Супутникове телебачення Xtra TV

Телевізори, DVD, музичні центри і подібна техніка.

Модератори: san, vanya

Відповісти
МВШ
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Повідомлень: 15
З нами з: 26.12.2010 07:33
Контактна інформація:

Супутникове телебачення Xtra TV

Повідомлення МВШ » 07.10.2011 17:18

Продаж карт Xtra TV. Активація карт.

м.Долина вул.Обліски-32 колишній готель "Карпати" тел.067-841-14-41

Список каналів Xtra TV тут http://rozhservice.ucoz.ua/forum/21-42-1

Список тюнерів з якими працює карта XTRA TV http://rozhservice.ucoz.ua/forum/21-39-1

МВШ
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Повідомлень: 15
З нами з: 26.12.2010 07:33
Контактна інформація:

Re: Супутникове телебачення Xtra TV

Повідомлення МВШ » 01.03.2012 20:03

Канал «Футбол» в пакеті Xtra TV

Канал «Футбол» у новому тематичному пакеті супутникового телебачення XTRA TV
З 01 червня 2012 року для всіх користувачів послуг телебачення Xtra TV відкривається можливість підписатись на новий тематичний пакет «Футбол» і переглядати телеканали «Футбол» та «Футбол +». Телеканал «Футбол» є офіційним бродкастером ЄВРО 2012 і покаже своїм глядачам всі поєдинки цього чемпіонату.
Нові можливості для телеглядачів, абонентів Xtra TV відкрились завдяки підписанню не ексклюзивного договору між медіа-холдингом «Медіа Група Україна» та оператором супутникового телебачення Xtra TV про право розповсюдження сигналу каналів «Футбол» та «Футбол +» . Договір дійсний до 2015 року.
Пакет «Футбол» можна буде підключити окремого від будь-якого з тематичних пакетів Xtra TV, ціна пакета «Футбол» буде складати 29 грн. на місяць. Замовити доступ до пакету «Футбол» пропозиції Xtra TV можна буде найближчим часом на офіційному сайті послуги (htttp://xtratv.com.ua/channels/).

Директор ТОВ «Істіл Телеком Україна» Джеймс Філліпофф: «Завдяки підписаній згоді ще більша кількість телеглядачів України зможуть насолоджуватись високоякісними футбольними матчами, програмами та переглядом Чемпіонату ЄВРО-2012 на каналі «Футбол». Унікальність, як каналу «Футбол», так і каналу «Футбол +» є незаперечною, і ми раді, що і клієнти Xtra TV зможуть оцінити якість контенту цих телеканалів. Потенційно 3 млн. українських користувачів FTA супутникового телебачення мають шанс спостерігати ЄВРО-2012 і провідні футбольні змагання, підключившись до пакету «Футбол» від Xtra TV».

Генеральний директор ТОВ «Медіа Група Україна» Фьодор Огарков: «Ми намагаємось зробити спортивну групу телеканалів максимально якісною: як по заповненню контенту, так і по їх доступності. Підписання договору з Xtra TV- це ще один доказ потреби в наших телеканалах у телеглядачів, і ми пишаємось тим, що в Україні є стільки наших однодумців, любителів футболу».
Про умови підключення можна ознайомитись на офіційному сайті послуги провайдера http://xtratv.com.ua

Справочная информация:
• скидки на пакет «Футбол» при заказе одного и более других тематических пакетов, а также предусмотренный для них промопериод предоставляться не будут;
• ценовая политика XTRA TV относительно заказа абонентами двух и более иных тематических пакетов в связи с добавлением пакета «Футбол» изменена не будет, существующие скидки будут действовать далее.

Основные преимущества подключения к пакету «Футбол» провайдера спутникового телевидения Xtra TV:
1. Самый низкий ценовой порог для получения доступа к каналам «Футбол» и «Футбол+» (пакет «Футбол») среди существующих предложений на рынке платного спутникового телевидения – 29 грн. в месяц с НДС
2. Возможность подключения без установки нового спутникового оборудования при условии наличия у потребителя спутниковой антенны, принимающей сигнал со спутника АМОС (4W), и ресивера с картоприёмником, поддерживающего работу карты с кодировкой Conax
3. Отсутствие долгосрочного письменного контракта, штрафных санкций за приостановление внесения абонплаты
4. Возможность бесплатно приостанавливать доступ к услуге после исчерпания денежных средств на личном счете абонента, а также на период командировок или отпуска

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість