Сенсація: ФГ передирає інформацію з форуму Долини!!!

Обговорємо події в Долині, місця в Долині, відпочинок в Долині та все, що стосується міста. Тут же обговорюється все, що зв'язано з Долинським районом.

Модератори: san, vanya

vanya
Адміністратор
Адміністратор
Контактна інформація:

Сенсація: ФГ передирає інформацію з форуму Долини!!!

Повідомлення vanya » 27.09.2008 19:49

Непрофесійні журналісти ФГ (відомої також як "Файна газета") додумались до неоригінального ходу для наповнення живою інформацією своєї Г. А саме на форумі Долини була розміщена тема ( viewtopic.php?f=2&t=5666 ) , в якій пропонувалось обговорити День міста, який нещодавно відбувся в Долині. Виманивши думки відвідувачів форуму інформація була використана для статті ( http://fg.if.ua/article.php?id=174 ). Ніки форумлян були замінені вигаданими ярликами. Ніякою згадки про джерело інформації в статті немає.

Журналіст, який розмістив інформацію виправдовувався тим, що в темі було попередження про те, що дана тема була створення як "ФГ-онлайн-опитування". Але примітка ця з"явилася вже після початку обговорення теми, 24.09.2008 в 17:34, про що свідчить відповідна відмітка в темі і більшістю відвідувачів помічена не була.

Дещо по темі

Адміністрація Долина.net на колектив ФГ майже не образилась, все ж приємно, що інформація на форумі когось цікавить настільки, щоб її без дозволу і без згадування джерела розміщують в засобах масової інформації на кшталт ФГ, але відвідувачі форуму думають по-іншому...

То й же ж журналіст згаданої газети не посоромився облити брудом свого прямого конкурента ( viewtopic.php?f=2&t=5668&st=0&sk=t&sd=a ), навіть не приховуючи своє відношення до ФГ.

Пропоную всім виразити тут свою зневагу до таких непрофесійних дій ФГ. :evil: Схоже для журналістів газети поняття професійної етики є чужим.

vanya
Адміністратор
Адміністратор
Контактна інформація:

Re: Сенсація: ФГ передирає інформацію з форуму Долини!!!

Повідомлення vanya » 27.09.2008 19:53

P. S. На форумі хтось хотів організувати в Долині влеш-моб, от і з"явилась така можливість :lol: Один з варіантів - масова скупка ФГ і її спалювання в людному місці, але без загрози безпеці і життю перехожих :lol:

(Це жарт, прошу не сприймати серйозно.)

Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Misha K » 27.09.2008 20:30

Обурення слушне. Так робити не можна.

kobi
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення kobi » 27.09.2008 22:06

(Це жарт, прошу не сприймати серйозно.)
А скільки та "газета" коштує. Гривень 20 не пошкодую, шоб спалити трохи того гівна :)
Востаннє редагувалось 27.09.2008 22:08 користувачем kobi, всього редагувалось 1 раз.

мандаринка
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення мандаринка » 27.09.2008 22:08

Шановний, адміністраторе! Ніде не вказано, що це приватний форум і інформація у ньому анонімна.
Обов'язковість посилання на даний форум при передруку матеріалів у правилах viewtopic.php?f=2&t=5396 не передбачена.
Хоча, погодьтесь, завдяки цим двом темам, ФОРУМ значно ОЖИВ!

kobi
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення kobi » 27.09.2008 22:11

мандаринка писав:Шановний, адміністраторе! Ніде не вказано, що це приватний форум і інформація у ньому анонімна.
Обов'язковість посилання на даний форум при передруку матеріалів у правилах viewtopic.php?f=2&t=5396 не передбачена.
Ви шо взагалі недоумки там???

На ваше щастя, я не залишив якогось відгука і ви його не передрукували під якимось ніком на зразок "вуйко з полонини", чи шось таке. А то я би вас по судам затаскав. І виграв би!!

Короче, ви гамнюки. З превеликою радістю приєднаюсь до флешмоба :)

Nazik
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Nazik » 27.09.2008 22:21

Шановний, адміністраторе! Ніде не вказано, що це приватний форум і інформація у ньому анонімна.
От Мандаринка, відкриваєте Ви газету і читаєте там власний пост з форума. А підписано, що це сказала якась "к#р#а з шухером на голові". Приємно буде, правда????

==========

Уточнення ---- "відкриваєте" себто купуєте екземпляр і читаєте.
Востаннє редагувалось 27.09.2008 23:41 користувачем Nazik, всього редагувалось 1 раз.
Фак мой мозг!!!

мандаринка
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення мандаринка » 27.09.2008 22:46

Nazik писав:
От Мандаринка, відкриваєте Ви газету і читаєте там власний пост з форума. А підписано, що це сказала якась "к#р#а з шухером на голові". Приємно буде, правда????
Дякую, так і зроблю, відкрию!!!!!!
А таких матюганств, як ви тут виписуєте, я не вживаю принципово і тим більше по відношенню до інших (на відміну від декого)!
Востаннє редагувалось 27.09.2008 22:48 користувачем мандаринка, всього редагувалось 2 разів.

Olli
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Olli » 27.09.2008 22:47

А то не можна було просто створити тему, де прямо написати "Шановні форумчани, поділіться думками про День міста для статті в ФГ", а не опускатися до того шо дописувати ключову фразу про якоби опитування в початковому пості коли поїзд вже поїхав..? Я думаю, шо постів-відгуків від як того мінімум б не поменшало... Люди ше б писали літературно - всі крапки і коми ставили і відрекомендувалися, шоб не прийшлося вам видумувати ті дотепності (художній задум статті кажете? не позорьтеся...).
Гидко, одним словом... Не знаю як ше можна тут відстоювати якусь псевдоправоту того хто це всьо робив... Як мінімум серед відвідувачів форуму ви репутацію своєї газети опустили під плінтус... Вітаю! :)
Silentium est aurum... ;)

Ymka
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Ymka » 27.09.2008 23:25

+1 до флешмоба. Проведемо урочисті похорони таблоїда ФГ. Ганьба їм!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 28.09.2008 03:13

А скільки та "газета" коштує. Гривень 20 не пошкодую, шоб спалити трохи того гівна
Наскільки я здогадуюсь, ФеГе продається нижче собівартості. Тобто вартість друку номера близько 75 коп, а дітям-реалізаторам вона відпускається по 50...
Ага.. Ще грошей за рекламу в ФеГе вимагайте. Скільки там площі мій пост займає :lol:

То й же ж журналіст згаданої газети не посоромився облити брудом свого прямого конкурента
Зрештою ФеГе робить відповідний піар, своїм замовникам :)
die Große Schlange

Sasha
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Sasha » 28.09.2008 12:10

ше плюс єден до флеш-моба за те,що бачать скалку в чужому оці,а в свому клода не заважає))
скільки людей,стільки принципів,і кожен впертий як баран)

Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Misha K » 28.09.2008 12:16

Ще плюс тищу пєтсот.:)

Ymka
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Ymka » 28.09.2008 13:02

Ну все лишилось обрати дату і час та й то все організувати

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей