Шукаю вчителя по Брейк-Дансу або Хіп-Хоп танцям!

Модератори: san, vanya

Відповісти
tarasik
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Шукаю вчителя по Брейк-Дансу або Хіп-Хоп танцям!

Повідомлення tarasik » 16.08.2006 14:31

Привіт Долина!

Я дуже хочу найти вчителя по цим сучасним танцям тому що я вже дуже довгі роки є "самоучкою"! І мені дуже важко десь виступити чи в таборі чи будь де інше з таким нищівним рівнем знань про брейк-данс, тому якщо хтось знається на цьому ділі або ще ліпше учить або є хореографом будьласка, Відпишіть!!!!!!!!

------------------------------------------------
З повагою Людина яка хоче освоїти сучасні танці!

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 16.08.2006 19:47

Думаю, тут більше пасуватиме ця тема.

Так як такі танці є фактично частиною культури андеграунду, сумніваюсь, що десь можна знайти "хореографа".

Хоч звичайно ця культура вже "вилізла" на світ.

Навчитись більш-менш реально в великих містах в "кращих" хореографів або в тих же андеграундових тусовщиків...
Тобто потрібно кудись їхати, однозначно.

Звичайно є варіант знайти просто "звичайного" хореографа і в нього підучитись загальних принципів... Бо не секрет, що всі "імениті" тепер і "сучасні" хореографи виросли з радянських інститутів культури :D
Де таких слів не знали...

Хоча, може я і відстав від життя, і в долині купа хореографів...

Гість

Повідомлення Гість » 22.08.2006 10:37

Тарасику, в Долині на таке навіть не сподівайся. У Івано-Франківську можеш спитати у брейкерів, вони тобі допоможуть. Вони тусуються в районі ратуші по вечорах. Ти їх впізнаєш по магнітофону на плечі і по музиці, яка тебе цікавить...

Wu

Повідомлення Wu » 06.11.2006 15:57

Про вчителя правда....в Долині його нема.......а андерграунд існує давно в цьомумаленькому містечку........Тараса, який це написав, я сам добре знаю.....як на початківця він щось таки може.....:)

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 06.11.2006 22:26

Ну от :wink:
Реєструйтесь на форумі, спілкуйтеся, гуртуйтеся -мо колись щось і буде...
die Große Schlange

Wu
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення Wu » 07.11.2006 18:39

Хотілось якби і створили тему на форумі посвячену Долинському андерграунду

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 07.11.2006 21:00

Wu писав:Хотілось якби і створили тему на форумі посвячену Долинському андерграунду
Вперед! :wink:

В розділі "Музика" тиснеш кнопку Нова тема (їх тут аж дві, зверху і внизу сторінки :lol: "
Пишеш назву теми "Долинський андеграунд", Андеграунд по-долинськи" андеграунд в Долині чи як подобається :lol:

Як тема буде підтримуватись і розростеться, що буде вимагати поділу - створимо розділ...
die Große Schlange

Miff
Бувалий
Бувалий
Контактна інформація:

Повідомлення Miff » 02.01.2007 19:04

Хотілось якби і створили тему на форумі посвячену Долинському андерграунду
Так хтілося б та в Долині не так вже й багато андерграундних людей.
В нас це мало хто розуміє. :cry:

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 02.01.2007 21:27

Так хтілося б та в Долині не так вже й багато андерграундних людей.
В нас це мало хто розуміє.
В основному причина не в кількості, а в низькій ініціативності тих хто то задумав. От по моїх розрахунках тут плакали про "андеграунд" згрубша так 5 чоловік...
А ніц в напрямку об'єднання ніхто не зробив...

Чи знову "андеграунд" має хтось (мер, Яник, Ющ, Буш, Гейтс і т.п.) "підтримати" і "профінансувати" ??? :lol:

Блін... Зібралося пару хло, грюкнули кулаком по столі, вирішили і зробили... Основне захотіти...
Востаннє редагувалось 03.01.2007 17:47 користувачем san, всього редагувалось 1 раз.
die Große Schlange

Miff
Бувалий
Бувалий
Контактна інформація:

Повідомлення Miff » 03.01.2007 15:03

А взагалі то в нас є свій маленький андерграунд.
Та не всі з нього мають інтернет :cry:
А в долині дуже багато тих кому мля тільки і в голові те щоб послухати Біланчиків там всяких тай над кимось познущатися.
Я взагалі недоганяю як так можна паплюжити себе та ВСІХ.
Є люди яким просто недано зрозуміти, а ні вони просто нехочуть цього розуміти.

hectop23
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Re: Шукаю вчителя по Брейк-Дансу або Хіп-Хоп танцям!

Повідомлення hectop23 » 05.03.2008 09:00

tarasik писав:Привіт Долина!

Я дуже хочу найти вчителя по цим сучасним танцям тому що я вже дуже довгі роки є "самоучкою"! І мені дуже важко десь виступити чи в таборі чи будь де інше з таким нищівним рівнем знань про брейк-данс, тому якщо хтось знається на цьому ділі або ще ліпше учить або є хореографом будьласка, Відпишіть!!!!!!!!
Привіт! Я займався брейком в Нафті, був одним із засновників команди Нафти і Газу (пізніше її назвали Dead Zone,трохи тупо :( ), разом із 3 бі-боями: Вовою Чернишенком, Юрою Чижовичем і Віктором Вовком (останній організував команду в Богородчанах Full Freedom). Зараз майже не танцюю вже 2 роки, але ще не все забув (гель, флаєр, свайп, татл, горизонт ...). Якщо в Долині хтось пробє приміщення, то на вихідних можу підтягуватись - показати, навчити. Бо мене вже ностальгія за тими часами заїла.
На рахунок самоучки, то моя думка така: це майже пуста трата часу, але краще ніж нічого. Навіть якщо є туса, в якій ніхто нічого не вміє, то навчитись набагато легше ніж самому. Я вже мовчу про наявність людини, яка може показати мув чи фріз і сказати що в тебе не правильно. А самому виступати я тобі теж не раджу, бо коли ти вибіжиш і 1-2 хв. заковбасиш (більше не витягнеш) і коли виступає ціла команда, або йде батл..... :).
До речі брейком набагато легше займатись якщо є фізуха. Наприклад франківські Vertical Limit - майже всі гімнасти (Федя, Коля, Міша, Арсен) - прийшовши в брейк вже вміли Флаєр, Горизонт, будь-яке сальто і фізична підготовка дозволила їм піднятись на дуже високий рівень.
З.І. Маю велику колекцію відео... 80971430862
CAPEESH?

asandallas
Контактна інформація:

Re: Шукаю вчителя по Брейк-Дансу або Хіп-Хоп танцям!

Повідомлення asandallas » 27.08.2009 01:23

Хто знає, коли найближчим часом буде якийсь батл з брейку в Івано-Франківську, чи в якомусь іншому місті?

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 9 гостей