Кабельне телебачення

Телевізори, DVD, музичні центри і подібна техніка.

Модератори: san, vanya

ankos
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення ankos » 24.05.2006 10:05

3. Взагалі, підозрюю що всі ті SТSси, ТРК Плюси, ТРК "Сходи" - клони. "Одноразові" конторки які час від часу з'являються і зникають.
Я попросив би, трохи полегше на поворотах і не висловлювати, неперевірені підозри.
Все буде гаразд!!!

vanya
Адміністратор
Адміністратор
Контактна інформація:

Повідомлення vanya » 24.05.2006 10:16

То поясніть нам, що то за таке ставлення до клієнта, коли людину, яка приносить вам прибуток приходять і безцеремонно відключають, навіть не спробувавши домовитись чи просто повідомити її про відключення особисто?
Думаю якби san мав вибір, то більше б не користувався вашими послугами, а з ним, можливо, й інші клієнти.

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 24.05.2006 15:22

Я попросив би, трохи полегше на поворотах і не висловлювати, неперевірені підозри.
Я навмисне не вказую реальних назв! Також вказав, що це моя особиста думка! Висловлювати яку я маю не лише право, але і громадянський обов"язок.
А це є запорукою громадянського суспільства , побудова якого є приорітетом як України, так і будь-якої сучасної цивілізовоної країни!

Шкода, що це так важко зрозуміти людям, які мають намір працювати на ринку засобів масової інформації!

І метою моїх повідомлень тут, є не зведення рахунків, а спроба вказати реальні недоліки PR в більшості комерційних підприємств.

Для доброзичливого ставлення не потрібні ні гроші, ні особливі зусилля - це є рівень свідомості.
До прикладу, невже важко організувати діалог с своїми клієнтами?
І теперішніми і потенційними? Як один з засобів - просто "вести" цей топік на форумі.

Замість того - повне небажання спілкування, приховані погрози і відмовки...
І ще раз нагадаю, може хто не в курсі, кабельне було виключене незважаючи на те, що воно було оплачене!

І цитати з договору тут я привів теж без особливого інтересу. Звичайно, "однобокий" договір - звична річ для ментальності українського бізнесмена. В тому раціональне бажання зменшити відповідальність.
Однак! Якщо послуги надаються належним чином і окрім власне самої послуги, клієнт отримує задоволення, ніхто і ніколи не буде звертати увагу від чого там "застрахувалась" фірма!
Я попросив би, трохи полегше на поворотах
Власне мене, мало турбує доля ФЩНМПКТ...
Навіть можу витерти повністю всі пости, що того стосуються.
Але турбує, що без розвитку суспільної співпраці Долина так і залишиться в багнюці невігластва, "кумівства", "блату" і решти факторів "процвітання"!

Бажаю успіхів!

Громадянське суспільство є формою суспільних відносин, яка характеризується активною співпрацею громадян з органами влади та бізнесом для вирішення спільних проблем, що стоять перед суспільством.
Громадянське суспільство розвивається за участю організацій третього сектору, які сприяють загальному добробуту й розвитку міцної та стабільної України.

Гість

Повідомлення Гість » 24.05.2006 17:46

Пише Ankos.
Висловлювати власну думку ніхто і нікому на заважає, але не потрібно збивати в одне дві речі. Поперше ФЩНМПКТ і інша організація, яку Ви згадали, дві різні організації. Подруге Вам ніхто приховано непогрожує, непогрожував і незбирається погрожувати. Просто прохання неназивати імена чи назви, які за чієюсь думкою мають звязок до чогось.

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 24.05.2006 19:15

Просто прохання неназивати імена чи назви, які за чієюсь думкою мають звязок до чогось.
Я не вказав жодної реальної назви :) (спочатку вказував, але тепер виправив).

Тобто зроблено все приблизно як в договорі на КТБ - все чисто але від того краще не стає :lol:

Хоча якщо, до прикладу, я кажу що мені не подобається "Кука-кула" - то є цілком нормальне явище :lol: Навіть якщо я вказую реальну назву.

Але тема не про те... А про кабельне ТБ :wink:

Olli
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Olli » 26.05.2006 19:56

Пише Ankos.
Висловлювати власну думку ніхто і нікому на заважає, але не потрібно збивати в одне дві речі. Поперше ФЩНМПКТ і інша організація, яку Ви згадали, дві різні організації. Подруге Вам ніхто приховано непогрожує, непогрожував і незбирається погрожувати. Просто прохання неназивати імена чи назви, які за чієюсь думкою мають звязок до чогось.
Відмазки, відмазки... Хочете шоб не називали вашу назву в негативному світлі? То робіть шось для того шоб її згадували з позитивної сторони!!!
Silentium est aurum... ;)

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 09.06.2006 20:39

Очевидно доведеться залишити кабельне через 4 канали (як на мене, "важкозамінні") :
УТ-1
НТВ-Мир
Viasat History
Viasat Explorer
УТ-1 - працює на кімнатній антені
Viasat History - нема звуку
Viasat Explorer - не працює, вірніше замінений на якусь лободу.
НТВ-Мир - поки залишився :wink:

Цікаво чи то у всіх так, чи лише у мене??? :D
І чи надовго?

Взагалі цікаво знати перспективи...
Наприклад скільки і які канали будуть станом скажімо на 1 вересня і за скільки грошей?
Чи буде розширюватись асортимент послуг?

Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Misha K » 09.06.2006 21:09

У мене ут-1 та 1+1 дуже погано тягнуть. на рахунок звуку, то якщо в тебе телевізор якийсь крутий, то пошукай там якусь іншу систему в опціях. У мене також таке було.

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 10.06.2006 15:00

У мене ут-1 та 1+1 дуже погано тягнуть. на рахунок звуку, то якщо в тебе телевізор якийсь крутий, то пошукай там якусь іншу систему в опціях. У мене також таке було.
Замордував телевізор - звук є... Дійсно чомусь помінявся стандарт...

Експлорера всеодно нема :?

Веприк
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення Веприк » 26.09.2006 13:32

А мені в принципі, в ті кілька днів, що зявляюся на місяць в Долині, то кабельне незле.
Але дістає часта зміна каналів. Канал Euronews в принципі чи не єдиний який я постійно дивився забрали, поставили канал 24, в принципі 24 схожа тематика, але рівень все таки не той.

А канал CNL це взагалі весело. Такі приколи хлопці видають:)
Цікаво вас попросили його додати в сітку місцеві віруючі чи це ваша власна ініціатива. Ну і Discovery(чи BBC World) і CNN було б добре, але мовою оригіналу(англійською, а не як юмористи зі Львова, транслюють Discovery французькою). Чи хоча б з субтитрами.

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 26.09.2006 17:50

А канал CNL це взагалі весело. Такі приколи хлопці видають:)
Як на мене, то взагалі якісь сектанти :)

Та просто ІМХО фірма не має на меті існувати довго...
Розвитку послуг - нема, покращення якості - нема, ціни - завищені ( спеціально для нафтовиків, які немають грошей на миску :lol:)

Думаю рано чи пізно згине так як і 5-канал (якщо, то так називалось в 90-хх ) і ТРК-Захід і Ефіком...

Хоча звичайно в основі того "провінційний" менталітет долинських підприємців.
die Große Schlange

vanya
Адміністратор
Адміністратор
Контактна інформація:

Повідомлення vanya » 26.09.2006 17:54

Скільки то кабельне коштує?
Я тут у Львові підключився, там якась акція, то за 18 грн. в місяць отримав 45 каналів :)
Але дивитись, в основному, все одно нема що... Більшість каналів показують цілодобово совкові фільми або шось в тому дусі..

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 26.09.2006 19:28

15 грн вже давно...

А каналів віднедавна здається 32
Навіть в перерахунку на 18грн/45кан (а здається є у Львові і дешевше) то повинно бути 37 :)

Дійсно тепер не вистачае Евронюз чи ще якогось "світового" каналу новин і ще Дискавері пригодився б...

І польща могла б бути - мову сусідів підучити... :)

А CNL - то дійсно клоунада :lol:

А зміна каналів, не додавання, а саме зміна - взагалі... слів нема...

Взагалі якийсь інформаційний вакуум...
Таблички с налаштуваннями каналів - нема!
"Покриття" і схеми планованого розширення - нема!
Жодних опитувань громадської думки і т.п. PRу - нема!
die Große Schlange

vanya
Адміністратор
Адміністратор
Контактна інформація:

Повідомлення vanya » 04.01.2007 12:42

..На західній Україні, та й на Сході також, всі нові та далекоглядні "старі" оператори кабельного телебачення огортають великі і малі міста (в тому числі такі, як Долина, а то й менше), часто навіть села оптоволоконними мережами. Мережі будуються за таким принципом, що пропускної здатності має вистачити в майбтньому і для КТБ, і для Інтернет, і для домашніх мереж, і для IP-технологій спілкування (аудіо та відео (!) ). Переважно спочатку пропонують саме КТБ, з перспективою надавання інших послуг.

Чи є якісь плани на цей рахунок в Долинського КТБ? ;)

P. S. Прокладання оптоволоконних мереж на сьогоднішній день не є особливо дорогою справою, проте дуже перспективною. Я це знаю точно, так як є шпигуном в одній фірмі, що тим займається :lol: .
Для прокладання таких мереж потрібно невеликий стартовий капітал, ліцензію. Для самої прокладки не обов"язково мати спеціалістів в штаті, можна доручити це професіоналам ;)

Rona
Частий гість
Частий гість
Контактна інформація:

Повідомлення Rona » 15.01.2007 03:48

Виникло питання. Не хотілося б підключатися до КТБ. Знаю, що можна дивитися ТБ безплатно, користуючись Інтернетом. Не знаю лінків. Крім 5 каналу не найшла більше нічого. Прошу, якщо хтось знає, підсказати. Не хочеться платити подвійно.

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Google [Bot] і 1 гість