Марко Девіч - українець!(?)

Все, що стосується спорту - в цьому розділі. Спорт долинський і не тільки.

Модератор: Nazik

Українська збірна для:

українців (етнічних)
3
38%
громадян україни (1-2 легіонерів, в порядку виключення)
3
38%
для всіх хто може бути так чи інакше корисний (в т.ч. арабів, бразильців, нігерійців, ітд)
1
13%
інший варіант (напишу нижче)
1
13%

Всього голосів: 8

Olli
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Марко Девіч - українець!(?)

Повідомлення Olli » 10.11.2008 20:03

Тема натуралізації цього серба і його можливий виклик в стан національної збірної України вже вздовж і впоперек обговорена в інтернеті. Але ось тепер є реальна нагода ще раз згадати про цей факт, адже Марко потрапив у список викликаних футболістів на товариський матч Україна - Норвегія 19 листопада.
Враховуючи відсутність в списку 23-х Шевченка і Вороніна, і враховуючи нинішню форму Девіча на фоні всіх викликаних форвардів, у нього є реальні шанси вийти на поле, можливо навіть в стартовому складі. В такому випадку 19 листопада стане історичним днем, коли за збірну України вперше зіграє "легіонер" не з країн пострадянського простору. Нагадаю, що за українську команду вже кілька років успішно виступає натуралізований білорус Мілевський. Але враховуючи те, що він живе в Україні з сопливого дитинства і є вихованцем школи київського Динамо, його ще можна вважати т.з. українцем за покликанням.
Девіч же живе і грає футбол в нашій державі приблизно 5 років. І його бажання виступати за нашу команду мотивоване тим, що саме в Україні він виріс у футболіста високого класу, досяг того що зараз має.
Девіч як футболіст мені дуже симпатичний, і на мою думку його манера гри дуже потрібна нашій національній команді. Тму, особисто я до цього факту ставлюсь достатньо ліберально. Адже, у світовому футболі саме поняття "національна збірна" спотворено вже настільки, що про етнічну чистоту лав окремих європейських команд навіть говорити не хочеться. Але в цьому питанні все ж напевно треба бути дуже обережними. На очах приклад команди Франції, яку під час домашніх ігор дуже часто засвистують власні трибуни через практично абсолютну "чорноту" складу...
Приклад Марко не має стати правилом. Пригадую наприклад крик який піднявся, коли успішно за Динамо виступав Карлос Корреа. Я був абсолютним противником його українізації, лише через те що місце в українській збірній для бразильця - це лише запасний варіант, бо пробитися в їх національну команду гравцям його рівня практично нереально...
Я думаю, сам Девіч прекрасно усвідомлює всю відповідальність свого кроку по зміні громадянства. А мотивація грати і знову отримувати виклик до збірної в нього має бути на порядок вище ніж у старожилів нашої команди. І конкуренція в атаці з його боку має підхлеснути інших наших форвардів відвоювати в нього це місце. А така здорова конкуренція має піти самій команді лише на користь.
Що хто про це думає? Що повинне бути головним для гравця збірної Украйни: усвідомлювати відповідальність перед тризубом на футболці в районі серця, чи бажання грати і просто приносити користь собі і команді?
Silentium est aurum... ;)

Nazik
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Re: Марко Девіч - українець!(?)

Повідомлення Nazik » 10.11.2008 20:22

Нічого особливого у цій ситуації не бачу. Нормальна практика, десятки відомих прикладів у інших збірних. ФІФА досить жорстко ускладнило цю процедуру - це сталось після того як котрийсь катарський шейх запланував надати громадянство багатьом зіркам, що не виступають за власні національні збірні (серед них був Аілтон - у той час він забивав по 25 голів за сезон у Німеччині).

Код: Виділити все

Що повинне бути головним для гравця збірної Украйни: усвідомлювати відповідальність перед тризубом на футболці в районі серця, чи бажання грати і просто приносити користь собі і команді?
Є ще третій фактор - преміальні :) Наведені вище призначені для молодих і Тимощука :mrgreen:
Фак мой мозг!!!

kobi
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення kobi » 10.11.2008 20:29

Я думю, що Девіч на сьогодні не дотягує грати в збірній :)

Olli
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Olli » 10.11.2008 20:33

Naziku:
"Є ще третій фактор - преміальні" = "грати і приносити користь собі і команді"
"приносити користь собі" = рости як футболіст, робити собі ім'я в Європі і світі, і отримувати преміальні...
kobi писав:Я думю, що Девіч на сьогодні не дотягує грати в збірній
А хто на його фоні серед форвардів виглядає краще? Шева - гріє лавку в Мілані, Гладкий - то саме в Шахтарі, Селезньов - не дотягує до свого минулорічного рівня... Гоменюк - в серйозній кризі разом з Таврією. Є ще варіант з роззабивавшимся Воробйом. Крім нього, бачу в складі бетон на даний момент тільки Мілевського... А враховуючи невиклик Вороніна, то чому не дати шанс Марко, вклад якого в останні успіхи Металіста далеко не найменший... Йому є що доводити, як і всім іншим...

Nazik
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Nazik » 10.11.2008 20:45

А хто на його фоні серед форвардів виглядає краще?
Дик він і не форвард :mrgreen:
Фак мой мозг!!!

Olli
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Olli » 10.11.2008 20:55

Nazik писав:Дик він і не форвард :mrgreen:
Ну як на то пішло, то такий же він форвард як і Воронін... Відтягнутий форвард, який відпрацьовує на оборону... :)
Наскільки я знаю ти гру Металіст - Герта не дивився... :wink: Ну вот там і чітко було видно його приналежність до нападу... :)

З інтерв'ю Марко Девіча:
Я очень, очень рад. И вы сами знаете, что это - результат отличной игры нашей команды. Я это расцениваю как еще один шаг вперед в моей футбольной карьере. Игры за сборную Украины станут ценным опытом для меня, как для футболиста. При этом я прекрасно понимаю, что я смог этого добиться, только благодаря игре в составе Металлиста. У меня огромное желание показать себя в составе сборной. Знаю, что сейчас на меня ляжет большая ответственность.
Но я готов к этому. Это прекрасный шанс подняться на новую ступень. Надеюсь, что и болельщики меня тоже поддержат. Также рад, что в сборную получили вызов мои партнеры по команде. Это значит, что мы своей игрой доказали право играть в главной команде страны. Всеми мыслями я уже на сборах в Киеве. И я докажу, что тренеры не ошиблись, пригласив меня.

football.ua

kobi
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення kobi » 11.11.2008 13:21

Я шось сумніваюсь, що Воронін не гратиме за збірну

Olli
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Olli » 11.11.2008 14:46

kobi писав:Я шось сумніваюсь, що Воронін не гратиме за збірну
Воронін, Шевченко і Тимощук НЕ ВИКЛИКАНІ на матч 19 листопада!

kobi
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення kobi » 11.11.2008 14:53

Так то ж товарняк. Шо не пофіг хто там гратиме?

Nazik
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Nazik » 11.11.2008 14:59

Так то ж товарняк. Шо не пофіг хто там гратиме?
Погоджуюсь. Але, наприклад, Вороніна я не вважаю священною коровою. Він хоч і відпрацьовує за 2х, але у збірній на рідкість невезучий і незабивний.
Фак мой мозг!!!

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 11.11.2008 18:51

Взагалі та вся торгівля людьми в спорті - суцільна ганьба...
die Große Schlange

Nazik
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Nazik » 15.11.2008 22:27

Взагалі та вся торгівля людьми в спорті - суцільна ганьба...
А де там торгівля людьми? Люди підписують контракти з іншими клубами, получають за це кращі умови праці, вищу зарплату. Ганьба в чому?
Фак мой мозг!!!

Nazik
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Nazik » 19.11.2008 21:15

Одним словом, щоб ми не говорили тут - Девіч зараз на полі в жовто-блакитній футболці :)
Фак мой мозг!!!

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 19.11.2008 21:19

підписують контракти з іншими клубами, получають за це кращі умови праці, вищу зарплату
До чого тут національні збірні?

Я вважаю, щоб грати за збірну потрібно принаймі 10 років прожити в тій країні...

Крім того, футбол вже перестав бути СПОРТом, а став азартною грою... Як Однорукий бандит чи Блек-Джек...
Звідти і ті всі "легіонери", "промоутери" і т.п.
Як на мене, це ганебно. Чимось на проституцію схоже...
die Große Schlange

Nazik
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Nazik » 19.11.2008 21:51

Ти написав "торгівля людьми в спорті - суцільна ганьба...", тобто в загальному. Але не хочу починати чіпляння до слів, тому проїхали. Можеш вважати, що ти правий :)
Я вважаю, щоб грати за збірну потрібно принаймі 10 років прожити в тій країні...
У ФІФА вважають достатнім терміном 5 років.
Крім того, футбол вже перестав бути СПОРТом, а став азартною грою...
Не азартна гра, а комерційний проект. Не бачу нічого поганого у цьому. І до чого такі високі слова типу "ганебно"? В чому ж ганьба?
Фак мой мозг!!!

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей