Сенсація! ДС:Посібник наркомана-початківця.

Обговорємо події в Долині, місця в Долині, відпочинок в Долині та все, що стосується міста. Тут же обговорюється все, що зв'язано з Долинським районом.

Модератори: san, vanya

Nazik
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Re: Сенсація! ДС:Посібник наркомана-початківця.

Повідомлення Nazik » 25.09.2008 10:44

І взагалі, я м'яко кажучи шокована! Таке враження, що ми не здорове покоління українців виховуємо, а майбутніх "хворих" кримінальних авторитетів!
Мені ця реакція нагадує совок - "В СССР секса нет!"

Може дітям взагалі нічого не розповідати про реальне життя? Тримати вдома, на вулицю не випускати, з телебачення залишити УТ-1 і канал "Культура" :mrgreen: Щоб вдруг не почула чогось поганого :lol:
Фак мой мозг!!!

vanya
Адміністратор
Адміністратор
Контактна інформація:

Повідомлення vanya » 25.09.2008 11:26

Я думаю все ж не варто таке друкувати в громадській газеті. :) То мож прирівняти до того, що так учням дозволили спілкуватись в школі :) А прагнути все ж треба до кращого.

Припустим, батьки добре виховують дитину, поганих слів, окрім українських корінних :), не знає, гуляє в такій же компанії, а тут бере до рук газету і дивиться, шо якось молодь не так говорить. І намагається говорити так же. :)

Демократія демократією, але то не серйозно, є відповідні жовті видання, типу того ж "Експресу" (хоча останнім часом трохи "відбілений" :D ), де лайна, перепрошую, навалом... Ну і, звичайно, того мож завжди набратись на вулиці.

мандаринка
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення мандаринка » 25.09.2008 11:33

Та якби ми почали нарешті виховувати своїх дітей нормально, позказувати їм усе, розповідати, а не ховати , то і таких приколів, аля пєдік, шалава, план іт.д., менше було би. Бо дитина має знати ще з малих років, що секс - це насправді висока річ, а не дружній перепих в 9 класі в корчах за клубом! І що суперфантастисно здоровому і тверезому, а не со срачки обкуреному і набуханому, віддаватися людині, яку ти ЛЮБИШ і яка цінує табе і твій вчинок, твоє тіло, як найдорожчий скарб, з радістю приймає тебе і віддає тобі ще більше!Що саме вона, та дитина, є плодом ЛЮБОВІ, а не "виродком" з моральними патологіями ( та і не дай Бог фізичними теж), бо мамуся її навіть не думала, що робить, а тато - оббухана морда, якому хочеться встромити кудась свій кінець і пофіг що буде далі!
А УТ-1 тут ні до чого з себе починати треба!

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 25.09.2008 12:49

Таке враження, що ми не здорове покоління українців виховуємо
Педерастические взаимоотношения носили воспитательный характер и зачастую были санкционированы государством. ...Наставник должен был обучать юношу или следить за его обучением и дарить ему определённые подарки, которые было принято дарить. .... http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D0% ... 0%B8%D1%8F

Сократ вчив Платона, той вчив Арістотеля :)

Так, що поняття "здоров'я покоління" і "культура", "мораль" є досить відносними...
Не думаю, що на них варто посилатись

Спробуйте, Церкву...
die Große Schlange

Cinderella
Контактна інформація:

Повідомлення Cinderella » 25.09.2008 12:58

Це не посібник наркомана-початківця, а просто абсурд. А заголовок чого вартий. Уявіть собі гості, які приїхали на святкування Дня міста та і не тільки гості купляють газету, щоб прочитати цікаві моменти святкування, а на томість читають як долинська молодь розмовляє не при дорослих. :evil:

kobi
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення kobi » 25.09.2008 13:06

Там у статті так і писало: "ось так долинська молодь говорить не при дорослих?"
Якщо молодь так говорить, то який сенс це приховувати? Вище вже писало, шо в союзі сексу не було, від того щось мінялось?

Ymka
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Ymka » 25.09.2008 20:14

Може хто має лінк на дану статтю. Скиньте будь-ласка, цікаво почитати.

Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Misha K » 26.09.2008 11:58

Чув шо з цього приводу в колуарах дупутати районної ради на вчорашній сесії оборювались... В принципі - то є справа газети що їй друкувати. Але така стаття з вісником міськради щось не дуже гармоніює. А може і навпаки - гармоніює.:))

Моя думка така: по-перше, стаття, хоч то і не стаття навіть... передерта з нету - примітив рідкісний. Відношу себе до молоді і в моєму лексиконі таких слів ніколи не було. То є просто кримінально-гопівський жаргон. Так спілкуються дегенерати. По-друге, поважаюча себе газета не буде розяснювати що таке підар, целка, наркотики та як зробити так щоб після куріння "коробля" не були очі червоними......

Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Misha K » 26.09.2008 12:02

kobi писав:Там у статті так і писало: "ось так долинська молодь говорить не при дорослих?"
Стаття називалась приблизно так: "Як ми ботаєм на фєнє. Молодіжний сленг. Дорослим не читати."
kobi писав: Якщо молодь так говорить, то який сенс це приховувати? Вище вже писало, шо в союзі сексу не було, від того щось мінялось?
Кобі, а ти саме так ботаєш на фєнє?

kobi
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення kobi » 26.09.2008 13:20

Михайле, ти напевне вже встиг помітити, за тривалий час нашого з тобою спілкування на форумі, що по фєнє я не ботаю. Навпаки, всіляко намагаюсь боротись за чистоту мови.
Але питання не в тому.
Яким чином ця стаття примушує когось так говорити.
Написали як є, нікого не примушуючи переходити на сленг, яка в тому проблема???

Я погоджусь, могли б і не писати такої статті, але раз написали - то нічого дуже страшного не сталось, блін

vanya
Адміністратор
Адміністратор
Контактна інформація:

Повідомлення vanya » 26.09.2008 13:26

kobi писав:Михайле, ти напевне вже встиг помітити, за тривалий час нашого з тобою спілкування на форумі, що по фєнє я не ботаю. Навпаки, всіляко намагаюсь боротись за чистоту мови.
Але питання не в тому.
Яким чином ця стаття примушує когось так говорити.
Написали як є, нікого не примушуючи переходити на сленг, яка в тому проблема???
Діти дуже швидко всьому вчаться. Чи зле чи погане. Поки світогляд толком не сформувався підлітку чи дитині важко судити що добре а що погане. Саме завдяки такому ефекту діти переймають всі "хороші" звички і слова, якими користуються батьки :)
kobi писав:Я погоджусь, могли б і не писати такої статті, але раз написали - то нічого дуже страшного не сталось, блін
І я думаю що нічо страшного не було :) Але не бачу з якою метою розмістили ту статтю в газеті :lol:

Molotov
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Molotov » 26.09.2008 20:51

vanya писав:
kobi писав:Я погоджусь, могли б і не писати такої статті, але раз написали - то нічого дуже страшного не сталось, блін
І я думаю що нічо страшного не було :) Але не бачу з якою метою розмістили ту статтю в газеті :lol:
Це вони в такий спосіб вирішили підняти інтерес до газети! Шось типу чорного піару.
От я наприклад коли побачив цю тему то побіг і собі прикупити такий екземпляр!
Ymka писав:Може хто має лінк на дану статтю. Скиньте будь-ласка, цікаво почитати.
От і Ymka теж захотів почитати....
Don't Tase Me, Bro!

Ymka
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Ymka » 26.09.2008 21:06

Захотів прочитати бо зацікавила дискусія. Вступити в неї не володіючи предметом не можу і не хочу. тому й цікавлюсь

Molotov
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Molotov » 26.09.2008 23:32

Ну отож бо й воно що і всі інші побачивши дискусію, чи почувши від когось про цю статтю, захочуть її прочитати, і біжать в кіоск купувати газету...
А для газет головне статистика! Чим більший тираж тим краще. От вони і вирішили такими статтями збільшувати тираж! :D
Don't Tase Me, Bro!

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 27.09.2008 00:46

А для газет головне статистика! Чим більший тираж тим краще. От вони і вирішили такими статтями збільшувати тираж!
Саме так...
Перша шпальта нового номеру - "Трупарня"... :shock:

Чорний чи не чорний, але від такого ПРу особисто мені неприємно...

З іншого боку ФеГе, не соромиться копіпейстити пости з нашого форуму!
Ось що там побачив:
Цікавий юнак з хвостиком :shock: :
– Рок-концерт вже виріс з штанців. Цілком реально виводити його окремим форматом. Як фестиваль, наприклад... А загалом непогано. Погода звичайно завадила... Патріотизму, думаю, ще довго не буде... http://fg.if.ua/article.php?id=174 = viewtopic.php?f=2&t=5666&st=0&sk=t&sd=a

ФОНОГРАМЩИКИ !!!
:evil:
die Große Schlange

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей