! Інакше і далі "пристроєні" сини ДАЙішників, будуть брати хабарі в "пристроїних" дітей нафтовиків, їх судитимуть "пристроєні" діти прокурорів і суддів...
Як би ж то! Сам же чудово розумієш, що середньостатистичний синуля знаючи, що навіть при відсутності освіти, йому забезпечене місце роботи за блат не буде зацікавлений ні в якому самовдосконаленні!!!
Я задумувався над тим, щоб для розваги спробувати працевлаштуватись в "нафті"
Організувати приблизно такеж "реаліті-шоу" як коли влаштовувався в міську раду
Але часу зовсім не вистачає на розваги.
Я точно не пам'ятаю, але вроді під час влаштування в м/р твій песимізм був з тріском спростований. Взяли ж вроді? :wink: Не боїшся знов наколотися? :wink:
Знаєш яка наприклад в мене є конкурентна перевага при влаштуванні в нафту перед тобою, відкидаючи батьків? По-перше, я з відзнакою закінчив профільний вуз, регулярно проходив на підприємстві практики, знайомий з його проблемами, на практиці щось пробував для нього пропонувати. От тому, і більше нізащо в мене занесли в чергу на працевлаштування. Звідси і пропозиція чобіт... :wink:
Не потрібно стратегії. Елементарно умови праці можна зробити нестерпними - відмінити преміювання, ввести систему штрафів і покарань і т.п.
Зрештою просто привести їх до "загальноприйнятних". Що думаю і станеться коли "нафту" прихватизують.
Ти взагалі в чому зацікавлений? Що зарплати інших працівників зросли до рівня нафтовиків, чи навпаки? :shock:
49% акцій Укрнафти у приватних руках. Єдиний здобуток держави тут - це відносно високі зарплати. Могли б ще бути дивіденди, але всі акції у людей скупили. Хіба ти не розумієш, що ці навіть відносно високі зарплати - це крихти з панського столу!!! Насправді нерозподіленими лишаються мільярдні прибутки!
А що ще мали запропонувати? :lol: Як на мене, не те що 2500 в чоботях, мали просто запропонувати стати в чергу бажаючих працевлаштуватись.
Якраз то і запропонували. Але натякнули шо чоботи світять довіку, бо вся кантора - люди приближені до одної людини.
Теж не правда. Є частина платежів котрі можна вимагати. Якщо добре то проаналізувати це будуть серйозні кошти! Крім того, є непрямі способи впливу. До прикладу сільрада може не погоджувати якись документ котрий потребує її рішення без виконання якоїсь неофіційної умови... Все досить просто :)
Платежі вимагати вправі! Повторюю ще раз! Не має права вимагати їх ЗБІЛЬШЕННЯ!!! Розміри прописані законодавчо!!!
Якщо розглядати ринок праці глобально - то рано чи пізно індивідуми не пристосовані там конкурувати - виродяться...
Та це не глобальний а класичний погляд! Весь світ вже то пройшов! І ніц не зробиш що шлях західних держав у кілька столітть ми намагаємося екстерном пробігти за десятиліття! Ще раз кажу. Будь-яка економіка має служити інтересам людей. А хто з людей зацікавлений у зниженні своїх доходів на фоні зашкальної інфляції і тотальної невизначеності в державі? Нафтовики теж люди. А проблему низьких зарплат інших працівників треба вирішувати виключно в сторону її підвищення!!! Не думаю що хтось буде ситіший від того, що в когось іншого просто забрали кусок хліба!
Silentium est aurum... ;)

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 26.02.2008 01:37

Я не розумію надмірної придирливості.
Та направду цікаво би знати реальні приклади заробітної плати нафтовиків. Бо не маю недто добрих знайомих котрим не стидно признатись... :)
І як тільки прийде людина не зацікавлена в кумівстві і хабарництві - зразу умови стануть іншими, я просто впевнений!
Звідки і чому прийде? :) Доки не буде певної критичної маси громадян котрим "не всеодно" - ніхто нікуди не прийде...
Я точно не пам'ятаю, але вроді під час влаштування в м/р твій песимізм був з тріском спростований. Взяли ж вроді? Не боїшся знов наколотися?
:lol: Направду тепер знаю, що не все так погано. Мало того - там стільки вакансій - хоч греблю гати...
я з відзнакою закінчив профільний вуз...Звідси і пропозиція чобіт...
:lol:
Ти взагалі в чому зацікавлений? Що зарплати інших працівників зросли до рівня нафтовиків, чи навпаки?
Хочу ринкового регулювання тієї зарплати - демонополізації і приватизації Укрнафти (це в загальному). Конкурентних засад працевлаштування... Всього-навсього..
Хіба ти не розумієш, що ці навіть відносно високі зарплати - це крихти з панського столу!!! Насправді нерозподіленими лишаються мільярдні прибутки!
Щось ніу не розумію... :) Не розумію чому крихтоїди теж привілегійовані :)
бо вся кантора - люди приближені до одної людини.
Не зовсім правда. Більшість начальників середньої руки досить давно працюють на тих чи інших керівних посадах.
Платежі вимагати вправі! Повторюю ще раз! Не має права вимагати їх ЗБІЛЬШЕННЯ!!! Розміри прописані законодавчо!!!
Так, наприклад з будівництва об"єктів нафтового промислу можна вимагати до 20% вартості... Це немалі гроші... Багато можна нашкребсти на адміністративних штрафах за все, що тільки можна... Одним словом, було б бажання.
Нафтовики теж люди.
І депутати ВР, і міністри, і решту чиновників, як не дивно, але теж люди! :lol:
Тим не монше то ен означає, що їх доходи не мають бути адекватними до "продукції".

Середньостатистичний водій вантажівки чи оператор якогось механізму отримує 2500 грн, ще на 1000 грн краде і продає палива. Крім того його сторожить десь 0,3-0,4 :) охоронці. Сумарно всі вони проїдають біля 1000 доларів... Сумніваюсь що приносять стільки продукції... Укрнафта в основному має продукти з перепродажу імпортних нафтопродуктів (приблизно 80% - імпорт). Тому і задався питанням доцільності того "Потьомкінського села".
треба вирішувати виключно в сторону її підвищення!!!
За рахунок чого? :)
die Große Schlange

Mik@
Бувалий
Бувалий
Контактна інформація:

Повідомлення Mik@ » 26.02.2008 12:23

в мене 1 питання, і думка
1. а чи можна дізнатись назви твоїх проектів?

думка: в долині вже нічого не зміниться, і я дивуюсь тим людям які дають хабарі за те щоб їх прийняли на роботу.... для прикладу я ніде неплатив на жодну свою роботу і моя мама дуже дивується з того.....

П.С. у цій дискусії я підтримую Сана
Michael Veselovski
http://veselovski.co.uk

Olli
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Olli » 26.02.2008 12:59

Народ, ну невже не понятно? Я не погоджуюсь із саном тільки у позиції того, що потрібно знижувати зарплати нафтовикам! Це не вихід! Треба шукати шляхи підвищення рівня доходів всіх інших.
І хто не зрозумів, я не захищаю Укрнафту. Я просто кажу, що нинішні платежі в місцеві бюджети є мізерні. Але неможливо збільшити їх розмір без зміни законодавства і проведення адміністративної реформи. Питання дуже глибоке.
На рахунок хабарництва навіть і не пробував шось заперечувати. Ініціювати зміни потрібно. Але у міста нема жодних прав і повноважень на втручання в кадрову політику будь-якої компанії. Потрібно довести в суді що той чиновник бере хабарі. Інакше, хто дасть резолюцію на його заміщення?
Пропоную просто закрити дискусію в даній темі
Silentium est aurum... ;)

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 26.02.2008 19:51

Але неможливо збільшити їх розмір без зміни законодавства і проведення адміністративної реформи
Цілком можливо... Просто не потрібно зациклюватись на "глобальності" питань. ДУже багато можна здійснити простими засобами.
die Große Schlange

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 45 гостей