Як збудувати фортецю своєму бізнесу! (поради)

Модератор: san

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Re: Як збудувати фортецю своєму бізнесу! (поради)

Повідомлення san » 14.01.2008 14:47

Так. Проте вимоги до них інші.

Ще крім загальнодержаних, можуть діяти якісь місцеві положення чи "місцеві правила забудови".

Наприклад в Долині вони в стадії розробки viewtopic.php?f=34&t=5074&start=15. В багатьох містах - діють.
die Große Schlange

bautista
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення bautista » 16.09.2008 23:39

Добрий день! Скажіть,будь ласка, чи реально збудувати на ділянці під індивідуальне житлове будівництво таунхауз (зблокований будинок)?

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 17.09.2008 02:29

Так.

З продажем (відчуженням) і відповідним відведенням земельної ділянки під окремі будівлі потім мабуть трохи складніше. Але особливих проблем не бачу.

Зрештою продаж (найм) таунхаузів може відбуватись за різними схемами, особливо якщо їх багато будується одним забудівником в одному місці.
die Große Schlange

bautista
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення bautista » 18.09.2008 14:11

Шановний Сан! Чи не могли б Ви докладніше описати ці шляхи.Ви перша людина в неті, яка знає і аргументовано відповідає на такі питання. До речі, єдине відношення, яке я маю до Долини, це те, що працюю в іспанському місті Куенса
(Cuenca), Що перекладається як "долина".Я це до того, що компостувати мізки я буду не Вашій адміністрації, а сусідам з-за Дністра. Дякую.
Почнемо з того, що у мене є 19 соток землі під ІЖЗ і гаряче бажання збудувати на ній восьмиквартирний таунхауз (плюс якийсь бар чи магазин і приміщення для сторожа ). Коштів можу нашкребти на одну двоквартирну секцію...
Дякую.

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 18.09.2008 23:07

(плюс якийсь бар чи магазин і приміщення для сторожа
доведеться міняти цільове призначення земельної ділянки
Коштів можу нашкребти на одну двоквартирну секцію...
законно організувати будівництво на паях (тобто фінансування від різних осіб) теж наврят чи вдасться.
Там дуже складне законодавче регулювання.

Думаю потрібно почати з зміни цільового призначення ділянки.
die Große Schlange

bautista
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення bautista » 19.09.2008 16:59

Думаю потрібно почати з зміни цільового призначення ділянки.

Десь в неті зустрічав, що в таких випадках роблять "нарізку" ділянки, топто виділяють на окремі. У моєму випадку, можна розділити на п"ять: чотири по двадцять метрів і одну меншу. На останню доведеться міняти ЦП. Хоча і тут, я думаю, у випадку, коли господар крайноьї квартири захоче купити і бар- магазин, можна її не виділяти.
Чому чотири по двадцять, думаю Ви вже зрозуміли-спільний фундамент і кожну квартиру офотмляємо як півбудинку.
Здвоєні будинки завдадуть трохи клопоту, але можуть себе окупити ( чотири проекти і т.д.)
Після виділення окремих ділянок можна буде буде заключити Договір про спільну діяльність між Інвестором і мною, як Забудовником.
Можна також піти через Державний Акт про спільну дольову власність на ділянку, але якщо я змешений будувати поетапно (в умовах кризи знайти інвесторів на всі ділянки, не моючи пілота- нереально) цей щлях відпадає.
А які Ваші думки з цього приводу? Дякую.

kobi
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення kobi » 19.09.2008 18:22

bautista: Ви часом не під Львовом будувати зібрались? Ми тут якраз над житлом подумуєм, може би домовилсь :)

bautista
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення bautista » 19.09.2008 19:55

Ні, на превеликий жаль ділянка кілометрів сто на схід від Львова.

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 19.09.2008 20:34

А які Ваші думки з цього приводу? Дякую
Я будівельник, а не землемір :)
Щось про землю, звичайно знаю з досвіду, але тим не цікавлюсь...
die Große Schlange

bautista
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення bautista » 20.09.2008 15:13

Ясно. Могли б скористуватися милом, щоб послати подалі. І не потрібно було б витирати маї запитання конкретно по будівництву.

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 20.09.2008 15:23

Ясно. Могли б скористуватися милом, щоб послати подалі.
Чому подалі? Просто до когось більш компетентного в земельних питаннях. В основному я свою роботу над обєктом починаю коли земельне питання вже вирішене. Тому тим мало цікавлюсь.
І не потрібно було б витирати маї запитання конкретно по будівництву.
Нічого я не витирав :)
die Große Schlange

bautista
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення bautista » 20.09.2008 17:56

Добре, будемо рахувати, що сьогодні вночі я свій пост відправив не за тою адресою. Вибачаюсь. Тоді почнемо з загальних питань будівництва. Ваша думка про таунхауси?
В неті побутує думка, що стіни з цегли- нерентабельні, ви згідні? Чи стосовно нашого регіону, де витрати на зарплату не такі високі як в Москві, Пітері чи, навіть, у Києві, а ставлення до нових матеріалів більш консервативне це не стосується?
Яку глибину фундаменту Ви б рекомендували, якщо будівля в два поверхи, стіни в цеглу з зовнішнім утепленням 10 см пінопласту, а міжповерхове перекриття- литий керамзитобетон ( 20 см) і дахове- на дерев"яних балках? Дякую.

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 20.09.2008 19:25

В неті побутує думка, що стіни з цегли- нерентабельні, ви згідні?
так
Чи стосовно нашого регіону, де витрати на зарплату не такі високі як в Москві, Пітері чи, навіть, у Києві, а ставлення до нових матеріалів більш консервативне це не стосується?
на хвилюйтесь - у нас теж дуже високі :)
Яку глибину фундаменту Ви б рекомендували, якщо будівля в два поверхи, стіни в цеглу з зовнішнім утепленням 10 см пінопласту, а міжповерхове перекриття- литий керамзитобетон ( 20 см) і дахове- на дерев"яних балках?
Глибина закладання фундаменту визначається глибиною промерзання грунту (не менше за неї), а також з геологічних умов. Немає ні тих ні тих даних :?
В основному не менше 90-100 см.

Від навантаженя в основному залежить площа основи фундаменту а не його глибина :)

Раджу зробити докладний проект. Він вирішить всі питання. Крім того його обов'язково мати. І при "серійному" будівництві краще на ньому не економити - можна на папері вибрати оптимальне рішення. Прорахувати кілька варіантів, що дуже швидко окупиться на кількох об'єктах. Щоправда таке рідко хто робить.
а міжповерхове перекриття- литий керамзитобетон ( 20 см)
Чому вибрано такий варіант? :? Який зміст? Є халявний керамзит?
die Große Schlange

bautista
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення bautista » 20.09.2008 20:07

А який матеріал для несучих стін Ви б порекомендували. Розглядав ще варіант сокирянського ракушняку, але покищо кінців не маю( далеко я від України).

Глибина закладання фундаменту визначається глибиною промерзання грунту (не менше за неї), а також з геологічних умов. Немає ні тих ні тих даних :?
В основному не менше 90-100 см.
Геологічні умови- потужний пласт глини ( колись недалеко копали глину, на око метрів десять, а кілометрах в трьох цегельний завод з власним карьєром, воду беремо з глибини 25-27 метрів, глибина промерзання (нарми) такі ж як у Вас.
Якщо дати при глибині залягання 90-100 см сорокасантимеровии залізобетонний пояс можна буде домуровати керамзитоблоками чи каменем- вапняком до нуля (як найменш гігроскопічними матеріалами з підручних)?

Від навантаженя в основному залежить площа основи фундаменту а не його глибина :)

Раджу зробити докладний проект. Він вирішить всі питання. Крім того його обов'язково мати. І при "серійному" будівництві краще на ньому не економити - можна на папері вибрати оптимальне рішення. Прорахувати кілька варіантів, що дуже швидко окупиться на кількох об'єктах. Щоправда таке рідко хто робить.
Проект зроблю, ескізи вже маю і можу виложити. Зараз хочу зробити роботу, яку можу (з Вашою допомогою), щоб точно знати, ЩО я хочу і не тратити час в Україні на вагання.
а міжповерхове перекриття- литий керамзитобетон ( 20 см)
Чому вибрано такий варіант? :? Який зміст? Є халявний керамзит?[/quote]
А що порекомендуєте? Готові панелі відкидаю- і черга, і не "з"яжуть" будинок. Щебінь- тяжкий, і може бути з підвищеним радіофоном.

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 20.09.2008 23:46

А який матеріал для несучих стін Ви б порекомендували. Розглядав ще варіант сокирянського ракушняку, але покищо кінців не маю( далеко я від України).
Керамічні блоки Winerberger Porotherm, пінобетон (якісний), піносилікат типу Ytong і т.п.
Геологічні умови- потужний пласт глини ( колись недалеко копали глину, на око метрів десять, а кілометрах в трьох цегельний завод з власним карьєром, воду беремо з глибини 25-27 метрів, глибина промерзання (нарми) такі ж як у Вас.
Тоді 1м.
Якщо дати при глибині залягання 90-100 см сорокасантимеровии залізобетонний пояс можна буде домуровати керамзитоблоками чи каменем- вапняком до нуля (як найменш гігроскопічними матеріалами з підручних)?
1. Фундумент потрібно робити з водостійкого матеріалу.
2. Навіщо залізобетонний пояс?

А що порекомендуєте? Готові панелі відкидаю- і черга, і не "з"яжуть" будинок. Щебінь- тяжкий, і може бути з підвищеним радіофоном.
Щебінь так само тяжкий як і керамзит :) Товжина перекриття з важкого з/б буде менша :)
Я би робив або панелі, які достатньо "звяжуть" :) , або збірномонолітне, типу Teriva.

Зрештою технологію порібно вибирати в комплексі, виходячи з кваліфікації наявних робітників, цін на матеріали, цін на транспорт і т.п.
die Große Schlange

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей