Корупція в м. Долина та Д. районі

Обговорємо події в Долині, місця в Долині, відпочинок в Долині та все, що стосується міста. Тут же обговорюється все, що зв'язано з Долинським районом.

Модератори: san, vanya

Стоп корупції
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Корупція в м. Долина та Д. районі

Повідомлення Стоп корупції » 29.12.2010 21:24

Чому ми не обговорюєму тему корупції в нашому місті. Хіба це нас не стосується? Чи такої проблеми взагалі не має?

Якщо Ви не байдужі до України, то у мена до Вас така пропозиція:

Зробіть конкретні анти-корупційні дії!!!

1) Створіть свій власний анти-корупційний еккаунт в соціальній мережі (наприклад в фейсбуці, вконтакте, однокласниках ітд.).

2) Підберіть для нього відповідну назву так, щоб було зрозуміло, до якого регіону, міста, селищу Ваш еккаунт відноситься (наприклад "Стоп корупції в місті Долина, Івано-Франківська область, Україна" http://vkontakte.ru/id119010984 ).

3) Запроси туди побільше друзів.

4) Скинь відеоматеріали, фотки та інші свідоцтва корумпованості місцевого чиновника/ів.

5) Розкажи про побачене своїм близьким, батькам, друзям і сусідам - всім, хто особисто знає місцеве чиновництво та інших представників місцевої влади.

'Необхідно, щоб керівники відчували персональну відповідальність перед суспільством. Кожний чиновник має знати, що він під контролем громадянського суспільства'. (так сказав один дядько).

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Re: Корупція в м. Долина та Д. районі

Повідомлення san » 30.12.2010 15:13

1) Створіть свій власний анти-корупційний еккаунт в соціальній мережі (наприклад в фейсбуці, вконтакте, однокласниках ітд.).
Чому в соціальній мережі? :lol: Між фото з "настройками приватности" и темами "Купці-ляпці" (с) Однокласники, буде ще й антикорупція? Невже вона там когось зацікавить ?
В мене пропозиція простіша - пишіть тут!
2) 3)
див.п1
4) Скинь відеоматеріали, фотки та інші свідоцтва корумпованості місцевого чиновника/ів.
5) Розкажи про побачене своїм близьким, батькам, друзям і сусідам - всім, хто особисто знає місцеве чиновництво та інших представників місцевої влади.
А слабо почати? Але щось реальне а не лозунги.
Маю думку, що одразу ентузязізм пройде... Переконайте в зворотньому.

Корупція прийнятна вигідна принаймні 90% українців. Вони її люблять і розвивають, або просто несвідомо підтримують, або просто ігнорують і не засуджують :)
На відміну від тих же жидів і німців з плакату з Т.Г.Ш,
die Große Schlange

Стоп корупції
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення Стоп корупції » 30.12.2010 20:48

У Вас типічний аргумент "совєтского гражданіна", товаріщ SAN.

Чому соц-мережа?

1) Соц-мережа доступна кожному.

2) В соц-мережі кожен може зробити свій внесок під видуманним іменем, тобто анонімно.

3) Кожний може зробити власне "WIKI LEAKS" для свого села, міста чи області.

4) Соц-мережа такого формату як facebook.com або vkontakte.ru не може конролюватися місцевими чиновниками. А от місцевий портал типу forum.dolyna.net запросто!

-----------------------

5) Якщо Ви вважаєте, що питання анти-корупційного напрямку нікого не цікавлять - то помиляєтесь! Інтернет переповнений матеріалом анти-корупційного напрямку. Тільки цей матеріал треба упорядкувати, так, аби кожне свідоцтво, фото чи відео було адресоване конкретному місту, області, суду, школі, підприємству. Наші зусилля мають мати системний характер! Кожне село, місто, область мають мати свій анти-корупційний сайт. Авторами такого сайту мають стати молоді українці.

6) Якщо Ви вважаєте, що це тільки лозунги та тимчасовий ентузіазм - то помиляєтесь! Для того, аби скинути фото чи відео на інтернет, не треба багато розуму чи ентузіазму. Скоро люди зрозуміють, що "протестувати" через інтернет це просто та ефективно. Так наприклад іранські студенти протестували проти режиму Ахмадінежада. Іранські спецслужби довго не могли впоратись зі соц-мережами типу facebook.com

7) Якщо Ви вважаєте, що корупція вигідна принаймні 90% українців - то помиляєтесь, в довгостроковій перспективі корупція вигідна тільки 10% українців!

Давайте задумаємось над тим, як працює неофіційна піраміда "кумівства" в Україні: дуже важливий дядько "зверху" назначає менш важливих "внизу". І так від президента до голови міста. І забудьте Ви про вибори, бо вони не мають вплив на цю піраміду. Наші вибори не мають ефект ЗВОРОТНЬОГО ЗВЯЗКУ! Чому? Тому що, коли ми обираємо нового голову села, міста, області чи держави, ми якось забуваємо, що ця людина крала гроші із бюджету, "замітала" сліди де треба, продавала посадові місця некомпетентним людям. Таке не треба забували!!! Тому кожне село, місто, область має мати свій сайт "колективної пам’яті".

Я погоджуюся з тим, що ідея, яку я запропонував, досить наївна (навіть підла!). А хіба протестувати на Майдані, бити себе в груди, які ми патріоти, демонструвати свою блискість до Європи, і очікувати, що від цього у нас підніметься рівень життя - це хіба не наївно?

Тому хвати бути мудрими скептиками. Хвати бурчати про те, що у нас такі продажні політики. Давайте спочатку розберемось, що твориться у нас в адміністрації міста. А потім доберемось і до голови області, і до голови держави.

Для цього потрібно, щоб кожен з нас зробив свій маленький внесок. І звичайно почнемо від себе. Не давайте хабарі чиновникам, вчителям, суддям, даішникам. А якщо вони їх вимагають, запишіть це на відео і скиньте на інтернет! І навпаки, якщо Ви чиновник, вчитель, суддя або даішник і Вам дають хабара, запишіть це на відео і скиньте на інтернет!

МИ БІЛЬШЕ НЕ БУДЕМО ТЕРПІТИ ХАБАРНИЦТВО! НЕ ДАМО НИЩІТИ УКРАЇНУ!

СЛАВА УКРАЇНІ !!!

лілія
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення лілія » 01.01.2011 14:40

. "І звичайно почнемо від себе. Не давайте хабарі чиновникам, вчителям, суддям, даішникам." А якщо вони їх вимагають, запишіть це на відео і скиньте на інтернет!Дуже смішно!І чого я цим добюся?Того,що не зможу вирішити важливе питання,від якого залежить добробут моєї родини.!?Та й рідко коли вимагають хабаря прямо.Просто справа твоя не вирішується.Стоїть на місці."Не підмажеш-не поїдеш".А чи пробувуав автор теми полежати в лікарні,не "домовившись" з лікарем?І на яку добу до вас підійшов хтось з медперсоналу?А якщо це стосується твоєї дитини,чи старенької матері?І що,не будеш платити?І так всюди.А ви про "маленький внесок". Ніби з іншої планети.....

Стоп корупції
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення Стоп корупції » 01.01.2011 15:09

Пані Лілія,

"з іншої планети" кажете? Якщо для Вас країни ЄС це інша планета, тоді питань немає.

Коли в Україні буде проходити Євро 2012, і у деяких наших гостей з Європи виникне потреба "вирішити важливе питання", думаєте вони будуть вникати в наші корупційні джунглі? Для чого нам взагалі організовувати Євро2012? Для чого нам лізти в ЄС?

Євро2012 - буде наш позор!

від якого залежить

smetvlad
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення smetvlad » 02.01.2011 00:14

Здається ідея непогана. Мабуть, кожен може навести факти хабарництва в нашому регіоні, з якими стикався особисто. Правда треба підтверджувати ці факти доказами, а то все це може звестися до зведення рахунків, помсти.

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 02.01.2011 02:42

Для чого нам взагалі організовувати Євро2012?
Кому це "нам" ? :)
Але вцілому схиляюсь до "пророцтв" FEMEN :lol:
Для чого нам лізти в ЄС?
Туди ніхто не лізе. Є модний лозунг. Так як свого часу чуваки на Чайках (ГАЗ-13) щось розказували про пролетаріат і ріст поголів'я ВРХ, сьогодні ті ж, ну чи їх дітки, трішки іншими словами розкажуть нам про євровікна, євроопалення і євроінтеграцію. А ще про біодизель, екомаркет та інші нанотехнології :lol:
У Вас типічний аргумент "совєтского гражданіна", товаріщ SAN.
1. Вже звик до подібного глибокого аналізу того що пишу :)
2. Не маю комплексів, щодо прикметника "радянський"
1) Соц-мережа доступна кожному.
Як і будь-який інший інтернет-продукт.
В соц-мережі кожен може зробити свій внесок під видуманним іменем, тобто анонімно.
Де його помодерують і відкоригують на свій лад. Зверніть увагу скільки скарг на тих-же однокакашниках, на видалення повідомлень. Причому на відміну від інтернет-конференцій (форумів), немає жодних способів зясувати хто і з яких причин видалив повідомлення. Крім того більшість соціальних мереж не призначені для таких серйозних речей. Почитайте наприклад хоч якусь тему в групі "Долина" - дізнаєтесь багато чого нового :lol:
А от місцевий портал типу forum.dolyna.net запросто!
Відкрию секрет - він ще не настільки популярний, щоб на нього звертали увагу. Принаймні за увесь час зустрічався лише з спробами вплинути особисто на мене зі сторони тих, хто знає мене офф-лайн. Жодного разу не було спроб просити/примушувати видаляти чи коригувати чужі повідомлення. Хоча звичайно не проблема зробити взагалі незалежний ресурс. З високим рівнем анонімності. Зареєструвати десь в США, проплатити якимись вебгрошима, адмініструвати через проксі... Тільки що там буде на тому ресурсі? Маєте щось для початку? Хоча-би 2-3 справи, з доказами і т.п?
Кожний може зробити власне "WIKI LEAKS" для свого села, міста чи області.
Теоретично так. Але як то зробити на практиці? Як собі уявляєте формат тих даних. Докази? :)
Яким чином їх здобудете? Що вважатимемо доказами? Яка кількість їх має бути, щоб вистачило на рельно робочий ресурс?
Якщо Ви вважаєте, що питання анти-корупційного напрямку нікого не цікавлять - то помиляєтесь!
Я не вважаю що "нікого", просто ж "більшість". Хоч все більше розвиваються різні "разоблачітєльські" прожекти як то "Хто тут живе?" і т.д. Спостереігаю за ними... Так - мають певний рейтинг і популярність, щодо перегляду. Але як на мене не спонукають громадськість до жодних дій. За один вечір українці по ящику бачуть стільки, що американцям вистачило б на ще один Уолтергейт, французам би було на кілька революцій, а італійці знову би когось повісили за ноги...
Українці спокійно подивляться, по-стогнуть або ж посміються і зранку знову підуть брати/давати хабарі...
І навпаки, якщо Ви чиновник, вчитель, суддя або даішник і Вам дають хабара, запишіть це на відео і скиньте на інтернет!
Вибачте, Вам скільки років? :) Можете не відповідати...
Тому хвати бути мудрими скептиками.
Напишіть сюди хоч щось по справі :) Або хоч посилання на фейсконтакте надішліть! Обіцяю підтримати і продовжити проект. Гарантую, що моє свідчення буде четвертим! Може я і скептик, а може просто мудрий... Але переконаний, що реальних фактів у Вас нема.
die Große Schlange

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 02.01.2011 03:09

Якщо таки ентузязізм рветься зі штанів, то раджу звернути увагу на формат програми "Хто тут живе?" на львівському телеканалі "Zik".

Там нема фактів і доказів корупційних дій. (А правдиві докази зібрати законним шляхом є непростим завданням навіть для правоохоронних органів). А ще, якщо ті докази не дуже певні (наприклад здобуті незаконно), то можна отримати певну протидію, причому законну!

Там є факти стосовно майнового стану "героїв" передачі. А також порівняння з "гіпотетичними" законними доходами тієї особи. Тобто нікого не звинувачують і не виправдовують. Просто дають тему до роздумів.

Думаю в такому форматі, хоч і з достатніми труднощами "антикорупційний інтернет-проект" ще може існувати... Існувати і надіятись стати хоч маленькою іскоркою до розпалення громадянської свідомості...

Беріть фотоапарат і знимкуйте машину, хату, дачу, ланц на шиї того хто важко служить державі за 2000 грн в місяць. Зрештою з часом може і з'являться матеріали такі про які балакали спочатку цієї теми...
Авторами такого сайту мають стати молоді українці
Погоджуюсь... Бо як наприклад я можу робити те в що не вірю? Старію певно...

П.С. Хоча часами дивлюсь на ті сенсації й скандали, з синами депутатів, про їх яхти, годинники й кравати, про гламур, гвалт і мародерство. І складається що все це не критика корупції, а реклама державної служби... :lol:
die Große Schlange

Стоп корупції
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення Стоп корупції » 02.01.2011 13:36

Реальних фактів у немає, бо живу в Канаді. Ви про себе можете подумати, мов "чому цей 'сказочник' взагалі піднімає цю тему.. навіщо воно йому.. живе собі в цивілізованій країні і хай собі радіє.. а наші проблеми хай залишить нам, реалістам, які тверезо дивляться на ситуацію!". Але розумієте, я хочу повернутися на Батьківщину і відкрити свою справу. Для цього мені потрібне тільки одне - щоб мене не обдирали як липку і дали чесно займатися бізнесом. Тому шукаю однодумців.

Пані Лілія (вище) писала про те, як треба "підмазати" у лікарні, щоб отримати надстандардну медслужбу. Давайте не будемо чіпати лікарів, а поговоримо про "жирніші проФФеССії":

чиновники:

http://www.youtube.com/watch?v=9p1s2u1ndo0
youtube.com/watch?v=T3BmE-ReEoc

Судді á la легендарний Зварич.

http://www.youtube.com/watch?v=8V7Qt-feGLs

даішники

http://www.youtube.com/watch?v=U-ExZ7sju9A

Про викладачів наших ВУЗів взагалі не буду... така ганьба!

Кажете "можна отримати певну протидію, причому законну". Звісно, що чиновники будуть "захищатися" та використовувати адміністративний ресурс.. звісно, що вони будуть покладатися на корумпованих службовців в правоохоронних органах. Але закон не забороняє СНІМАТИ ХАБАРНИКА ПРИХОВАНОЮ КАМЕРОЙ!

Кажете "все це може звестися до зведення рахунків". Звичайно може. Напевне так і буде, як в 90-х (та і тепер таких випадків не мало). Докази використовувались вибірково та перетворювалися на компромат. Але тоді ми ще були совками! А зараз ми вже осмислили і невдачу Оранжевої революції, і по світі наїздилися, і багато чого побачили. Аби уникнути цим негативним явищам з минулих 20 років Незалежності, треба залучати до співпраці журналістів. Та і журналістів треба постійно перевіряти. Ось дивіться, як Хорошковський використовує СБУ проти каналу ТВі:

http://www.youtube.com/watch?v=RX08qG50KJs

Кажете, "не проблема зробити взагалі незалежний ресурс. З високим рівнем анонімності. Зареєструвати десь в США, проплатити якимись вебгрошима, адмініструвати через проксі...". Скажіть, а скільки людей із 1000 знають, що це таке проксі сервер? Може 100? А може 50? А скільки вміють цим користуватися? Десь 7 або 2? А от контактом чи твіттером вміє користуватися кожний школяр.

Кажете: "Є модний лозунг. [...] про євровікна, євроопалення і євроінтеграцію. А ще про біодизель, екомаркет та інші нанотехнології". Під час проведення Євро2012, ми зі своїми друзями та однодумцями, під видом туристів, будемо збирати конкретні фото- аудіо- відео-докази. І не тільки. Будемо закликати до співпраці і самих туристів, які не дозволять себе доїти. Створимо щось на зразок wikileaks. Матеріал знайдемо і без Вашої допомоги.

"не не не... я боюсь..."
http://www.youtube.com/watch?v=Z_lozeGcPqc

На цьому я припиняю свою участь в цьому форумі.
Бажаю Вам гарних свят!

лілія
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення лілія » 02.01.2011 14:12

А-а,з Канади.Ну тоді зрозуміло....Пересічного українця не так легко зрушити з місця,він вже не вірить нікому і ні в що.Пересічний українець кожний день бореться за виживання,і байдуже йому до ваших закликів,він впевнений що ЦЕ НІЧОГО НЕ ЗМІНИТЬ.Попробуйте переконати в протилежному.А я наприклад завтра понесу хабар...Змушена.А,забула,"лікарів чіпати не будемо".

vanya
Адміністратор
Адміністратор
Контактна інформація:

Повідомлення vanya » 02.01.2011 16:15

Хех, легко жар чужиим руками загрібати :) Легко боротись з українською корупцією з Канади :D Приїжджайте сюди і починайте знімати хабарників на відео :lol:
Я не кажу, що з цим не треба боротись, але все далеко не так просто - хворий цілий організм, це все системно, на всіх рівнях. І тОму, хто почне наїжджати на хабарників може довестить дуже нелегко. А як не йому - то його сім"ї. Треба міняти свідомість, а це, на жаль, дуже довгий і болючий процес...

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 02.01.2011 17:11

Але розумієте, я хочу повернутися на Батьківщину і відкрити свою справу. Для цього мені потрібне тільки одне - щоб мене не обдирали як липку і дали чесно займатися бізнесом. Тому шукаю однодумців.
Спробуйте просто приїхати і пожити тут зо три місяці - мабуть багато проясниться.
Дуже романтична і патріотична ідея. Але дійсно відірвана від реалій. Спробуйте трішки поаналізувати економіку і зрештою просто історію Вашої Батьківщини, щоб зрозуміти деяку абсурдність цієї ідеї. :)
Пані Лілія (вище) писала про те, як треба "підмазати" у лікарні, щоб отримати надстандардну медслужбу. Давайте не будемо чіпати лікарів, а поговоримо про "жирніші проФФеССії":
1. Вона писала про стандартну медслужбу :)
2. Згоден що лікарі, далеко не рушій корупції. Просто поставлені в надзвичайно скрутне становище (важкі і небезпечні умови праці, мізерна зарплата і т.п.), притому що мають значні важелі впливу (слухавку, скальпель, шриц і т.п. :) ). Тому починати потрібно зовсім не з них.
чиновники:
Судді á la легендарний Зварич.
даішники
Про викладачів наших ВУЗів взагалі не буду... така ганьба!
Хто з них з Долини? Ми ж здається говоримо про конкретні дії, а не тиражування популярних роликів з Ютуба до котрих вже всі давно звикли і котрі не мають ніякого впливу.
Де ж тут "хто особисто знає місцеве чиновництво та інших представників місцевої влади." ???
Звісно, що чиновники будуть "захищатися" та використовувати адміністративний ресурс.. звісно, що вони будуть покладатися на корумпованих службовців в правоохоронних органах.
Ви справді не уявляєте глибину корупції. Корумповані всі, хто має тільки якийсь вплив - більше чи менше.
Тобто зазвичай вигідно і брати хабар, і давати хабар. Тобто особа котра дає хабар в 90% не жертва а співучасник.
Але закон не забороняє СНІМАТИ ХАБАРНИКА ПРИХОВАНОЮ КАМЕРОЙ!
Спробуйте вивчити українські закони. Хоч частину. І будете знати, що забороняє! Довго перелічувати, але є низка положень котрі обмежують такі дії. Мало того, якщо інформація здобута незаконним чином, то вона не може вважатись доказом у суді. Частину законів є абсурдними. Наприклад ви (чи навіть оперуповноважений якийсь) не може записати розмову на цифровий диктофон - мусить на плівковий :lol:
Але тоді ми ще були совками! А зараз ми вже осмислили і невдачу Оранжевої революції, і по світі наїздилися, і багато чого побачили.
Совки - це люди позбавлені здатності осмислювати. Принаймні правильно :) "Совок" це не лікується і не проходить.
"Совки" були і за Петра І, і за Франца Йосифа і є тепер і будуть
Скажіть, а скільки людей із 1000 знають, що це таке проксі сервер? Може 100? А може 50? А скільки вміють цим користуватися?

Захищати достатньо адміністрацію сайту. Щоб їх не викрили і не репресували. Інші ж будуть захищені вже цим. У місцевих влад наразі ще закороткі руки, щоб мати корупційні зв'язки за кордоном і там переслідувати інтернет-ресурси.
А от контактом чи твіттером вміє користуватися кожний школяр.
Але вони давно під контролем :)
Під час проведення Євро2012, ми зі своїми друзями та однодумцями, під видом туристів, будемо збирати конкретні фото- аудіо- відео-докази.
Супер! Звичайно що щось вийде. Але майте на увазі, що чиновники будуть "по-совєцки" підготовані, до приїзду зарубіжних гостей. Тобто буде все максимально чисто, гарно і спокійно. Тобто їдучи на таксі з фотоапаратом, в іноземних шмотках і балакаючи з акцентом, Вам не вийде отримати всю повноту картини. Для цього потрібно взяти старе жигулі, без талона ТО і спробувати проїхатись селами в неділю, або взяти якусь десь довідку... Чи Ви плануєте інсценувати злочин, відсидіти в сізо, спробувати дати хабара судді і все зафільмувати?
Створимо щось на зразок wikileaks.
Ассанж і друзі вчинили дуже поважний вчинок. Але "технічно", мені здається це було простіше ніж викрити корупцію в Рожнятівській газконторі.
Матеріал знайдемо і без Вашої допомоги.
Не сумніваюсь, він тут скрізь! :)
На цьому я припиняю свою участь в цьому форумі.
Ну от... Ще хтось образився через небажання слухати правду :)
die Große Schlange

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 02.01.2011 18:03

Треба міняти свідомість, а це, на жаль, дуже довгий і болючий процес...
Звичайно, якщо є якісь першопричини її міняти.

Як на мене, корупція у нас (на нашій території), є цілком прийнятна і зрозуміла суспільству річ.
Вона має навіть глибокі історичні корені (див. могорич)
Вона вигідна більшості суспільства. Вігідна не в розумінні якоїсь там гіпотетичної перспективи (як то розвиток нації, конкуренція з іншими державами) а вигідна вже і зараз (як є зайві гроші можу їздити п'яним і не бути покараним, якщо мій тато суддя то і я буду суддею і т.п.)
Наприклад у нас існує свого роду спадкове дворянство. Документально затверджено, що влаштуватись красти солярку в нафтовидобувне підприємство ви зможете тільки якщо ваші батьки там крадуть солярку :lol:
У нас існують"династії" крадунів солярки. Де тато краде солярку і син краде солярку... Виросте внучок і буде красти солярку... І всіх влаштовує. Звичайно , що за те все вони дають хабарі: охоронцю, начальнику, лікарю за довідку про прогулювання роботи. І сусіда влаштовує - бо він заправиться дешевшою соляркою. Тому не піде "доносити" на злодія...

Більша частина викокопосадовців, через деякий час починають вважати себе панами, феодалами або й богами. А навколишніх - кріпаками, рабами, бидлом тощо.
Мало того, більшість того бидла мріє пробитись в владу, або хоч знайти там кума(свата, брата). Чи хоч переспати з кимось з них :)
Влада - відкриває широкі горизонти. Це матеріальні цінності, вплив... Мало того, в українському виконанні достатня кількість влади дає безкарність, вседозволеність дає можливість втілювати навіть найпотаємніші садистські мрії...

Але це ще не увесь абсурд...
В українців влада викликає повагу, шану і захоплення.
Безперечна жага мати владу, а отримавши всеціло відчути смак зловживання нею.

У нас всі будуть плескати в долоні злодію (але великому :) ). Скажуть - "але він ж і для людей старається, не все собі". Оберуть його депутатом, і будуть ставити кращі оцінки його шмаркачу, ба будуть щиро і гірко плакати на похороні...

Чому є саме так і саме тут? - важко сказати! Як не аналізував - не знайшов відповіді. Але твердо переконаний, що так воно і буде ближнім часом. Хіба би нас інтернували якісь турки чи що... :lol:
Чому я переконаний?
Бо злодії стають краще харчуватись, жити тепліше, менше стресів. Їм доступні сприятливіші умови життя, краще лікування, красивіші жінки зрештою. Це приводить до зникнення і деградації популяції "чесних і порядних". Тобто цілком природний процес :) І нема жодного реального чинника що змінював би ситуацію без стороннього впливу. Це як поросята в одній клітці з голодними левами - може колись леви і почнуть жерти з голодухи один одного, але поросята вже того не побачать :lol:

Не задумувались чому скажімо в Індії віками існує кастовість? і чому недоторканні давно не зметуть все і вся? І не настане якась там демократія чи хоч би комунізм? Хто сказав що люди всі рівні? Ернесто Ґевара де ла Серна? :lol:

Якісь совкові ідеї ... :lol:

Від усього прочитаного і написаного в мене покращився настрій, тому даруйте, що глузую...

Але якщо вважаєте, що ваш шумна канадська гласність значно патріотичніша ніж мій мовчазний "реакціонізм" - приїжджайте в Долину, спробуйте ту замешкати...
Як то кажеться - WELCOME!
die Große Schlange

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 02.01.2011 23:16

...Не верю...! (с) Станіславський
что ко­ли­чес­тво чи­нов­ни­ков бы­ло сок­ра­ще­но в 20 раз, а зар­пла­ты ос­тав­ших­ся под­ня­ты в 15 раз. Сей­час зар­пла­ты в ми­нис­тер­ствах на­чи­на­ют­ся с от­мет­ки в 600 дол­ла­ров.
Який міністр за 4800 грн? Та навіть Юрко Штумпф за такі гроші робити не буде! :lol:
То не так давно у них міністр отримував 320 грн? Якийсь маразм...
Прочитайте ці дефирамби Сакашвілі з калькулятором в руках!
Мо­ло­дые чи­нов­ни­ки МВД на­ча­ли на­бор в но­вую служ­бу — те­перь уже по­ли­цию
Які у них були мотиви не брати хабарі? Контроль? Так і їм можна дати хабар...
Ось зараз наприклад у нас:
Якщо ти задумав йти в "органи" на пристойну посаду, потрібно:
1. Хабар за навчання
2. Хабар за медогляд
3. Хабар за влаштування на службу
4. Хабар за хорошу посаду
5. Хабар за просування (у випадку з "блатними" посадами, за перебування) на службі
...
6. Хабар за не покарання у випадку виявлення службових порушень (або й злочинів), в т.ч. за хабарництво.
7. Хабар за пільги: квартиру, фінансову допомогу, премію і т.п.
8. Хабар за правильне нарахування пенсії
Звичайно, щоб могти дати за все хабар, потрібні гроші кількакратно більші ніж зарплата.
Де їх взяти? - Взяти хабар!
і так до безконечності...

Ба, посмію допустити у нас навіть спецпідрозділи по боротьбі з корупцією - корумповані! Інакше вони би вже забили всі тюрми корупціонерами! Там би сиділа велика частина ВР, парламенту, суддів і спецагентів по боротьбі з корупцією :lol:

Як це все може існувати? Дуже просто... Все існує за тими ж принципами, що і інші види законів.
Не порушуєш ПДР - бо не хочеш платити хабар даїшникам.
Міліціянт не дуже борзий - бо на нього поскаржаться начальству чи в прокуратуру і доведеться давати хабарі, щоб не вигнали з роботи.
Не хочеш ходити на пари - плати (за кордоном так само), не хочеш платити - вчись...
Ти багач - маєш більше грошей на хабарі лікарям (за бугром це робить система страхування)
і т.п.

Тобто в корупційній системі теж є механізми регуляції. Вона зовсім не безпомічна і слабка, щоб її можна було зломати волею кількох там осіб, нахай навіть президентам. Тому зважаючи на свідомість тутешнього населення, запевняю, що корупція тут - ВІЧНА!

П.С.
Для цього мені потрібне тільки одне - щоб мене не обдирали як липку і дали чесно займатися бізнесом.
1. Якщо йдеться про кошти, то сучасна "корупційна" схема, щодо можливості бізнесмена захищати свій бізнес, нічим принципово не відрізняється від іноземної.
За кордоном якщо забруднюєте середовище - платите штраф, або наймаєте табун адвокатів - у нас просто хабар.
Якщо у вас негаразди скажімо з безпечністю продукції - не мусите наймати якихось експертів, а просто платите хабар. В деяких випадках така система навіть простіша...
От до прикладу Ассанж - суцільна проблема! Лови його, фальсифікуй справу, суди, сади і т.д.
У нас би то коштувало рівно два патрони - першим би якийсь наркоман пристрелив нашого Ассанжа, другим якийсь півполковник застрелив би того наркомана :lol: Причому він би і не знав за що і навіщо... Тупо би застрелив.
А потім звичайно би в чийсь шафі знайшовся скелет без голови обмотаний магнітофонними плівками. БУли би заяви, арешти і експертизи ДНК... І мали би журналюги що писати... І депутати заяви заявляти...
Але то було би вже потім...

2. Якщо Вам важлива "моральна" сторона бізнесу, то їдьте в Монголію... За Монголію нічого не знаю, може корупція є, а може і нема... А от за Україну можете бути певні! :lol:
die Große Schlange

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей