Ринок на привокзальній площі

Обговорємо події в Долині, місця в Долині, відпочинок в Долині та все, що стосується міста. Тут же обговорюється все, що зв'язано з Долинським районом.

Модератори: san, vanya

УКРАЇНЕЦЬ
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Re: Ринок на привокзальній площі

Повідомлення УКРАЇНЕЦЬ » 27.03.2012 11:30

не маю достатньо часу аналізувати відповіді на поставлені запитання, але вул.Нафтовиків назвали в першу чергу на честь НАФТОВИКІВ, а не тому що вони там проживають.Назва вул. Торгова -це вже наслідок, тому це зовсім інші речі.Чим порадите займатись на вул.Обліски чи Підлівче ? Не маю відношення ні до ринку ні до "наближених", але я , коли роблю ремонт в квартирі, не купую для цього іншу. Невже реконструкція старого була б дорожчою ??? До речі, почав будуватись, але квартиру не продам (близько до школи, магазину іт.д., врешті-решт залишиться нащадкам). На жаль, влада про "дітей" не дбає...

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 27.03.2012 16:39

евже реконструкція старого була б дорожчою ???
Котрого саме?
Ви пропонуєте за кошти громади спонсорнути ремонт котрогось з приватних ринків?
О це вже дійсно цікаво! Й дуже по-українськи :lol:
Чим порадите займатись на вул.Обліски чи Підлівче ?
А що з ними не так? Як на мене все добре.
На жаль, влада про "дітей" не дбає...
А як вона має дбати? Хоча це вже окреме питання...
die Große Schlange

УКРАЇНЕЦЬ
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення УКРАЇНЕЦЬ » 27.03.2012 22:11

1)хто говорив про кошти громади?
2)Ви порадили засмагати на Сонячній, тому хотів, згідно Вашої логіки, отримати відповідь щодо Облісок чи Підлівче. Ще раз наголошую, що назва Торгова-це наслідок.
3)"йому в очі плюй, а він каже- дощ паде"- українське прислів"я.
п.с. цитати не виписував, але, думаю, черговість відповідей зрозуміла

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 28.03.2012 08:35

1. Як вплинути на ґаздів ринків, щоб вони ремонтували свої ринки? Їм того треба?

2. Я мабуть неправильно зрозумів в чому парадоксальність:
Український парадокс : ТОРГІВІЛЯ ПО ВУЛ. ТОРГОВА ЗАБОРОНЕНА !!!
Чому потрібно торгувати на Торговій? :)
die Große Schlange

vanya
Адміністратор
Адміністратор
Контактна інформація:

Повідомлення vanya » 28.03.2012 12:03

На скільки я розумію старий базар лишається де й був. Будується новий (кращий?). В чому проблема? Кому не подобається лишається де був, хто хоче кращих умов - перебирається на новий. На рахунок вартості будок не знаю що там входить в ціну і кому йдуть ті гроші. Якщо частина йде в бюджет - то це не так і погано.

P. S. До чого тут назви вулиць - взагалі не ясно. У Львові на Площі Ринок базару як би нема :) На проспекті Свободи стоїть пам'ятник Шевченку, а на проспекті Шевченка - Грушевському.

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 29.03.2012 00:07

На скільки я розумію старий базар лишається де й був
для початку "старих" ринків насправді декілька.

Спробую перелічити їх та їх власників (глибоко не вникав в питання можу звичайно помилятись):
1. т.з. Великий - Долинський центр східних єдиноборств "Інсайт" (Голуб) :)
2. мясний павільйон, "маленький" базар коло редакції" і базарчик в старій Долині - Районне споживче товариство (
3. ринок де продають секондхенд - фірма "Крістоф" (Гошовський)
4. ринок з автозапчастинами - підприємець Минник
5. ринок біля "Нового Універмагу" - підприємець Громиш
6. новий ринок коло вокзалу про який ця тема, столики де продають молоко біля Нафтовика та "підвалу" - комунальне підприємство "Долинські ринки" (Цюпа)

Історія нового ринку досить цікава і як на мене досить чудернацька.
Першим директором був пан Будинкевич, той що запровадив торгівлю на вул. Торгова :)
Далі директором був Минник паралельно зилишаючись власником автобазару :) Він до речі і знайшов підрядника і розпочав будівництво. Потім директор змінився.

По "старих" базарах.
війну з ними досить безуспішно ведуть певно з початку виникнення.
Наскільки мені відомо декотрі взагалі не мають жодних документів що на їх ділянці є ринок. Частину будівель ринків розміщено на підземних комунікаціях, більшість порушують земельне законодавство, протипожежні і санітарні норми. Про напругу на дорозі міжнародного значення по-сумісництву вулиці Хмельницького взагалі нема що й казати...
Одним словом більшість того бардаку можна побачити пішовши на згадані ринки.

За десятиліття ситуацію змінити не вдавалось. Тому прийшла ідея зробити комунальний ринок і на ньому створювати нормальні умови.
Наскільки мені відомо основний метод боротьби влади за "свій" ринок, досить банальний - перевірки :) Тобто просто звертаються в різноманітні служби з проханням вплинути.
Помагає звісно мало - кругом корупція і на відміну від комунальників приватники можуть "позолотити" ручку перевіряючому, так що в нього раптово погіршиться зір :lol:
До речі більшість служб як то пожежні, санстанція, міліція і т.п. не підпорядковуються міськраді! Тобто їх ПРОСЯТЬ!

П.С. З того всього не факт що щось добре получиться. І що новий ринок буде і що він буде гарний... Це ж у нас робиться нашими й для наших... :lol:
die Große Schlange

rus
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення rus » 14.08.2012 15:38

Їй бо...тіко того нового взнав, з цего обговорення, про ті ,такі несякі, базари в Долині .але сі троха тішу, з того, шо то люд інтересуєсі тими пипаннями і їм на байдуже що ця европейська влада чинит.не хочу сказати що є якась альтернатива тома пану,що сь Гараздом називає,але такой сь тішу...

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей