Поновлення выдео GeForce4 440 mx

Комп'ютери, комп'ютерна техніка, комплектуючі та інше.

Модератори: san, vanya

Відповісти
smetvlad
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Поновлення выдео GeForce4 440 mx

Повідомлення smetvlad » 04.06.2006 03:32

Всім привіт. поможіть. Є конфігурація: Athlon 2200+, мат.пл. asus a7 v600-x, опер пам. 256, відео GeForce4 440 mx. чи можна поновити відео "малою кров`ю"? Зараз навіть GTA VSity грається з заминками. вимоги у меня до відео не надто великі. чи треба поновляти все (не только відеокарту и оперативку)? Мені радять поставити GF 6600, який підтримує AGP.
Якщо поновлятися радикальніше, то що из себе являють материнські платы с інтегрованим відео, напр Gigabyte GA-K8VT890-9 socket 939 (вроді би відео 128)? Які плюси і минуси? Якщо я правильно розумію, плюси: дешевше и є можливість потім докупити и поставити відеокарту, якщо не будет хватати інтегрованого відео. як така материнка будет дивитись з Атлон 64 3000 и 512 оперативки?

спасибі!

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Re: Поновлення выдео GeForce4 440 mx

Повідомлення san » 04.06.2006 15:15

Є конфігурація: Athlon 2200+, мат.пл. asus a7 v600-x, опер пам. 256, відео GeForce4 440 mx. чи можна поновити відео "малою кров`ю"? Зараз навіть GTA VSity грається з заминками. вимоги у меня до відео не надто великі. чи треба поновляти все (не только відеокарту и оперативку)?
Тут ІМХО замало оперативки. Почав би з того...
Мені радять поставити GF 6600, який підтримує AGP.
Не раджу ставити, щось "новітнє" на малопродуктивні машини - ресурси і так не використаются в повній мірі.
Розумно, хіба як "не за горами" апгрейд і є надія використати залізяку в майбутньому... Наприклад бачив щасливу власницю DVD-RW на 466 Селероні з вінтом в 7,6Гбайт :D Дозволяє протягнути час і як говориться "не скисне"...
платы с інтегрованим відео, напр Gigabyte GA-K8VT890-9 socket 939 (вроді би відео 128)? Які плюси і минуси? Якщо я правильно розумію, плюси: дешевше и є можливість потім докупити и поставити відеокарту, якщо не будет хватати інтегрованого відео. як така материнка будет дивитись з Атлон 64 3000 и 512 оперативки?
спасибі!
Про конкретну плату ніц не скажу... Лінь шукати... Моя думка про інтегроване відео - нічого хорошого... Навіщо такі крокодили де є інтегровані відео і слот - мало зрозумілі... При апгрейді відеокарти стару можна продати, при апгрейді такого "мутанта" прийдеться "поховати" того чіпа в системнику... Для баласту чи, що :)

Всяка інтеграція - для "офісних" машин (де люди хочуть розумно витратити гроші), для різноманітних сервачків і промислових компів (котрих доля працювати на SVGA 800x600 8біт :) ). Ну і "брендових компів" - це окрема історія...

Загальна стратегія вибору/апгрейду (ну для тих в кого руки не криві):
Ексклюзивно від мене! 8)

- комп повинен бути "заточений" під те для чого він придбаний (В мене наприклад Semp 2600+/1Гб/80Гб SATA/GF FX5200/DWD-RW DL). Суто під ті потреби що у мене... Хоча забавки йдуть :) - "слабе" відео піддягує продуктивна система... ДВД-різак виручає "малий" (реально 60га під Windoю і 20 під Linuxoм) вінт...

- нічого зайвого. Багато речей сильно падуть в ціні. А багато чого ніколи себе не оправдає. І якщо нема потреби скажімо в вінті на 400Гб і моніторі TFT 24" то їх купувати непотрібно.

- система повинна бути гнучкою. Тобто чим більше мона відкрутити і замінити - тим краще... Ну в розумних межах звичайно.

- краще мати недорогий комп + недорогий фотоапарат + маленьку флешку + дешеві принтер/сканер + надійний нет + мережу з сусідом і т.п., ніж влупити і купити останньої "крутості" скажімо мобілку де це все вбудоване :lol:
Виходити потрібно з відношення функціональність/ціна

- краще зав'язати з геймами, грати шашки і футбол, ніж витрачити гроші на потужний комп :lol: Або в крайньому випадку "Пасьянс" :lol:
"Хороший" геймерський комп коштує як вся мінімальна техніка, для невеликого офісу чи інтернет-кафе :wink: А толку?

P.S. Рекомендую вказувати точні конфігурації і характеристики, або давати лінки на конкретні залізяки, якщо є бажання отримати конкретну відповідь. Бо нало хто тримає в голові характеристики всіх залізяк, а ритись в довідниках в основному ліньки...
Також вказувати не лише обєми а і типи носіїв інформації... Бо скажімо SDRAM на 512Мбайт і "подвійна" DDR2 RAM 512Мбайт трохи різні речі 8)

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 10 гостей