Голубиний спорт

Все, що стосується спорту - в цьому розділі. Спорт долинський і не тільки.

Модератор: Nazik

Відповісти
Свіча
Мас-медіа
Повідомлень: 277
З нами з: 02.08.2005 12:12
Контактна інформація:

Голубиний спорт

Повідомлення Свіча » 07.02.2006 19:56

КРИЛАТІ СПОРТСМЕНИ

У квітні 2005 р. Федерація голубиного спорту запропонувала голубівникам міста Долини провести загальні збори, на яких вирішиться питання об’єднатися любителям голубиного спорту в єдиний клуб голубівників і проводити змагання голубами між собою на першість м. Долини. Такі клуби працюють в містах України та в багатьох державах світу. Всеукраїнська Федерація є членом всесвітньої федерації. Бере участь в міжнародних олімпіадах та міжнародних конгресах голубиного спорту.

В другій половині квітня відбулися загальні збори голубівників Долини, на які був запрошений відповідальний секретар Федерації голубиного спорту С. А. Абрагамович. На зборах головою цього клубу вибрано Зеновія Бакаляра, і було намічено план змагання спортивними голубами на 2005 рік.

Клуб цей став членом Федерації голубиного спорту. Змагання проводились з міст Староконстантинівки, Новоградволинська, Коростеня, Седніва Чернігівської області. Голуби прилітали з тих міст в свої домівки. Голубам по їх швидкостях суддійська комісія визначала бали. Крім того, визначають призові місця між тренерами голубів. “Абсолютним чемпіоном” став крилатий спортсмен Олега Кучабського. Між тренерами перше призове місце заслужив Зеновій Бакаляр, якого нагороджено золотою медаллю. Друге призове місце посів Олег Кучабський, якого нагороджено срібною медаллю. Третє місце за Сергієм Іващенком, якого нагороджено бронзовою медаллю. В місті Стрию проводилась ювілейна виставка голубів, на честь 40 років стрийському клубу голубівників, на яку з’їхалися представники клубів України.

Голова клубу міста Долини Зеновій Бакаляр обіцяв в 2006 році навести дружбу з клубом голубівників міста Стрия і Жидачева та разом проводити змагання крилатими спортсменами.

С. АБРАГАМОВИЧ.
цей матеріал любязно наданий редакцією часопису "Свіча"

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість