[НЕДІЮЧИЙ] Сайт Долинської міської ради

В цьому розділі публікуються адреси та описи долинських сайтів та сайтів, пов'язаних з Долиною. Перед додаванням сайту - читайте правила.

Модератори: san, vanya

Як Ви оцінюєте цей сайт?

Гарно!
0
Немає голосів
Нормально, але замало інформації
3
33%
Дизайн сайту негарний
0
Немає голосів
Ще один мертвий, безперспективний проект
6
67%
Непотрібно! Навіщо Долинскій м/р мати сайт взагалі?
0
Немає голосів

Всього голосів: 9

Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

[НЕДІЮЧИЙ] Сайт Долинської міської ради

Повідомлення Misha K » 28.08.2006 16:35

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 29.08.2006 00:29

Сайт дійсно на високому рівні (Як і більшість робіт В. Максиміва :wink: ), хоч наскільки я розуміюсь - ще доробляється.

Щоправда цікаво чому знову про його створення не повідомив хтось з того кола (Бізнес-Центру, Доброї справи і т.п.)? :)

Також цікаво чи це дійсно буде засіб звязку (двосторонній) міської влади з громадскістю, чи просто чергова спроба створити щось безперспективне. Як згинули сайти/форуми на Ефікомі, і як припинилось фінансування з боку м/р цього ресурсу... :)

Ну і незрозуміло чи збирається тамтешній форум якимось чином конкурувати з цим, чи то просто "придаток" в якого мета "обслуговувати" сайт?

kobi
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення kobi » 29.08.2006 10:20

А мені шось не сподобався - як на перший погляд...
Шапка сайту - наліплені одна на одну фотки міста, трохи перефотошоплені - це як мінімум примітивно і не дуже естетично...

Крім того, шось мені навігація не подобається, скажімо вибираєш лінк"сторінки" -переходиш на сторінку, на якій є лінк "історія" - клікаєш, і шо? - з"являється "Сторінки / Місто / Історія". На місто до того вийти вроді неможливо. Одним словом трохи нелогічно... але то напевно проблема того, шо все зроблено на готовому cms, що, як на мене, теж не додаєч есті розробнику...

А так нічо, годно бути. Класно, шо інтернет в наших районах розвивається...

kobi
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення kobi » 29.08.2006 10:26

А, забув...
На рахунок
Також цікаво чи це дійсно буде засіб звязку (двосторонній) міської влади з громадскістю, чи просто чергова спроба створити щось безперспективне. Як згинули сайти/форуми на Ефікомі, і як припинилось фінансування з боку м/р цього ресурсу...
Думаю ше це чергова безперспективна спроба...
Судячи з інфи на сайті, він почав роботу 18.04.06, але досі не зареєстрований в Гуглі!!! (принаймні мій запит по dolyna.in.ua не видав нічого) Це ж просто жах. Короче зробили, бабло забрали і пшлі всє на...

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 29.08.2006 14:04

Короче зробили, бабло забрали і пшлі всє на...
То проблема не тих що зробили...

І сьогодні розмовляв з розробником - замовлений (оплачений) дизайн і скрипти,
а хто, і як буде його дальше заповнювати, і підтримувати - невідомо
"сторінки" -переходиш на сторінку, на якій є лінк "історія" - клікаєш, і шо? - з"являється "Сторінки / Місто / Історія"
Справа є зручний зміст....
Ну і сайт як я розумію, ще не дороблений

І як завжди ІМХО зупиниться на наповненні - що і є найважчою роботу

kobi
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення kobi » 29.08.2006 19:55

Нє, ну вибач, але якшо розробнику руки не дойшли хоча б в гуглі зареєструвати сайт, то чистої води халява!!!

kobi
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення kobi » 29.08.2006 19:57

...хоча, якшо ше не дороблений, то може й правильно, шо не зареєстрував...

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 29.08.2006 20:23

Взагалі мені дивно...
В принципі долина.нет завжди був готовий до співпраці...
В т.ч. були деякі пропозиції (ну може не дуже прямі :) ) з мого боку.

Тобто не було би проблеми просто заповнити сторінку долина.нет,
а замість того створено ще один "апендикс" в інтернеті :)
І навіть створити гілку на форумі для діалогу з владою...

Насправді саме створення сайту - це 10% справи, решта - розкрутка, підтримка. Наскільки я розумію про то ще не думали :D

А долина.нет ще так-сяк жевотіє на ентузязізьмі...
І заміть того щоб (в ІМХО найкращому випадку) підтримати цей ресурс створений ще один. Може і не дуже сильний - але трошки плутанини додасть.

Хоча це ІМХО не проблеми aiwe - скільки плаченО стільки і робленО.

P.S. До речі він малював і мій сайт. Ну я його трохи покарябав і не доробив, але з того почалось моє знайомство з HTML і т.д. :)

Aiwe
Бувалий
Бувалий
Контактна інформація:

Повідомлення Aiwe » 16.09.2006 10:41

почав роботу 18.04.06
Насправді, почав роботу в кінці липня а дата така була бо просто змінив текст новини, яка була зі скриптом :) Щодо готових скриптів як на сабжі, так в сусідній темі, то нема про що говорити, див. нп. униз цієї сторінки. (Там щось про Powered якщо натяк незрозумілий :) ) Решту попередні оратори вже сказали :)
Кольоровий цифровий друк в Долині - сПринт | розробка сайтів і графічний дизайн

Aiwe
Бувалий
Бувалий
Контактна інформація:

Повідомлення Aiwe » 16.09.2006 10:46

І заміть того щоб (в ІМХО найкращому випадку) підтримати цей ресурс створений ще один. Може і не дуже сильний - але трошки плутанини додасть.
А кому охота підтримувати сайт, який є власністю SPDFO Ivan Yarych чи як там точно?. ;) Краще зробити свій, який належатиме місту і буде підконтрольний міськраді. :)

vanya
Адміністратор
Адміністратор
Контактна інформація:

Повідомлення vanya » 16.09.2006 11:23

Aiwe писав:
А кому охота підтримувати сайт, який є власністю SPDFO Ivan Yarych чи як там точно?. ;) Краще зробити свій, який належатиме місту і буде підконтрольний міськраді. :)
Здрасті. Належатиме місту. Думаю цей сайт скоріше більше буде належати місту (чи належить), ніж той, який "підконтрольний міськраді".
І на рахунок СПДФО - то раніше цей сайт "належав" міськраді, та вона його не трималась, а зараз навіть і не пробували вийти на діалог - просто вирішили зробити ще один.
Але насправді то не є погано - більше ресурсів, пов"язаних з Долиною - це плюс.

Aiwe
Бувалий
Бувалий
Контактна інформація:

Повідомлення Aiwe » 16.09.2006 11:46

драсті. Належатиме місту.
Я лише кажу те що чув. :) Насправді жоден урядовець не буде ніякий сайт підтримувати. Ну може якщо хтось не вступатиметься з його кабінету без наповнення, яке треба буде самому відібрати, переписати, оформити і поставити. Про щось таке як цмс де б самі засідачі білого дому щось писали на сайті можна забути, це лише рожева мрія нового мера :)

Aiwe
Бувалий
Бувалий
Контактна інформація:

Повідомлення Aiwe » 16.09.2006 11:48

Я зробив те що вважав за потрібне (тому замовники і самі не знали як то має виглядати), забрав гроші і далі мене не хвилює. Треба віддати належне меру, він таки хоче щось робити. Ще би було кому... або хоча б з ким :(

Aiwe
Бувалий
Бувалий
Контактна інформація:

Повідомлення Aiwe » 16.09.2006 11:50

Доречі, вони напевно шукатимуть людину для підтримки наповнення сайту. Незнаю правда за яку зарплату.

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 16.09.2006 21:49

ніж той, який "підконтрольний міськраді".
І на рахунок СПДФО - то раніше цей сайт "належав" міськраді, та вона його не трималась
Сайт dolyna.net створений на копійки. Тому дизайн вельми скромний :) і фактично сам не онолюється.
Цей сайт існує не завдяки, а швидше - всупереч інтересу з боку м/р!
Він зараз і надіюсь надалі утримуватиметься безоплатно на щирому ентузіазмі.
І належність СПДФО - виключно формальність, бо тоді не було часу думати, просто закінчувався хостинг... До речі, тоді і СПДФО ще не було :wink:
Тоді протягнули рік на неофіційних пожертвах від тих, кому небайдуже було існування цього сайту. На неофіційних - бо немає оформленої ГО чи ще якоїсь порядної структури кому можна довірити "власність" на цей ресурс. І бути впевненим, що він не буде використаний в комерційних чи політичних цілях!!!
З тих самих мотивів наразі припинений збір "пожертв" на оплату хостингу (щоб уникнути претензій і т.п.).
Він оплачується з кишені тим самим СПДФО :lol:
Хоча не виключено, що якщо зформується певна місцева громадська організація цілі якої співпадатимуть з цілями цього форуму - він буде переданий їй під опіку.

До речі, були пропозиції придбання ресурсу. Проти яких вдалось встрояти :wink:
Треба віддати належне меру, він таки хоче щось робити. Ще би було кому... або хоча б з ким
Це одна із причин чому сайт не може бути підконтрольним...

Хоча і є деякі пропозиції, щодо співпраці з наразі офіційним dolyna.in.ua:

Приблизно я це бачу так:
1. Форум на dolyna.in.ua замінити посиланням на forum.dolyna.net
2. Форум forum.dolyna.net реконструювати під потреби м/р - тобто організувати теми для діалогу з чиновниками (ті що "рожеві мрії").
3. З ввв.dolyna.net забрати застарілу інформацію, що створює враження "офіційності" і реконструювати як "обкладинку" до суcпільного проекту.
4. Змінити формат розділу "Оголошення" на forum.dolyna.net :
вилучити комерційні оголошення, рекламу та купівлю/продаж, залишити тільки суспільного змісту, працевлаштування і т.п.
Купівлю/продаж - відіслати на prospect.if.ua (ну але, це вже окрема розмова :) )

ІМХО Такі заходи дозволять оптимізувати роботу "основних" інтернет-ресурси:
1. Використати для "діалогу з владою" готові можливості форуму, що дозволить дещо заощадити зусилля м/р і підняти популярність обох ресурсів.
2. Усунути конкуренцію між ресурсами з ІМХО спільною метою.
3. Забезбечити більшу "стабільність" цих ресурсів - в такому вигляді простіше пережити можливі "скрутні" часи. До прикладу - бачили на що перетворився форум, ще одного "сайту міста" на .dl.if.ua, що залишився без підтримки... А потрібно було приблизно 150грн... та трохи бажання... :wink:
Доречі, вони напевно шукатимуть людину для підтримки наповнення сайту. Незнаю правда за яку зарплату.
Не знаю як з наповненням dolyna.in.ua... :)
Але якщо будуть підтримані ініціативи - можу зайнятись організацією діалогу користувачів(мешканців) з структурою м/р (організація опитувань, обговорень і т.п. на форумі).
Як варіант вирішення проблеми "небажання" окремих співробітників ефективно працювати бачу такий спосіб: Окремі теми для підрозділів.. Якщо, регулярне ігнорування збоку служби - заява з висвітленням проблеми друкується меру особисто (може неофіційно)... А він робить висновки... Думаю запрацює з часом... :twisted:

Взагалі я тут, на форумі, написав багато пропозицій... Наразі так і повисли в повітрі... На що є і суб'єктивні причини (ментальність і т.п.) так і об'єктивні (влада традиційно анонсує "прожекти" замість просто зареєструватись на форумі і попробувати щось написати).

P.S.
Насправді жоден урядовець не буде ніякий сайт підтримувати
Хочу додати, що не всіма держструктурами ігнорується Інтернет...
Керівний склад Районного відділу ГУ МНС в силу можливостей підтримує форум інформаційно, а також підтримав матеріально в час скрути...
die Große Schlange

Закрито

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 14 гостей