Wikipedia?!

Все, що стосується Всесвітньої мережі - обговорюється в цьому розділі.

Модератори: san, vanya

Відповісти
Waldemar
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Wikipedia?!

Повідомлення Waldemar » 12.02.2008 18:06

як вам Вікіпедія, друзі? http://uk.wikipedia.org/
дуже гарний приклад до теми вільного програмного забезпечення! А точніше певно до Вільного Суспільства! :)
Дивно лиш чому в українському сегменті так мало статей?! У наших сусідів у десятки разів більше статей, і не кажіть що від кількості населення це залежить!!! Так, нехай російською мовою біля 250 тисяч статей, та польською їх понад 450 тисяч уже!!! Чому украєнською ми ледве до 100 тисяч доповзаємо?!
цікаві ваші думки з цього приводу! ;)

vanya
Адміністратор
Адміністратор
Контактна інформація:

Re: Wikipedia?!

Повідомлення vanya » 12.02.2008 18:31

Треба парламенту заборонити відкривання російської версії вікіпедії українськими користувачами Інтернет - тоді мабуть статей стане більше :lol:

А якщо серйозно - то специфіка практично та ж, що й з фільмами, які раніше перекладали на рос. мову. Більшості населення зрозуміла російська мова, тому мало хто бачить сенс перекладати статті на українську.

Waldemar
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення Waldemar » 12.02.2008 20:30

мова не іде про переклад! ні в якому разі!!! більшість дописувачів у вікіпедії гостро проти перекладу статей! і я мову веду про те щоб саме унікальні статті створювати! просто з розділів, в яких кожен знається... можливо твої знання для наступних поколінь будуть унікальними?! Та на крайній випадок як вже і перекладати, то зібрання із декількох мов, та все ж першочергово на українській присати!

vanya
Адміністратор
Адміністратор
Контактна інформація:

Повідомлення vanya » 12.02.2008 21:11

Ну знач польських редакторів хтось спонсорує. Адже для створення нових, цікавих і достовірних статей треба достатньо багато вільного часу і знань у відповідній області.

Waldemar
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення Waldemar » 12.02.2008 22:53

у польському секторі зареєстрованих користувачів понад 170 тисяч, на одного користувача припадає всього близько 2,5 статей! На кожного українського користувача приходиться 10 статей, так що спонсорство тут ні при чім! Ідею Україна загубила... :( Достатньо одну статтю створити у тиждень, десь нечайно на вихідних - і уже комусь поміч буде у здобутті знань! Це ж не надскладне завдання?! А навіть і як не дуже якісну, а лиш розпочати статтю, далі існує достатньо хочуючих її дописати! Початок потрібно покласти!!!

Waldemar
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення Waldemar » 29.03.2008 20:28

Yra brattia! Na http://uk.wikipedia.org/ yzhe ponad 100 000 statei!

potop
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення potop » 29.03.2009 21:03

всім раджу дуже уважно поводитися з цим ресурсом. колись користувалася статтею з вікіпедії для доповіді, так там стільки помилок було, що відбило охоту

vanya
Адміністратор
Адміністратор
Контактна інформація:

Повідомлення vanya » 30.03.2009 10:57

potop писав:всім раджу дуже уважно поводитися з цим ресурсом. колись користувалася статтею з вікіпедії для доповіді, так там стільки помилок було, що відбило охоту
Читав колись прикол на баші, що чувак про шось там поспорив і в доказ - привів статтю вікіпедії, яку сам перед тим підкорегував, завдяки чому і виграв спір. :lol:

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість