Спалах AL.ko_holikiv

Модератори: san, vanya

Петро Трохимов
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Спалах AL.ko_holikiv

Повідомлення Петро Трохимов » 11.09.2007 17:45

Люди!Невже в Долині існують тільки 2 гурти, про які можна створювати теми та говорити.О, скромні гітаристи й барабанщики,відкликніться на це massage!Ви потрібні світу!Вийдіть з підпілля-нехай вас помітять. :!:
Честь і слава алкоголікам Станіслава!!!

Gexmann
Частий гість
Частий гість
Контактна інформація:

Повідомлення Gexmann » 12.09.2007 22:37

Жесть......рульна назва.....=)
Ну але ти тут не правий, ображати гурти не тре, вони сильно лабають....в нас місто маленьке, шо ти хочеш від нього?.......хоча в нашій Долині не 2 групи....їх нарховується десь 6.......такшо не тре ля-ля-ля.... 8)

Daisy
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення Daisy » 13.09.2007 21:01

Нє, ну назва реальна!Але погоджуюсь із Gexmann-не треба ображати інших.Нехай хоч завдяки їм про нашу Долину почують!Але й іншим потрібно дати "право на життя",знаючи як вони сумлінно працюють, не можу не підтримати їх!Невже ви зі мною не згідні :?: :?: :?:

Filth
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Filth » 14.09.2007 17:03

Але й іншим потрібно дати "право на життя"
А хто не дає? :lol: :lol:
Слава Укра!н!

Filth
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Filth » 14.09.2007 17:06

Gexmann писав:Жесть......рульна назва.....=)
Ну але ти тут не правий, ображати гурти не тре, вони сильно лабають....в нас місто маленьке, шо ти хочеш від нього?.......хоча в нашій Долині не 2 групи....їх нарховується десь 6.......такшо не тре ля-ля-ля.... 8)
+1. І взагалі наше місто найкраще! :D
Шо вже 6 гуртів :( :?: Я відстав від життя :lol: :lol: :lol:
Слава Укра!н!

Daisy
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення Daisy » 14.09.2007 21:39

Щось ти неправильно поняв, чувак!"Право на життя"- це право на існування на цьому форумі!Невже ти сам не хочеш, щоб про твою групу(не знаю яка там в неї назва) хтось більше почув.Бо впевнена, що ти не учасник гурту AL.ko_кc чи Спалах ночі, а то б ти просто проігнорував цю тему!

Filth
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Filth » 14.09.2007 23:00

Я наприклад принципово не даю інформацію про свою групу на цей форум, бо тут є деякі люди, які тільки те і роблять, що обсирають та виправляють пунктуаційні та лексичні помилки у когось(тільки не в себе)! Робити тему яку якийсь мудак спортить і почне флудити у мене нема бажання! :cry:
Слава Укра!н!

Daisy
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення Daisy » 14.09.2007 23:23

Мета оправдовує засоби!Якщо ти справді хочеш, щоб про вас знали, то забий на все :!:

Filth
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Filth » 14.09.2007 23:36

Повір, що дізнаються одиниці! А свої і так знають. Вони просто підримують! Хіба я вже такий категоричний!! :wink:
Слава Укра!н!

Петро Трохимов
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення Петро Трохимов » 16.09.2007 20:29

Йой,хлопці,не переживайте!Дойде і до вас черга!Знав би з якої ви групи,то й вам створив би тему.Чи,може, хтось проти,що я перенасичую даний форум темами про долинські гурти?

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 16.09.2007 22:12

IMHO проблема долинських та і всіх решти українських гуртів - відсутність текстів. Причому, чомусь спілкуючись з рокерами звернув увагу на те, що словам не приділяють мінімум уваги.
А як на мене, більшість всього рокового уже десь і кимось зігране.

Проте основне, що має шанс "взяти за душу" слухача - текст.
А його і нема... І писати не дуже є кому.
Мні легше слухати ДДТ, Любе, Машину времени, В2 ніж більшість українських виконавців... :(

Козловський "виїхав" на древніх "Чорнобривцях", Плач Єремії теж взявся до давніх пісеньок...
Зверніть увагу на Висоцького чи на Цоя - вокал, музика не сильно відрізняється від співу підвипившого студента...
Але ТЕКСТ !!!
Писати нема кому... Або ще не налагоджена співпраця.

Думаю, як тільки комусь втасться злабати такий собі український Unforgiven, Nothing Else Matters чи Belive in Love, тобто де би хоч нехитрі слова (викрутасів як у ДДТ не обов"язково :) ) але щоб їх було чути - одразу має шанс вилізти з підвалу на велику сцену...

Інакше так і будуть знайомі лише на андеграундових сейшенах "окремим" людям, що тим цікавляться :(
die Große Schlange

kobi
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення kobi » 17.09.2007 00:41

Filth писав:Я наприклад принципово не даю інформацію про свою групу на цей форум, бо тут є деякі люди, які тільки те і роблять, що обсирають та виправляють пунктуаційні та лексичні помилки у когось(тільки не в себе)! Робити тему яку якийсь мудак спортить і почне флудити у мене нема бажання! :cry:
Я так розумію, що це камінь в мій город :)

Відповідаю:
1. Я нікого не обсираю, лише висловлюю свою думку. Прицьому нікому її не нав"язуючи
2. Помилки заважають нормальному сприйняттю інформації. Я досить зайнята людина, щоб тратити свій час на розшифровку всіляких абракадабр. Можливо, я допускаю помилки, але при цьому щиро НАМАГАЮСЬ цього не робити
3. На рахунок мудака - ви всі псевдонеформали в житті теж такі прямолінійні, модні і безстрашні як заховавшись за монітором, щоб старших дядьків називати мудаками чи ще якось (забув вже як Garik там висловлювався) ?? Можливо якось скажеш мені це в обличчя, при нагоді??

Filth
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Filth » 19.09.2007 15:34

На рахунок мудака - ви всі псевдонеформали в житті теж такі прямолінійні, модні і безстрашні як заховавшись за монітором, щоб старших дядьків називати мудаками чи ще якось (забув вже як Garik там висловлювався) ?? Можливо якось скажеш мені це в обличчя, при нагоді??
Я не ховаюсь за монітором і не боюсь говорити прямо в обличчя! Але я не казав, що це було написано про тебе. Але як бачиш "на злодієві шапка горить"!!!!!!!
IMHO проблема долинських та і всіх решти українських гуртів - відсутність текстів. Причому, чомусь спілкуючись з рокерами звернув увагу на те, що словам не приділяють мінімум уваги.
А як на мене, більшість всього рокового уже десь і кимось зігране.

Проте основне, що має шанс "взяти за душу" слухача - текст.
А його і нема... І писати не дуже є кому.
Мні легше слухати ДДТ, Любе, Машину времени, В2 ніж більшість українських виконавців...

Козловський "виїхав" на древніх "Чорнобривцях", Плач Єремії теж взявся до давніх пісеньок...
Зверніть увагу на Висоцького чи на Цоя - вокал, музика не сильно відрізняється від співу підвипившого студента...
Але ТЕКСТ !!!
Писати нема кому... Або ще не налагоджена співпраця.

Думаю, як тільки комусь втасться злабати такий собі український Unforgiven, Nothing Else Matters чи Belive in Love, тобто де би хоч нехитрі слова (викрутасів як у ДДТ не обов"язково ) але щоб їх було чути - одразу має шанс вилізти з підвалу на велику сцену...

Інакше так і будуть знайомі лише на андеграундових сейшенах "окремим" людям, що тим цікавляться
Частково згідний з тобою, але не один текст робить погоду!, а влучне поєднання слів та музики!
Слава Укра!н!

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 19.09.2007 18:57

А слів то і нема :)
Хоча вдалі варіанти не надто хорошого вокалу і музики я приводив...
Все за рахунок "глибоких" текстів...

А без тексту, що не заграй - вийде Та-Ту, Той-Того, Ана-Нас і т.п. :lol:

Не йдеться про написання одразу рок-опери. Йдеться про потужний так би мовити "сингл"! Котрий зможе врізатись в свідомість навіть не надто втаємниченого в музику слухача!
die Große Schlange

Петро Трохимов
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення Петро Трохимов » 20.09.2007 19:00

Брейк, хлопці!Гов, ми тут не виясняємо відносини, є конкретна тема, то ж попрошу не відходити від неї!!! :x бігли П.С.и через овес: а я файно пишу?Без помилок?

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей