Ліга Чемпіонів 2008-09

Все, що стосується спорту - в цьому розділі. Спорт долинський і не тільки.

Модератор: Nazik

Molotov
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Ліга Чемпіонів 2008-09

Повідомлення Molotov » 27.09.2008 03:17

І так всі команди зіграли свої перші матчі в груповому етапі ліги чемпіонів, і на мою думку для наших команд (Динамо та Шахтар) вони виявились вдалими.
Динамо з Арсеналом розійшлись з рахунком 1:1 на своєму полі, проте динамівці мали шанси на перемогу, вівши в рахунку з середини 2-го тайму, всеж таки дали на 89 хвилині забити капітану Арсенала.
Матч Базель - Шахтар закінчився з рахунком 1:2.

Наступний раунд відбудеться 30 вересня коли Динамо відвідає Фенербахче
і 1 жовтня коли Шахтар буде приймати на своєму полі не легкого супернику Барселону.

Отож підтримаймо наших! :D
В кого які думки та прогнози що до матчів!
Don't Tase Me, Bro!

Nazik
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Re: Ліга Чемпіонів 2008-09

Повідомлення Nazik » 27.09.2008 10:01

Ну динаміки повинні везти від турків як мінімум нічию!! Бо Фенер - уже не та команда, що минулого року наробила шухеру.
Фак мой мозг!!!

Olli
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Olli » 02.10.2008 18:14

Відгримів другий тур Ліги. Впринципі получили ми в ньому то на шо і впринципі розраховували.
Як на мене то Динамо виходило на гру з чітким завданням грати від оборони і нічия при цьому впринципі була найбільш досяжною метою. Не можу зрозуміти тут і логіку Сьоміна. Заміна швидкого і максимально корисного в контратаках Бангура на пристарілого і практично безкорисного при швидкому переході в атаку Шацького поставила хрест на надіях на перемогу. З доброго виділив би класний захист, з якого трохи випадав Каддурі своїми порою нелогічними і нетехнічними діями на фоні інших. Сподобався півзахист. Причому як в конструктиві так і в відборі, хоча і тут думаю трохи випадав Гіоане в плані роботи на атаку. Дуже багато думок про то що Динамо скоріше втратило 2 очки в Стамбулі ніж заробило 1. Можливо, але якщо обіграти турків вдома, то з точки зору турнірної стратегії ці очки практично безцінні. А Фенербахче ще може навіть нам допомогти в плані ігор з Порту.
На рахунок Шахтаря, то тут всі в один голос говорять про якесь прокляття і хронічну несконцентрованість в останні хвилини. Можливо це і так але не повністю. Як на мене то в вчорашньому матчі програв скоріше Луческу. Причому програв 20 останніх хвилин не відреагувавши адекватно на заміни Гвардіоли. 75 хвилин від стартового свистка гра Ш була побудована ідеально, центр півзахисту був зв'язаний по руках і ногах, нейтралізований справа Алвеш, закриті наглухо Етоо і Анрі. Вихід в Барси Кркіча, Мессі і Гудйонсена переламали модель гри Шахтаря, а луческу замість того шоб відреагувати заміною Ілсіньйо (який не відпрацьовує назад за ігровою моделлю) на скажем Левандовського випустив креативщика Вілліана. Тим самим кинув Срну одного проти Іньєсти, Гудйонсена і Мессі. Власне звідти і прийшли голи. А помилка Пятова - це вже без коментарів. Думаю і без неї Барса в останні хвилини при такій перевазі в тактиці рахунок би як мінімум зрівняла.
Silentium est aurum... ;)

Nazik
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Nazik » 21.10.2008 11:33

Дуже багато думок про то що Динамо скоріше втратило 2 очки в Стамбулі ніж заробило 1. Можливо, але якщо обіграти турків вдома, то з точки зору турнірної стратегії ці очки практично безцінні. А Фенербахче ще може навіть нам допомогти в плані ігор з Порту.
Взагалі кумедна думка, що ми мали обігрувати турків у НИХ вдома... Форма їх команди, звичайно, не дуже, але до цього Динамо не вигравало 14 матчів у Лізі підряд, а на виїзді взагалі з 2001го!! :shock: (якщо не брати до уваги перемогу над Ромою у 2004му, але вона технічна). Фенербахче до того виграв 8 домашніх поєдинків у Лізі чемпіонів.
Фак мой мозг!!!

Olli
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Olli » 23.12.2008 13:39

Ну от, поточна назва теми стала неактуальна...
Але пропоную продовжити обговорювати в цій же темі наші команди в розіграші КУЄФА. Тим більше, що маємо безпрецедент - 3 команди в весняній стадії єврокубків одночасно. Не часто таке у нас буває.
Отже, маємо пари 1/16:
Металіст - Сампдорія
Динамо - Валенсія
Шахтар - Тотенхем
Особисто моя інтуїтивна думка, що нам по силам пропхнути 2 команди в 1/8. І це не обовязково можуть бути Шахтар і Динамо... Все таки 3 команди в наступному етапі це звичайно можливо, але боюсь, що аж так сильно нам не повезе.
По суперниках:
Тотенхем - не зважаючи на то що всі говорять про відверту ніякість шпор, зимова пауза нівелює будь-які сильні сторони як їх, так і шахтаря. Особливо це стосується рівня гри бразильців на снігу і ще після відпустки на теплих пляжах...Так що 50х50 скоріше всього тут...
Валенсія - уповаємо на продаж Вільї в міжсезоння. Динамівський захист з ним не в стані справитися... Взагалі, Валенсія занадто швидка команда і в топ-формі Динамо не по зубах. Але знову ж таки, кінець зими, вхід в сезон, відпустковий настрій, ітд...
Сампдорія - сильна вдома, не дуже на виїзді... Перший матч граємо на виїзді, і там головне зачепитися за нічию на фоні того ж таки фактора першого після міжсезоння матчу... Ну і далі - матч вдома. Принаймні досі Металіст доводив здатність виконувати поставлені завдання на свому полі...
Мій прогноз: 1 команда пройде суперника без проблем, 1 без таких же проблем програє, ну і 1 -50х50 :)
Silentium est aurum... ;)

Nazik
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Nazik » 25.12.2008 17:13

Код: Виділити все

Тим більше, що маємо безпрецедент 
У 2005 теж грали 3 команди, нічого нового.

Про прогнози рано казати, за 2 місяці багато чого зміниться. Про Металіст і Шахтар погоджуюсь, а от Динамо не хоронив би так швидко. Як не крути - Сьомін за короткий термін зробив чудо, Динамо вперше за 3 роки показало у Лізі боротьбу, 3 матчі відстояли на нуль - таке взагалі не пригадую за останні роки! Думаю цей дядько знає що робить і за більший термін часу він доведе Динамо до пуття.
Фак мой мозг!!!

Nazik
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Nazik » 05.03.2009 14:36

Прогнозисти Кубку Уєфа, ау! Мій прогноз виявився найточнішим :))
Фак мой мозг!!!

potop
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення potop » 29.03.2009 21:08

прогнози, бачу, у моді. читала сьогодні, что форвард Зеніту Павло Погребняк назвав фаворитом Шахтар
Зображення
читала на http://turnir.com.ua/futbol

Nazik
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Nazik » 02.04.2009 12:25

Думаю рано ще фаворитів називати. Якщо станеться так, що наші клуби пройдуть в півфінал, то думаю фаворитом матчу буде Динамо (хто не в курсі - вони виходять один на одного).
Фак мой мозг!!!

Molotov
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Molotov » 11.04.2009 02:01

Перші матчі 1/4 зіграні..!
Шахтар дома обіграв Марсель з рахунком 2:0...результат непоганий.
З перших же хвилин гірники створили пару гострих моментів...і врешті забили на 39 хв ...і в другому таймі ще один красивий гол забили :)
Динамо на виїзді втримало нічийний рахунок з ПСЖ...що теж непогано.:)

Такщо є хороші шанси що пройдуть до півфіналу...от тільки жаль що виходять вони тоді один на одного..:(
Don't Tase Me, Bro!

hoto
Я тут недавно...
Я тут недавно...

Повідомлення hoto » 15.04.2009 05:39

Nazik писав:Думаю рано ще фаворитів називати. Якщо станеться так, що наші клуби пройдуть в півфінал, то думаю фаворитом матчу буде Динамо (хто не в курсі - вони виходять один на одного).
Подивимось :D Шахтар Чемпіон !!! Динамо програє у ПСЖ так що тут все буде вирішуватись ... Хлопці с Донбассу вже у ворожому лігві - turnir.com.ua

Nazik
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Nazik » 15.04.2009 09:49

Подивимось Шахтар Чемпіон !!! Динамо програє у ПСЖ так що тут все буде вирішуватись ... Хлопці с Донбассу вже у ворожому лігві - turnir.com.ua
hoho, далі писатимеш, що не рекламуєш свій портал????
Фак мой мозг!!!

vanya
Адміністратор
Адміністратор
Контактна інформація:

Повідомлення vanya » 15.04.2009 10:11

Nazik писав:
Подивимось Шахтар Чемпіон !!! Динамо програє у ПСЖ так що тут все буде вирішуватись ... Хлопці с Донбассу вже у ворожому лігві - turnir.com.ua
hoho, далі писатимеш, що не рекламуєш свій портал????
hoho отримує бан :) Не схоже на те, що лінки кидаються не цілеспрямовано :)

Molotov
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Molotov » 15.04.2009 14:58

hoto писав:Динамо програє у ПСЖ
Не роби таких поспышних необгрунтованих заяв

Доречі хто вчора дивився матч 1/2 ЛЧ Челсі - Ліверпуль?
це було щось 8 голів в одному матчі (люблю такий футбол)
Ліверпульці бились як леви :D всю гру тільки і свистів арбітр
Недивився статистику, але можу сказати що стандартів було ну
дуже багато, з яких було забито 4 голи.
Цей матч заслуговував бути фінальним.

Ліверпульці мало не повторили фінал з Міланом :D
і це все без їхнього дерегента Джерарда
Don't Tase Me, Bro!

Nazik
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Nazik » 15.04.2009 15:08

Доречі хто вчора дивився матч 1/2 ЛЧ Челсі - Ліверпуль?
це було щось 8 голів в одному матчі (люблю такий футбол)
Чомусь його не показували в прямому ефірі :(
Ліверпульці мало не повторили фінал з Міланом
і це все без їхнього дерегента Джерарда
Навряд.. всетаки це двоматчева зустріч, не до порівняння.

Якщо не бачив голи - думаю вони є на турнір.ком.юа :mrgreen:
Фак мой мозг!!!

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей