міський парк

Модератор: san

Відповісти
сергій12
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

міський парк

Повідомлення сергій12 » 26.06.2013 14:11

хотів би запитати міського голову-вам не соромно за міський парк,за його жалйогідний стан,і за ті 2-3 дитячі качелі.це дуже сумно.хочу закликати всіх не байдужих людей висловлюватись з приводу цйого питання.

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Re: міський парк

Повідомлення san » 26.06.2013 17:39

Про який саме парк йдеться?
die Große Schlange

Olli
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Olli » 02.07.2013 10:15

Особисто мені соромно за наших людей, які в ніч на сьогодні потрощили в парку ліхтарі навколо озера і біля пам'ятника Шевченку. А ще соромно за тих які з завидною регулярністю викидують сміттєві урни в озеро, ламають лавки і дитячі майданчики. Соромно за тих і які в першу ж ніч після встановлення спортивних тренажерів повиламували з них металеві ручки. Соромно і за тих які справляють нужду прямо в відновлені джерела, виламують з корінням нововисаджені дерева і кущі, кидають пляшки в озеро... Але найбільше мені соромно за тих, які завжди в тому винною бачать владу, міського голову і всіх хто за останні 4 роки зробив з занедбаного і зас..ного парку нормальну відпочинкову зону а не притон для суспільного сміття. Соромно також і за тих численних братів і сестер рідної долинської громади, які навіть будучи свідками неподобств, які чиняться в них на очах не наважуються бодай словом привстидати чи зупинити порушника чи вандала.
Silentium est aurum... ;)

Ymka
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Ymka » 06.07.2013 12:54

Пічаль... не думав, що в Долині настільеи все погано... Коло кожного корча мента не поставиш, а коли громадськість кладе на те все, то нічого доброго не буде. Хоча, якщо такому бидлу дати доброго тягла, то може дойде. На жаль, я з кожним роком пересвідчують, що у більшості випадків (не у всіх, але саме у більшості) європейський підхід і цінності з українцем несумісні. Відповідно, накльовується азійський підхід - застосування грубою сили і покора правилам і законам, яка грунтується не на внутрішньому переконанні, а на страху настанні покарання (причому фізичного, грошового етс). То не є правильним підходом, але добре слово з Кольтом в руці діє набагато ефективніше, ніж просто добре слово. Якось так.
Я сам особисто в парку не гуляв вже давненько, але деколи набираю там воду і краєм ока бачу зміни на краще в парку, які стались за останні роки (в Долині не живу давно, але часто приїжджаю). А ніхєра не робити і у всьоиу звинувачувати владу, місто, жидів, москалів, темні сили природи це притаманно типовому українцю. На жаль.
Шановному топікстартеру: так зайдіть в міськраду і запитайтесь, або напишіть звернення, Вам дадуть відповідь. По клаві легше всього стукати

сергій12
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення сергій12 » 12.07.2013 18:36

san писав:Про який саме парк йдеться?
парк біля міського озера.

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість