Терористи на Грушевського, 11?

Обговорємо події в Долині, місця в Долині, відпочинок в Долині та все, що стосується міста. Тут же обговорюється все, що зв'язано з Долинським районом.

Модератори: san, vanya

Aschim
Частий гість
Частий гість
Контактна інформація:

Re: Терористи на Грушевського, 11?

Повідомлення Aschim » 29.01.2009 21:42

"Основною метою діяльності фонду є сприяння економічному розвитку Долинського району шляхом надання підтримки розвитку підприємництва"
Ну для такої мети я думаю бізнес-центру і 40000 би стало, а не 400000.
Зображення

Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Misha K » 29.01.2009 22:12

Aschim писав:Ну для такої мети я думаю бізнес-центру і 40000 би стало, а не 400000.
А решту на шо потратимо? ))

Aschim
Частий гість
Частий гість
Контактна інформація:

Повідомлення Aschim » 29.01.2009 22:39

Ну можна було побудувати садік, а не намагатися забрати приміщення Прикарпатського університету
Зображення

Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Misha K » 29.01.2009 22:41

Aschim писав:
Ну можна було побудувати садік, а не намагатися забрати приміщення Прикарпатського університету
За такі гроші садок не побудуєш. Я пропоную на футбол. )))

Aschim
Частий гість
Частий гість
Контактна інформація:

Повідомлення Aschim » 29.01.2009 22:56

За такі гроші садок не побудуєш. Я пропоную на футбол. )))
В будівництві і цінах на будівництво я мало розбираюся, може і не стане тих грошей. А футболом не цікавлюся... Але все одно якби навіть на футбол витратили ці гроші, то кожен житель міста зміг би сходити на стадіон, повболівати за нашу команду і на власні очі побачити що на ті гроші хоч щось робиться
Зображення

Nazik
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Nazik » 29.01.2009 23:48

Але все одно якби навіть на футбол витратили ці гроші, то кожен житель міста зміг би сходити на стадіон, повболівати за нашу команду і на власні очі побачити що на ті гроші хоч щось робиться
Та щось не сильно ходили, на жаль :(
Фак мой мозг!!!

kobi
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення kobi » 30.01.2009 11:50

Aschim писав: Ну для такої мети я думаю бізнес-центру і 40000 би стало, а не 400000.
Аргументи є? Чи так, мегаекспертно на око прикинув? До будь яких підрахунків треба підходити серйозно, будь то виділення коштів на бізнес-центр, чи підрахунок жителів з прізвищем "Дирів" :mrgreen:

Aschim
Частий гість
Частий гість
Контактна інформація:

Повідомлення Aschim » 30.01.2009 14:13

Аргументи є? Чи так, мегаекспертно на око прикинув?
Я ж написав що це на мою думку. До того ж мегаекспертом не треба бути щоб оцінити що на 400 тис можна зробити
підрахунок жителів з прізвищем "Дирів"
А підрахунок точний, тільки по трохи застарілих даних.
Зображення

Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Misha K » 30.01.2009 16:51

kobi писав:
Aschim писав: Ну для такої мети я думаю бізнес-центру і 40000 би стало, а не 400000.
Аргументи є? Чи так, мегаекспертно на око прикинув? До будь яких підрахунків треба підходити серйозно, будь то виділення коштів на бізнес-центр, чи підрахунок жителів з прізвищем "Дирів" :mrgreen:
А тут і не треба бути мегаекспертом, щоб робити свої висновки. БЦ - громадська організація, дуже наближена до міського голови. Бюджет міста не гумовий...
Коли я кажу про футбол, то іронізую трохи. Але якби міським головою був наприклад Степан Штень, то я переконаний шо "Нафтовику" в рік давали б 800 тис. І команда б дуже сильно грала... І весь апарат міськради та райради ходив би на футбол в добровільно-примусовому порядку, як нині ходять на мітинги. )))
Чому одній громадській організації дають 400 тис., а іншій - нічого?

vanya
Адміністратор
Адміністратор
Контактна інформація:

Повідомлення vanya » 30.01.2009 17:23

Misha K писав:Чому одній громадській організації дають 400 тис., а іншій - нічого?
Може я, звичайно, й помиляюсь, але часто вільні (чи не зовсім) кошти вкладають за принципом прибутковості - в першу чергу кошти вкладаються в найбільш вигідну і найменш ризиковану справу, а вже потім розподіляються на інші речі. Тобто, якщо бізнес-центр, наприклад, гарантовано простимулює економіку і збільшить надходження від податків в бюджет в n разів - то вкладання грошей в бізнес-центр - вигідна справа для громади. Таке вкладання дозволить наповнити бюджет і наступного року можна буде вкласти додаткові кошти в менш прибуткові справи... Це якшо дивитись чисто з точки зору економічної доцільності.

Інша справа - цікаво дізнатись наскільки ефективною є робота центру. Яких конкретно досягнуто результатів від його діяльності.

kobi
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення kobi » 30.01.2009 17:36

О, Ваня не полінувався написати мудру річ. :) Я з ним повністю згідний

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 30.01.2009 18:08

Може я, звичайно, й помиляюсь, але часто вільні (чи не зовсім) кошти вкладають за принципом прибутковості - в першу чергу кошти вкладаються в найбільш вигідну і найменш ризиковану справу, а вже потім розподіляються на інші речі.
Так і є! Звичайно, що є речі, котрі завідомо і повністю дотаційні...
то вкладання грошей в бізнес-центр - вигідна справа для громади.
Йдеться радше не про "вкладання грошей" а про замовлення послуг, котрі виходять за можливості штатного апарату м/р. Наприклад: соціологічні дослідження, розробка соціально-економічних програм, друк газети (Вісник м/р) і т.п.
Крім того БЦ - цілком працездатний суб'єкт. Він має досить багато різних джерел доходу. Це і замовлення від інших органів влади, продаж газети, гранти різноманітних фондів.
Це якшо дивитись чисто з точки зору економічної доцільності.
Звичайно можна і з іншої точки подивитись. Тобто чому замовляють власне в БЦ? А є альтернатива? Ще є якась організація чи підприємство котре надасть подібні послуги?
Інша справа - цікаво дізнатись наскільки ефективною є робота центру. Яких конкретно досягнуто результатів від його діяльності.
Спробую поговорити, щоб дали якусь інформацію. Взагалі чесно кажучи, вважаю, що їм давно потрібно більше висвітлювати інформацію про свою діяльність в інтернеті.
die Große Schlange

Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Misha K » 31.01.2009 13:13

kobi писав:О, Ваня не полінувався написати мудру річ. :) Я з ним повністю згідний
Я теж повністю згідний. )
san писав:Йдеться радше не про "вкладання грошей" а про замовлення послуг, котрі виходять за можливості штатного апарату м/р. Наприклад: соціологічні дослідження, розробка соціально-економічних програм, друк газети (Вісник м/р) і т.п.
Соціологічні дослідження - як долиняни ставляться до гіпотетичного створення ЗУНР? За такі соціологічні "дослідження" декого треба притягнути до карної відповідальності за пропоганду сепаратизму. Дані про те, який у нас добрий міський голова і як класно все в Долині в мене теж викликають сумніви.
Розробка соціально-економічних програм? Цим мають займатися безпосередньо депутати міськради та апарат міської ради.
друк вісника? - можу помилятись, але на скільки знаю на це виділяються окремі кошти в розмірі 30 тис. грн.
san писав:Звичайно можна і з іншої точки подивитись. Тобто чому замовляють власне в БЦ? А є альтернатива? Ще є якась організація чи підприємство котре надасть подібні послуги?
Є питання чи коштує шкура вичинки. Тобто чи потрібно взагалі замовляти дані послуги.

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 31.01.2009 19:52

Соціологічні дослідження - як долиняни ставляться до гіпотетичного створення ЗУНР?
Є і інші... Як вже казав - запропоную їм викласти для користувачів форуму невеликий звіт.
Один ІМХО цікавий матеріал до якого я мав доступ я виклав в розділі Бізнес viewtopic.php?f=16&t=5741
Подібних досліджень наскільки мені відомо не проводить ніхто. В т.ч. т.з. "Управління економіки", бюджет якого думаю більше цілого БЦ...
За такі соціологічні "дослідження" декого треба притягнути до карної відповідальності за пропоганду сепаратизму.
Там була пропаганда? :shock:
Дані про те, який у нас добрий міський голова і як класно все в Долині в мене теж викликають сумніви.
В мене теж... Тим не менше...
Розробка соціально-економічних програм? Цим мають займатися безпосередньо депутати міськради та апарат міської ради.
В завдання апарату наскільки мені відомо це не входить. Щодо депутатів - спитайте своїх, за котрих голосували. Проте сумніваюсь, що якісь такі розробки під силу не спеціалістам.
друк вісника? - можу помилятись, але на скільки знаю на це виділяються окремі кошти в розмірі 30 тис. грн.
Наскільки мені відомо компенсують тільки витрати на друк. Не вникав.
Є питання чи коштує шкура вичинки. Тобто чи потрібно взагалі замовляти дані послуги.
В чому питання? В доцільності програм? Що ж тоді робити? Має ж бути якись план...
В тому чи замовляти їх в БЦ? А є альтернатива? Хто зробить? (не хто МАЄ, а власне хто ЗРОБИТЬ!)
Чи адекватна якість вартості? А з чим порівняти? Хай би хтось зарпопонував альтернативу...
а не намагатися забрати приміщення Прикарпатського університету
Не забрати, а повернути! :)
Ну і ще кому цікава моя думка з хвотками...
Фотки класні :) Думка не цікава. Хтось вважає, що він суд і може виносити рішення. А нема бажання наприклад провести "розслідування" стосовно інших посадовців? А то "негаразди" чесно кажучи набридли...
die Große Schlange

volodymyr
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення volodymyr » 05.02.2009 21:33

Молодому "фюреру" новікову (свідомо написав з малої букви) не дають спати думки про крісло мера. Він думає, що всі, хто починав з рекету, стають мерами. Про його "чесність" і "порядність" я знаю не з чуток. Початок його політичної кар"єри проходив у мене на очах. Коли йому не дали шансу очолити молоду Нашу Україну, то він написав заяву у Батьківщину і очолив її молодіжну організацію. новіков надіється, що за ньго проголосують всі ті, хто програвся в тих гральних автоматах, що він курує. А є ще батьки тої молоді. До наступних виборів дехто повернеться з за кордону і організує йому "нормальну передвиборчу компанію". Вся його позаполітична діяльність стане надбанням виборців. Риба гниє з голови, а він лише хвіст тієї риби, а можливо-фекалії. Можна по різному відноситися до Гаразда і до його діяльності, але новікову до ньго-як від землі до місяця пішки. Йому треба ще не одну тону манної каші з"їсти, щоб просто стати нормальною людиною і громадянином. Взагалі, у мене є пропозиція вже зараз почати обговорення діяльності і моральних якостей тих людей, що претендують на різні посади у виконавській і представницькій владі. І обговорювати це треба публічно, щоб ті люди знали, що про них думають земляки.

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей