Сайт Долини

В цьому розділі публікуються адреси та описи долинських сайтів та сайтів, пов'язаних з Долиною. Перед додаванням сайту - читайте правила.

Модератори: san, vanya

Відповісти
smetvlad
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Сайт Долини

Повідомлення smetvlad » 26.03.2011 21:23

Натрапив випадково, правда схоже, що напівживий: dolyna-online.at.ua/

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Re: Сайт Долини

Повідомлення san » 27.03.2011 18:34

Вельми дивний сайт :)
На перший погляд не дізнався хто і за сприяння яких політиків його утримує.
Або "дописувачам" не доплачують гроші, або це аматори копіпастять з агіток якоїсь партії :lol:
Будемо захищати позицiю ...
Скеруємо кошти, якi передаються з мiста до району, ...
У всiх будинках багатоповерхової забудови за кошти мiського бюджету буде:...
проведено замiну, побудову i ремонт ...
встановлено iндивiдуальне опалення та лiчильники облiку води...
Запровадимо на вибiр мешканцям три форми обслуговування багатоповерхiвок:....
От ще подивився
Так розумію на ньому ніхто вже не дописував зо два роки.
Навіть дані адмінів застарілі.
#1 мабуть підріс, почались інші проблеми - гітари, пива, дівки і т.п.
#2 може вже й пелюшки, соплі, коханки і т.п.

Звична, доля більшості порталів альтернативних до http://forum.dolyna.net 8)
die Große Schlange

zoom
Контактна інформація:

Повідомлення zoom » 08.04.2011 21:40

вкурсі про сайт.
Ну і додам дещо про нього:
1. не утримується політиками.
2. статті не копіпастять, а пишуть самі
Хотів би дещо додати про долнет:
1. Завдяки сайтам dolyna.net і dolyna.info ну і інші сайти пана aiwe встановили в долнеті тоталітаризм.
Ну робили б вони нормальні не диряві сайти, а то місцями страшно глянути..
2. Після пів години перегляду сайту dolyna-rada.gov.ua (кому цікавий пароль в лічку)
я отримав до нього адмінку, ну ладно..фіг з ним..може айву в кайф задвігати дешеві сайти..то його справи..
3. навіщо зарезервовувати домен dolyna у всіх більш-менш пристойних зонах(вільно тільки dolyna.tv)..при тому що всі вони простоюють..навіщо??
4. І ще одне змініть шаблон на форумі а то ви тільки логотип два роки тому поміняли за зауваженням одного з мемберів..
5. На форумі переписуються тільки модератор san, який по хамськи(особисто моя думка, нікому не нав'язую) ставиться до користувачів і відлякує всіх, і адмін vanya(судячи по постам адекватна людина) ну і макс. ще 2 мембера...
6. Пане san не бачу причин радіти тому що в долині немає жодного сайт крім вашого..плакати треба..
ось так я бачу долнет..

vanya
Адміністратор
Адміністратор
Контактна інформація:

Повідомлення vanya » 11.04.2011 12:18

zoom писав:1. Завдяки сайтам dolyna.net і dolyna.info ну і інші сайти пана aiwe встановили в долнеті тоталітаризм.
Ну робили б вони нормальні не диряві сайти, а то місцями страшно глянути..
тоталітаризм? :-D aiwe не має ніякого відношення до Dolyna.net. Ну і дир на Долина.net Якби немає - все регулярно обновляється і підтримується.
zoom писав:3. навіщо зарезервовувати домен dolyna у всіх більш-менш пристойних зонах(вільно тільки dolyna.tv)..при тому що всі вони простоюють..навіщо??
Віддам рареєстровані мною dolyna.org.ua або dolyna.if.ua (або і древній dl.if.ua) абсолютно безкоштовно в хороші руки - поки ніхто не намагався зв'язатись з даного приводу :)
zoom писав:4. І ще одне змініть шаблон на форумі а то ви тільки логотип два роки тому поміняли за зауваженням одного з мемберів..
В сайт не вкладається багато часу - він скоріше в режимі підтримки того, що є. Звідси і всі нюанси типу неоновлюваної теми форуму, статей і т. п. Адміністрація сайту зайнята іншою роботою, а сайт підтримується на чистому ентузіазмі. Але ми ніколи не заперечуєм, якщо хтось зголоситься чимось допомогти - зажди будь-ласка. Але, знову ж таки, жодної пропозиції за всі роки - всі створють свої унікальні сайти. Більшість з яких закидають рік-два часу...
zoom писав:5. На форумі переписуються тільки модератор san, який по хамськи(особисто моя думка, нікому не нав'язую) ставиться до користувачів і відлякує всіх, і адмін vanya(судячи по постам адекватна людина) ну і макс. ще 2 мембера...
А він мені не вірить :) Це проблема пов'язана із все тим же часом, який виділяється на форум і втрати популярності форуму через конкуренцію із соц. мережами і відсутністю соцільних особливостей на форумі/сайті.
Отаке.

parazit
Бувалий
Бувалий
Контактна інформація:

Повідомлення parazit » 11.04.2011 19:53

Нас мало, но ми в тєльняшках 8)

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 11.04.2011 22:59

закидають рік-два часу...
Ой...Як на мене то за пару місяців :)
всі створють свої унікальні сайти
І кожен ще більш унікальний за інші! Дехто додумається копіпастити навіть ще радянську інфу :)
На форумі переписуються тільки модератор san, який по хамськи(особисто моя думка, нікому не нав'язую) ставиться до користувачів і відлякує всіх,
Далі тут : Наїдь на Sana
2. статті не копіпастять, а пишуть самі
...Народ обрав своїми лiдерами представникiв демократичного фронту. Мiськi властi дбають, щоб було наше мiсто чистим i охайним. А що воно саме так - переконливо свiдчить те, що мiсто Долина зайняло перше мiсце в обласному конкурсi "Толока-97". Мiсто наше справдi старовинне i водночас юне i красиве.
Попахує нафталіном... (Для юних "нафталін" - радянський "Антимоль Глейд") :lol:
і інші сайти пана aiwe встановили в долнеті тоталітаризм.
Незовсім вірне формулювання, не сайти aiwe, а сайти написані паном aiwe. Причому багато з яких на громадських засадах, тобто безкоштовно...
Пане san не бачу причин радіти тому що в долині немає жодного сайт крім вашого..плакати треба..
1. В мене, наразі, намає сайтів :)
2. Та до чого тут емоції - радіти чи плакати... Просто константую факт: т.з. долнет - в дупі!
Хочете змінити, зробіть хоч щось...
Піпіськами мірятись не стану. Дуже цікаві мої труди- читайте форум "з початку"...
die Große Schlange

kobi
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення kobi » 12.04.2011 14:32

Якщо вельмишановний zoom є власником того сайту шо в топіку, то вопше би мовчав, більш унилого гавна ніж сайти на ucoz не знайдеш в інтернетах. Блювотиння рідкісне :)

А наш сайт прошу не чіпати, він хороший :P

zoom
Контактна інформація:

Повідомлення zoom » 12.04.2011 21:50

Власником сайту не являюсь...
Просто константую факт: т.з. долнет - в дупі!
Долнет складається з сайтів: dolyna.net, dolyna.info...ну і все(щось типу dcrb.net не рахую)
Отже напрошується висновок, що Ви і є ця дупа(Висновок який можна домислити зі слів пана San)..

kobi
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення kobi » 12.04.2011 23:33

і апять троль детектед... І чому так багато недолугих, нереалізованих малолітніх обсирачів всіх і вся останнім часом появилось? :)

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 12.04.2011 23:40

Долнет складається з сайтів: dolyna.net, dolyna.info...ну і все(щось типу dcrb.net не рахую)
Отже напрошується висновок, що Ви і є ця дупа(Висновок який можна домислити зі слів пана San)..
Ну дивлячись з котрої сторони подивитись :)
Решта окрім dolyna.net мені мало цікаві, чесно кажучи навіть не був на перелічених більше одного разу.
Це стосовно того, що я буцімто продуцент тієї "дупи".
Але от щодо того що я дотичний до Долини, до т.з. Долнету і разом з ним в дупі, то я прекрасно розумію.
І що? :)

Зрештою про що ми балакаємо? Тут розділ для обговорення сайтів регіону. Обговорили один з т.з. "сайтів Долини". Отримали кілька критичних оцінок. Ну цеж гуд!
всіх і вся останнім часом появилось?
Та чо останнім - це стародавня народна забава! :lol:

На жаль в основному критика викликає бажання поогризатись, перейти на особистості і т.п. а не працювати над собою.

П.С. Чи вважаю, я (особисто я) що мені потрібно працювати над собою (над тим що я роблю для т.з. Долнет) то - НІ!
Переконаний що й так надто великий шмат життя (час ти-ре гроші) віддав т.з. Долнету. Хто бажає вправлятись в арифметиці - читає форум, рахує скільки орієнтовно часу все моє мальовидло зайняло і перераховує, по курсу, скільки то не випитих гальб пива, не пройдених кіл NfS, незацільваних дівчат, не зіграних матчів тощо... :lol:
die Große Schlange

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість