Ринок на привокзальній площі

Обговорємо події в Долині, місця в Долині, відпочинок в Долині та все, що стосується міста. Тут же обговорюється все, що зв'язано з Долинським районом.

Модератори: san, vanya

smetvlad
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Ринок на привокзальній площі

Повідомлення smetvlad » 14.11.2010 00:09

Всі напевне знають, що в Долині вже довший час відкривається новий ринок біля вокзалу. Він то ось-ось мав запускатися, то ходили чутки, що фірма зі Стрия, яка будувала ринок відмовилася від спорудження і демонтує те, що вже було зроблено. Хто щось знає про долю та перспективи цього проекту? Чи бронюються там місця?

Olli
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Re: Ринок на привокзальній площі

Повідомлення Olli » 14.11.2010 18:36

Все там чисто і спокійно. Стрийська фірма там працює підрядником. А отже не є власником споруд ринку. А отже нічого не може, і не планувала демонтовувати. Замовником будівництва виступає міська рада і КП "Долинські ринки". Затримка із будівництвом і відкриттям першої черги ринку була пов'язана потребою доопрацювати всю необхідну документацію. Стратегічне завдання міської ради - добудувати і відкрити першу чергу ринку напротязі 2011 року.
З питань придбання павільйонів можна звертатись до адміністрації П "Долинські ринки"
Silentium est aurum... ;)

smetvlad
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення smetvlad » 01.06.2011 14:20

Новий ринок не продуманий. Каміння, на якому можна зламати голову, павільйони заростають травою, бо всі торгують з машин, людям далеко ходити з промринку на продуктовий, підприємці нарікають на зменшення доходів.

Molotov
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Molotov » 03.06.2011 16:35

smetvlad писав: людям далеко ходити з промринку на продуктовий
скоро привикнуть )
павільйони заростають травою, бо всі торгують з машин,
з машин позганяють.
Don't Tase Me, Bro!

smetvlad
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення smetvlad » 14.01.2012 13:50

Очевидно наш європейський мер і міська влада всерйоз взялися за конкурента - ринок Інсайт Голуба. І то вже давно. Мабуть, не маючи механізмів, щоб прямо виперти Голуба і його ринок з ласої земельної ділянки, наші владні мужі шукають непрямі засоби впливу, як-от: заборона в'їзду на вулицю Торгову з боку з.д. переїзду, закриття з стоянки для авто біля автобазару, обнесення Інсайту парканом тощо.
Тепер виїхати з Торгової можна лише в напрямі вокзалу. Перед самим Новим роком для чогось вирили траншею, яка унеможливила стоянку автомобілів біля автбазару. Стоянка була платною, там паркувалися базарники і покупці. Незрозуміло, як під'їхати до автобазару чи до гуртових баз, які є в тому районі. Тепер базарники і покупці мусять паркуватися по обочинах вулиці Торгової, яка чомусь обнесена бетонними блоками чи де прийдеться. Зрозуміло,що проїхати тут тепер у базарний день важко.
Звісно ринок Інсайт далеко не ідеальний, але для чого створювати труднощі простим покупцям ти підприємцям?

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 17.01.2012 22:07

Голуба і його ринок
До слова...
Не знаю як тепер, але принаймні колись власник ринку називався ДЦСЄ "Інсайт"
Громадська організація, здається навіть дитяча чи молодіжна, чи щось типу того:
"Долинський Центр Східних Єдиноборств" :)
А Голуб просто там незмінний очільник. Наскільки мені відомо за задумом буремних 90хх то мав бути невеликий приробіток для організації, щоб мати кошти на утримання і розвиток. Ось така цікава схема. :)
Зрозуміло,що проїхати тут тепер у базарний день важко.
Ринки у Долині це взагалі чудо із чудес...
Особливо їх доповнюють по базарних днях ДАЙішники зі знаком Stop :lol:
die Große Schlange

ryslan
Контактна інформація:

Повідомлення ryslan » 10.02.2012 14:11

може я щось не розумію, але чому не обговорюють питання через які схеми ринок належить нашому європейському голові міста?

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 10.02.2012 20:11

через які схеми ринок належить нашому
Через які?
Все просто - так як і решта комунальних підприємств...
Як то КП "ЖЕО", КП "Комунгосп", КП"Арка", КП "ДМУКБ" , КП "Пролісок" і т.п.

Частка голови = вартість комунального підприємства / чисельність громади міста
Моя частка така сама 8)

П.С. Може досить передвиборчого PRу ? :lol: Або напишіть (намалюйте) схеми .
Тут вже навіть були мудрагелики які "схематизували" як європейський голова покеровує цим форумом :lol:
die Große Schlange

УКРАЇНЕЦЬ
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення УКРАЇНЕЦЬ » 20.03.2012 19:49

все "геніальне" просто: вартість оборудки КП(чи держ.установи)*10% стандартного відкату=Немалиииииий стимул "бити себе в груди" на виборах. До речі, ф-ла дійсна по всій Україні

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 23.03.2012 09:15

Ану-ану! Докладніше будь ласка.
Сам хочу :)
die Große Schlange

УКРАЇНЕЦЬ
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення УКРАЇНЕЦЬ » 23.03.2012 22:47

корупція настільки "в"їлася" в організм кожного УКРАЇНЦЯ,(здається, вже на генетичному рівні), що ми її сприймо як необхідність.Лякає те,що почуваєшся незручно, коли йдеш від лікаря, нічого не поклавши в кишеню, або коли співробітник ДАІ відпускає задарма після перевірки посвідчення, думаєш, якось воно не по-людськи: людина паличкою махала,честь,можна сказати, віддала, а ти..? Але коли у "професійних" корупціонерів все менш-більш зрозуміло, і логіка їхніх вчинків очевидна, то блатні тимчасові виборні посади, як-то мер, пер чи ін., які вимагають неабияких здібностей, а ще більше хитростей та підлостей щоб їх отримати, тому і способи отримання зиску тут різносторонніші: від банального відкату до заплутаних схем відмивання грошей.ТЕПЕР ПО ТЕМІ: 1)чому будку вартістю 40к продають за 80к (піклування про місцевих підприємців????) 2)Український парадокс : ТОРГІВІЛЯ ПО ВУЛ. ТОРГОВА ЗАБОРОНЕНА !!!
3)якщо ринок поступово витісняють на інше місце "На благо людям", то що буде на старому місці і хто тим буде розпоряджатися??? де всенародні обговорення в "європейському демократичному місті"?
4)якщо такі питання виникають у "пересічного", то які емоції в людей, які там працюють чи працювали???

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 25.03.2012 14:26

2)Український парадокс : ТОРГІВІЛЯ ПО ВУЛ. ТОРГОВА ЗАБОРОНЕНА !!!
Ви засмагаєте на Сонячній? І нафтовиків всіх виключно заселимо на Нафтовиків? :lol:
Парадоксу нема - торгувати потрібно на РИНКУ а не по ВУЛИЦІ !
die Große Schlange

smetvlad
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення smetvlad » 25.03.2012 20:00

інші перелічені пункти заперечень не викликають?

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 26.03.2012 01:31

корупція настільки "в"їлася" в організм кожного УКРАЇНЦЯ,(здається, вже на генетичному рівні), що ми її сприймо як необхідність.
Справді на генетичному :) Кому цікаво - вивчайте історію. Можна тут списати ще не одну тисячу постів
Лякає те,що почуваєшся незручно, коли йдеш від лікаря, нічого не поклавши в кишеню, або коли співробітник ДАІ відпускає задарма після перевірки посвідчення
А я не почуваюся... :lol: Щоправда і не почуваюся генетичним українцем... Але не офтопте. Для спрямовення моєї національної "самоідентифікації" було тьма тем в іних розділах :lol:
від банального відкату до заплутаних схем відмивання грошей
І не секрет, що:
1. в цих схемах зацікавлено ого-го скільки "пересічних" виборців
2. 98% критиків цих схем - ті кому ще не вдалося до них "причаститися" :lol:
3. або політичні "конкуренти" котрі мають свої схеми
1)чому будку вартістю 40к продають за 80к (піклування про місцевих підприємців????)
Не полінюсь прикинути вартість будки. Але не обіцяю що то буде швидко.
3)якщо ринок поступово витісняють на інше місце "На благо людям", то що буде на старому місці і хто тим буде розпоряджатися??? де всенародні обговорення в "європейському демократичному місті"?
У всіх "старих" місць є власники. Думаю вони просто "порішають" і ніц особливо не зміниться. Ну може зберуть додаткові гроші з підприємців на "адвокатів" та "суддів" :shock: Замість того щоб спитати чого вони вже роками беруть немалі гроші і ніц не роблять, щоб забезпечити хоч якісь умови для торгівлі тут тільки критика одного ринку де хоч початок добрий. Правда ніякий початок не убезпечує від традиційного "хотіли як краще - вийшло як завше" :lol:
4)якщо такі питання виникають у "пересічного", то які емоції в людей, які там працюють чи працювали???
Я епізодично але досить глибоко вникав в справи ринків починаючи з 1995 року. І скажу які емоції виникають в мене... 80% того що є зараз просто не може існувати. "Заморожені" курячі лапки під палючим сонцем, "туалети" котрі пахнуть як ті лапки, болото і бруд. Умови в яких працюють продавці просто жахливі. Приблизно собі уявляю стан здоров'я продавщиць скажімо так з 5-ти річним стажем... Хоча звичайно по форумах вони не пишуть. Пишуть радше особи причетні до власники ринків, кількох будок чи просто "претенденти" на блатні тимчасові виборні посади :lol:
де всенародні обговорення в "європейському демократичному місті"?
Пару раз чув про різного толку "обговорення". Зазвичай "всенарод" їх ігнорує. Традиція такого пофігізму поведінки бере початок мабуть з часів побиття новгородців царем Іваном :lol:
Та й що обговорювати? Що "базари" в Долині - це суцільне страхіття? От, що до всіх ринків, повинні висуватись одинакові вимоги, то тут я згоден.
die Große Schlange

vanya
Адміністратор
Адміністратор
Контактна інформація:

Повідомлення vanya » 26.03.2012 09:56

У Львові традиційні базари поступово відходять в минуле. Все більше торгівлі зміщується в бік більш цивілізованих торгових центрів або магазинів. "Південний" опустів, "Краківському" до того далеко, але багато хто з тих, хто бродив краківським чудово почувають себе в "Леополісі". Ціни тут вище краківського звичайно, але тут можна відчути себе людиною. Крім того іноді можна купити той же фірмовий одяг по сезонних знижках дешевше ніж на південному чи на краківському.
Так от я про те, що варто переходити до більш цивілізованого "базару". В Європі здається на ринках торгують хіба сільгосп-продукцією, але організовано там все значно краще.

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість