Металопластикові вікна, критерії якості.

Модератор: san

jus
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Металопластикові вікна, критерії якості.

Повідомлення jus » 12.06.2009 14:40

Це не рекламний матеріал, це спроба розвіяти Ваші сумніви з приводу вибору, який завжди залишається за Вами. Я не називаю жодного імені чи фірми.

Вам надоїло мерзнути в своєму помешканні, сплачуючи шалені суми грошей за газ і спостерігати, як вітер розмахує Вашими фіранками. Набридло накладати черговий шар фарби на стару потріскану основу вікна розуміючи, що від цього воно не стане кращим.
Постійна пилюка на підвіконні і шум... Досить!
Ви прийняли рішення поміняти вікна.
Я спробуємо розказати Вам, як зробити правильний вибір і в подальшому не шкодувати за даремно витрачені гроші.
Не буває такого, щоб хороші вікна були дешевими. Озирнувшись на свій життєвий шлях, Ви не раз переконувались, що якісних і водночас дешевих речей не буває. Людині хочеться вірити, що саме в цей раз повезе...
В дешевизні завжди є якась каверза, яку дуже важко помітити в незнайомій сфері.
Як правило, при купівлі вікон Вас цікавить тільки назва профілю і зовсім не цікавить яку форнітуру, яке скло використовує виробник, яке армування знаходиться всередині і чи взагалі воно там є (і таке трапляється)
Найчастіше трапляється, що виробник вибирає дорогий профіль відомих в світі виробників, та при виробництві вікон використовує дешеву фурнітуру. Ви не можете намилуватися своїм новим вікном - хороший німецький профіль, відома торгова марка, біленький, гладенький і взагалі все чудово. Та минає рік-два і Ви починаєте помічати, що ручка "телімбається", створка не щільно прилягає до рами, починає все тріщати і пищати. Зразу телефонуєте виробнику (якщо звісно ви не купували вікна на базарі, як помідори) і чуєте відповідь:
- А що ж Ви хотіли за таку вартість. Самі ж вибрали, от якби Ви доплатили ще трішечки, то ми би поставили на Ваше вікно справді хорошу фурнітуру, а так вибачайте...
Ще один приклад, дорогий і якісний профіль, фурнітура не погана, а ось склопакет низької якості. Справа в тім, що деякі виробники вікон пробують "клепати" склопакети самостійно. Зробити якісний склопакет грубо кажучи на коліні неможливо. Потрібне технологічне обладнання, яке дозволяє точно порізати, вимити, обезжирити та висушити скло, зібрати всі комплектуючі і якісно загерметизувати склопакет. Таке обладнання достатньо дороге навіть для не бідних. Склопакети низької якості можуть розгерметизуватися, і миттєво втратити всі властивості. Низькоякісне скло спотворює "картинку", швидко забруднюється, погано миється, крім того має залишкові внутрішні напруження. Таке скло може тріснути при незначних фізичних навантаженнях також як закривання чи відкривання. Ці напруження суттєво збільшуються при нагріванні (літом) та сильному охолодженні (зимою). Не думаю, що перспектива залишитися з тріснутом склом серед зими в найбільш суворі морози когось влаштовує. Щоб таке не сталося, не полінуйтеся поцікавитись у менеджера хто виготовляє склопакети, дізнайтесь виробника скла, його марку і товщину, який герметик використовується. Обов’язково попросіть сертифікат відповідності.
Варто запам’ятати, якщо фірма має високий авторитет на ринку, цінує свою марку, то вона на буде пропонувати вам більш дешеві варіанти. У неї є не більше двох профільних систем і тільки один надійний виробник фурнітури. Фірмі не вигідно ставити фурнітуру низької якості, бо вона бере на себе гарантійні зобов’язання як привило років на 5. Відривати своїх працівників від роботи, ганяти автотранспорт, спалювати дороге пальне для того, щоб поїхати і відремонтувати Ваше вікно, Ви розумієте, що це не в їхніх інтересах.
Винятком з цього правила являються потужні виробники вікон з обсягом виробництва декілька сотень вікон в день. Вони самі не продають свою продукцію. Цю функцію вони переклали на дилерів. Саме дилери продають Вам їхні вікна. Звичайно, що всі гарантійні зобов’язання що до якості вікон та їхнього монтажу лежать на них. Хто такий дилер? Це посередник між Вами і виробником, людина, яка заробляє на хліб насушний там, що перепродує Вам вікна. В цей бізнес він не вкладає свої кошти. Він працює, тому що на даний час йому це вигідно, це приносить прибуток і дозволяє утримувати свою сімю. Якщо завтра віконний бізнес перестане приносити той прибуток, що його влаштовує, він не задумуючись кине його, і буде продавати чи то сайдинг, чи черепицю - це не має значення, головне, щоб був дохід. У мене багато знайомих, які на даний час працюють в цьому бізнесі, я поважаю їх за їхні ділові та людські якості, та не переконаний, що змінивши вид діяльності через рік-два вони поїдуть ремонтувати Ваше вікно. А Ви, на його місці, поїхали?
Надзвичайно важливо хто і на якому обладнанні виготовляє вікна, кільки років займаються цією справою. Згодіться, що ніхто не хоче сідати в перукарні в крісло до недосвідченого практиканта. Чому? Тому, що після такої стрижки цілий місяць треба чекати поки волосся знову відросте і хороший майстер поправить стрижку. Я думаю, що ситуація багатьом відома. У нашому випадку з вікнами - не відросте, і жоден майстер вже не поправить. Та сама ситуація, коли Вас стригтимуть ржавими тупими нижницями. Застаріле та дешеве обладнання не може гарантувати точності та якості обробки профілю, у сучасному виробництві не допустимі відхилення навіть на 1мм. Найкраще самому під’їхати на завод і оцінити організацію виробництва. Крім того замовляючи на заводі, або в його офісі продукцію ви не будете переплачувати посередникам.
Ще одна запорука того, що вікно прослужить довго при незмінній якості це правильний монтаж. Замовляйте вікна з монтажем, не пробуйте їх встановити самостійно. По-перше фірма обов’язково направить замірника, щоб професійно зняти розміри. По друге якісно встановить вікна. І останнє, можливо найважливіше. Всі виробники дають гарантію на вікна при умові встановлення спеціалістами їхньої фірми. Я рахую це правильно. Ідеально зроблене вікно з найкращою фурнітурою не прослужить довго, якщо його поставити наперекос. Чому виробник повинен нести відповідальність на Вашу непрофесійність?
З приводу технології виконання монтажу поцікавтесь у менеджера які використовуються кріплення, піна, та взагалі як проходить монтаж. І взагалі задавайте більше питань менеджеру, слухайте уважно його відповіді, вони повинні бути чіткі і вичерпні. Не бійтеся задавати питання! Якщо бачите що менеджер погано орієнтується в тому, про що говорить, відводить від Вас погляд та старається змінити напрямок розмови - зверніться до іншого менеджера.
І на завершення запам’ятайте, що розчарування від низької якості триває значно довше, чим радість дешевої покупки.
Останнім часом Все частіше чуємо про шалені знижки, акції, виконання певних послуг безкоштовно. Звучить чудово, та чомусь дешевше не стає. Причина одна - ніхто не ставить перед собою ціль менше заробляти. Цілі дещо інші - привабити покупця. Наш народ дуже любить "на халяву", і хоч ця халява нікому не трапляється, ми продовжуємо мріяти, що колись, обов’язково повезе. Саме цією рисою українського народу користуються рекламодавці і шахраї. Користуються часто і з задоволенням.
Цікавтеся тільки КІНЦЕВОЮ вартістю, а не розміром знижки.

Хто хоче звинуватити мене в неправдивості моїх слів?

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Re: Металопластикові вікна, критерії якості.

Повідомлення san » 24.06.2009 01:56

Це не рекламний матеріал, це спроба розвіяти Ваші сумніви з приводу вибору, який завжди залишається за Вами. Я не називаю жодного імені чи фірми.

Це реклама... Просто прихована!
Якщо це стаття про енергозбереження, то чому нема жодного аналізу тепловтрат і порад щодо них, чи щодо генерування тепла?
Якщо про вікна, то чому нема порівнянь скажімо з алюмінієвими сплавами чи ще краще з деревом?

Щоб таке не сталося, не полінуйтеся поцікавитись у менеджера хто виготовляє склопакети, дізнайтесь виробника скла, його марку і товщину, який герметик використовується.

І що? Якщо ви не такий самий "менеджер", то вам то нічого не скаже. Не думаю, що всі домогосподарки чи бухгалтери розрізняють різницю згідно Фен-Шуй між Рото і Ромб чи Шюко, і Шюрінг :lol:

Обов’язково попросіть сертифікат відповідності.

Проте навіть якщо Вам його дадуть, це зовсім не означає, що він має щось спільного з виробами які Вам продадуть...
Особливості національної сертифікації... :lol:

Потрібне технологічне обладнання, яке дозволяє точно порізати, вимити, обезжирити та висушити скло, зібрати всі комплектуючі і якісно загерметизувати склопакет.

Я власноручно виготовлю якісний склопакет... Зуб даю!
Точність звичайним склорізом можна виконати до 0,5мм, скільки я розуміюсь на ковбасних обрізках... Ну якщо постаратись. Сумніваюсь що для склопакета потрібно більше. Вимити/обезжирити - теж в принципі реально. А навіть як буде пару пилинок - вони не помітні, так щоб критично. Більше вікна пошкробають штукатури при першому ж ремонті :) Комплектуючі - шмат алюмінієвого профілю котрий клеється герметиком. А усередині - сілікагель, той самий що в мішечках в китайських кедах, з надписом НЕ ЇСТИ (Do not eat) :)
Ну що там збирати? Так... акуратним бути не завадить. Далі тре все склеїти до купи...
Супер-пупер обладнання дає лише виграш в продуктивності при досить стабільній якості... Але аж ніяк не саму якість...
Так що не тре плутати дар Божий з яєчнею... :lol:

Якщо завтра віконний бізнес перестане приносити той прибуток, що його влаштовує, він не задумуючись кине його, і буде продавати чи то сайдинг, чи черепицю -

Бізнес то є бізнес... Ще дружин кидають, не зважаючи на присягу перед образами...
А будь який бізнесмен, що мислить тверезо, одразу кине невигідний бізнес. І стане виробляти чи то сайдинг, чи то черепицю...

Всі виробники дають гарантію на вікна при умові встановлення спеціалістами їхньої фірми. Я рахую це правильно.

Абсолютно неправильно... Не важко встановити причини виходу з ладу вікна...
І якщо якись там менеджер (хоч я звик що менеджер таки керує, а не продає) каже що ніхто крім нього не вміє поставити його вікна - раджу знайти іншого :)
От той знаменитий газда склопакетного заводу їздить обслуговувати свій Бумер/Мерин/Крузер виключно на авторизовані СТО? :lol: Мабуть ні...
Аж в книжечці до машини красиво описані всі біди що на нього чекають, як тільки він залиє Лікві-Молі Турбо Рурбо замість того самого мастила, але в трішки іншій упаковці VW 035 3545 3478 :lol:

Щоб ПРАВИЛЬНО змонтувати вікна достаньо:
1. Бажання
2. Хоч якихось навичок володіння електродрилем
3. Статті з картинками з журналу "Зроби Сам (DIY)"

Хто хоче звинуватити мене в неправдивості моїх слів?

Та можу доскіпуватись до кожного слова :lol:
Зрештою просто не люблю лукавства...

Краще написати: "Я такий собі дядько Коммерлінг Форіс Рехавович, торгую вікнами.
Питайте, що хочете знати, я ж вам і розкажу, як зумію.
Ну торгую тільки тим, чим торгую, тому завше буду хилити до того, що знаю... Але питайте..."

А не постити десяток однакових постів. Котрі я до речі, потер... :twisted:
die Große Schlange

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 24.06.2009 02:17

А тепер щодо питань :)

Котрий профіль купити - дво чи трикамерний?
Котрі склопакети - з інертним газом чи вакумні?
Чи варто переплачувати за профіль без свинцю?
die Große Schlange

Yura
Контактна інформація:

Повідомлення Yura » 28.12.2009 09:42

Можна звами поговорити через аську 337105840?
дякую за увагу.
З повагою Юра

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 28.12.2009 22:34

Зі мною?
die Große Schlange

jus
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення jus » 17.02.2010 17:57

Всім привіт.
Дуже давно не з являвся на форумі. Можливо з тої причини, що запропонована мною тема нікого не зацікавила, тільки модератору захотілося блиснути інтеректом.
шановний модераторе, я писав статтю,щоб заохотити людей до спілкування, заставити їх думати, аналізувати, робити якісь висновки, і в кінцевому результаті висловлювати свої думки. Про те, що ви можете доскіпуватись до кожного слова у мене сумнівів не залишилось. НЕ дивлячись ні на що, в одному ви праві. так, я справді такий собі дядько Коммерлінг Форіс Рехавович, торгую вікнами.
Питайте, що хочете знати, я ж вам і розкажу, як зумію.
Ну торгую тільки тим, чим торгую, тому завше буду хилити до того, що знаю... Але питайте...
А займаюсь я на сьогоднішній день не тільки вікнами, а ще броньованими дверима, воротами, і не тільки гаражними, сонцезахисними системами, кованими виробами, і не дуже кованими і т.д.
А тепер щодо питань

Котрий профіль купити - дво чи трикамерний?
Двокамерний профіль промислово вже багато років не виготовляють.
Котрі склопакети - з інертним газом чи вакумні?
зустрічне нитання, щоб включити мозги- чому лампочки роблять круглої фарми, а не прямикутні
Чи варто переплачувати за профіль без свинцю?
А чому Ви вирішили, що безсвенцеві профілі дорощі?

jus
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення jus » 17.02.2010 18:00

Шановний Юра, я не користуюсь аською. при бажанні пишіть на jusmyron@gmail.com

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 18.02.2010 00:36

НЕ дивлячись ні на що, в одному ви праві. так, я справді такий собі дядько

Не люблю прихованої реклами - якось то по-буржуйськи...
Звиняйте! Нічого особистого! :)

Двокамерний профіль промислово вже багато років не виготовляють.

Мав на увазі склопакет.

Щодо питань - поставив вікна (без свинцю!!! :) ) і одночасно димохідний котел... Двері теж файні, хоч і без "броні". Думалося отримати "теплий дім"...
А і ще... Вентиляція у нас спільна з сусідом поверхом нижче...
Тепер коли котел працює - вентиляція не витягує а дме. Причому дме часом смородом, того що згоріло в сусіда на плиті...
Що ж робити тепер?

П.С. Міняти котел чи вікна якось не хочеться... Виходячи з того що вони файні, а файні речі дешевими не бувають...
die Große Schlange

jus
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення jus » 04.03.2010 12:56

Привіт всім!
Маю трохи мало інформації по Вашому випадку, а саме:
на якому поверсі ви живете?
чи були у вас в будинку колись встановлені газові колонки?
як часто провітрюєте кухню?
яке січення вентиляційного каналу?
справа в тім, що на відміну від котлів турбо, димохідні для спалювання газу кисень забирають з приміщення, в якому розташовані. В середньому для згорання 1 м.куб. газу обезкиснюється 10 м.куб. повітря. Якщо за добу котел споживає 10 м.куб. газу, то без кисню залишається 100 м.куб. повітря. Який об’єм вашої кухні? Правильно, в 2 рази менший.
В котлі при цьому діагнозі проходить не повне згорання палива, що спричиняє утворення чадного газу і сажі, яка відкладається на теплообміннику і зменшує коефіцієнт теплопередачі. ККД котла падає. Як діє на організм людини нестача кисню та наявність чадного газу я описувати не буду, я не лікар.
порада:
не закривайте двері на кухню
два рази в день, навіть в морози, хоча на 5 хв. провітрюйте приміщення.
обов’язкова зробіть порядок з витяжкою!!!
можливо встановити в вентиляційному каналі розсікаючу перетинку, щоб суттєво зменшити можливість попадання до вас запахів з кухні сусідів.
Щось у мене з’являється таке враження, що ми трішечки відійшли від теми форуму.
Щоб у Вашій оселі було тепло, особливу увагу варто приділити не профілю, а склопакетам.
Навіть 3-х камерний профіль практично ніколи не промерзає і не потіє. Основні втрати тепла - склопакет.
Я так зрозумів, що вам щось радити вже пізно-вікна вже стоять, а іншим все ж таки пораджу: замовляйте енергозберігаючі склопакети. Не люблю оперувати не всім зрозумілими термінами, та прийдеться.
Коефіцієнт опору теплопередачі ( згідно ГОСТу ) класичного склопакета - 0,30 а енергозберігаючого - 0,59
Різниці дуже суттєва.
Чекаю нових запитань.
Шановні відвідувачі форуму. Не будьте німими читачами, не бійтеся реєструватися та спілкуватися. Кожен з нас являється неповторною особистістю, яка постійно розвивається. Кожен має що сказати, і хоче щось довідатися. Це нормально. Запитувати і вчитися не соромно, соромно думати, що все знаєш.

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 05.03.2010 01:35

Де брати приплив повітря?
Якщо в мене герметичні вікна?
die Große Schlange

jus
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення jus » 07.03.2010 08:25

san писав:Де брати приплив повітря?

Повторюю: два рази в день, навіть в морози, хоча на 5 хв. провітрюйте приміщення.
якщо на вулиці тепліше, вікна відкриваєм на довше.
А ще, якщо ви не зекономили на фурнітурі, то в них є режим мікропровітрювання.Поверніть ручку вікна вверх на 45 градусів, вверху створка має утворити щілину з рамою.

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 07.03.2010 13:52

А ще, якщо ви не зекономили на фурнітурі, то в них є режим мікропровітрювання.

А як же ж економія тепла тоді? :?
die Große Schlange

Treshotka
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення Treshotka » 31.05.2016 23:40

san писав:Де брати приплив повітря?

Провітрювання або кондішн.
Когда жизнь дает тебе сотни причин чтобы плакать, покажи ей, что у тебя есть тысячи причин чтобы улыбаться.

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 28.06.2016 23:05

Ану детальніше про той кондішн
die Große Schlange

Повернутись до “Будівництво та ремонт”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість