Як збудувати фортецю своєму бізнесу! (поради)

Модератор: san

bautista
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Re: Як збудувати фортецю своєму бізнесу! (поради)

Повідомлення bautista » 23.09.2008 16:46

san писав: Дуже дорого і складно забезпечити в одній будівлі водночас хороші умови для зберігання автомобіля (посилену вентиляцію, низьку температуру і вологість) і для мешканців (високу температуру і вологість при відсутності протягів).
А в варіанті "прохідного" гаражу взагалі складно собі уявляю.

N.B. Раджу прочитати щось стосовно зберігання автотранспорту. Сучасних докладних книжок не зустічав. Але трапляються настанови для автопідприємств або військових автомобільних підрозділів.

Яка така пральня? :) Жодного разу не зустічав у нас... Не прийнято. В основному пралька стоїть в ванній, рідше - на кухні.

Підземні приміщення теж суттєво вдорожчують будівлю.
А в гаражі пластиковий резервуар закопати- яму вигрібну.
??? Ідіотизм... Не знаходжу іншого, більш м'якого слова...

П.С. Придбайте книжку-каталог "Дом достемпни". Надіюсь вона ще перевидається. Там крім проектів, є "на хлопський розум" пояснено засади економічності спорудження і експлуатації будівель.
http://www.wydawnictwo.murator.pl/679_599_PLK_htm.htm
Правда не знаю в якому форматі вона зараз видається. Але зрештою є купа іншої літератури...
"Прохідним" гараж вже не буде- пралку забрали, в"їхавши автомобілем господар виходить через ворота, енергійно їх опустивши- піднявши 2- 3 рази вентилює приміщення і заходить в дім " по- людськи"- через вхідні двері.
Зате зранку потрапляє в гараж, не виходячи на вулицю. Односторонній рух- нормальне явище для автомобіліста.
А от з вигрібною ямою дійсно проблема. Під"їзна дорога мінімально допустимо вузька- 5 метрів(?) разом з тротуаром ( останній виділю лише кольором бруківки). Тому не хочу грузити її комунікаціями. Газ- по задній стіні ( якщо вдасться домовитись з пректантами), воду в траншею по задніх двориках (тому й підвал 2х4 м виконає функцію колодязя).
Дощівку з даху і заднього дворика хочу об"єднати з " сірими" водами каналізації ( ванні,душі,умивальники) і через дренажний колодязь випустити в дренажну трубу. Це буде автономна частина каналізації. А от так звані "чорні" води з унітазів і кухні зібрати в пластикову посудину ( 2- 3 кубічних метри) і вивозити спецслужбами. Закопувати цю цистерну під дорогою не хочу- вонтажівка 20-30 тон може разчавити. От і думав размістити десь поблизу гаражних воріт ( нема навантаження зверху) , а герметично закриту горловину- в незамерзаючий гараж. А що є якісь заборони?
Мурадор має три журнали в Україні, через підписку, але Доступного будинку українською ( чи російською) ще не знайшов.

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 24.09.2008 00:02

, енергійно їх опустивши- піднявши 2- 3 рази вентилює
Нічого він не вентилює... А зивою соляний розчин тане і дуже гарно роз'їдає авто...
Потім виїжджаючи на мороз, вода що розтопилась і заповнила всі шви, замерзає і їх розширює...
Дощівку з даху і заднього дворика хочу об"єднати з " сірими" водами каналізації ( ванні,душі,умивальники) і через дренажний колодязь випустити в дренажну трубу.
Неможна ніякі "сірі" води випускати в дренаж...
А от так звані "чорні" води з унітазів і кухні зібрати в пластикову посудину ( 2- 3 кубічних метри) і вивозити спецслужбами.
порахуйта як часто це доведеться робити
А що є якісь заборони?
Так!!! Неможна влаштовувати ніяких "вигрібних ям" всередині приміщень.
але Доступного будинку українською ( чи російською) ще не знайшов.
А я і не казав що вони видаються...
die Große Schlange

bautista
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення bautista » 24.09.2008 18:56

Дякую за змістовні поради і зекомендації.
Дахове покриття. Спочатку хотів металочерепицю, але в зв"язку з тим, що не "впишуся" в ціну подумаю про м"ягку бітумну. Кут нахилу даху залежить від матеріалу?

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 25.09.2008 01:28

Спочатку хотів металочерепицю, але в зв"язку з тим, що не "впишуся" в ціну подумаю про м"ягку бітумну.
Ціна - однакова, фактично :)
Кут нахилу даху залежить від матеріалу?
Так, приблизно в такому порядку (ліньки цифри шукати :oops: ):
- Черепиця керамічна, цементна
- Листи асбестоцементні, бітумні (Ондулін) і т.п.
- Черепиця бітумна, профнастил (в т.ч. "металочерепиця"),
- Бляха в подвійний фельц
- Рулонні матеріали (робуройд, полімерні мембрани). Допускають нульовий ухил, тобто можуть бути горизонтальні!

До кожного матеріалу є свій допустимий нахил, як мінімальний так і максимальний :!:
Деколи від нахилу міняється технологія монтажу. Наприклад бітумна черепиця інакше кріпиться при великих нахилах
die Große Schlange

bautista
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення bautista » 25.09.2008 03:32

Я не хотів ускладнювати дах, в розрахунку на металочерепицю, але взнавши НАШІ ціни... Ондулін яскравих кольорів буває? Строк служби? Чи це несерьозно? Дякую.
Тут ми його вкривали керамічною черепицею, декор.

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей