Код Да-Вінчі

Модератори: san, vanya

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 24.06.2006 13:08

що Ви своїм авторитетом і владою забороните
Так наразі він не цар, хоч може хтось так і вважає :lol:
Щоб заборонювати щось авторитетом і владою :shock:
Фільм принесе деморалізацію і розклад у нашій державі.
От якраз! Все таке моралізоване і складене, а тут, раз - і все попсули... :D

Як і Коричневий Ден піариться на протестах церкви... Так і церкві підвернулась можливість "обьєднати нарід на боротьбу", за світле майбутньє отців і поповичів :lol:

Закликати громаду не дивитися фільм - то обов'язок церкви! Але закликати президента порушувати закон - ??? :shock:
Ти більше закликати вірян до якихось акцій, що можуть нанести шкоду їхньому здоро'ю :shock:

Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Misha K » 24.06.2006 13:30

san писав:Та не дуже смішно..
Отче незнає що Україна не є християнська держава!
Відповідно не читав Конституції...

І дивно, що це вже не одна така заява. Значить всі не читали, або відкрито нею нехтують. :(
А яка тоді, якщо не християнська? :shock:
Не хочу шукати статистику, але думаю, що 90% українців визнають себе християнами. Відповідно, фільм ображає вірування більшості... та навіть якщо б була меншість, це також ніц не міняє.
Хай собі створюють фільми, але про Алаха... якщо правда терактів не бояться. :)

Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Misha K » 24.06.2006 13:35

san писав:
Фільм принесе деморалізацію і розклад у нашій державі.
От якраз! Все таке моралізоване і складене, а тут, раз - і все попсули... :D
Так, це одна мільйонна частинка, на яку просто масово звернули увагу. Таких фільмів, газет, журналів - хоч греблю гати...

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 24.06.2006 13:36

А яка тоді, якщо не християнська?
Україна - "світська" держава!!!
Тобто у нас немає державної релігії !!!
Також нема права на цензуру!!! Тим більше у президента :)

Стаття 15.
Суспільне життя в Україні ґрунтується на засадах політичної, економічної та ідеологічної багатоманітності.
Жодна ідеологія не може визнаватися державою як обов'язкова.
Цензура заборонена.
Держава гарантує свободу політичної діяльності, не забороненої Конституцією і законами України.

Стаття 35.
Кожен має право на свободу світогляду і віросповідання. Це право включає свободу сповідувати будь-яку релігію або не сповідувати ніякої, безперешкодно відправляти одноособово чи колективно релігійні культи і риту альні обряди, вести релігійну діяльність. Здійснення цього права може бути обмежене законом лише в інтересах охорони громадського порядку, здоров’я і моральності населення або захисту прав і свобод інших людей.
Церква і релігійні організації в Україні відокремлені від держави, а школа ѕ від церкви. Жодна релігія не може бути визнана державою як обов'язкова.

http://www.rada.kiev.ua/const/const1.htm

Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Misha K » 24.06.2006 16:58

Друже, запам'ятай собі одну дуже просту річ, всі ці твої права закінчуються там, де розпочинаються права інших.
Я маю ці ж самі права. І вони точно так само захищають мене. А моє право порушено, так як фільм ображає мої релігійні почуття.

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 24.06.2006 19:16

Друже, запам'ятай собі одну дуже просту річ, всі ці твої права закінчуються там, де розпочинаються права інших.
Я маю ці ж самі права. І вони точно так само захищають мене. А моє право порушено, так як фільм ображає мої релігійні почуття.
А тебе хтось примушує дивитись кіно? :shock:
Чи транслює його по загальнонаціональних каналах замість реклами? :lol: Не бачу де порушено право хоч одного віруючого.

І власне є більші загрози - реклама сигарет і горілки під видом "торгових марок", наприклад... І чомусь ніхто не голодуванням не погрожує :?

P.S. Я все про те ж... Про "подвійні стандарти"... Тобто прагнення дотримуватись не певних норм, а контролю над цими нормами.. Тобто всіх хай хтось прижучить, а я хай буду тим "хтось" або хоч кумом :lol:
У нас все так... Піп часто п'є у піст, ДАІшник вважає що ПДР не для нього писані, президент нехтує конституцією, і т.д...

Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Misha K » 25.06.2006 14:52

san
А тебе хтось примушує дивитись кіно?
Цікава логіка. Виявляється в газеті "Свіча" я напишу будь-який пасквіль, наприклад на тебе... а потім можу сказати: "тебе ніхто не примушує читати газету", так?
Чи транслює його по загальнонаціональних каналах замість реклами?
Поки що не транслюють, але як і будь-який фільм, незабаром він вийде і на "широкий телеекран".
Не бачу де порушено право хоч одного віруючого.
А чого ти себе уявив останньою інстанцією?
Якщо мільйони людей говорять, що фільм їх ображає, то значить таки ображає... Згадай скандал з карикатурами на пророка Мухамеда. Мене це байдуже, а от мусульманам чомусь ні.
І власне є більші загрози - реклама сигарет і горілки під видом "торгових марок", наприклад... І чомусь ніхто не голодуванням не погрожує
Я вже говорив, ситуація з фільмом, це мільйонна частинка... так що це аргумент, тільки в мою користь.
У нас все так... Піп часто п'є у піст
Піп може й п'є, а греко-католицький священник не п'є. :) Якщо і п'є, то це його приватна справа... церква цього не вчить.
Про "подвійні стандарти"...
Подвійні стандарти в авторів фільму, бо Боже збав створити шось подібне про іудаїзм... зразу хай по цілому світу підніметься.
Знаємо ми ту "псевдодемократію", вже нею ситі по горло.

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 25.06.2006 15:36

Виявляється в газеті "Свіча" я напишу будь-який пасквіль, наприклад на тебе... а потім можу сказати: "тебе ніхто не примушує читати газету", так?
Кінотеатр/диск в прокаті - це не засоби масової інформації!
А щодо трансляції фільму скажімо в денний час - звісно я проти.
Згадай скандал з карикатурами на пророка Мухамеда.
Згадав... По-перше карикатури були в газеті!!! По -друге, більшість тих протестуючих дійсно їх не бачили. Просто фішка вигідна в першу чергу їхнім релігійним і політичним діячам.
Піп може й п'є, а греко-католицький священник не п'є. Якщо і п'є, то це його приватна справа... церква цього не вчить.
Так дивитись Код теж приватна справа! Чого ж вони кричать "заборонити"? :lol: А чо скажімо горілку не заборонити? Невже користі менше?

ІМХО: лозунг "заборонити горілку" - мінус до репутації, лозунг "заборонити код" - плюс. Хоча наперед знають що не заборонять ні те ні те... Основне пропаганда...
Знаємо ми ту "псевдодемократію", вже нею ситі по горло
Те що існує "псевдодемократія" не винні принципи рівності, прав і свобод, котрі би мали бути туди закладенні. Винні ідейні спекулянти, котрі секулюють релігією і/чи політичними ідеями.

P.S. Словом "піп" :) я називаю і греко-, і римо-, і равинів, котрі не сповідують принципів котрі пропагують. Писати, щось про святість, дивлячись на їхні вчинки якось не хочеться. Зичайно, що є і дійсно "священники", але мало, тому про них і не говорю...

vanya
Адміністратор
Адміністратор
Контактна інформація:

Повідомлення vanya » 26.06.2006 10:07

Открытое письмо Дена Брауна Ватикану:
Уважаемые Служители Бога, вынужден обратить ваше внимание на тот факт,
что кроме "Кода Да Винчи" в мире существует масса куда более вредоносных
книг, противоречащих вашей доктрине: учебник биологии, учебник
астрономии, учебник истории ...
:)

P. S. Прошу не сприймати буквально..
Востаннє редагувалось 26.06.2006 23:58 користувачем vanya, всього редагувалось 1 раз.

Olli
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Olli » 26.06.2006 20:40

vanya писав:Открытое письмо Дена Брауна Ватикану:
Уважаемые Служители Бога, вынужден обратить ваше внимание на тот факт,
что кроме "Кода Да Винчи" в мире существует масса куда более вредоносных
книг, противоречащих вашей доктрине: учебник биологии, учебник
астрономии, учебник истории ...

P. S. Прошу не сприймати буквально..
Церква і наука - вічне протистояння!
Silentium est aurum... ;)

kin0manka2008
Контактна інформація:

Re: Код Да-Вінчі

Повідомлення kin0manka2008 » 03.02.2009 23:03

Голівуд планує зняти ще один фільм про пригоди бравого професора Ленгдона, героя скандального роману Дена Брауна http://kinoblog.com/2005/07/29/the-da-v ... e-process/"Код да Вінчі".
Успіх фільму Рона Ховарда "Код да Вінчі" надихнув його творців на екранізацію ще одного роману Дена Брауна. Хенксу, за словами представника Columbia Pictures, напевне знову буде запропонована професора Роберта Ленгдона роль, але поки ніяких конкретних домовленостей немає.

Nazik
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Nazik » 05.02.2009 10:07

Голівуд планує зняти ще один фільм про пригоди бравого професора Ленгдона
Ангели і демони. Правда ця інфа якась занадто застаріла, ролик давно бачив, прем"єра у середині травня. То часом не бот писав? :)
Фак мой мозг!!!

vanya
Адміністратор
Адміністратор
Контактна інформація:

Повідомлення vanya » 05.02.2009 11:03

Бот проспав :)

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей