ДДТ в Калуші

Модератори: san, vanya

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

ДДТ в Калуші

Повідомлення san » 08.05.2008 16:39

Чув, що сьогодні будуть ДДТ в Калуші.

http://www.malakava.com.ua/article/5488
die Große Schlange

kobi
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Re: ДДТ в Калуші

Повідомлення kobi » 08.05.2008 17:05

Рекомендую всім, хто має можливість - поїхати. Я був на концерті у Львові (також присвяченому 1020-літтю хрещення Русі) - море емоцій, Шевчук - просто геній на сцені. Одним словом - словами то важко передати. Їдьте і насолоджуйтесь :)

Olli
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Olli » 08.05.2008 18:00

Шось не знайшлося їм місця в програмі святкування дня міста в Франківську. Хоча з самого початку концерт мав таки бути там. Мали виступати на сцені коло Драмтеатру, де вчора грав Кріс Норман, але сцену вже змотувати почали. А сам концерт перенесли в Калуш. Замість того нині буде Друга Ріка... Як на мене - нерівноцінна заміна... Хоча, як длякого...
Silentium est aurum... ;)

kobi
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення kobi » 08.05.2008 18:23

В статті за лінком дивні слова: "Справжньою ж причиною заборони виступу представники івано-франківської міськради називають бажання Анушкевичуса заручитися підтримкою Ющенка у своєму конфлікті з більшістю міськради (до якої входять БЮТ, «Наша Україна» і «Пора»). Представники цих фракцій нещодавно висловили меру недовіру та пропонують провести дострокові вибори міського голови."

Ющенко має щось проти ДДТ ?? Зважаючи на публічні виступи Шевчука проти Пукіна і інших - і Ющенко і всякі там мери франківськів мали б йому руки цілувати :)

Olli
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Olli » 08.05.2008 19:25

Якось аж не хочеться вникати в ці політичні інтриги. Але причина дійсно звучить як мінімум смішно...
Не думаю що хтось виграв від того що концерт відмінили.
Silentium est aurum... ;)

Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Misha K » 09.05.2008 00:35

Справа в тім, що ДДТ їздить туром до 1020 ліття Хрещення Русі, організованого РПЦ.
Тому в цьому контексті, меру Івано-Франківська можна тільки потиснути руку.

Nazik
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Nazik » 09.05.2008 00:51

А я думаю, що Анушкевичус (чи як там його?) дурак. Не дати можливості виступити таким відомим людям - то треба бути повним... унікалом. На рахунок РПЦ - особисто мені всерівно, хай той тур хоть ісламісти організовують... Я ходив на концерт заради "ДДТ"!!
Фак мой мозг!!!

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 09.05.2008 02:05

Справа в тім, що ДДТ їздить туром до 1020 ліття Хрещення Русі, організованого РПЦ.
Тому в цьому контексті
Контекст один - 1020 років тому РУсь хрестилась :) Причому в православ'я
Все про що говорилось на концерті не мало жодного конфесійного забарвлення...

Хіба можливо на рахунок "Нео, проснись - Матрица тебя имеет" :lol:

Навпаки були дуже розумні речі, щодо віри, миру і злагоди.
Я ходив на концерт заради "ДДТ"!!
Хоч і трохи запізнився, отримав купу задоволення. ШЕвчук виправдав і перебільшив мої сподівання. Крім того практично вперше почув Братів Карамазових

А я думаю, що Анчоускус тепер багато грошей стратить на PR-манагера котрий розумно зможе пояснити його діяння :)
Хоча я йому навіть вдячний :lol: Про концерт ДДТ в Станіславові я ніц не знав, а з Калуша знайомі запросили. І я навіть встиг доїхати - таки ближче.
die Große Schlange

Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Misha K » 09.05.2008 10:06

Nazik писав: А я думаю, що Анушкевичус (чи як там його?) дурак. Не дати можливості виступити таким відомим людям - то треба бути повним...
Офіційна причина відмови була доволі аргументованою. Заявка від РПЦ надійшла дуже пізно, коли вже було запрошено цілий ряд виконавців, та розплановано концерти.

Nazik писав:На рахунок РПЦ - особисто мені всерівно, хай той тур хоть ісламісти організовують... Я ходив на концерт заради "ДДТ"!!
Плюють на віру своїх батьків, дідів, прадідів - повні ...
san писав: Контекст один - 1020 років тому РУсь хрестилась Причому в православ'я
По-перше, Русь - це Україна.
По-друге, коли Володимир хрестив Київську Русь, церква була єдиною без поділу на грецьку та римську. Вчи історію.
А контекст справді один - РПЦ вважає всю сучасну Україну своєю канонічною тереторією.

Nazik
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Nazik » 09.05.2008 10:57

Офіційна причина відмови була доволі аргументованою. Заявка від РПЦ надійшла дуже пізно, коли вже було запрошено цілий ряд виконавців, та розплановано концерти.
Було б бажання - знайшлося б місце.
Наприклад у Львові концерт був біля Монументу слави - це ніяка не площа і далеко не центр... Просто сполучення кількох доріг де на час концерту зазвичай перекривають рух.
Плюють на віру своїх батьків, дідів, прадідів - повні ...
Не перекручуй слів.
Не думаю що хтось виграв від того що концерт відмінили.
Оце точно! Навряд ДДТ ще колись заїдуть до нас. Шевчук говорив, що востаннє у Львові вони були у 1989 році.

ШЕвчук виправдав і перебільшив мої сподівання. Крім того практично вперше почув Братів Карамазових
Ага, Шевчук справді супер!! І весь колектив ДДТ! Я теж спізнився, "Скай" навіть не застав :)
Фак мой мозг!!!

kobi
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення kobi » 09.05.2008 13:13

Скажу чесно, коли у Львові між виступами гуртів на сцену вийшов священник православної церкви московського патріархату - я одразу наїжачився, бо сподівався почути всіляки міжконфесійні заклики (РПЦ не соромиться зловживати публічними випадами в сторону інших). Але сталось зовсім по-іншому - були сказані дійсно розумні слова про віру, про любов, про Бога...

Тому, жодного упрьоку РПЦ зробити не можна - просто нема за що.
На жаль, ні УПЦ ні греко-католицька церкви не додумались організувати такий тур (можливо - хрещення Русі для них не таке вже й свято). Та і яка різниця, хто організував: людям подарували справжнє свято, щиру, потужну позитивну енергію, жодним чином не спорчену політичними чи церковними закликами. Хіба в цьому є щось погане?

А таким гавно-політикам як мер Франківська, які бояться лише за свою сраку, руку треба не тиснути, а ламати. За то, шо забирає в людей радість, для своєї вигоди
А я думаю, що Анчоускус тепер багато грошей стратить на PR-манагера котрий розумно зможе пояснити його діяння
Є ще інший варіант - запросити за свій кошт ДДТ виступити у Франківськ і спокутувати таким чином провину перед людьми за зіпсоване свято :). Інша справа, чи погодився би Шевчук виступити

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 09.05.2008 22:05

РПЦ не соромиться зловживати публічними випадами в сторону інших
Мало того, всі священики вважають це своїм обовязком, незважаючи на конфесійну належність. Дослівно: " А як ви ставитесь до злодія в свому городі?" :)

Тим не менше звучали лише слова, щодо загальнолюдських цінностей. І робилось, це досить ново і цікаво...
А таким гавно-політикам як мер Франківська, які бояться лише за свою сраку, руку треба не тиснути, а ламати. За то, шо забирає в людей радість, для своєї вигоди
Думаю Анчоускускіс вже спікся... І на ДДТ і на Дню міста в СЕРЕДУ! :shock:

П.С. Хтось знає де дістати відео цього туру?
die Große Schlange

Ymka
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Ymka » 13.05.2008 19:48

На жаль не був ні на одному з концертів ДДТ, бо був у відпустці в Криму, коли друзі подзвонили за концерт, думав шо вмру від великої зеленої жаби :evil: А мер Франківська - чмо і рагуль недороблений. Добре шо я за нього не голосував на виборах. Сорі за офтоп, емоціїї. Зате я радий за всіх хто зміг побачити легенду.

Кося
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Кося » 13.05.2008 20:16

Ви, напевно, здивуєтесь, але я чула тільки декілька пісень ДДТ.А на компі є тільки одна "Осень".Тому я майже не знайома з творчістю цієї групи. :(
Life is good! Life is great! Life is cool! Life is so beautiful!:)))

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 14.05.2008 14:16

Чути то багато хто чув... А от зрозуміти...
Дехто - з віком, а дехто - ніколи може... :)

В піснях багато вокалу, в вокалі - багато змісту. Хоча деякі пісні "з минулої епохи", зрозуміти буде важко :)
Але популярні про осінь, весну, дощ, кохання, Батьківщину і т.п. - легко слухати. Бо вони про вічне...

Маю в .mp3 всі альбоми до 2000 р
Планую решту завантажити - руки не доходять.

Крім того Шевчук просот дуже харизматична особистість. Хоч і співає рок, там немає наркотичних галюцинацій чи агресії Kill'emAll і т.п. Славить вічні цінності.

Все дуже неординарно...
Поначалу хотели назвать это так: «Рок против наркотиков» или «Рок против терроризма». А Шевчук сказал: почему рок — всё время против? Давайте сделаем «Рок — ЗА!»: рок за жизнь, рок за молодость, рок за Церковь, рок за веру…
Думаю, що така творчість - правильна...
die Große Schlange

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей