"Нафтовик". Сезон 2008 БУДЕ ????

Все, що стосується спорту - в цьому розділі. Спорт долинський і не тільки.

Модератор: Nazik

Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Re: "Нафтовик". Сезон 2008 БУДЕ ????

Повідомлення Misha K » 05.03.2008 19:12

san писав: ІМХО команда з теперішнім менеджментом - приречена на розпад.
Прєвєд медвед!
Президент клубу і головний тренер - Степан Штень, очолює команду - 21 рік. Саме під його керівництвом команда добилась найбільших успіхів своїй історії. Неодноразово визнавався кращим тренером області.
Начальник команди - Мирон Піндус, в команді як гравець, тренер, начальник - 49 років.
Граючий тренер - Роман Гошовський, в команді з невеликими перервами - 17 років.

Є кращі люди в Долині, може в області є кращі?
san писав:
А тут у Долині Штень бавиться у купівлю-продаж гравців, ну як Мілан якийсь.
Дійсно... :) Це обговорювалось і в бізнсових і в владних колах.
Бу-га-га. Спеціалісти срані...

Ну і ті самі два запитання шо і Василю:
1. Коли останній раз був на матчі "Нафтовика" вдома?
2. Коли останній раз підтримував улюблену команду в гостях?

kobi
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення kobi » 05.03.2008 19:19

Я от одного не розумію, в Долині шо нема олігархів, яким треба відмивати бабки? Там же ніби законодавчо навіть менше оподаткування передбачено, для тих, хто спонсорує спорт...

Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Misha K » 05.03.2008 19:25

До футболу в мене апатія.

Просто інтересу до перегляду як два десятки хлопів ганяють за одним м'ячем немаю... Ніяких емоцій...
Цікаво, чому людина яка ненавидить футбол, дозволяє собі кидати каміння в город людей, котрі футболу присвятили своє життя??

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 05.03.2008 22:48

Цікаво, чому людина яка ненавидить футбол, дозволяє собі кидати каміння в город людей, котрі футболу присвятили своє життя??
1. Я не ненавиджу... Просто досить байдуже до нього ставлюсь. Зрештою як і до інших "ігрових" видів спорту. А азарт і ажіотаж навколо нього, взагалі лякають. Манія якась :)
І чому саме футбол? А не альпінізм, дельтапланеризм, картинг? :)
Згоден, тільки одне маленьке зауваження. Така ситуація тільки з Долиною. В Охтирці державна компанія ВАТ "Укрнафта" фінансує клуб вищої ліги "Нафтовик" (5 млн. доларів на сезон 2007/08)
Очевидно був вибір... Чомусь вибрали тільки одну команду і тільки Охтирку. Зрештою то ї справа (покищо надіюсь) куди транжирити державні гроші.
ІМХО державне підприємство має давати продукцію і платити податки. А не задоввільняти яісь там амбіції начальства. Бо іншого призначення футболістів-нафтовиків я не знаю...
Прєвєд медвед!
Президент клубу і головний тренер - Степан Штень, очолює команду - 21 рік. Саме під його керівництвом команда добилась найбільших успіхів своїй історії. Неодноразово визнавався кращим тренером області.
Предед креведко!
Визнавався ким? Держадміністраціями? :)

Тоді чому на футбол НЕ ХОДЯТЬ, гравці його НЕ ГРАЮТЬ і про нього нічого НЕ ЗНАЮТЬ ?
Люмпенами не визнавався, бо іннакше би трибуни знову були повні...
Менеджмент, це дуже тонка річ... І просто бути тренером, навіть унікальним, для цього замало.

Основне дивують настрої всіх пронафтових підприємств. Вони деякий час жили в чудовій ідилії і чомусь вважають, що так має бути ВІЧНО! :)
Може і нема...
Тут взагалі хороших менеджерів бракує. Тому і не факт, що команда існуватиме.
die Große Schlange

Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Misha K » 06.03.2008 11:36

kobi писав:Я от одного не розумію, в Долині шо нема олігархів, яким треба відмивати бабки?
В Долині серед владної верхівки нема людей, які люблять футбол. Для них це гра, в якій 22 придурки бігають за одним м'ячем. Ото і все.

Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Misha K » 06.03.2008 12:54

san писав: 1. Я не ненавиджу... Просто досить байдуже до нього ставлюсь. Зрештою як і до інших "ігрових" видів спорту. А азарт і ажіотаж навколо нього, взагалі лякають. Манія якась :)
І чому саме футбол? А не альпінізм, дельтапланеризм, картинг? :)
Тупий флуд і відповідь не по суті. Хочеш говорити про альтернативні види спорту, створюй собі нову тему.
Повторюю запитання, чому людина яка ненавидить футбол, дозволяє собі кидати каміння в город людей, котрі футболу присвятили своє життя??
san писав:
Згоден, тільки одне маленьке зауваження. Така ситуація тільки з Долиною. В Охтирці державна компанія ВАТ "Укрнафта" фінансує клуб вищої ліги "Нафтовик" (5 млн. доларів на сезон 2007/08)
Очевидно був вибір... Чомусь вибрали тільки одну команду і тільки Охтирку. Зрештою то ї справа (покищо надіюсь) куди транжирити державні гроші.
Хотів показати свою "мегаобізнаність", а вийшов як завжди пшик. :D
Вибрали тільки одну команду, бо в Долині така розумна влада, що не вміє захистити інтереси власного регіону.
І "Укрнафта" державна тільки на папері, а фактично це власність жида Коломойського.

san писав: ІМХО державне підприємство має давати продукцію і платити податки. А не задоввільняти яісь там амбіції начальства.

Перший клас, перша четверть:
Бєнзін - ето піща для машін!
Економіка повинна бути економною!
san писав: Бо іншого призначення футболістів-нафтовиків я не знаю...
Ти взагалі ніхрена не знаєш про футбол. Тому і не дивно.
san писав: Визнавався ким? Держадміністраціями? :)

Тоді чому на футбол НЕ ХОДЯТЬ, гравці його НЕ ГРАЮТЬ і про нього нічого НЕ ЗНАЮТЬ ?
Люмпенами не визнавався, бо іннакше би трибуни знову були повні...
Визнавався кращим футбольним тренером області двічі. Це компетенція, футбольної федерації.
Середня відвідуваність матчів "Нафтовика" одна з кращих в другій лізі, і краща ніж в багатьох обласних центрах.
Гравці в команді набагато вищого рівня, ніж на то дозволяє фінансування. Дивись мої дописи на початку теми, багато хто підійшов провідним командам 1 та 2 ліг.
Ну, а те що ти чогось не знає, не означає що люди не працюють.

san писав:
Може і нема...
Ну як нема, то чого ти тут "розкритиканився"?

kobi
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення kobi » 06.03.2008 14:38

Misha K писав:
kobi писав:Я от одного не розумію, в Долині шо нема олігархів, яким треба відмивати бабки?
В Долині серед владної верхівки нема людей, які люблять футбол. Для них це гра, в якій 22 придурки бігають за одним м'ячем. Ото і все.
Я не про владну верхівку, я про середній/великий бізнес, якому потрібне зменшення податкового пресу, чи можливість відмити гроші

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 06.03.2008 17:02

А чому, це фінансуватись повинні хоббі владної верхівки? :)
Вибрали тільки одну команду, бо в Долині така розумна влада, що не вміє захистити інтереси власного регіону.
От я і спитав, виходячи з чого наявність футбольної команди є "інтересами власного регіону" ?

З того, що я бачив інтересів якраз і нема...
Бзінесмени не відкликнулись, громадськість - також...

Причини - дуже "комплексні". І відсутність правильного PR в тому числі.

Особисто я вважаю, що повністю дотаційними можуть бути дитячий спорт, освіта, охорона здоров"я, соцзахист інвалідів... І т.п.
Чому футбольна команда повинна повністю дотуватись - мені не зрозуміло :?

Чим футбол і ФК "Нафтовик" зокрема, є ексклюзивними і унікальними?
Ну як нема, то чого ти тут "розкритиканився"?
Я описую свою власну думку...
die Große Schlange

Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Misha K » 07.03.2008 13:28

san писав: А чому, це фінансуватись повинні хоббі владної верхівки? :)
Дискутуючи з тобою, постійно лапаю себе на думці, що спілкуюсь з якимось флудним ботом. Хібая говорив про якесь "хоббі"?? Влада, в силу своїх повноважень, здатна позитивно вирішувати певні питання. Якщо вже так не виходить допомогти фінансово, громадській організації, засновником якої є районна та міська рада, то можна допомогти хоча б морально. А мер Гаразд за два роки жодного разу не був на стадіоні. Жодного разу не прийшов на відкриття футбольного сезону...
Про шо говорити коли вже два роки не опалюється приміщення спортпавільйону????

san писав: От я і спитав, виходячи з чого наявність футбольної команди є "інтересами власного регіону" ?
Футбольна команда є візитною карткою будь-якого міста і навіть села... Для Долини таким є СФК "Нафтовик".
Алергія втебе на футбол, пояснюю на іншому прикладі: в БТ є спортзал, в якому знаходиться... меблевий магазин.
Так, дозвіл дали НГВУ, але хіба влада міста хоч пальцем рухнула, щоб заставити "Укрнафту" використовувати спортзал за прямим призначенням?? Ні. З "Нафтовиком" ще гірше. Як каже Степан Йосипович: "не хочуть помагати, то хоч би не заважали. А міська рада, а особливо районна адміністрація на чолі з Іванишиним, роблять все щоб команду знищити".
san писав: Бзінесмени не відкликнулись, громадськість - також...
Жоден долинській бізнесмен, ломаного гроша команді не дав за 10 років. Тому хай всі долинські бізнесмени йдуть на%@#. Громадськійсть своє слово скаже, хай тільки команда не вийде на друге коло.
san писав:Чим футбол і ФК "Нафтовик" зокрема, є ексклюзивними і унікальними?
Ну хоча б тим, що за 4 роки в Україні проходитиме чемпіонат Європи з футболу...
san писав:Причини - дуже "комплексні". І відсутність правильного PR в тому числі.
Чоловіче, я тобі навів з десяток конкретних аргументів і прикладів, а ти далі про якісь "комплексні причини"... Краще промовч, зійдеш за розумного.

Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Misha K » 07.03.2008 13:41

kobi писав: Я не про владну верхівку, я про середній/великий бізнес, якому потрібне зменшення податкового пресу, чи можливість відмити гроші
Податкових пільг за спонсорську чи меценатську діяльність в Україні нема вже дуже давно, десь з кінця 90-х.
А щодо відмивання грошей, то тут я не спеціаліст. Що можна відмивани в футбольному клубі з річним бюджетом в 400 тис. грн.??

kobi
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення kobi » 07.03.2008 15:40

Ну про схеми відмивання писати мабуть не будем. Але це є дуже і дуже реально

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 07.03.2008 16:18

Влада, в силу своїх повноважень, здатна позитивно вирішувати певні питання. Якщо вже так не виходить допомогти фінансово, громадській організації, засновником якої є районна та міська рада, то можна допомогти хоча б морально.
Морально допомагали - я сам був присутній на кількох заходих де шукали сопсоби вирішення ситуації Не знайшли.
А мер Гаразд за два роки жодного разу не був на стадіоні. Жодного разу не прийшов на відкриття футбольного сезону...
І що? :)
Про шо говорити коли вже два роки не опалюється приміщення спортпавільйону????
Стадіон - Укрнафти. Теплокомуненерго - комунальне підприємство РДА.
До чого тут Гаразд? Фінансувати спорткомплекс за таких умов - кримінальний злочин...
Футбольна команда є візитною карткою будь-якого міста і навіть села... Для Долини таким є СФК "Нафтовик".
Чому раптом? Хто таке придумав? Може в Аргентині :)
Візиткою є чисті вулиці...
Алергія втебе на футбол, пояснюю на іншому прикладі: в БТ є спортзал, в якому знаходиться... меблевий магазин.
Так, дозвіл дали НГВУ, але хіба влада міста хоч пальцем рухнула, щоб заставити "Укрнафту" використовувати спортзал за прямим призначенням??

Є багато інших речей чим потрібно займатись.

Проте я мав розмову якраз на рахунок стадіону і БТ. Укрнафта й так нічого більше вкладати туди не буде, вони зношуватимуться, розпродаватимуться і рано чи пізно решти їх, в жалюгідному стані "скине" громаді. Тому виступив з ініціативою, що потрібно ці об"єкти забрати доки не пізно. Зараз збиратиметься економічна інформація про ті об"єкти. Вона буде проаналізована і якщо будуть знайдені механізми за допомогою яких громада зможе утримувати ті об"єкти - їх заберуть в комунальну власніть. Тоді можна буде питати чону не опалюється приміщення спорткомплексу...
А міська рада, а особливо районна адміністрація на чолі з Іванишиним, роблять все щоб команду знищити".
Що саме робить м/р для "знищення"? ІМХО власне сам клуб дойшов до коллапсу
Жоден долинській бізнесмен, ломаного гроша команді не дав за 10 років.

То їх право... У них нема інтересу. А відсутність інтересу- то вже не їх проблема.
Громадськійсть своє слово скаже, хай тільки команда не вийде на друге коло.
Та видно як громадськість каже коли команда виходить... :)
Чоловіче, я тобі навів з десяток конкретних аргументів і прикладів, а ти далі про якісь "комплексні причини"... Краще промовч, зійдеш за розумного.
Та чого. Хотів би чути :)

П.С. От ще цікаво у чиїй власності приміщення спорткомітету (здається так воно називалось), де тепер "Лілея", а також кафе "Нафтовик". І чи має то якесь відношення до команди?
die Große Schlange

Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Misha K » 17.03.2008 11:17

Все. Футбольної команди в Долині нема. На минулому тижні до ПФЛ керівництво клубу надіслало документи про зняття команди з першості України в другій лізі.
В першості області також "Нафтовик" участі не братиме, бо це ще більш фінансово затратно.

Переходи долинян:
Локатир - "Прикарпаття" Івано-Франківськ
Сливка - "Нива" Тернопіль
Лавринок - "Геліос" Харків
Іванець - "Енергетик" Бурштин
Стус - "Олком" Мелітополь
Тимченко - "Хімік" Красноперекопськ
Шатковський - "Верес" Рівне
Басараб - "Карпати" Яремче
Паращій - Свалява (Закарпатська обл.)

Jevgen
Бувалий
Бувалий
Контактна інформація:

Повідомлення Jevgen » 20.03.2008 10:53

Може хоч на першість району гратимуть? То ж поле будяками заросте!

misha
Частий гість
Частий гість
Контактна інформація:

Повідомлення misha » 03.04.2008 18:48

Дуже шкода, що пропала така команда з такою історією:cry: Надіявся, що літом піду на подивитись якісь матчі, але.... :(
Зображення

Закрито

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість