спортивна інфраструктура міста

Все, що стосується спорту - в цьому розділі. Спорт долинський і не тільки.

Модератор: Nazik

Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Misha K » 30.07.2007 12:24

Garik писав:
Misha K писав:Смішний ти.
я не клоун щоб бути смішним
це просто моя власна думка ось і все
і взагалі улюбленої команди не маю :D
Та ясно шо то твоя власна думка. Просто дивно, коли людина хоче побачити раз в рік Петрененка, Ротару і салют, замість того щоб футбольна команда сезон відіграла в першості України.

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 30.07.2007 14:05

По-перше на рахунок фінансів, наш "Нафтовик" - одна з найбідніших, якшо не сама бідна професійна команда України.
А чому так? Нехай зароблять грошей. Якщо ніхто не платить, то постає питання - або продукт неякісний, або продавати не вміють.
Дотуватись ІМХО мають суспільні проекти. Тобто наприклад дитяча команда (непрофесійна) - так. Професійна (дорослі люди котрі таким чином вирішили заробляти) - ні.
косметичний ремонт стадіону.
При умілому управлінні стадіон може приносити гроші. Потрібно там зробити нормальний спорткомплекс. Я першим куплю абонемент!
Не розумію чому то все в такому жебрацькому стані.
Не зрозумілим є побиті вікна басейну і штучне поле, коли є три занедбані натуральні і т.п.
Стадіон служить зараз трьом цілям:
1. Отримання грошей нахаляву. Хоч невеликої але зарплати
2. "Галочка" для Укрнафти що підтримує соціальну інфраструктуру.
3. Десь-колись спосіб відмити грошей
4. Нехитрий "інвентар", для кількох невибагливих фізкультурників.
і т.п...
тобто наразі ні Нафтовик як команда ні як стадіон не мають відношення до забезпечення здоров"я чи бо навіть виховання громадських цінностей в мешканців міста... ІМХО...
І ще, для справжнього вболівальника, результати команди не мають значення, тому що він вболіває за свою рідну команду.
Дійсно так і є... Просто не всі є вболівальниками.
Просто дивно, коли людина хоче побачити раз в рік Петрененка, Ротару і салют, замість того щоб футбольна команда сезон відіграла в першості України.
І я такий самий 8)
die Große Schlange

Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Misha K » 30.07.2007 15:10

san писав:
По-перше на рахунок фінансів, наш "Нафтовик" - одна з найбідніших, якшо не сама бідна професійна команда України.
А чому так? Нехай зароблять грошей. Якщо ніхто не платить, то постає питання - або продукт неякісний, або продавати не вміють.
Дотуватись ІМХО мають суспільні проекти. Тобто наприклад дитяча команда (непрофесійна) - так. Професійна (дорослі люди котрі таким чином вирішили заробляти) - ні.
Розслабся. :D В Україні нема жодної прибуткової футбольної команди. Щоб команда була прибутковою, потрібно щоб ціна на один квиток була 80-300 євро.
А дитячі команди є аж дві (U-15 і U-17), які грають в першій лізі ДЮФЛ. Проблема тут в іншому, батьки не хочуть щоб їх дитина грала в "Нафтовику" за копійки, і віддають своїх чад в школу Карпат чи Факела. Зарплати вищі, приймають на державне навчання ВУЗів.

san писав:При умілому управлінні стадіон може приносити гроші.
Знову пусті слова. Які з футбольними клубами, в Україні нема жодного прибуткового стадіону. Ну може "Олімпійський" частково окупається. Все. Долині нема на шо жалітись, так як наш стадіон ще один з кращих в області, відкритий для відвідування всім бажаючим. Тут проводять уроки фізкультури ліцей і 6 школа, секції з легкої атлетики, футбол...

san писав:Не зрозумілим є побиті вікна басейну і штучне поле, коли є три занедбані натуральні і т.п.
На рахунок побитих вікон в басейні, то з тим питанням до міського голови. А штучне поле - це подарунок від ФФУ.
Стадіон служить зараз трьом цілям:
san писав:1. Отримання грошей нахаляву. Хоч невеликої але зарплати
2. "Галочка" для Укрнафти що підтримує соціальну інфраструктуру.
3. Десь-колись спосіб відмити грошей
4. Нехитрий "інвентар", для кількох невибагливих фізкультурників.
і т.п...
1.на халяву запрплатню отримують 200 чоловік в білій хаті, 100 чоловік в податковій...
2. добре що є хоч та галочка. А не буде контрольного пакету акцій "Укрнафти" в держави не буде і тої галочки.
3 і 4. Взагалі виссана з пальця писанина.

san писав:
Просто дивно, коли людина хоче побачити раз в рік Петрененка, Ротару і салют, замість того щоб футбольна команда сезон відіграла в першості України.
І я такий самий 8)
Ну я від того не лікар. :D

Tapac
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Tapac » 30.07.2007 18:47

Народ Нафтовику потрбний комерційний власник який буде зацікавлений вкладати гроші в цей проект.Бо державні клуби невиступають на високому рівні.(крім Арсенала Київ до 2006р. )
От вирішення питання відносно клубу.
А вболівати чи не вболівати то це справа кожного але команді потрібні гідні шанувальники.

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 30.07.2007 19:48

Знову пусті слова. Які з футбольними клубами, в Україні нема жодного прибуткового стадіону.
Те не пусті... Зробити платний фітнес-центр - запросто...
На рахунок побитих вікон в басейні, то з тим питанням до міського голови. А штучне поле - це подарунок від ФФУ.
Ще би шиби подарували :lol: . Йому там не місце!
1.на халяву запрплатню отримують 200 чоловік в білій хаті, 100 чоловік в податковій...
Згоден
2. добре що є хоч та галочка. А не буде контрольного пакету акцій "Укрнафти" в держави не буде і тої галочки.
Тоді доведеться думати про стадіон головою, а не тим місцем де в держави думалка :lol:
Та ні... Гроші через такі "об"єкти" відмиваються регулярно.
Те що на стадіоні нема умов ні для спортсменів ні для "фізкультурників" - теж думаю очевидно.
die Große Schlange

Tapac
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Tapac » 30.07.2007 20:07

Кажу потрібний інвестор.Ніхто з долинських бізнесменів не згоден вкладати грошів такий довгоокупний проект. Хіба мерія змусить.
Ще би шиби подарували . Йому там не місце!
Чому не місце нормальне місце.Просто потрібно логічно подумати і порахувати скільки вже шиб замінили.За ті гроші можна було 2-3 рази поставити захисну-металеву сітку.Ось вирішення проблеми.Про це мав подумати директор спорткомплексу. а Не ФІФА.
Тоді доведеться думати про стадіон головою, а не тим місцем де в держави думалка
Може тоді хтось захоче ним зайнятись комерційно

Те що на стадіоні нема умов ні для спортсменів ні для "фізкультурників" - теж думаю очевидно.
Народ не забувайте що є ще ліцей який немає ні спордзалу ні чого сортивного.Хоча б є де футбол побігати бо видити як то є.
Самий пристижний навчальний заклад без спортзалу. :cry: :cry: :cry: Це дуже сумно :cry: :cry: :cry: [/quote]

Garik
Частий гість
Частий гість
Контактна інформація:

Повідомлення Garik » 31.07.2007 08:49

мені нафік не треба ні петрененка і тим більше ротару
яб більше хотів щоб якісь рок гурти приїхали
але я могоджуюся Misha K на рахунок стадіону

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 31.07.2007 09:07

але я могоджуюся Misha K на рахунок стадіону
З чим? Що хай все буде як є ніц робити не потрібно? :)
die Große Schlange

Tapac
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Tapac » 31.07.2007 11:42

Спочатку писали за команду а потім перейшли на стадіон.
Стадіон потрібний обовязково це без питань.
А відносна чи потрібно Долині своя команда(Нафтовик) чи непотрібна обговорюєм у цій темі???

Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Misha K » 31.07.2007 12:52

san писав:
Знову пусті слова. Які з футбольними клубами, в Україні нема жодного прибуткового стадіону.
Повторюю ще раз, в Україні нема жодного прибуткового стадіону. ЖОДНОГО. О то може до Євро-2012 вкладання грошей в стадіон якось окупиться. Тому давай без теоретизування і фантазій.

san писав:
Ще би шиби подарували :lol: . Йому там не місце!
Діючий міський голова обіцяв збудувати в Долині лижний трамплін, то аби він проблему вікон не вирішив???
А футбольний майданчик розташований добре. Інша справа, шо таких майданчиків треба ще хоч 4-5 штук.
san писав:
Тоді доведеться думати про стадіон головою, а не тим місцем де в держави думалка :lol:
Маєш в старій Долині стадіон. Ото покажи як треба думати головою.

san писав:
Та ні... Гроші через такі "об"єкти" відмиваються регулярно.
Про "відмивання" хочу чути приклади, факти... а не бла-бла-бла.
Щодо умов, кращих з 1972 року, коли збудували стадіон - не було.

Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Misha K » 31.07.2007 13:01

Tapac писав:Може тоді хтось захоче ним зайнятись комерційно
Обєкти соціального значення, а саме лікарні, школи, спортшколи, позашкільні заклади, стадіони повинні бути в державній чи комунальній власності і фінансуватись з бюджету.

Tapac
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Tapac » 31.07.2007 13:37

Чого з державного бюджету??? :!: Шо неможна підключити багатих :lol: :lol: .Зацікавити вкладати гроші в обєкти соціального значення....створити якусь програму....бо з бюджетом так діло і дальше буде :cry: :cry: і кращого і невидно

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 31.07.2007 13:51

Обєкти соціального значення, а саме лікарні, школи, спортшколи, позашкільні заклади, стадіони повинні бути в державній чи комунальній власності і фінансуватись з бюджету.
Чому раптом?
Не може бути приватного дитсадка? Лікарні, школи? Чи спортзалу? :shock:
Повторюю ще раз, в Україні нема жодного прибуткового стадіону. ЖОДНОГО
І що? Жодного підводного човна теж нема? Чи то означає, що не можна зробити? :lol:
Тому давай без теоретизування і фантазій.
То не фантазія... Здається земля під фітнес-центр - фінансується стадіон... Не говрячи, що якщо буде воля наших депутатів і приймуть Положення про фонд соціального розвитку міста та Положення про дольову участь замовників будівництва у тому фонді - грошей повинно вистачати на багато чого...
А футбольний майданчик розташований добре.
Чим добре? Що можна Мерсом підіпхатися впритул? :lol:
З тим самим успіхом він міг би розташовуватись біля 6-ї школи чи на стадіоні. А корт залишити кортом (хоча теж н ебагато спортсменів)
Інша справа, шо таких майданчиків треба ще хоч 4-5 штук.
А що є черга бажаючих побігати і поматюкатися? :lol:
Діючий міський голова обіцяв збудувати в Долині лижний трамплін, то аби він проблему вікон не вирішив???
Ну то теж нема чого. Діючий голова дійсно працює і переймається містом більше ніж всі його попередники... Вперто "непомічати" того і критикувати - справа особиста... Звичайно, що голова особисто мало вирішує (є депутати) і звичайно що є купа труднощей. Часто вирішення однієї проблеми автоматично породжує іншу... То все є...
Але є і добрі наміри. І в тому я переконався особисто. Хоч, хто пам"ятає я був одним з найактивніших опозиціонерів на виборах. :oops:
Маєш в старій Долині стадіон. Ото покажи як треба думати головою
Може і покажу... Ще не дойшли руки...
Власне якщо цікавить що я роблю для міста - ласкаво прошу, можу показати. Зрештою то і тут описую.
Зараз розробляються (мною) положення, ті про які казав вище.
Ведеться робота по міському озеру, по забудові Полуванок. До жовтня планую розробити Місцеві правила забудови. От зараз підкинуил цікаву роботу - міст чи переправу до "Яворини" з "нашої" сторони... Також і інші дрібниці - освітлення, благоустрій і т.п.
На громадських засадах...
Поки підримки особливої не бачу - один пиз...ск :)
Про "відмивання" хочу чути приклади, факти... а не бла-бла-бла.
Влаштуйся в КРУ :lol:
die Große Schlange

Molotov
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Re: спортивна інфраструктура міста

Повідомлення Molotov » 15.04.2008 01:04

Ну доки ви сперечалися. Штучне поле обгородили сіткою, на вікна сітку поставили. Зявився пидприємець який відкрив новий тренажерний зал. Спорткомплекс і 6та школа збудували спільну котельню, тепер вода в басейні може бути цілий рік. І можна зробти платне відвідування для долинян.
Don't Tase Me, Bro!

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Re: спортивна інфраструктура міста

Повідомлення san » 15.04.2008 12:26

Зявився пидприємець який відкрив новий тренажерний зал.
В крихітній кімнатці, без яких-небуть послуг окрім власне тренажерів. ЗА ен надто гуманну ціну ІМХО 15грн/год...
порткомплекс і 6та школа збудували спільну котельню, тепер вода в басейні може бути цілий рік.
Наврят... Є така штука як опалювальний сезон і ліміти для бюджетників.
І можна зробти платне відвідування для долинян.
Офіційно - ні... Колись довелось свідчити в прокуратурі по тому :(
То не комерційні заклади.
Хоча плата там береться і зараз... Умови не міняються, тільки плата йде (10грн/год)...

Тобто все і надалі робиться в дусі "совка"... Що буде далі - х/з...

Якихось чітких і прозорих планів нема... Та і наврят чи в існуючій системі "держапарату" освіти, культури, спорту, медицини і т.п. вони будуть.

Залишається тільки створювати альтернативу...
die Große Schlange

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість