Хіп-хоп в Долині і взагалі

Модератори: san, vanya

Кося
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Re: Хіп-хоп в Долині і взагалі

Повідомлення Кося » 16.12.2008 17:39

Ну я також люблю та слухаю рок.Ну просто люблю його, бо дійсно вважаю, що його є за що любити.
хоча я не можу стверджувати, що інші стилі музики не варті, того щоб їх слухати.У кожної людини свої вподобання.І значення шедевру дуже індивідуальне.А ще, san, не можна говрити про відсутність шедеврів не слухаючи того стилю музики.А раптом ті шедеври таки, просто ти не чув?Всяке ж буває=)
Life is good! Life is great! Life is cool! Life is so beautiful!:)))

Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Re: Всеукраїнський хіп-хоп фестиваль UNDERGROUND 5

Повідомлення Misha K » 16.12.2008 23:05

Logan писав: Хочаби по тій причині що ні Я,ні hectop23 навіть не заікались що в нас чорні душі,чи чорні мозги, отже не розумно з твого боку обзивати нас білими мавпами...
Ви, юначе, не більше ніж типовий лібераст який мавпує негрів. Бо це модно і прикольно... Мазе фака, бро... Тьху. Коли ви, юначе, навели оті "кацапські стішкі" для мене стало більш ніж очевидним, що ви просто денаціоналізована деградуюча особа.
Тому тут нема шо розуміти. От і все.
А пісня "Сокири" влучна, раджу знайти в неті та послухати. Може душа з чорної стане білою. Хоча навряд, випадок скажу клінічєскій.
san писав:і та Сокара Перуна - нацистська і язичницька
Ну дідько з ним, тим націонал-соціалізмом... а язичноцтво, як давня українська релігія тобі чим завинила? Більша половина християнських свят - насправді язичницькі.

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 17.12.2008 01:10

денаціоналізована деградуюча особа
А я? :oops:
а язичноцтво, як давня українська релігія тобі чим завинила?
Я - християнин! Православний, якщо конкретніше!
Більша половина християнських свят - насправді язичницькі.
Жодне! Випадково, або не дуже вони співпадають в часі. Як і з єврейськими...
Але Різдво нічого спільного не має з Колядою, як і Воскресіння з Пасхою...
Чому вважаю не дуже правильним культивування язичницьких/іудейських традицій і наголос на них в такі дні!
випадок скажу клінічєскій...
точно :lol:
die Große Schlange

Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Misha K » 17.12.2008 08:45

san писав:
денаціоналізована деградуюча особа
А я? :oops:

Не зважаючи на просто величезну кількість не співпадінь в поглядах, вважаю тебе цілком адекватним. З приводу язичництва/християнства не буду сперечатись. Баріс тьі нє праф. (с)

hectop23
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення hectop23 » 17.12.2008 11:01

:lol:
Востаннє редагувалось 17.12.2008 11:12 користувачем hectop23, всього редагувалось 1 раз.
CAPEESH?

hectop23
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення hectop23 » 17.12.2008 11:07

Ви, юначе, не більше ніж типовий лібераст який мавпує негрів. Бо це модно і прикольно... Мазе фака, бро... Тьху. Коли ви, юначе, навели оті "кацапські стішкі" для мене стало більш ніж очевидним, що ви просто денаціоналізована деградуюча особа.
А пісня "Сокири" влучна, раджу знайти в неті та послухати. Може душа з чорної стане білою. Хоча навряд, випадок скажу клінічєскій.
Ну ти і зануда! Вже Логану смертельний діагноз виніс. Напевно в твоїй хворобливій уяві діти з садочка йдуть у вишиваних сорочках, а в навушниках одинадцятикласників звучить гімн України. На все свій вік! Чи ти в молодших класах замість карикатур тризуби в зошиті малював? Мода - вона і в Африці мода, ніхто ж не ходить в штанах-галіфе, так само і в музиці... Свого не треба цуратись, але корисно і чуже пізнати. Хотів би я тебе і Логана років так через 30 порівняти і сказати хто більш деградував, а ти вже оцінку виносиш((((
CAPEESH?

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 17.12.2008 18:43

Чи ти в молодших класах замість карикатур тризуби в зошиті малював?
А я якраз малював :)
І ще значки робив з аграфки і кольорового паперу.
Ще за них директор школи нас дрючив :)
die Große Schlange

Logan
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Re: Всеукраїнський хіп-хоп фестиваль UNDERGROUND 5

Повідомлення Logan » 19.12.2008 11:47

Misha K писав:
Logan писав: Хочаби по тій причині що ні Я,ні hectop23 навіть не заікались що в нас чорні душі,чи чорні мозги, отже не розумно з твого боку обзивати нас білими мавпами...
san писав:і та Сокара Перуна - нацистська і язичницька
Ну дідько з ним, тим націонал-соціалізмом... а язичноцтво, як давня українська релігія тобі чим завинила? Більша половина християнських свят - насправді язичницькі.
Я мавпую негрів?Ти шо слабий?У чому це проявляється?До чого ти взагалі це сказав?
Скажу чесно я толком не дуплю шо таке лібераліст? :mrgreen: Поясни будь добрий...
Модно і прикольно?Для кого?Для тебе?Бо для мене ні,для мене це культура?Так само я можу сказати про твій рок...
Я денаціоналізований?З чого ти взяв?і взагалі-ти шо скін хед?
Шоб ти знав чувак я за україну,і пропагую в першу чергу укр-реп?
І скажи будьласка,на проти озера на памятнику героям війни-Німецькі хрести :twisted: ,
може скажеш шо це робота реперів?Як думаєш чія?Скінів в нас покишо не було,значить хтось із ваших...
То хто тут денаціоналізований?
"Мазе фака, бро"--А це ти до чого мульнув?
"кацапські стішкі"- я навів?коли?які?нагадай :mrgreen:
Влучна пісня мля,ти хворий! :twisted:
Я той хто я є,а не той ким мене робить життя...

Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Misha K » 20.12.2008 11:16

hectop23 писав:Напевно в твоїй хворобливій уяві діти з садочка йдуть у вишиваних сорочках, а в навушниках одинадцятикласників звучить гімн України.
На відміну від реперів та іншого скаму у мене традиційна українська уява. Не більше і ні менше ніж в середньостатистичного українця. УКРАЇНЦЯ, а не "білої мавпи".
hectop23 писав:Свого не треба цуратись, але корисно і чуже пізнати.
То йди в синагогу і зроби собі обрізання. Пізнай релігійні почуття політкоректної національності. ))
Logan писав:Я мавпую негрів?Ти шо слабий?У чому це проявляється?До чого ти взагалі це сказав?
Так, ти надивившись американських фільмів мавпуєш негрів з їх гетто-кварталів. Проявляється це в хворобливо-маніякальному намаганні навязати свої абсурдну думку, що ніби то завтра всі в Долині будуть слухати не рок, а реп.
hectop23 писав:Шоб ти знав чувак я за україну,і пропагую в першу чергу укр-реп?
По-перше, слово Україна пишеться з великої букви.
По-друге, чувагами будеш називати своїх братів-нігерів.
І по третє, твоя нігерська пропоганда найух нікому не потрібна.
hectop23 писав:І скажи будьласка,на проти озера на памятнику героям війни-Німецькі хрести
Памятник загиблим в другій світовій в старій Долині. А біля озера, наскільки пригадую, тим кого вбили бандерівці після приходу радянської влади. Давненько там не був, піду якось гляну.
hectop23 писав:...значить хтось із ваших...
Шо з наших? Яке це має відношення до того, що ти слухаєш дегенеративну музику???

Logan
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення Logan » 20.12.2008 18:23

Так, ти надивившись американських фільмів мавпуєш негрів з їх гетто-кварталів. Проявляється це в хворобливо-маніякальному намаганні навязати свої абсурдну думку, що ніби то завтра всі в Долині будуть слухати не рок, а реп.
Ти шо довбо..б?То ти надивився телевізора!Якби ти,як нормальна людина,спочатку переглянув пости,то побачив би що я вже писав-По ящику і по радіо ви не почуєте НІЧОГО про хіп-хоп культуру...А все що по ящику пов'язано з хіп-хопом це одні понти і взагалі повна куйня...Ти сам як мавпа лізеш розказувати всім про те чого ти не знаєш...
По перше я взагалі нічого нічого нікому не нав'язував,я виклав інфу про фест і спілкувався з однодумцем(і тоді всякі кадри почали рамсити),
а подруге не перекручуй мої слова як баба,ну де я тут писав що завтра в Долині всі будуть слухати реп?
Я конкретно написав що вже цього літа кількість реперів майже зрівняється з кількістю фанатів року(і я маю вагомі підстави так вважати,але це не важливо)
Ну от скажи я хоч раз згадав нігерів,чи фрази ЧОРНА ДУША,БІЛА МАВПА?Якшо я сам по своїй ідеології це відкидаю,то чого ти вживаєш такий маразм?
По-перше, слово Україна пишеться з великої букви.
По-друге, чувагами будеш називати своїх братів-нігерів.
І по третє, твоя нігерська пропоганда найух нікому не потрібна.
Дякую шо виправив,але не про це мова...
Про яку пропаганду ти говориш?От ти кажеш що я денаціоналізований бо слухаю "нігерську музику",але скажи,хіба рок виник в Україні?Здається ні,то давай обізвем тут всіх денаціоналізованими!
Ти тормозиш,ми говорим тут про музику,а ти лізеш сюди з своїм націоналізмом,расизмом і політикою....
В року своє коріння,в хіп-хопу своє(і нехай це чорні квартали)Але це перосло в культури...
Хіп-хоп є всюди(Німеччина,франція,та всі країни навіть китайці,японці теж мають і поважають цю культуру)і всі твої слова порожні....

Я слухаю дегенеративну музику?те саме я можу сказати тобі,і ніколи жоден з нас не доведе свою правоту...
Це справа смаків і поваги,а в тебе нема поваги до моєї вже давно загально визнаної повноцінної культури,тому ти для мене така ж мавпа(от тільки без кольору,просто сіра й не цікава)
Мир тобі!

vanya
Адміністратор
Адміністратор
Контактна інформація:

Повідомлення vanya » 22.12.2008 12:50

Останнє попередження. Поважайте співбесідника. Якщо нема що сказати в конструктивному руслі - утримайтесь. Далі будуть покарання за порушення правил.

Olli
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Olli » 22.12.2008 18:56

Народ, може дійсно зав'язуйте... І так ніхто нікому нічого не докаже... Або в приваті визначайте приналежність один одного до різних кольорових видів приматів... :wink:
З досвіду нашого форуму і так вже давно відомо, що як тільки починається суперечка про смаки, то нічим добрим вона не закінчується...
Silentium est aurum... ;)

Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Misha K » 22.12.2008 20:14

Оллі, поправка.. смаки і несмаки. ))

Olli
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Olli » 22.12.2008 20:51

Misha K писав:Оллі, поправка.. смаки і несмаки. ))
приймається поправка :)
але суті не міняє... обміняєтеся взаємними образами і на тому скінчите... ти ж не ставиш за мету його навернути на путь праведний? мабуть і він тебе ні... то в чому тоді суть перепалки?...
Silentium est aurum... ;)

Logan
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення Logan » 23.12.2008 15:49

Misha K писав:Оллі, поправка.. смаки і несмаки. ))
:lol: :lol: :lol:

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість