утром дєньгі вєчєром стулья,або Долинська ЦРЛ

Обговорємо події в Долині, місця в Долині, відпочинок в Долині та все, що стосується міста. Тут же обговорюється все, що зв'язано з Долинським районом.

Модератори: san, vanya

Відповісти
rus
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

утром дєньгі вєчєром стулья,або Долинська ЦРЛ

Повідомлення rus » 22.08.2012 22:53

недавно моя дружина родила в долинському пологовому будинку ,тяжко родила ,бо я послухав дружину і дав гроші лікареві ------ після родів,так не робіть, як я ,бо дасте гроші просто так ,ні за що,а так щоб не відчувати своєї провини ,що то якось не файно не дати .давайте гроші перед родами,то хоч будете знати шо про жінку подбають,не будуть її мучити і здоровя не гробитимуть .але всім на ліво і на право не роздавайте ,давайте тільки лікарю і акушерці .а тим медсестрам шо бігають по палтах я б вам не радив давати ні гроші ні цукерки з шампанським,бо вони то візьмуть ,так як то так має бути, а за дитиною вашою дивитися всеодно не будуть орієнтовні розцінки: пологи лікареві 300-400грн акушерці 100-200грн кесерево лікареві 1200-1400грн акушерці 300 -400грн раз не можемо подолати "відячування" то хоч встановимо його межі,бо приходять люди в роддом ,після "сильно вдячних" ,і може не мають таких грошей як, дехто може дати ,а на них дивляться пани дохтори ,як банкір на недобросовісного кредитора. плодіться люди добрі :D

Ymka
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Re: утром дєньгі вєчєром стулья,або Долинська ЦРЛ

Повідомлення Ymka » 23.08.2012 09:49

Ще божеські розцінки...

vanya
Адміністратор
Адміністратор
Контактна інформація:

Повідомлення vanya » 23.08.2012 16:37

Якщо ви так відповідально заявляєте скільки і кому давали - то вже представтесь, бо інакше це можна класифікувати тільки як наклеп, підсудна справа - відповідно посту тому тут довго жити не лишилось.

rus
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення rus » 24.08.2012 22:08

я вибачаюсь перед лікарем ----- я її спупав з іншим лікарем і гроші тому лікареві не давав.просто гроші я давав іншому лікареві .але ви як будете "віддячувати" перед пологами комусь то не соромтесь ,а вимагайте від даних людей якоїсь відповідальності за породілею ,наприклад :шоб даний лікар вас виписував чи знімав шви,бо гроші візьмут,як положено ,а далі мастіть собі голову смальцьом.ага лишіть ше 300 грн.на всіляке там докуповлювання і здвання грошей ,вас будуть повідомляти скільки треба здати,правда будуть забувати казати на що треба здавати .ага і хочу підтримати лікаря Максимовича.чоловік навідається до пацієнтів запитує про здоровя ,цікавиться людьми ,натомість коляджин і костюк ,максимович у віпустці,цікавляться станом пацієнтів набагато менше .

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 26.08.2012 00:59

пологи лікареві 300-400грн акушерці 100-200грн
А дайішнику ви за пляшку пива скільки даєте? :lol:

Я думаю допоки в лікаря не буде зарплата більш-менш однакова з скажімо бухгалтером якогось Укрспецтранссолярналіво, а в акушерки різних доплат і бонусів як в головної керуючої справами з питань райвиконкому... То нема що балакати про "корупцію"...

Як дізнаюсь яка зарплата скажімо в медсестри, то стає страшно... То якась секта фанатиків... Бо працюють вони точно не заради грошей. :lol:
die Große Schlange

vanya
Адміністратор
Адміністратор
Контактна інформація:

Повідомлення vanya » 27.08.2012 11:49

san писав:Як дізнаюсь яка зарплата скажімо в медсестри, то стає страшно... То якась секта фанатиків... Бо працюють вони точно не заради грошей. :lol:
Так то є так, але свиню під стіл - вона на стіл вилізе. Чув багато історій про лікарів-санітарок, які стають вас непомічати на протязі кільканадцять годин, якщо ви їм не заплатили за увагу до своєї персони або заплатили невірну суму. При чому деякі види лікарів, як то й же акушер-гінеколог, отримують дуже достойну винагороду за свою нелегку (без сарказму, звичайно) працю, а інший обслуговуючий персонал і матеріальна база лікарні не мають від того ані копійки або крихти.
Мені чомусь не хочеться оправдовувати таких людей. Хоча систему охорони здоров'я треба міняти. Як тільки порішають з регіональними мовами, назвами вулиць і іншими архіважливими справами.

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей