Неформали-2

Модератори: san, vanya

Відповісти
Sasha
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Sasha » 09.12.2007 06:38

Misha K писав:
Bjelka писав:Неформали і репери! Це ж такі різні речі,що їх і порівнювати не варто,не те що кидати на одну купу!!! :mrgreen:
Хлопчики і дівчатка, поясніть сірому ботаніку, яка різниця між нєфорами і реперами?? Бо я завжди вважав, що як перші так і другі є однакові алконавти і планокури...
перші-в основному мають довге волосся(хлопаки) і слухають різні напрямки року;
другі-носять футболки на 5-7 розмірів більші і штани спускають на коліна,себно мають нехилу матню.ну і слухають реп,очевидно;
Неформал це неформальна людина(вирізняється з більшость сірої маси),яка слухає неформальну музику(різні напрямки року).
А репери це зовсім інше!!!!!!!!!!!!!!!
РЕПЕРИ і є різновидом НЕФОРМАЛЬСТВА,бо вони також ВИРІЗНЯЮТЬСЯ серед загальної маси!!!!хіба ні???
до того ж ти знаєш ЧІТКУ чи хоча б ПРИБЛИЗНУ МЕЖУ між неформалами і цивілами???
повір мому маленькому життєвому досвіду-ЇЇ НЕМАЄ!!!ВОНА ВИГАДУЄТЬСЯ ЛЮДЬМИ І СУСПІЛЬСТВОМ!!!!навіть цивільна людина може мислити негірше від неформала!!!!!мати такі ж неформальні думки!!!!!слухати таку ж музику!!!!!!
і головне не то,куда ти себе або хтось приписує,головне ТВОЯ ОСОБИСТІСТЬ І ІНДИВІДУАЛЬНІСТЬ(а це,по-моєму,і є основна засада неформальства.бути не такими,як усі,бути унікальним і особливим)
скільки людей,стільки принципів,і кожен впертий як баран)

Gexmann
Частий гість
Частий гість
Контактна інформація:

Повідомлення Gexmann » 09.12.2007 09:17

Аварія писав: Не спорю це все неформальні люди,але більшість реперів не люблять неформалів,та неформали не долюблюють реперів.Це зовсім різні течії і їх не мажна "кидати на одну кучу" :!:
Ех,молодьож, ну де ти бачила, ну хотя б чула, щоб вищезазначений нефор наганяв на вищезазначеного репера, абсурд.......шо ті живуть спокійно, шо і інші.......ніхто ні на кого не наганяє.......було би так, то вони би через кожні кілька днів товклись......ну деколи хтось може сказати "дивись який у нього смішний прикид" або шось в тому роді......а таке "він мене не пре, ідем натовчем йому морду"......по ідеї всі, як писало вище, неформальні люди - це спокійні особини, які ніколи нікого не чіпають............ну до пори до моменту :)
Зображення
Music is my life for sure =)

Gexmann
Частий гість
Частий гість
Контактна інформація:

Повідомлення Gexmann » 09.12.2007 09:20

Misha K писав: Бо я завжди вважав, що як перші так і другі є однакові алконавти і планокури...
ееееей, ну не тре підставляти всіх під один шаблон, алконавтами і планокурами можуть буду і інші люди, ти їх також назвеш неформалами..... :?: :)
Зображення

Gexmann
Частий гість
Частий гість
Контактна інформація:

Повідомлення Gexmann » 09.12.2007 09:27

підтримую Sasha.....унікальність і особливість - це єдине, що відрізняє нефомалів від інших.....подивіться на неформалів, кожен - це унікальна особистість.....навіть по одягу, всі вдівають по різному, ніколи не побачиш когось, шо вдітий так само як і другий.....а тепер глянемо на от таких простих поцанчіків - єдина форма одягу :спортивні штани, футбольна курточка,красовочки і кепка яка стирчить, шо дзьоб у дятла......і вс одинакові, всі, відрізнаються лишень кольором спортивного костюма..... :lol:

З.І. Не думайте, шо я шось тут пропагандую у роблю "культ Нефора", то так виражаю свої думки :)
Зображення

vanya
Адміністратор
Адміністратор
Контактна інформація:

Повідомлення vanya » 09.12.2007 09:47

Sasha писав:навіть цивільна людина може мислити негірше від неформала!!!!!
Слухаю вас і страшно стає - куди котиться той світ? Кругом одні "цивіли" і "ботаніки" - просто жах якийсь :)

Gexmann
Частий гість
Частий гість
Контактна інформація:

Повідомлення Gexmann » 09.12.2007 09:51

vanya писав:
Sasha писав:навіть цивільна людина може мислити негірше від неформала!!!!!
Слухаю вас і страшно стає - куди котиться той світ? Кругом одні "цивіли" і "ботаніки" - просто жах якийсь :)
:lol: :lol: :lol: весело сказано :) :lol: :lol:
Зображення

vanya
Адміністратор
Адміністратор
Контактна інформація:

Повідомлення vanya » 09.12.2007 09:51

Gexmann писав:....навіть по одягу, всі вдівають по різному, ніколи не побачиш когось, шо вдітий так само як і другий.....а тепер глянемо на от таких простих поцанчіків - єдина форма одягу :спортивні штани, футбольна курточка,красовочки і кепка яка стирчить, шо дзьоб у дятла......і вс одинакові, всі, відрізнаються лишень кольором спортивного костюма..... :lol:
Ну я таке саме можу сказати про неформалів. Хіба в них не єдина форма одягу? Потерті порвані джинси, чорна футболка з написом "Нірвана", "Металіка", "Арія" або шось в тому дусі. Далі довге жирне волосся. Ну може не всі так ходять, але коли прийти на рок-концерт у Львові, то можна багато таких неформалів побачити :)
Так шо не треба шукати скалку в оці сусіда, а колоду у своєму оці не бачити.

Gexmann
Частий гість
Частий гість
Контактна інформація:

Повідомлення Gexmann » 09.12.2007 09:54

Ну Ваня,......ти мене загрузив :)
Зображення

kobi
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення kobi » 09.12.2007 13:05

Аварія писав:Добре,якщо ми офіційно зареєструємся у міській раді тоді ми не будем неформалами (згідно з твого визначення )
Аварія писав:Ти іздіваєшся :) , мені просто цікаво як на це відпише Кобі :twisted:
:) Виходить так. Які з вас будуть неформали, якщо ви будете дотримуватись певних рамок - хоча б тих, які встановлює держава для різноманітний громадських організацій (статути всякі мати треба, дотримуватись певних вимог, узгоджвати масові заходи з владою і т.п)

Не будете ви неформалами ;)

На рахунок думки, що репери і рокери (нефори - як їх називає Аварія) недолюблюють один одного, підтримую пост Gexmann: ".шо ті живуть спокійно, шо і інші.......ніхто ні на кого не наганяє.."

Навіщо недолюблювати, хтось комусь хіба якось шкодить?

Ще як був студентом, бувало, що на концертах разом з чуваками в широких штанях дружно відбивались від скінів (ось це справжнє зло, хоч, мабуть, теж неформали :) )

Аварія
Частий гість
Частий гість
Контактна інформація:

Повідомлення Аварія » 09.12.2007 13:13

Все хватить!Ні я думку не зміну,ні ви і накше думати не станете.:)

Sasha
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Sasha » 09.12.2007 13:21

та ясно,що ні!
ти шо не читала попередні суперечки щодо неформальства?
тама результат аналогічний......
скільки людей,стільки принципів,і кожен впертий як баран)

Tapac
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Tapac » 09.12.2007 13:27

Багато людей хотіли припинити ці дискусії......але нажаль невдавалося це нікому......одна надія на ВАНЮ......закрий ту тему хай не спорять :evil: А як хочуть спорте в асі або в чаті.
Життя тільки одне, отже проживи його гідно!!!!

Gexmann
Частий гість
Частий гість
Контактна інформація:

Повідомлення Gexmann » 09.12.2007 13:48

Кобі респект тобі........от там замітив щось на рахунок скінів......на концерті дійсно бився із скінами, бо ті зачепили друга-репера......і мені не тільки допомагали наші друзі, але і тіж патлаті, з жирними головами у футболочках з назвами гуртів......це доводить те- "навіть якшо і не знайомий, все одно допоможу"....... 8)
Зображення

Кося
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Кося » 09.12.2007 16:20

Щодо неформалів, то кожен з вас по-своєму правий!Хоча я звикла думати про неформалів як про людей, які слухають рок!Так думають більша частина моїх знайомих!Своїми суперечками ви збили з пантелику тих, хто думає, як я! :P :wink:
Life is good! Life is great! Life is cool! Life is so beautiful!:)))

Gexmann
Частий гість
Частий гість
Контактна інформація:

Повідомлення Gexmann » 09.12.2007 16:48

ми відкрили всім очі, нехай знають....ги :D
Зображення

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей