Вєрка Сєрдючка

Модератори: san, vanya

Nazik
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Nazik » 21.12.2007 23:01

просто мені здаєть що багато людей просто не розуміють що він, як на мене, трохи того
А я думаю, що отримуючи за робочий день стільки, скільки я за 5 робочих років, йому всерівно, що про нього думають )))
Фак мой мозг!!!

Tapac
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Tapac » 21.12.2007 23:03

Nazik писав:
просто мені здаєть що багато людей просто не розуміють що він, як на мене, трохи того
А я думаю, що отримуючи за робочий день стільки, скільки я за 5 робочих років, йому всерівно, що про нього думають )))
+1 :lol:
Життя тільки одне, отже проживи його гідно!!!!

Ripka
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Ripka » 25.12.2007 18:29

Нє, ну то всьо ше таке... От цікаво шо він про себе думає? :lol:
Чи може ліпше сказати вона... :lol: :lol: :lol:
we all are ukrainian, so we have to be proud of it for all our soul.

Кося
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Кося » 26.12.2007 18:14

То напевно воно! :lol: Я думаю,що то справжній пофігіст, бо виходить на сцену незважаючи на таку кількість критики!
Life is good! Life is great! Life is cool! Life is so beautiful!:)))

Bjelka
Частий гість
Частий гість
Контактна інформація:

Повідомлення Bjelka » 26.12.2007 19:43

Аварія,я думаю ти з виродком перегнула палку,і ти,Кося,на рахунок воно. До речі,ви маєте щось проти сексуальних меншин чи трансвиститів? :roll: Мені теж не сподобалось,що він їхав на Євробачення,це вже було занадто. :roll: А на рахунок творчості,я б сказала,що це дуже талановита людина. Ви чули його інструментальну музику? Думаю,це справді гарно. А Вєрка Сердючка - це спосіб реально заробити гроші,і,думаю,досить немалі. Останні його пісеньки мене пруть,тому що він тупо жене,мені таке подобається,є з чого поржати, :wink: хоча дуже швидко набридає. Прошу на мене дуже не кидатись за висловлення своєї думки,буду вдячна. :D
Життя - це класна штука,як не крути.

Immortal
Бувалий
Бувалий
Контактна інформація:

Повідомлення Immortal » 26.12.2007 20:41

Цілком тебе підтримую.Хоть він і "такий" але класно на цьому заробляє :wink:

Filth
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Filth » 26.12.2007 20:56

Дівчата, не ставтесь до нього так тільки через те, що він співає попсу, візміть того самого Мерліна Менсона в житті він нормальна людина, а на сцені ну просто долб***б!
Слава Укра!н!

Аварія
Частий гість
Частий гість
Контактна інформація:

Повідомлення Аварія » 27.12.2007 16:55

Bjelka писав:Аварія,я думаю ти з виродком перегнула палку,і ти,Кося,на рахунок воно. До речі,ви маєте щось проти сексуальних меншин чи трансвиститів? :roll: Мені теж не сподобалось,що він їхав на Євробачення,це вже було занадто. :roll: А на рахунок творчості,я б сказала,що це дуже талановита людина. Ви чули його інструментальну музику? Думаю,це справді гарно. А Вєрка Сердючка - це спосіб реально заробити гроші,і,думаю,досить немалі. Останні його пісеньки мене пруть,тому що він тупо жене,мені таке подобається,є з чого поржати, :wink: хоча дуже швидко набридає. Прошу на мене дуже не кидатись за висловлення своєї думки,буду вдячна. :D
Ой Bjelka ти прям у нас захисник нещасних та знедолиних :P Ти скажи що ще від Білана тащишся і знаєш всі його пісні на пам*ять... :lol: А про Сердючку я свою думку висловила.

Аварія
Частий гість
Частий гість
Контактна інформація:

Повідомлення Аварія » 27.12.2007 17:00

Filth писав:Дівчата, не ставтесь до нього так тільки через те, що він співає попсу, візміть того самого Мерліна Менсона в житті він нормальна людина, а на сцені ну просто долб***б!
Я не ставлюся до неї(нього) так через те що вона(він) співає попсу.Вона(він, як вам більше подобається) мені просто ніколи не подобається і подобатися надіюсь не буде...

Bjelka
Частий гість
Частий гість
Контактна інформація:

Повідомлення Bjelka » 29.12.2007 12:37

А ти заводь тему про Білана і там я скажу все,що я про нього думаю. :mrgreen:

Кося
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Кося » 29.12.2007 17:00

Дівчата, не ставтесь до нього так тільки через те, що він співає попсу...
Просто творчість Сердючки стає якоюсь нецікавою! :cry: Ось наприклад під її "Гоп гоп гоп" люди довго веселилися!А "зібен зібен" просто незрозуміла пісня, привабити слухачів до якої потрібно тільки кліпом з оголеними людьми! :roll:
...візміть того самого Мерліна Менсона в житті він нормальна людина, а на сцені ну просто долб***б!
Знаєш я аж ніяк не вважаю Менсона долб***бом! :evil: Думаю, він нормальний,чувак просто хоче бути знаменитим!До речі у нього досить класні пісні! :wink:

Filth
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Filth » 30.12.2007 21:44

До речі у нього досить класні пісні!
Я ж якраз не про пісні , а про його імідж шок-рокера!
Слава Укра!н!

Bjelka
Частий гість
Частий гість
Контактна інформація:

Повідомлення Bjelka » 30.12.2007 22:22

Я не згідна з тобою,Кося. Мою увагу більше привертають його останні пісні і його новий імідж :wink: ,а те що було спочатку,думаю найбільше подобалось п`яним росіянам та східним українцям на весіллях та інших гулянках. :D Навряд його зараз менше слухають. :roll: А Менсон творить класну музику,яка ніколи не набридає,і байдуже як він виглядає і чим займається.

Кося
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Кося » 31.12.2007 15:26

Bjelka писав:...а те що було спочатку,думаю найбільше подобалось п`яним росіянам та східним українцям на весіллях та інших гулянках. :D...
А мене ти відносиш до п`яних росіян чи східних українців,а? :evil: :evil: Але поговорим пізніше а зараз з Новим Роком всіх, всіх, всіх!

Bjelka
Частий гість
Частий гість
Контактна інформація:

Повідомлення Bjelka » 31.12.2007 15:42

Я написала:"... подобалось найбільше..."! А тобі це дуже подобається? :lol: :D :mrgreen:
Востаннє редагувалось 31.12.2007 15:45 користувачем Bjelka, всього редагувалось 1 раз.

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей