ДДТ в Калуші

Модератори: san, vanya

Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Re: ДДТ в Калуші

Повідомлення Misha K » 28.05.2008 11:04

Кобі, ось тобі зразок антиукраїнської пропоганди,яку ти через свої рожеві окуляри не помітив:
Широко відомий у вузьких колах колишній вигодованець факультету «наукового атеїзму», а нині пропагандист-витівник московського «православ’я» «диякон» Андрєй Кураєв поділився своїми враженнями з відбулого нещодавно «всеукраїнського музичного туру на честь 1020-річчя Хрещення Руси».
Уже позади вся Западная Украина с очень теплым приемом. Неожиданностью было то, что здесь нас приняли очень хорошо.

Когда мэр Ивано-Франковска запретил и наш концерт, и мою лекцию, вся тысячная толпа ивано-франковских зрителей поехала на наш концерт в соседний город. И всюду, где мы бывали, нас приветствовали. Юрий Шевчук говорит о том, что мы, украинцы и русские, братья, мы должны быть вместе, а львовская площадь аплодирует.

В том же Львове после проповеди молодые ребята подарили мне розы. На следующий день на местной улице группа студентов меня останавливает: "Вы знаете, нам непонятно, почему считается, что если мы львовчане, мы должны быть русофобами? Это совсем не так".
Далі ця шарашка на чолі з «дияконом» і «братом» Шевчуком прямує з Західної на Східну.
- Надо полагать, украинский Восток принял вас более радушно?

- Должен признаться, что после очень теплого приема на западе Украины нас ожидал интересный контраст на востоке страны. Здесь было гораздо больше протестующих лиц, озлобленных глаз в толпе, на площадях.
Додаткові риси до портрету тих, кого вдячні західняки із соплями на губах зустрічають квітами.
Россия не имеет права отказываться от киевского периода своей истории, от нашей общей крещальной купели.

Как же странно складывается судьба Украины, что в разные века, но вновь и вновь она оказывается перед тем же выбором: или с Россией, или же под Польшей и Турцией.
http://www.interfax-religion.ru/?act=interview&div=185

Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Misha K » 28.05.2008 11:21

zaratustra писав:Думаю, що ніхто не буде сумніватись у тому, що ДДТ- це Легенда.
Будуть, ДДТ - це лайно.
zaratustra писав:Просто це музика для тих, хто може її почути.І все.
Навмисне цікавився в людей з різних регіонів України, втому числі і долинян, які рок музику знають не тільки з слухання... думка у всіх ідентична - лайно.
zaratustra писав:Кожен слухає ту музику, яку він здатен почути.
Згоден на всі 200%.

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 28.05.2008 12:22

вся тысячная толпа ивано-франковских зрителей поехала на наш концерт в соседний город.
Так і було. Думаю, ніяк не менше тисячі було з ІФ.

Далі про Кураєва в іншому топіку
die Große Schlange

zaratustra
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення zaratustra » 28.05.2008 23:24

Misha K писав:Будуть, ДДТ - це лайно.
Яка авторитетна думка! Не берись судити про те, про що не маєш уявлення.Не все, що для тебе недосяжне є лайном.
Misha K писав:Навмисне цікавився в людей з різних регіонів України
Може ти і соцопитування зробив? Тільки ти, на жаль, напевне, не у тих людей цікавився...Ну прям аматорський гурток юних музичних критиків :roll:
Все, что не убивает меня, делает меня сильнее (Ф.Ницше)

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей