Код Да-Вінчі

Модератори: san, vanya

Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Misha K » 02.06.2006 23:57

Оллі, я говорив не про грааль, а про те, що нібито Ісус мав дітей.
Автор "книги Якова" здається невідомий, але там було описано всі можливі вигадки про Христа та Діву Марію...
Тут шось можеш прочитати, про те хто такий Яків... http://HEIL.HITLER.SS.GA/propaganda.php?id=1516

Ще раз повторюю, в нас не пропагують антисемітизм, русофобію і кунклусклан!!!

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 03.06.2006 09:21

Misha K писав:Тут шось можеш прочитати, про те хто такий Яків... http://news.php?id=1516
Тут мені пару моментів сподобалося :lol: :lol:
В результаті у нащадків виникла ілюзія, що християнство перемогло без серйозного опору — насправді ж з самого початку поширення Христового вчення мала місце справжня масштабна інформаційна війна
відвернути увагу від головного удару по християнству, який, згідно з основним правилом інформаційних маніпуляцій, мав лишитися непомітним. Прихована агресія завжди небезпечніша, ніж агресія відкрита, тому то в молитві “Отче наш” говориться: “І не введи нас у спокусу, а ізбави нас від лукавого”.
Втікаючи від лютої помсти Ісава (якого можна назвати “першим антисемітом”),
Як на мене це ніц спільного з християством немає. Просто вічна боротьба попів за матеріальні блага... А сайт той, на який посилання було - неонацистський... І має рівно стільки ж підгрунтя як і Ден Браун!

Стережіться фальшивих пророків, що приходять до вас в одежі овечій, а всередині — хижі вовки. По їхніх плодах ви пізнаєте їх. Бо хіба ж виноград на тернині збирають, або фіги — із будяків?” (Матвій, 6.15)

Olli
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Olli » 03.06.2006 09:44

Так i я про те ж! Для тих хто хоч трохи може назвати себе християнином це все не страшно! Церква ж боїться за решту - тих хто може перетворити цю книжку для себе в новiтнє "Євангелiє вiд Брауна". Але якшо їх вiра настiльки слаба то заборона Коду - лише тимчасова незручнiсть! Вже завтра цi люди знов клюнуть на iнших лжепророкiв!
Востаннє редагувалось 03.06.2006 11:19 користувачем Olli, всього редагувалось 1 раз.
Silentium est aurum... ;)

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 03.06.2006 10:28

Для тих хто хоч трохи може назвати себе християнином це все не страшно!
Для тих хто може - нічого не сташно :wink:
Ну а церкві страшно - грошики течуть не в Рим, а в Голлівуд :twisted:

А на рахунок фільму - я краще "Тупіковий період", ще раз подивлюсь :lol:

Гість

Повідомлення Гість » 03.06.2006 20:00

[

[b]Teolor [/b]

[quote]Да никто не покушается на христиан.[/quote]

Мене воно може і не дуже болить, я до церкви раз на пів-року ходжу.
Але раз греко-католицький священник каже, що то богохульство, значить воно мене особисто ОБРАЖАЄ.[/quote]

Это опять-таки ж, личное дело каждого, кого слушать и к чему прислушиваться. ...Но, в первую очередь, у людей современных и образованных должно быть свое собственное мнение, а не какая либо идея, навязанная общественными или религиозными организациями.

Olli
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Olli » 03.06.2006 20:13

Ну візьмемо нас з вами. Ніби люди не дурні ... :D Прочитали книжку (чи подивилися фільм), і що... Хтось відрікся від церкви, перехрестився в мусульмани, чи що... Як ходили 2, 3 чи 100 раз на рік до церкви так і ходим. Поговорим зара трохи, враження спадуть і через пів року навіть не згадаєм. То чому інші люди мають відрізнятися? Навіть більше, деяких людей це кіно навіть зацікавило в церковних ділах, може з того всього і Біблію прочитають...
Одне мені зрозуміло вже давно - церква явно поспішила з висновками і погарячкувалася з методами протидії.

Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Misha K » 03.06.2006 22:23

Olli писав:Ну візьмемо нас з вами. Ніби люди не дурні ... :D Прочитали книжку (чи подивилися фільм), і що... Хтось відрікся від церкви, перехрестився в мусульмани, чи що... Як ходили 2, 3 чи 100 раз на рік до церкви так і ходим. Поговорим зара трохи, враження спадуть і через пів року навіть не згадаєм. То чому інші люди мають відрізнятися? Навіть більше, деяких людей це кіно навіть зацікавило в церковних ділах, може з того всього і Біблію прочитають...
Одне мені зрозуміло вже давно - церква явно поспішила з висновками і погарячкувалася з методами протидії.
Я це сприймаю як ОБРАЗУ... Так самі фільми аля "Брат-2"...
Всеодно шо після плювка в обличчя витертись, і сказати шо то була Божа роса.

Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Misha K » 03.06.2006 22:26

san писав:
Misha K писав:
Втікаючи від лютої помсти Ісава (якого можна назвати “першим антисемітом”),
А сайт той, на який посилання було - неонацистський... І має рівно стільки ж підгрунтя як і Ден Браун!
А ти як визначив, що сайт неонацистський???

Olli
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Olli » 04.06.2006 11:08

Misha K писав:Я це сприймаю як ОБРАЗУ... Так самі фільми аля "Брат-2"...
Всеодно шо після плювка в обличчя витертись, і сказати шо то була Божа роса.
Маєш повне право. Доречі при екранізації, враховуючи можливий скандал, викинули одну фразу яку я вважаю дійсно образливою не зважаючи на всю її гіпотетичність і видуманість...

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 04.06.2006 13:35

А ти як визначив, що сайт неонацистський???
Звісно, почитавши, що там пишуть :) Там пишуть про "обрану расу", "арійську зовнішність", пропагують національну ненависть. Перекручуючи при тому різноманітні релігійні і наукові тлумачення!

А якщо, цікавить думка більшості офіційних християнських церкв, то є велика різниця між "антисемітизмом" і "антиіудаїзмом"!

Антисемітизм - форма національної нетерпимості (ксенофобії), що виражається у ворожому ставленні до євреїв! Антисемітизм, засуджується християнством (ну, що найменше православ'ям)... Крім того, переслідується, як і решта видів ксенофобії, законодавством більшістю цивілізованих держав світу...
Євреї, теж бувають хрещені! І москалі, і вірмени, і турки, і негри теж!

Антиіудаїзм - "нехороше" ставлення то іудеїв (які не обов'язково є євреї). На "нехороше" ставлення до інших релігії, церква важає, що має право... Хоча так, чи інакше, одним з основних характеристик християнства є терпимість, милосердя і прощення.
Але кажуть мені знайомі хто був у Гошеві на Прощі шо отець просив не дивитись той фільм.
Коли особисто я став цікавитися "більш офіційними" думками церкви, ніж думки провінційних священослужителів - в мене сильно змінилася думка про церкву (то я не про конкретну Церкву, а взагалі)!!!
Порівняти можна, приблизно як лікаря, "світила" з столиці і фельдшера в сільському ФАПі... Вибачаюсь, якщо що так грубо...
Церква, насправді, сильно працює над реаліями сьогодення.

І знайшовши скажімо офіційний сайт своєї Церки можна дізнатися багато дуже цікавих речей, які можуть різко відрізнятись від уявлень які виникли з того що почув в місцевій церкві чи тимбільше від когось хто там був :)
Наприклад я був шокований, дізнавшись про ставлення Православної Церкви (а я - православний, хоча швидше просто "віруючий" ніж "спасаючийся"), до цивільного шлюбу, до інших релігій/конфесій, до рок-музики, до молитви сидячи і т.д. і т.п. :wink:

Хоча до закодованого Брауна дійсно дуже негативне ставлення :lol:

Добра справа
Мас-медіа
Контактна інформація:

Повідомлення Добра справа » 19.06.2006 19:32

Думка з приводу

"КОДОВАНЕ КІНО"
Те, що "бігаючі картинки" вже давно стали однією з найулюбленіших розваг жителів нашої планети, заперечувати ніхто не стане. Кіностудії в будь-якій точці світу (хоча в основному ці "точки" знаходяться в Північній Америці) витрачають десятки, а іноді вже й сотні мільйонів "вічнозелених", щоб у сотню чи півтори сотні хвилин втиснути стільки ефектів і цікавинок, щоб вкладені кошти повернулися їм сторицею вже в перші декілька тижнів кінопрокату.

Проте, якщо раніше усіх вражали шалено-дорогі спецефекти і дивовижна комп’ютерна графіка, то тепер вже такими "штучками" здивувати стає все важче і важче. А гроші заробляти все одно потрібно. Що робити в такому разі? Єдиний можливий вихід – це нові сюжети. Але з ними, як виявляється, теж криза, адже тоді не з’являлися б стільки "сіквелів" (продовжень фільмів з приставкою -2, чи -3). Тому кожна книга, яка має резонанс у світовому суспільстві, просто таки "з руками" відривається голлівудськими майстрами для створення кінофільмів. Не став виключенням і роман Дена Брауна "Код да Вінчі" – вже через рік після виходу книги з’явилася кіноверсія.
Сам твір стосується релігійної тематики, і якщо хтось захоче, то зможе як придбати роман і ознайомитися з сюжетом, так і переглянути його у одному з двох кінотеатрів обласного центру. Таки зможе, адже фільм, попри всі намагання громади, чи принаймні її частини, не буде знятий з прокату і демонструватиметься й далі. Те, що відбувалося перед прем’єрними показами в обох кінотеатрах, було інновацією в житті обласних жителів – ще ніколи, жоден фільм франківці не зустрічали молитвами. Щоправда, молитви ці були не за підтримку фільму, а навпаки – мали протилежний характер. В народному молебні участь брав, до слова, і міський голова Івано-Франківська Віктор Анушкевичус, який згодом, після звернення релігійної спілки, попрохав адміністрацію кінотеатрів зняти фільм з прокату, враховуючи звернення християнських конфесій міста та хвилю протестів громадськості, з метою прояву толерантності і поваги до релігійних почуттів численних мешканців міста та усунення соціальної напруги.
Та все ж інше в цій історії привертає увагу. Спекуляції на релігійну і містичну тематику в кінофільмах стали вже звичним явищем за останні декілька років (згадаймо принаймні фільм "Страсті Христові" з Мелом Гібсоном), але це тільки "підігрівало" інтерес до кінострічки, яка після цього мала шалені касові збори. Але тоді принаймні більшість тих, хто протестували, знали про що йдеться у кінострічці. Сьогодні ж в Івано-Франківську майже 80% з тих, хто брав участь у молебнях, не читали самого роману "Код да Вінчі". Всі покладалися на думку церковних мужів, які готові були піддати фільм анафемі. Ще з прадавніх часів російське прислів’я "запретный плод сладок" вчить тому, що усі такі речі мають обернений ефект. Так і сталося – за попередніми відомостями, квитки на сеанси цього фільму користуються в кінотеатрах шаленим попитом серед громадян міста. Частенько після перегляду доводиться зустрічати і розчаровані обличчя, які зазначають: "не розумію, чому цей фільм викликав такі протести" чи "я так і не зрозуміла, що в цій стрічці було заборонене".

Віра людей – це святе поняття, а сучасне суспільство заради того, щоб отримати наживу, готове спекулювати навіть на святих речах. От тільки окрім фільму на полицях книгарень у вільному продажі є роман Дена Брауна і проти нього вже рік не було ніяких протестів – все знаходиться у вільному продажі.

Реклама спрацювала і багато допомогли в цьому якраз проведені протести. А тим часом весь світ, Україна і Івано-Франківськ пережили день "диявольського числа", а саме вівторок, 6 червня – це був 6 день, 6 місяця, 6 року. Тільки лінивий не згадував про ймовірність апокаліпсису, а в Івано-Франківську на центральних вулицях перехожим роздавали Біблію. Пережили ми цей день, продовжується і показ "Коду да Вінчі", а тим часом вже до показу готується новий містичний фільм, пов’язаний з "числом звіра" (666), і називається "Омен". Вже сьогодні його кінопрокат розпочнеться у кінотеатрі "Космос". Це не реклама – це просто можливе передбачення чергових протестів.

Тарас Кобець
Цей матеріал любязно наданий редакцією часопису "Добра справа"

Добра справа
Мас-медіа
Контактна інформація:

Повідомлення Добра справа » 23.06.2006 15:38

ЗВЕРНЕННЯ ДО ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ В.А.ЮЩЕНКА

Слава Ісусу Христу!
Вельмишановний пане Президенте,
ми, християни України, наполегливо просимо Вас категорично заборонити в нашій християнській державі показ ганебного, деморалізуючого і диявольського фільму: Код да Вінчі.
Ми, християни, не дозволимо зневажати і глумитися над Господом Богом і Спасом нашим Ісусом Христом, а тим самим і над нашою віковою християнською спадщиною.

Фільм принесе деморалізацію і розклад у нашій державі.
Якщо наші прохання не будуть задоволені, то ми розпочнемо акцію протесту з голодівкою. Наперед дякуємо Вам, що Ви своїм авторитетом і владою забороните демонстрування цього ганебного фільму!
за громаду – священик о. Петро Євчук
УГКЦ св. Івана Богослова, с. Витвиця Болехівського деканату
Цей матеріал любязно наданий редакцією часопису "Добра справа"

Olli
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Olli » 23.06.2006 20:39

Смішно... :?

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 23.06.2006 21:23

Та не дуже смішно..
Отче незнає що Україна не є християнська держава!
Відповідно не читав Конституції...

І дивно, що це вже не одна така заява. Значить всі не читали, або відкрито нею нехтують. :(

Olli
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Olli » 24.06.2006 11:12

Смішно то, шо просять про шось нашого президента!
В Конституції пише шо єдина державна мова - українська. А він ніц не годен зробити з мовно ущемленою російською меншиною. А тут ще хтось хоче шоб він шось заборонив пов'язане з релігією. Пари в дупі не стане!

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей