Дитячий садок

Обговорємо події в Долині, місця в Долині, відпочинок в Долині та все, що стосується міста. Тут же обговорюється все, що зв'язано з Долинським районом.

Модератори: san, vanya

Відповісти
Crazymama
Контактна інформація:

Дитячий садок

Повідомлення Crazymama » 11.07.2012 14:29

Дорогі Долиняни (здебільшого Долинянки-мамусі) хочу запропонувати звернутися до голови міста з пропозицією створення на базі муніципального садка експеременталної групи покращеного типу. Під "експеременталною групою покращеного типу" маю на увазі таке: дітей в групі не має бути більше 10-12; Харчування повинне бути покращеного типу (Якісні продукти, привозна джерельна вода); іграшки розвиваючі якісні (екологічно чисті); вивчення ін.мов тощо. Є багато міст в Україні де в муніц. садках практикують такі групи і статистика говорить в першу чергу про позитивні зрушення за результатами таких експериментів це в першу чергу - діти менше хворіють (зниження захворюваності "садковими інфекціями") майже на 70%, розвиток дітей, бажання відвідувати такий заклад і маса ін переваг. Звісно оплата за такий садок буде не 140 грн. на міс., а в 5 разів більша . Загалом нас таких мамусь 4 вже є. Приєднуйтесь .... Висловлюйте свої думки. :D

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Re: Дитячий садок

Повідомлення san » 12.07.2012 13:22

Наразі ви зібрали "додаткових" 2240 грн/міс
або 112 грн/день :)
Скільки зараз дітлахів у групах? Я Вам порахую кілько ще треба доплатити
Якісні продукти
Якщо все витратити на продукти то це по 28 грн на рильце :) Багато докупите?
привозна джерельна вода
Це взагалі просто новомодна фішка, по суті на має жодних підстав. В Долині нема проблем з якістю води, ну або потрібно дообладнати споживача на пару тис.грн.
іграшки розвиваючі якісні (екологічно чисті)
А що бувають не екологічно чисті іграшки? Про світіть, бо я не в курсі :)

Що робити з "садковими інфекціями" досить спірне питання. Є думка що або хворієм і здобуваєм імунітет, або уникаєм і хворієм вітрянкою чи свинкою в 30 років...
вивчення ін.мов тощо.
Ага... Скільки мов одразу? І вчителя за яку ціну?

І взагалі на мою думку таке явище може існувати лише як окремий, можливо приватний заклад. Бо інакше це знову буде проїдання загальних коштів кількома вибраними.

Та, що раджу або зменшувати амбіції, або лізти у кишеню глибше :)
Розумію ставлення кожної мами до своєї дитини. Але тим не менше всі діти за означенням є рівноцінні. Огляньтесь на своїх однолітків. Я знаю двієшників які успішні підприємці зараз, а знаю відмінників і спортсменів котрі сидять на системі. Як знати кого в садку годувати більше?
Та й зрештою... Спитайте усіх тих чотирьох мам чи ВИКЛЮЧНО ВСІ їх батьки витрачали на них більше турботи ніж її мали сусідські діти? І що щось зараз бракує?

П.С Є хороший анекдот на цю тему:

Народилась дитина - все мили, стерилізували, витирали, підігрівали...
Народилась друга - слідкували щоб не їла з котячої миски...
Народилась третя - якщо хтось з'їв котячий корм, то це проблеми кота! :)

Спробуйте мати більше дітей! :)
die Große Schlange

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей