World Cup 2006

Все, що стосується спорту - в цьому розділі. Спорт долинський і не тільки.

Модератор: Nazik

На якому місці, на Вашу думку, розміститься Збірна України з футболу на Чемпіонаті в Німеччині?

1.місце :)
0
Немає голосів
2.місце
0
Немає голосів
3.місце
0
Немає голосів
4.місце
0
Немає голосів
1/4 фіналу
5
56%
1/8 фіналу
2
22%
Непройде з групи
2
22%

Всього голосів: 9

misha
Частий гість
Частий гість
Контактна інформація:

Повідомлення misha » 01.07.2006 15:11

misha писав: Щодо нашої збірної, то надія живе, що можемо виграти, прикладом є Греція на Євро 2004. А швидше за все програємо в 1/4 фіналу.
Тут я також вгадав :)
Зображення

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 01.07.2006 17:31

Шева кума не підвів!!! :D

Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Misha K » 05.07.2006 00:52

Італія без 5 хвилин чемпіон!!!
Мій прогноз справдився.

Olli
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Olli » 05.07.2006 12:08

Ужас!!! Макаронники вибили 2 мої любимі команди почерзі!!! :( :( :( Не вспів витрезвіти після вильоту України, а вже тре заливатися в пам'ять про німців... :D Жаль шо в Долині нема італійського кварталу! Ух я би туда зарвався... :twisted: :mrgreen: :evil: Зара піду зварю миску спагетті і змию в віходок! :D
Silentium est aurum... ;)

Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Misha K » 06.07.2006 05:00

Кан не зіграв жодного матчу, а Леман класно стояв, з Аргентиною він перемогу приніс, з Італією на виходах класно грав. :wink:

Італійці явно за німців були сильніші, і будь матч не в Німеччині, порвали би їх на дрантє.

Olli
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Olli » 06.07.2006 22:48

Misha K писав:Кан не зіграв жодного матчу, а Леман класно стояв, з Аргентиною він перемогу приніс, з Італією на виходах класно грав. :wink:

Італійці явно за німців були сильніші, і будь матч не в Німеччині, порвали би їх на дрантє.
Не наступай на болючий мозоль! Можу покусати... :twisted: :lol:

Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Misha K » 10.07.2006 00:18

Як і передбачалося, Італія - чемпіон світу!

Olli
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Olli » 10.07.2006 09:47

На місці Зідана я б того Матерацці не головою в груди, а ногою в наглий писок! :x Тварина! Всю маліну спортив! :evil:

misha
Частий гість
Частий гість
Контактна інформація:

Повідомлення misha » 10.07.2006 11:23

Але Зідан не мав права його вдарити за те, що він його притримав. А Італія класно зіграла!!!!!!!
Зображення

Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Misha K » 10.07.2006 12:54

Olli писав:На місці Зідана я б того Матерацці не головою в груди, а ногою в наглий писок! :x Тварина! Всю маліну спортив! :evil:
А що Матерацці такого зробив? Чи може це ти під враженням недолугого коментатора таке говориш?
По повторах було чітко видно, що словесну перепалку почав Зідан.

Olli
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Olli » 10.07.2006 12:56

misha писав:Але Зідан не мав права його вдарити за те, що він його притримав. А Італія класно зіграла!!!!!!!
Він його весь матч провокував! Не так ділом як словом! :lol: А перемкнув його Зізу не після боротьби, а після чергового побажання "щістя-здоровля"! Кажеш права не мав бити? В принципі догадуючись шо він там йому сказав я б його не тільки головою по грудях "погладив"... Таких уродів відстрілювати треба! Крім того шо Зідан великий футболіст він ше перед усім мужик! І поступив впринципі правильно, хоч і явно трохи невчасно...
Італія грала в гру Ювентуса зразка 1998 року. Цей стиль особисто мені завжди подобався. Суть його проста - перемога любою ціною! Правда Ювентус тоді перемог добивався переважно дійсно спортивними методами (хоча ше наскільки я пам'ятаю кілька процесів на рахунок використання туринцями допінгу ще не закрито), шо в повній мірі про вчорашню Італію сказати не можна...
Misha K писав:А що Матерацці такого зробив? Чи може це ти під враженням недолугого коментатора таке говориш? По повторах було чітко видно, що словесну перепалку почав Зідан.
Знаю я того Матерацці як облупленого! Матчі Динамо з Інтером пам'ятаєш! Ше наші футболісти після них розказували що грати з цим футболістом просто неможливо. В боротьбі навмисно махає ліктями, тишком нишком вдарити для нього - як дати прикурити, а рот йому не закривався ніколи. Просто наші італійської не знали, ну а Зідан то в Італії пограв і сумніватися в тому шо він всьо правильно зрозумів не приходиться...
А Вацко тут ні при чому! Свистів весь стадіон... А Зідану хлопали стоячи... Доречі матч я дивився по ОРТ... Давно і принципово не переварюю наших коментаторів (крім Джулая хіба що)...

Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Misha K » 10.07.2006 13:53

Olli
Знаю я того Матерацці як облупленого! Матчі Динамо з Інтером пам'ятаєш! Ше наші футболісти після них розказували що грати з цим футболістом просто неможливо. В боротьбі навмисно махає ліктями, тишком нишком вдарити для нього - як дати прикурити, а рот йому не закривався ніколи.
Ну і що? Це ж футбол, а не балєт.
Приклад Гошовський в "Нафтовику", також любив когось послати, когось залякати, когось вдарити, грубо зіграти... Такі гравці на вагу золота в команді.
І впав він дуже картинно, як не як, а хлоп майже два метри зросту має.

А Зідан зробив дурість, бо в той момент Італія виглядала не так переконливо і була можливість в "французів" стати чемпіонами.

Я підозрюю, що Матерацці сказав щось расистське в бік Зідана, але то тільки моя думка.

Olli
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Olli » 10.07.2006 13:59

Моя "офіційна" версія - Зідан поспорив з Матерацці на червону картку шо той йому головою грудну клітку не проламає... :lol: :lol: :lol:
Позиряй на оце: http://ru.fishki.net/picsp/france_italy_48.gif

Olli
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Olli » 10.07.2006 16:30

А от і відповідь...
Зидан ударил Матерацци за «террориста»

Причиной инцидента, произошедшего между игроками сборных Франции и Италии в финале Чемпионата мира по футболу - Зинедином Зиданом и Марко Матерацци, стало то, что последний назвал Зидана «террористом» и упомянул о кабильском происхождении капитана сборной Франции.

«Отец Зидана принадлежит к алжирскому нацменьшинству кабилов. Этот народ берберской группы, который, судя по всему, являлся коренным населением части Магриба до захвата его арабами. Кабилы на протяжении новейшей истории неоднократно подвергались притеснениям, особенно в период колониального французского режима. Ряд выступлений кабилов за свои права был жестоко подавлен в 70-е и 80-е годы. Кабилы держатся несколько обособленно от алжирских арабов как в самом Алжире, так и во Франции», пишет «ИТАР-ТАСС» со ссылкой на французский телеканал.

Оскорбление на национальной почве как в Алжире, так и во Франции является крайне серьезным, поэтому реакция Зидана в этом случае неудивительна. Кабилы на протяжении своей истории были стойкими воинами - такими мужчины считают себя и в гражданской жизни. Кабилы являются мусульманами-суннитами. ...
Доречі сьогодні ФІФА назвало лауреата Золотого м'яча кращому футболісту Чемпіонату світу. Зідан переміг з 2012 голосами. Другий - Каннаваро (1977), третій - Пірло (717). Повністю підтримую!
Золоту бутсу кращого бомбардира отримав Мірослав Клозе.
Приз Лева Яшина кращому воротарю - Буффон
Приз Fair Play - Іспанія і Бразилія.

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей