Антиспорт

Все, що стосується спорту - в цьому розділі. Спорт долинський і не тільки.

Модератор: Nazik

parazit
Бувалий
Бувалий
Контактна інформація:

Антиспорт

Повідомлення parazit » 10.07.2012 23:15

Для мене вже давно не є новиною те, що у Вигоді спорту приділяється зовсім мало уваги. Але все рівно якось гидко, коли бачиш такі новини:
http://tetyana-agency.at.ua/publ/komerc ... 11-1-0-123
А ще є занедбаний спортмайданчик в парку біля річки. Зате за останні декілька років з'явилось вже три торгові заклади, в яких цілодобово продається алкоголь.

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Re: Антиспорт

Повідомлення san » 10.07.2012 23:54

Ну мабуть спорт нікому не потрібен, а алкоголь - завше.

П.С. Купіть банку фарби, скосіть траву і пофарбуйте ворота... Ось і буде майданчик не такий занедбаний. Я ще дітваком так робив і не чекав що їх Андропов з Черненком фарбувати прийдуть :)
die Große Schlange

Ymka
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Ymka » 11.07.2012 09:07

А чого ще чекати від країни, в якій спонсор чемпіонату по футболу пиво і блядська реклама немірофф вискакує на екран під час перегляду боксерського поєдинку. Зараз в моді пиво перед зомбоящиком, а не футбол вечером поганяти. То не про всіх, але здебільшого. По селах взагалі, якщо хтось в футбол в неділю і бігає, то або вже п"яний, або матч закінчується пиятикою з бійкою. На жаль алкоголь рулить більше, ніж спорт :evil:

parazit
Бувалий
Бувалий
Контактна інформація:

Повідомлення parazit » 11.07.2012 21:14

san писав:П.С. Купіть банку фарби, скосіть траву і пофарбуйте ворота... Ось і буде майданчик не такий занедбаний. Я ще дітваком так робив і не чекав що їх Андропов з Черненком фарбувати прийдуть :)

По тому майданчику вже автомобілі до річки їздять. А взимку - то взагалі... Граємо в шкільному спортзалі, який менший навіть за баскетбольну площадку, і з хокейними воротами.
І ще одна ложка дьогтю: Мізунської Звигоди більше не буде :(

Aschim
Частий гість
Частий гість
Контактна інформація:

Повідомлення Aschim » 12.07.2012 12:02

parazit писав:І ще одна ложка дьогтю: Мізунської Звигоди більше не буде :(

Шкода :(
Хоча в останні рокі Мізунська Звигода уже не та, що була раніше(( Памятаю як в 2007-2008 роках було багато різних груп, діджеїв... А тепер вона перетворилася із файного фестивалю у звичайні спортивні змагання((
Зображення

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 12.07.2012 20:11

По тому майданчику вже автомобілі до річки їздять.

Вирішується!

Надовби:
Зображення

Їжаки:
Зображення

Рови:
Зображення

Та й взагалі купа класних штучок придумано
Звичайно я глузую :) , але тим не менше вважаю що при сучасному легкому доступі до газонокосилок, гербіцидів, будівельної техніки і т.п. зовсім не важко 3-4 підліткам при невеличкій підтримці батьків утримувати пристойний майданчик. І поле і спортивні снаряди.
Мені було мабуть років 10-11 коли ручними пилами різали дерева, вручну корчували і лопатами рівняли собі майданчик. Так - довго і важко, маленький і кривенький... Але ми його зробили. І ворота у нас були дерев'яні і відгнивали щороку... Але ми знову їх робили.
То може насправді "ваш" майданчик нікому не потрібний? :)
Простіше замочити гобліна на комп'ютері, попити пива, покурити, потрахатись... ???
die Große Schlange

parazit
Бувалий
Бувалий
Контактна інформація:

Повідомлення parazit » 13.07.2012 00:12

san писав:
По тому майданчику вже автомобілі до річки їздять.

Звичайно я глузую :) , але тим не менше вважаю що при сучасному легкому доступі до газонокосилок, гербіцидів, будівельної техніки і т.п. зовсім не важко 3-4 підліткам при невеличкій підтримці батьків утримувати пристойний майданчик. І поле і спортивні снаряди.
Мені було мабуть років 10-11 коли ручними пилами різали дерева, вручну корчували і лопатами рівняли собі майданчик. Так - довго і важко, маленький і кривенький... Але ми його зробили. І ворота у нас були дерев'яні і відгнивали щороку... Але ми знову їх робили.
То може насправді "ваш" майданчик нікому не потрібний? :)
Простіше замочити гобліна на комп'ютері, попити пива, покурити, потрахатись... ???

У футбол є де ганяти. Найбільше шкода спортзалу.
Загалом не все так погано, значно більше людей займається спортом. Навіть качалку у підвалі облаштували.
http://www.youtube.com/watch?v=KsEQOI0u6Ww&list=UUY9IBjAUWm2CEvbKwF4A2hg&index=4&feature=plcp

Alisa1

Повідомлення Alisa1 » 17.01.2016 19:02

Спортом займаються! Та є таких багато видів , що люди б хотіли спробувати свої сили, та невзмозі. Наприклад Великий теніс. Це дуже динамічній захоплюючий вид, про те є дорогим та недоступним для більшості населення( Займатися легкою атлетикою на протязі цілого року теж важко. Не має спеціально облаштованого залу...

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 18.01.2016 00:14

Хоча якраз з тенісом дивна ситуація. Його зазвичай багаті бавляться, то мав би бути корт. Може всетаки десь є?
В тій-же ж Мислівці наприклад?
die Große Schlange

РЕмбо8

Повідомлення РЕмбо8 » 16.06.2016 14:29

Это конечно беда, когда идешь по улице вечером и везеде куча нарков и алкашей

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 28.06.2016 23:02

Ага... зайдеш на форум - а там одні спамери толкають невідомо що...
die Große Schlange

РЕмбо8

Повідомлення РЕмбо8 » 28.07.2016 16:53

было бы круто, если бы постороили мини стадион, как в больших городах...думаю молодеж бы потянулась.

Повернутись до “Спорт”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей