СФК "Нафтовик" Долина

Все, що стосується спорту - в цьому розділі. Спорт долинський і не тільки.

Модератор: Nazik

Відповісти
Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

СФК "Нафтовик" Долина

Повідомлення Misha K » 29.01.2009 22:22

Футбол знову може повернутися в Долину. Про повернення ФК "Нафтовик" професійного статусу наразі не йдеться, але команда може почати з змагань на аматорському рівні. З грудня минулого року потенційні гравці "Нафтовика" тренується двічі на тиждень на місцевому стадіоні. Зараз відомо, що Генадій Паращій поїхав на оглядини в "Закарпаття", Андрій Громоляк проведе тренувальний збір з "Прикарпаттям", продовжать виступи в командах першої ліги Іван Локатир ("Прикарпаття"), Іван Щеглюк ("Прикарпаття") та Василь Лаврінок ("Геліос"), в другій лізі Михайло Басараб ("Нива" Вінниця). Є ще кілька непоганих хлопців, які грають за різні команди першості області. Всі вони тренуються в загальній групі, з кращими гравцями першості району, молоддю з ДЮСШ.... своїх людей вистачає на два склади (юнаки та дорослі) залишається єдине - фінанси.

Маю планований кошторис команди учасниці першості Івано-Франківської області на 2009 рік. Розпишу по статтях.
1. Спортивний інвентар
Кеди 20 пар - 600 грн.
Вітрозахисні костюми 20 шт. - 2000 грн.
Бутси 36 пар - 5400 грн.
Футбольна форма 1 комплект - 3000 грн.
2.Внесок, оплата суддів, добові
Заявочний внесок за рік - 2000 грн.
Оплата суддів (15 ігор х 600 грн.) - 9000 грн.
Добові, відрядження команди (30 ігор х 40 чоловік х 30 грн.) - 36000 грн.
3.Оплата
Преміювання (14 чоловік х 20 ігор х 300 грн.) - 84 000 грн.
Нарахування на преміальні - 30844 грн.
Преміювання (6 чоловік х 20 ігор х 150 грн.) - 18 000. грн.
Нарахування на преміальні - 6609 грн.
4. Транспортні витрати
Виїзди - 8000 грн.
ВСЬОГО ВИТРАТ 205454 грн.

"З таким кошторисом, будем боротись за третє місце" - говорить президент СФК "Нафтовик" Степан Штень. Якщо кошторис збільшити рівно в двічі, Степан Йосипович не гарантує, але обіцяє боротьбу команди за чемпіонство. Для порівняння офіційний бюджет діючого чемпіона - "Карпати Яремче приблизно 700-800 тис. грн.
Ситуація з фінансуванням проясниться ближче до березня. Старт першості області в кінці березня.

Nazik
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Re: СФК "Нафтовик" Долина

Повідомлення Nazik » 29.01.2009 23:51

Приємна новина! :)
Буде команда - викладу сайт онлайн!
Фак мой мозг!!!

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 30.01.2009 17:55

Скільки команда планує заробити? Плата за вхід на матчі чи ще щось там...
Чи і надалі планує бути повністю дотаційною? :)
die Große Schlange

Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Misha K » 12.02.2009 14:09

«Нафтовику» дали добро!

12 лютого в кабінеті голови Долинської райдержадміністрації Василя Іванишина відбулась нарада, на яку зібрались керівники нафтогазових підприємств Долинщини (НГВУ, ГПЗ, Тампонажне управління, Компресорна станція, Прикарпатське УБР, ДАТ «Прикарпаттрансгаз»), а також - заступник голови районної ради Віктор Макосій, голова районної федерації футболу Богдан Зелінський, ведучий спеціаліст відділу сім’ї, молоді та спорту Мирон Білянський та президент СФК «Нафтовик» Степан Штень.

Основним питанням винесеним на нараду було питання відновлення футбольної команди в Долині. Кожному з присутніх керівників, Василь Олексійович поставив персональне запитання: чи бути в Долині футбольній команді під назвою «Нафтовик»? Відповідь кожного з них була позитивною: «Так, бути!». Окрім цього, на народі було вирішено звернутись за допомогою до комерційних структур та підприємців Долинщини.

Як вдалось вияснити, команда зібрана з місцевих вихованців вже проводить регулярні тренування на місцевому стадіоні «Нафтовик». В планах новозібраної команди участь в турнірі «Кубок Підгір’я» з 22 лютого по 1 березня, та в турнірі пам’яті М. Думанського з 10 березня по 17 березня. Старт першості області серед аматорських команд заплановано на 29 березня. Долинський «Нафтовик», як колишня професійна команда, виступатиме в першій лізі, серед найсильніших команд області.

Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Misha K » 12.02.2009 14:14

san писав:Скільки команда планує заробити? Плата за вхід на матчі чи ще щось там...
Чи і надалі планує бути повністю дотаційною? :)
Заробити найближчого сезону в команди точно не вийде, нормально б в сезон увійти та провести його. А далі буде видно.

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 12.02.2009 14:34

як колишня професійна команда,
чим відрізняється професійна від аматорської?
die Große Schlange

Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Misha K » 12.02.2009 14:54

san писав:чим відрізняється професійна від аматорської?
Дуже багато чим: статусом, ставленням, майстерністю...
Наприклад:
В професійній команді - футбуліст це професія, відповідно укладається контракт.
В аматорській - це хоббі, хлопці грають хіба за преміальні.
Професійна команда - ліцензована, атестована, учасник професійного чемпіонату України, може купувати та продавати футбулістів... Аматорська цього всього не має.
Щоб стати професійною командою, "Нафтовику" треба виграти першість області, та посісти одне з прохідних місць до другої ліги в аматорському чемпіонаті України. Тобто, при найсприятливіших обставинах - потратити два роки.

П.М. Якщо є дуже-дуже багато грошей, цю процедуру можна пройти за рік, і не обовязково з першого місця в області. )))

volodymyr
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення volodymyr » 14.02.2009 03:26

Дуже радий за наш долинський футбол І за Степана Йосиповича зокрема. Його фанатичне ставлення до підтримки футболу в Долині заслуговує на особливу увагу. А хто скаже куди подівся Ігор Креховецький? Я чув, що він виїхав в США вроді би в Нью-Йорк.

Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Misha K » 14.02.2009 12:18

Так в США, але куди саме не знаю. Якось чув, що він працює в динамівській школі там... При нагоді розпитаю.

tisha
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення tisha » 14.02.2009 16:39

радий за Вас,що почалося відродження команди
є велике прохання,чи не може хтось скинути пару сканованих програмок Нафтовика,коли він грав професійно
на адресу 2unlimited@ukr.net
чи планується випуск програмок на виступи чемпіонаті області?

Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Misha K » 14.02.2009 16:51

В мене є всі програмки, які випускалися за час виступів в другій лізі.
Похвалю себе гарного, десь останні три роки програмки я готував. ))
Але от з скануванням... в себе дома сканера не маю, до когось йти просити? - програмок дуже багато.....

Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Misha K » 19.02.2009 00:59

Стало відомим жеребкування традиційного футбольного турніру "Кубок Підгір'я"-2009.
До групи "А" потрапили:
"Карпати" (Яремче)
"Княгинин" (Підгайчики)
"Бескид" (Надвірна)
"Хутровик" (Тисмениця)
"Прикарпаття-2"

Група "Б"
"Прикарпаття"
"Тепловик" (Ів-Фр.)
"ФК Тужилів" (Тужилів)
"Нафтовик" (Долина)
"Чорногора-Ніка" (Ів-Фр.)

Приблизно в такому порядку команди і повинні розташуватись після групового турніру. Від "Нафтовика" взагалі не знаю чого чекати. Команда тільки но відновлена після річної перерви, гратимемо виключно своїми вихованцями. Під силу посісти другу сходинку... і це буде успіх. А ще зазначу, що цьогорічний турнір зібрав дуже слабкий склад, з-за меж Франківщини нікого взагалі нема. Криза вплинула?! В 2006 році "Нафтовик" вигравав цей турнір, а в 2000 та 2001 роках в фіналі двічі поступався ненависному бурштинському "Енергетику".

Першу гру "Нафтовик" зіграє в неділю, 22 лютого з "Тепловиком". Місце гри ще не відомо, початок о 13:00.

tisha
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення tisha » 19.02.2009 08:46

чому "ненависному бурштинському "Енергетику""?

Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Misha K » 19.02.2009 17:49

Так історично склалось... Аналогічне запитання мені задавав вчора один товариш. Відповім те саме що і йому:
Славетний "Енергетик" ніколи не вмів грати в футбол, а тільки за рахунок бабла збирали приїзджу команду і купували матчі. Суддям стабільно відвантажували по пів багажника риби. ))
За часів незалежності в першості області та в другій лізі "Нафтовик" в Бурштині ніколи не вигравав, майже завжди програвав... За совка картина не набагато краща була.
А ще їхні гопівські хванати-алкаші... а ще банальна зависть, що колгосп грає в першій лізі... )))

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей