"Нафтовик". Сезон 2007-2008

Все, що стосується спорту - в цьому розділі. Спорт долинський і не тільки.

Модератор: Nazik

Nazik
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Nazik » 31.08.2007 08:53

Два голи забив.
Знаю, проти динаміків і здається Оболоні на виїзді. Просто хотів сказати, що не бачив його наживо (не маю можливості відвідувати матчі, окрім суботніх).
Сьогодні (31/08/2007) - виїзд із білоцерківським Арсеналом. Вдома Арсенал має 2 гри - мінімальна перемога над Динамо-3 та нульовка з Енергією. Думаю результативної гри чекати не варто, мабуть буде мінімальна перемога однієї з команд (скоріше господарів) або "суха" нічия. Ще хтось ризикне спрогнозувати? ;)
Фак мой мозг!!!

Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Misha K » 31.08.2007 09:15

Nazik писав: Ще хтось ризикне спрогнозувати? ;)
Невдячна справа прогнозувати результат своєї команди. :)

Nazik
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Nazik » 31.08.2007 09:18

Так, зважаючи на те, як я спрогнозував перші 5 турів, то краще б я цього не робив.... :)
Цікава річ на сайті ФК "Верес": "Команда заснована у 1997 роцi. Всi сезони грала у 2 лiзi, у якiй i продовжує своi виступи." Це про наш Нафтовик. А до того я на чиї матчі ходив вболівати ? :shock: :lol:
Фак мой мозг!!!

Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Misha K » 31.08.2007 18:06

Програєм після першого тайму "Арсеналу" 1:2. :(

Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Misha K » 31.08.2007 18:48

Програли 1:3, ще й червона картка. :evil:

Nazik
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Nazik » 03.09.2007 12:37

Невесело... Але хоча б забивати більш-менш стабільно стали, гол за матч - вже непогано. Наступна гра - в п'ятницю вдома.
Нафтовик - Нива-Світанок (Вінниця). Нива - команда нестабільна, умудрились попасти вдома нульовим Карпатам-2 1-4, хоча в минулих 2х турах перемогла Динамо на виїзді та Верес вдома. Вердикт - треба рвати :) Якщо не набирати очки вдома, то де ще? :shock:
Фак мой мозг!!!

Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Misha K » 06.09.2007 23:52

Ориентировочные составы:
«Нефтяник» Долина:
Локатыр – Рошко, Грошовский, Бесараб, Громоляк, Иванец, Тимченко, Шатковский, Сливка, Панас, Лавринок.
«Нива» Винница:
Тросюк – Заводян, Чернега, Жоров, Рудой, Грибинник, Рябцев Д., Шелест, Веретинский, Красий, Трапля.

7 сентября винницкая «Нива» проведет свой очередной выездной матч в краю курортов и нефтяных вышек, в небольшом, красивом городке Долина с местной командой «Нефтяник». Несмотря на то, что команда уже одинадцать раз принимала участие в чемпионатах второй лиги, но высоких результатов не добивалась. Аналогичным образом разворачиваются события и в нынешнем розыгрыше. Команда плетется в аутсайдерах, занимая прискорбное последнее место, одержав всего лишь одну победу над «Нафкомом» из Броваров со счетом 1:0. И этим самым закончили 15-матчевую (!) безвыиграшную серию.
«Нефтяник» долина одна из самых бедных профессиональных команд Украины. Так, на сезон 2007-2008 районный бюджет выделил лишь 180 тысяч гривен, из которых 60 тысяч ушло на стартовый взнос. (Для сравнения, 5-6 команд чемпионата Ивано-Франковской области располагают большим бюджетом, чем «Нефтяник») Ввиду тяжелой финансовой ситуации, клуб не принимает участие в розыгрыше Кубка Украины.
По игре команды. Информация в помощь тренерам «Нивы»
Молодым игрокам «Нефтяника» не хватает опыта и физических кондиций, чтобы довести матч до нужного счета, поэтому команда часто пропускает в конце игры. «Нефтяник» не любит высоких скоростей и оборона, которая является самым слабой линией команды, сыпется во время быстрых комбинациях соперника. Очень рекомендую на полную катушку использовать наш левый фланг (Это должен быть матч Веретинского) так как оборона хозяев справа выглядит не очень убедительно. Кроме этого, в этой проблемной линии будет отсутствовать Малярчук (Чемпион Украины (U-17) в составе киевского «Динамо»), дисквалифицированный из-за перебора желтых карточек.
По центральной линии. Двумя словоми – «проходной двор» Особенно в центре. А значит «Нива» должна на полную катушку пользоваться этими открытыми воротами к подступам штрафной хозяев.
Самой сильной линией «Нефтяника» является нападение. Причем, не так забитыми голами, как двумя фактурными (оба под метр 190 !) форвардами – Сливкой и Тимченко. Именно этот рост создает защите соперника наибольшие проблемы, так как выигрываются все верховые передачи. Из этой пары нападающих, предпочтительней и стабильней выглядит Сливка, так как Тимченко – парень еще молодой и неопытный, часто не реализующий выгодные моменты.

В итоге, лично мой вывод – выигрывать в гостях у «Нефтяника» можно и нужно ! Чего и пожелаем нашим ребятам !

В материале использована информация сайта http://forum.dolyna.net
Отак призентували нашу команду на сайті вінницької "Ниви" з посиланням на наш форум.
http://niva.vn.ua/

Nazik
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Nazik » 07.09.2007 08:39

Мда...... Цікаво підійшов до описання нашої команди автор (згідно сайту Ниви - деякий "Ігорек"). Особливо потішив опис форвардів - "стабільний" Сливка (цілих 5 матчів за клуб) та "неопытний" Тимченко, що не реалізує багато моментів :) Треба мабуть було написати, що наші форварди мають по 25 голів кожен за минулий сезон - хай Нива нас боїться! :lol: Захист найслабший? А яка лінія сильна? Ворота? В минулому сезоні Локатир 2 матчі підряд пропускав зі штрафного необовязкові голи, що коштували очків команді. Атака взагалі була нульовою (зараз трохи краще). Півзахист за відсутності Кузьо (якого вже не буде) - теж ніякий. Весело....
Але буде ще веселіше, якщо зробити з Нивою те саме, що і з Броварами! На їх сайті я проголосував за "1-0" :) Хай начуваються!
Фак мой мозг!!!

Игорек
Контактна інформація:

Повідомлення Игорек » 07.09.2007 12:08

Прошу прощения, если кого-то обидел или в чем-то приврал... ))
Но, думаю, что любой из вас знает о "Ниве" ровно столько же, сколько я о "Нефтянике"
Искренне желаю вам побед в каждом матче за исключения матча с "Нивой" )

Ребята, кто-нибудь сможет написать обьективный отчет о игре ? Мы с огромной благодарностью разместим его у нас на сайте.

Удачи.
Игорек
niva.vn.ua

Кстати, во втором круге добро пожаловать к нам на сайт. Обычно у нас размещаются отчеты, фотоотчеты, видео, пресс-конференции после игр.

Nazik
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Nazik » 07.09.2007 12:23

Та все нормально :) просто цікаво було почитати власні пости, трішки перефразовані. Про 15 матчеву серію - можливо їх було не 15, сам рахував, отож міг і помилитись :)
Но, думаю, что любой из вас знает о "Ниве" ровно столько же, сколько я о "Нефтянике"
Ага. Але ваша "Нива-Світанок" - хіба не правонаступниця "Нива" Вінниця, що колись грала в Кубку кубків? (здається дістали по шапці від швейцарців, "Сьон").
Отчет о игре - це до Міша К кланятись потрібно :)
Кстати, во втором круге добро пожаловать к нам на сайт.
Чи це буде інший сайт?
Фак мой мозг!!!

Игорек
Контактна інформація:

Повідомлення Игорек » 07.09.2007 13:01

Вірно. "Нива-Світанок" правонаступниця команди "Ниви" Вінниця, яка грала в фіналі Кубку України та Кубку кубків, але нову назву більшість людей не сприймає.

По нашій команді - більшість гравців з вінницької області. По лініях - непоганий, надійний воротар. Захист - найбільш слабка ланка команди - в кожному матчі вигадують на свою голову пару дитячіх помилок. Середня зона досить непогана, а у нападі проблеми з реалізацією.

Отже, сьогоді побачимо, хто на сьогоднішній день кращій ))

Міша К:
Можна розраховувати на звіт ? Сотні вболівальників з вінниччини з цікавісттю і вдячністю прочитали б його.

Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Misha K » 07.09.2007 15:30

Игорек писав:
Міша К:
Можна розраховувати на звіт ? Сотні вболівальників з вінниччини з цікавісттю і вдячністю прочитали б його.
Буде і звіт про матч і фото ...

Nazik
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Nazik » 09.09.2007 21:12

Ну що ж, в п"ятницю розписали мирову --- 1-1. Хто був на матчі? Що можна сказати про гру наших?
Фак мой мозг!!!

Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Misha K » 10.09.2007 22:00

Nazik писав:Ну що ж, в п"ятницю розписали мирову --- 1-1. Хто був на матчі? Що можна сказати про гру наших?
Звіт не писав, не вистачає часу. :(
Наші були кращі, особливого в другому таймі. Шкода шо не дотиснули.

Nazik
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Nazik » 10.09.2007 23:25

На сайті вінничан звіт є. Якщо забрати те, що писала його мабуть людина, яка є прихильником "Ниви", то про нашу команду відгуки досить непогані. Але наступна гра - в Хмельницькому, з командою, що явно націлена на повернення в першу лігу. Боюсь, що знов нашим баранка світить. Коли "Нафтовик" востаннє перемагав на виїзді? Мабуть так просто і не згадаєш....
Фак мой мозг!!!

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість