Код Да-Вінчі

Модератори: san, vanya

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Код Да-Вінчі

Повідомлення san » 24.05.2006 19:40

Через що крик? Бо я не бачив...

ДІйсно скандалъ чи просто реклама?

anbiker
Бувалий
Бувалий
Контактна інформація:

Повідомлення anbiker » 24.05.2006 22:29

Незнаю треба подивитись. Але кажуть мені знайомі хто був у Гошеві на Прощі шо отець просив не дивитись той фільм. Та якшо чесно то від того ще цікавіше стає.

Olli
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Olli » 26.05.2006 19:49

Я закинув в файлообмінник книжку і ше 3 твори Дена Брауна. Прочитав всі і вже троха давніше. Нічо кримінального в тому не бачу. Сюжет оригінальний і ніде раніше не зустрічався. А вся ця релігійна істерія - лише плюс для піару фільму. Тим більше вірити в то шо там пише ніхто нікого не заставляє. З тим же самим успіхом можна бойкотувати Гарі Потера за пропагування "чорної магії".
Silentium est aurum... ;)

anbiker
Бувалий
Бувалий
Контактна інформація:

Повідомлення anbiker » 27.05.2006 00:32

Olli писав:Я закинув в файлообмінник книжку і ше 3 твори Дена Брауна.
О класно, дякую. Треба буде торохи почитати, хоча для читання мене вистачає максимум на годину але всеодно цікаво.

Olli
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Olli » 27.05.2006 14:56

Як засядеш - не відірвешся! Затягує троха. Сам прочитав приблизно за день, шоб сюжет в голові не перебивати.
Особисто мені більше сподобалися "Ангели і Демони". Якби фільм зняли по цій книжці того Дена Брауна певно би нафіг від церкви відлучили! :lol: :mrgreen: Хотя скандальності в тій книжці менше - ніяких переосмислень Біблії. Хороший гостросюжетний детектив, що розвивається в самому центрі Ватикану про вічне протистояння Церкви і Науки. Класно і реально описані всі історичні місця Вічного міста і Ватикана зокрема, середньовічні шедеври в яких нібито є натяки на всякі там таємні товариства. І коли сам на них дивишся - бачиш шо нічо видуманого там нема, і може воно дійсно так... :lol: Це плюс притаманний всім книжкам Брауна. Аналогів йому я ше не зустрічав. Тим цікавіше. Рекомендую прочитати! Не пожалкуєте!

Teolor
Бувалий
Бувалий
Контактна інформація:

Повідомлення Teolor » 31.05.2006 17:16

У нас премьера была еще 18 мая, но пока не иду на сам фильм, т.к. книгу не дочитала. Хочется просто сравнить. обычно, экранизация бывает хуже самого произведения. По поводу таких строгих запретов, про которые говорил отец, ИЗВИНИТЕ МЕНЯ ПОЖАЛУЙСТА, но я считаю, что это глупо. В первую очередь мы книги читаем для общего развития и эрудиции, а узнать еще одну версию того "как и что было" очень интересно хотя бы для саморазвития. Код Да Винчи не первая книга такого характера. В свое время я читала Климова " Князь мира сего; Имя мое Легион" Книга тоже очень скандальная, но не менее интересная, там в основном про евреев (это определенное состояние души, вырождение и все такое), но суть с Кодом в общем то одна.
Если в разных произведениях разных авторов и времен встречается какая-то закономерность, я думаю есть о чем задуматься.

Olli
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Olli » 31.05.2006 18:29

Планую пiти в суботу, зацiнити якiсть екранiзацii. Якшо звичайно показ не зiрвуть якимось протестом - зберуть купку бабцiв якi навiть книжки не читали i толком не мають уяви як же там ображають iх вiру! Просто iм так отець, який тоже певно книжки на очi не видiв, в церквi сказав! По моэму тi ж парнухи, бойовики для вiри носять бiльшу небезпеку!
А хто в то всьо нечайно повiрив - моi йому спiвчуття!

vanya
Адміністратор
Адміністратор
Контактна інформація:

Повідомлення vanya » 31.05.2006 20:18

В понеділок ходив в Кінопалац на Код. Досить класно зроблений фільм, видовищний, цікавий.
І якби всі протестуючі спочатку його подивились, а не протестували, то, можливо, вони трохи б поміняли думку про фільм. Адже основна ідея фільму повинни укріпити віру справжніх християн ;)
Всім раджу.

Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Misha K » 31.05.2006 23:37

Фільм про те, що Ісус мав дружину і дітей... принаймні проти цього церква. Згадайте карикатури на пророка Мухамеда, і як обєдналися на захист своєї віри араби. Хіба тут християн не ображають?

Teolor
Бувалий
Бувалий
Контактна інформація:

Повідомлення Teolor » 01.06.2006 09:48

Да никто не покушается на христиан. Просто один человек, в данном случае Ден Браун, высказывает свою точку зрения по поводу происходящего, опираясь на те или иные исторические факты. И только ваше личное дело, как к этому относиться. но в любом случае не надо воспринимать все так близко и остро, это всего лишь одна из сторон медали.....

Olli
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Olli » 01.06.2006 12:04

Код - художнiй твiр! Браун його i не задумував як якесь сенсацiйне наукове розслiдування. А в основу розповiдi лягла видана ще в 80-тi роки така ж художня книжка "Свята кров i Святий Грааль"! От звiдси i звинувачення Брауна в плагiатi. Це все такi ж гiпотези як i смерть динозаврiв. Нiхто нiколи не доведе що всьо було саме так! Помилка церкви в тому шо вона мимоволi винудила людей в це повiрити!

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 01.06.2006 20:03

Дійсно... Як завжди церква, замість того щоб спростувати, просто відповіла - "не дивитись!"...І як завжди відстає від сучасності, у всіх аспектах...

Хоча насправді тому Дену то хіба на руку - грошики капнуть немалі...

Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Misha K » 01.06.2006 20:56

san

Ти як завжди в курсі всіх церковних справ... То я тобі можу спростувати, а не те що священник.

Olli Взагалі, то першоджерелом є т.зв. " евангіліє від Якова", потім дослідження різних Буддонів і Такселів...
Одним словом юден-пропоганда.

Teolor
Да никто не покушается на христиан.
Мене воно може і не дуже болить, я до церкви раз на пів-року ходжу.
Але раз греко-католицький священник каже, що то богохульство, значить воно мене особисто ОБРАЖАЄ.

Olli
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Olli » 02.06.2006 00:59

Misha К, цiкаво звiдки ти то взяв? Першi згадки про Грааль, тамплiэрiв, Прiорат Сiона мiстятьсь в героiчних баладах середньовiчних рицарiв! Це всеодно шо люди через 400 рокiв прочитавши книжки Толкiена будуть свято вiрити в iснування хобiтiв, гоблiнiв, Гендальфiв, iтд.
Ну а церква своею iстерiэю просто викликала думки: "Якшо вони так нервують, то може то дiйсно правда..." От де прорахунок![b][/b]

Olli
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Olli » 02.06.2006 01:23

Misha K писав: Взагалі, то першоджерелом є т.зв. " евангіліє від Якова" ...
Допустимо шо це так. А тепер без лишнiх слiв просто напиши ким був Якiв.

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей